Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V.

 

Oude Hoogstraat 14-18, 1012 CE Amsterdam, The Netherlands

Tel. +31 (0)20 6231191 Fax. +31 (0)20 6232809 Email: kok@xs4all.nl

Ma-Vrij 9.30-18.00, Za 9.30-17.00 / Mon-Fri 9.30-6.00, Sat 9.30-5.00

 

 

Doorzoek onze database /
Search our database





Meerdere zoekmogelijkheden/
Advanced search
and
SECURE PAY SYSTEM

(This page has been up-dated January 19th, 2011)

back to the homepage of Antiquariaat Kok

Category: Dutch Literature

Aafjes,Bertus. Een voetreis naar Rome. Amsterdam, 1946. 75 blz. Ing. Order number (232998). EUR 30,00
Oplage van 100 exemplaren. Genummerd en gesigneerd door B. Aafjes. (Order here or send us your inquiry:  232998 )

Aafjes,Bertus. Elf sonnetten op Friesland. 1e druk. [Leiden], Molenpers [Jan Vermeulen], 1944. Oplaag 500 exempl. Ing. Omslag verkleurd. Order number (053657). EUR 20,00
De Jong: 7. (Order here or send us your inquiry:  53657 )

Aafjes,Bertus. Peter-Kersen-Eter. [Alkmaar, Piet Worm, 1943]. 15,[2] pp. Handcoloured lithographed illustrations by Piet Worm. Orig. wrappers, cover discoulered, soiled & sl. dam. - One pages sl torn. (ca. 15 mm). Order number (227388). EUR 300,00
Scarce. - Published in a limited edition of 50 copies. Signed by Piet Worm. # De Jong 15. (Order here or send us your inquiry:  227388 )

ACHTERBERG,GERRIT. Bruijn,Peter G. de. Gerrit Achterberg. Gedichten. Historisch-kritische uitgave. Amst., 2000. 3 dln. in 4. 627,857,1388 pag. Linn., met stofomslag. (Monumenta Literaria Neerlandica XI- 1, XI-2, XI-3a/b). Order number (179383). EUR 100,00
Handelsuitgave van het proefschrift: De tegenwereld in stelling gebracht. Historisch-kritische uitgave van de gedichten van Achterberg. (Order here or send us your inquiry:  179383 )

Achterberg,Gerrit. Hoonte. Amst., 1949. 79 blz. Oplage 520 ex. (461). Ing. Order number (173274). EUR 90,00
(Order here or send us your inquiry:  173274 )

Achterberg,Gerrit. Hoonte. Amst., 1949. 79 blz. Oplage 520 ex. (461). Ing., licht verkleurd. Order number (151910). EUR 110,00
(Order here or send us your inquiry:  151910 )

Achterberg,Gerrit. Huis. (Den Haag, 1943). Mansarde Per. Ing. Ing, omslag wat verschoten. Order number (169659). EUR 200,00
(Order here or send us your inquiry:  169659 )

Achterberg,Gerrit. Oude cryptogamen: Afvaart, morendo, inertie, sintels, radar, stof, sphinx. Amst., 1951. 1e druk. 209 pag. Linn. Order number (133308). EUR 15,00
Oplaag van 1000 genumm. exemplaren (244). (Order here or send us your inquiry:  133308 )

Achterberg,Gerrit. Sneeuwwitje. Amst., 1949. 38 blz. Kart. Order number (151908). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  151908 )

Achterberg,Gerrit. Sphinx. Gedichten [...] met tekeningen van C.A.B.Bantzinger. 's-Gravenhage, A.A.M.Stols, 1946. 39,[2] pp. Z./w. illustr. H.linnen, klein beetje gebruind zoals gewoonlijk. Order number (217601). EUR 125,00
Uitgegeven in een oplage van 200 genummerde exemplaren ('no. 88'). (Order here or send us your inquiry:  217601 )

Achterberg,Gerrit. Sphinx. Gedichten [...] met tekeningen van C.A.B.Bantzinger. 's-Gravenhage, A.A.M.Stols, 1946. 39,[2] pp. Z./w. illustr. H.linnen, licht gebruind. - Eerste & laatste blz. met vochtvlekje Order number (220733). EUR 60,00
Uitgegeven in een oplage van 200 genummerde exemplaren ('no. 57'). (Order here or send us your inquiry:  220733 )

Achterberg,Gerrit. Vergeetboek. Amst., 1961. 50 pp. Cloth, d/j. (jacket worn). Order number (191178). EUR 60,00
Limited edition of 1050 copies. - Copy from the library of writer Rein Bloem (with annotations in ink by Bloem). - One page torn (torn out) & missing the last page (colophon). (Order here or send us your inquiry:  191178 )

Achterberg,Gerrit. Verzamelde gedichten. 11e druk. Amst., 1991. 1061 pag. Linnen, met stofomslag. Order number (212654). EUR 30,00
Dundruk editie. (Order here or send us your inquiry:  212654 )

Achterberg,Gerrit. Zeven gedichten. Amstelveen, 1979. 14,[2] pp. Soft cover. Order number (174432). EUR 200,00
Lim. ed. of 150 copies. (Order here or send us your inquiry:  174432 )

ALPHEN,HIERONYMUS VAN. Jacqueline de Man. Hieronymus van Alphen. Literair-theoretische geschriften. Den Haag, 1999. 2 vols. 277,319 pp. Cloth,d/j. (Monumenta Literaria Neerl. X,I & X,II). Order number (201098). EUR 70,00
(Order here or send us your inquiry:  201098 )

Amsterdamsch jaarboekje. 1888. Voor geschiedenis en letteren. Red. N. De Roever. Amst., S.L.Van Looy, 1888. 191 blz. 1 portret. Ing. Besch. Order number (190511). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  190511 )

Amsterdamsch jaarboekje. 1890. Voor geschiedenis en letteren. Red. N.De Roever. Amst., S.L.Van Looy, 1890. 196 blz. 1 portret. Kart. Order number (008222). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  8222 )

ANDREA,PAT. Boer,Herman Pieter de. De nymfentrein en andere verhalen. Met pentekeningen van Pat Andrea. Amst. & Antw., 1981. 175 pp. Soft cover. Order number (193728). EUR 25,00
Signed by Pat Andrea : "Pat Andrea vanuit de trein 10/9/81" & Herman Pieter de Boer. (Order here or send us your inquiry:  193728 )

ANDREUS,HANS. Vegt,Jan van der. Hans Andreus biografie. Baarn, 1995. 560 pp. Ills (b./w.). Boards,d./j. Order number (179438). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  179438 )

Andreus,Hans. Een bos vol dieren. 's-Grav., [1965]. Tekst. Ills. & gevouwen poster door Hiemstra / Mulder. Kart. Order number (203077). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  203077 )

Andreus,Hans. Syntropisch. 1e druk. Haarlem, 1965. 37 pag. Kart. Order number (133310). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  133310 )

Andriessen,Louis; Claus,Hugo & Mulisch,Harry, a.o. Reconstructie. Blauwdruk van de opera. Amst., 1969. 130 blz. Ing. Uiteinden rug licht besch. Order number (231519). EUR 17,50
(Order here or send us your inquiry:  231519 )

Andriessen,Mari. De dokwerker. Haarlem, 1980. 6 pag. Ing. Order number (136543). EUR 35,00
Oplaag van 90 genumm. exempl. (Order here or send us your inquiry:  136543 )

Appel,K. & Bert Schierbeek. Het bloed stroomt door. Amst., Bezige Bij, 1954. 16 pp. Illustr. & loose fold. plate. Soft cover. Order number (177844). EUR 125,00
Signed in ink by Bert Schierbeek. (Order here or send us your inquiry:  177844 )

APPEL,K. Claus,Hugo. De Blijde en Onvoorziene Week. [Parijs, Cobra Bibliotheek, 1950 (=1951)]. [Reprint Utrecht 1979]. Unpaginated [16 pp.]. Seven full-page plates designed by Karel Appel. Orig. cover designed by Karel Appel. (De Hand-reek nummer 1). Order number (228045). EUR 80,00
(Order here or send us your inquiry:  228045 )

Appeldoorn,J & Dr. W.F.van Vliet Jr. Nederlandsche letterkunde. 'S-Gravenhage, 1903. 191pp. Linn. Naam op schutblad. Rug licht verkleurd. Order number (194751). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  194751 )

Apple,Karel & H.Andreus. De ronde kant van de aarde. Amsterdam, 1952. [Reprint Utrecht, 1979]. [11 pp.] Text by Andreus & illustr. by Karel Appel. Softcover portfolio. Order number (228043). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  228043 )

Armando. Schoonheid is niet pluis. Verzameld proza. Amsterdam, 2003. 1255 blz. Gebonden met stofomslag. Order number (212575). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  212575 )

Axters,Stephanus. Het Nederlandsche mystieke proza. Antwerpen, 1944-1946. 2 dln. 347, 301pag. Linn., één rug wat sleets. - Bibliotheek exemplaar (aleen twee stempels op schutbladen). (Mystiek Brevier I & III). Order number (136459). EUR 20,00
Mystiek Brevier II is niet verschenen. (Order here or send us your inquiry:  136459 )

Baaren,Theo van. Versteend zeewier. Utrecht: Odyssee-Pers, 1941. 34 pag. 4 z./w. illustr. Hans van Norden. H.linnen, wat sleets. Order number (207393). EUR 15,00
Uitgegeven in een oplage van 270 genummerde exemplaren. - Dit exemplaar is ongenummerd. (Order here or send us your inquiry:  207393 )

Baekelmans,Lode. Jan. Antwerpen, De Sikkel, 1934. 75 blz. 18 illustr. door Elza van Hagendoren. Ing., randen licht gerafeld. Order number (227297). EUR 25,00
Uitgegeven in een gelimiteerde editie van 250 genummerde exemplaren op geschept Hollandsch [Pannekoek] papier [nr. 199]. - Met prospectus. (Order here or send us your inquiry:  227297 )

Baekelmans,Lode. Onze voorouders in den Hollandschen spiegel. Een bloemlezing uit de reisbeschrijvingen van 1787 tot 1857. Antwerpen, 1942. 1e druk. 138 pag. H.leer. Order number (127842). EUR 25,00
Oplaag 270 genummerde exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  127842 )

Baisieux,Jacques de. Perron,E du. Het zijden harnas. Ned. bewerking van E.du Perron. 's'-Grav., Folemprise, 1932. 22 pp. Soft cover, damag. Limited top 100 copies (Nr. 50). Order number (170213). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  170213 )

Bakker,Siem, a.o. Nieuwe literatuurgeschiedenis. Amst., 1994. 3 dln. IX,1355,XXVIII blz. Gëll. Gebonden. Order number (216616). EUR 40,00
Complete set: I: Van de oudheid tot 1600. II: Van 1600 tot 1900. III: Van 1900 tot heden. (Order here or send us your inquiry:  216616 )

Bart,J.W.v. Een comedia ofte spel van Homulus. Utrecht, 1904. 96 blz. Ing. Omslag gescheurd. Order number (164552). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  164552 )

Bastet,F.L. Arion op de dolfijn. Gedichten. Amst., 1e druk, 1964. 58 pag. Ing. Order number (127851). EUR 7,94
(Order here or send us your inquiry:  127851 )

Bastet,F.L. Een mislukte pansfluit. Gedichten. Amst., 1e druk, 1967. 52 pag. Ing. Order number (127853). EUR 7,94
(Order here or send us your inquiry:  127853 )

Bastiaanse,Frans. Beeld en stroom. [Utrecht: Romijn, 1943]. 21 pag. Ing. (Schildpadreeks no. 10). Order number (205527). EUR 22,50
Verzamelin verzen uitgegeven ter gelegenheid van de 75ste verjaardag van de dichter. - Niet bestemd voor de handel. - Gesigneerd door de auteur. (Order here or send us your inquiry:  205527 )

Battus [pseud. Hugo Brandt Corstius]. Opperlans! Taal- & letterkunde. 2e geh. herz. druk. Amst., 2002. Ongepag. Linnen, stofomslag. Order number (229190). EUR 60,00
(Order here or send us your inquiry:  229190 )

Beeck,Nic v. De blanke tuin. Kleine voorjaarssuite - Vier balladen - Hartslag. Brussel, A.Manteau, 1943. 54 blz. Ing. - rug besch. Order number (209230). EUR 20,00
Met achtregelige opdracht van N.v.Beeck. (Order here or send us your inquiry:  209230 )

Beekman,E.M. Paradijzen van weleer. Koloniale literatuur uit Nederlands-Indië 1600-1950. Amst., 1998. 735 pp. Boards, d/j. Order number (199653). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  199653 )

Bekker-Wed.Ds.Wolff,E. & A.Deken. Historie van Mejuffrouw Sara Burgerhart. Isaac van Cleef, Den Haag, 1782 [reprint Den Haag, 1980]. 2 dln. 765 pp. (1-423, 424-765). Linnen met stofomslag. Order number (200985). EUR 25,00
Met inleiding en aantekeningen door dr. P.J. Buijnsters. (Order here or send us your inquiry:  200985 )

back to top

Berge,Willem ten. De reiziger. Maastricht, 1928. 46 blz. Woodcut by J.Cantré. Ing. Order number (175716). EUR 100,00
Oplage500 ex. (264). Mooi ex. (Order here or send us your inquiry:  175716 )

Berk,Gait L. Een Jeugd in de IJsseldelta. Kampen, 1990. 133 pp. B./w. ills. Soft cover. Order number (189788). EUR 11,50
(Order here or send us your inquiry:  189788 )

Besten,Ad den. Dichten als daad, opstellen over hedendaagse poëzie. Baarn, 1973. 1e druk, 323 pag. Ing. Order number (127960). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  127960 )

Beunke,H.E. Walcherse vertellingen. Schetsen en Novellen. (2e druk) Arnhem - Dieren, 1911. 207 pp. softcover. Order number (181659). EUR 15,00
In Zeeuws dialect. (Order here or send us your inquiry:  181659 )

Beunke,H.E. Walcherse vertellingen. Den Haag, 1978. 357 pp. Hardcover. Order number (217431). EUR 15,00
In Zeeuws dialect. (Order here or send us your inquiry:  217431 )

Bijdrage van de in Nederland vertoevende Indonesische kunstenaars voor het Nederlands Rampenfonds. Amst. 1954. 10 pp. Limited to 50 signed copies. (0009). Order number (163773). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  163773 )

BILDERDIJK,WILLEM & KATHERINA W.BILDERDIJK. [Glinderman,E.L.]. Lijst der werken uitgegeven door of met bijdragen voorzien van wijlen Mr. W. Bilderdijk, en K.W. Bilderdijk, chronologisch; en register der stukken in die werken voorkomende, alphabetisch gerangschikt. Met eene voorrede en aanteekeningen van den schrijver. Amsterdam, J.Immerzeel Jr., 1833. XII,162 pp. Blank boards, worn. - With marks in red & grey pencil. Order number (204052). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  204052 )

BILDERDIJK,WILLEM. Bosch,J e.a. Mr. W.Bilderdijk's briefwisseling 1795-1797. Utrecht, 1988. 2 vols. 710 pag. Linnen met stofomslag. Order number (193579). EUR 70,00
(Order here or send us your inquiry:  193579 )

Birney,Alfred. Oost-Indische inkt. 400 jaar Indië in de Nederlandse letteren. 2e dr. Amsterdam / Antwerpen, 2009. 559 pp. Softcover. Order number (231979). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  231979 )

Blaman,Anna (=J.P. Vrugt). De kruisvaarder. 1e druk. Amst., 1950. 107 pag. Linn., stofomslag besch. Order number (127940). EUR 12,48
(Order here or send us your inquiry:  127940 )

Blaman,Anna (=J.P. Vrugt). Schrijvers prentenboek (8). Anna Blaman. Amst., 1962, 40 pag. Ing. Order number (127949). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  127949 )

Boekenweekgeschenk [collectie]. Serie boekenweekgeschenken [1932 t/m 2000]. De oudere geschenken zijn in mindere staat (sleets, gevlekt, etc.). Order number (220467). EUR 500,00
Inclusief o.a. een redelijk net origineel exemplaar van het boekenweekgeschenk 1934 (12 portretten van Nederlandsche auteurs) en het boekenweeksgeschenk 1946 (Het kleine geschenk). (Order here or send us your inquiry:  220467 )

Boekenweekgeschenk [collectie]. Serie boekenweekgeschenken [1932 t/m 2007]. Een een nette set . - Geschenk 1933 is wat sleets (achterplat los, rug gebruind). Order number (132442). EUR 750,00
Inclusief o.a. een origineel exemplaar van het boekenweekgeschenk 1934 (12 portretten van Nederlandsche auteurs) en het boekenweeksgeschenk 1946 (Het kleine geschenk). (Order here or send us your inquiry:  132442 )

Boekenweekgeschenk 1934. Geschenk 1934. Boekenweek 28 april - 5 mei. Inhoud 12 portretten van Nederlandsche auteurs. (Amsterdam, CPNB). 1934. 12 losse briefkaarten in originele envelop, envelop wat sleets. Order number (209786). EUR 350,00
Originele uitgave van het zeldzame boekenweekgeschenk. (Order here or send us your inquiry:  209786 )

Boekenweekgeschenk 1952. Insecten in plastik. Amst. 77 blz. Ing, met omslag. Gesigneerd door: Harriet Freezer- Top Naeff - Annie M.G.Schmidt - Ana Blaman - M.H.Székely Lulofs - J.W.Hofstra - Marie C.v.Zeggen - Adriaan Morriën - A.den Hertog - Jan Mens - Ad den Besten - Jaap romijn - Aviruly - Ed Hoornik - Godfried Bomans - Simon Carmiggelt - Anthonie Donker - Michel van de Plas, A.v.d.Veen - Bertus Aafjes, jac v.d.Ster, Louis de bourbon, v.Eijk en Garmt Stuiveling. Order number (182637). EUR 150,00
(Order here or send us your inquiry:  182637 )

Boekenweekgeschenk 1958. De muze vertelt. Amst., 1958. 79 blz. Ing. Order number (182639). EUR 35,00
Met o.a. de handtekeningen van: Ad den Besten - M.Roelants - H.Mulisch (Order here or send us your inquiry:  182639 )

Bomans,Godfried. Het Doosje. Amsterdam, 1966. 58 blz. Z./w. geïll. Geb. - Rug wat sleets. Order number (229168). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  229168 )

Bomans,Godfried. Jan de Zebra. Amst., 1953. Tekst. Illustr. v. Jan Emmink. Karton, rug licht besch. Order number (224144). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  224144 )

Bomans,Godfried. Jan de Zebra. Amst., 1953. Tekst. Illustr. v. Jan Emmink. Karton. Omslag besch. Order number (165726). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  165726 )

Bomans,Godfried. Moeder de Gans. Over sprookjes in het algemeen en over Charles Perrault in het byzonder. Utrecht & Nijmegen, 1946. 16 blz. Omslag gevlekt. Order number (150641). EUR 34,00
(Order here or send us your inquiry:  150641 )

Bomans,Godfried. Werken I - VII. Amst., 1996-1999. 7 dln. Linn, stofomslag. Order number (183037). EUR 165,00
Als nieuw. (Order here or send us your inquiry:  183037 )

Bomans,Godfried. Wonderbaarlijke nachten. 1e druk. Utrecht & Antw., 1974. 134 pag. Z./w. illustr. door Karel Thole. Linn., met stofomslag (omslag met een paar kleine scheurtjes). Order number (207160). EUR 30,00
Net exemplaar met originele bestelbon. (Order here or send us your inquiry:  207160 )

Bomans,Godfried. Het zondagskind. Amst., 1958. 22 pp. Ills. v. Wim Bijmoer. H.linn. Order number (198949). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  198949 )

Boon,Louis Paul. Abel Gholaerts. 1e dr. Brussel, A.Manteau, 1944. 426 blz. H.linnen. Verkl. Order number (148737). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  148737 )

Boon,Louis Paul. Voorstad groeit. 1e druk. Brussel, [1942]. 445 blz. H.linnen, rugje wat gevlekt. Order number (190623). EUR 115,00
Band ontworpen door Maurice Roggeman. - Net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  190623 )

BORDEWIJK,F. Vriesland, V.E. van. F. Bordewijk. Een inleiding tot en een keuze uit zijn werk. Met enkele teksten, fotos, curiosa en een bibliografie. 's Gravenhage, 1949. Schrijvers van het heden III. 285 pag. Linn. Stofomslag. Order number (128380). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  128380 )

Bordewijk,F. Blokken. 1e druk. Utrecht, De Gemeenschap. [1931]. 103 blz. Linnen, rug aan boven- en onderzijde sleets, naam op titelblad, bladzijden iets gevlekt. Order number (175605). EUR 65,00
(Order here or send us your inquiry:  175605 )

Bordewijk,F. Drie toneelstukken. Rotterdam, 1940. 192 blz. Ing. Mooi ex. Order number (170142). EUR 75,00
(Order here or send us your inquiry:  170142 )

Bordewijk,F. Fantastische vertellingen. [Eerste bundel]. 1e druk. Rotterdam, W.L. & J.Brusse, 1919. VII,214 pag. Linn., zonder stofomslag. - Hoekjes & rug aan uiteinden klein beetje sleets. Order number (134969). EUR 125,00
Eerste publikatie in boekvorm uitgegeven onder eigen naam. - Net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  134969 )

Bordewijk,F. Fantastische vertellingen. Tweede bundel. 1e druk. Rotterdam, 1923. 300 pag. Ing., wat verkleurd, rug en randen sleets Order number (218933). EUR 22,50
Van de 1e druk zijn circa 400 ingenaide exemplaren uitgegeven (Order here or send us your inquiry:  218933 )

Bordewijk,F. Fantastische vertellingen. Derde bundel. 1e druk. Rotterdam, 1924. 301,[3] pag. Rood h.linnen, rug gevlekt en wat sleets. Order number (231727). EUR 30,00
Eerste druk, maar latere band versie zonder de schutbladen van S.H. de Roos. (Order here or send us your inquiry:  231727 )

Bordewijk,F. Huis te huur. Elf surrealistische verhalen. Amsterdam, 1999. 384 blz. Linnen. Order number (212655). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  212655 )

Bordewijk,F. Verzamelde verhalen. 's-Gravenhage, 1984-1986. 4 delen. 738,[1],752,725,[2],711 pag. Linn., stofomslagen (omslagen aan rugzijde licht verschoten). Order number (204510). EUR 110,00
(Order here or send us your inquiry:  204510 )

Bordewijk,F. Verzamelde verhalen. 's-Gravenhage, 1984-1986. 4 delen. 738,[1],752,725,[2],711 pag. Linn., stofomslagen. Order number (197003). EUR 120,00
(Order here or send us your inquiry:  197003 )

BOSBOOM,JONANNES & A.L.G.BOSBOOM-TOUSSAINT. Reeser,,H. De huwlijksjaren van A.L.G.Bosboom-Toussaint 1851-1886. Groningen, 1985. XIV,477 pp. One b./w. portrait. Cloth, d./j. (jacket partly discoloured). Order number (195671). EUR 22,50
(Order here or send us your inquiry:  195671 )

Boutens,P.C. Vergeten liedjes. Z.p. 1909. 1e druk. 82 pag. Ing. Order number (134974). EUR 113,00
Oplaag van 60 exempl. (Order here or send us your inquiry:  134974 )

Boutens,P.C. Vergeten liedjes. Z.p. 1909. 1e druk. 82 pag. Ing., rug sl. Order number (134975). EUR 68,00
Oplaag van 60 exempl. (Order here or send us your inquiry:  134975 )

Boutens,P.C. Verzamelde werken. Haarlem-Den Haag, 1943-1954. 7 delen (compleet). Linn. - Deel 1 met stempel op schutblad. Order number (128407). EUR 100,00
Uitgegeven in een oplage van 940 genummerde exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  128407 )

Boutens,P.C. Verzamelde werken. Haarlem-Den Haag, 1943-1954. 7 delen (compleet). Linn. - bovenzijde rug deel 7 met klein scheurtje. Order number (201773). EUR 100,00
Uitgegeven in een oplage van 940 genummerde exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  201773 )

Boutens,P.C. Verzamelde werken. Deel 1: Verzen - Praeludiën - Naenia - Stemmen - Sonnetten - Beatrijs. Haarlem-Den Haag, 1943. 350 pag. Linn., rug verschoten. Order number (201775). EUR 25,00
Oplaag 940 genummerde exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  201775 )

Boutens,P.C. Verzamelde werken. Deel 2: Vergeten liedjes - Carmina - Lente-maan - Liederen van Isoude - Zomerwolken. Haarlem-Den Haag, 1948. 349 pag. Linn. Order number (201777). EUR 30,00
Oplaag 940 genummerde exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  201777 )

Boutens,P.C. Verzamelde werken. Deel 3: Bezonnen verzen - Hollandsche kwatrijnen, [etc.]. Haarlem-Den Haag, 1951. 435 pag. Linn. Order number (201779). EUR 30,00
Oplaag 940 genummerde exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  201779 )

back to top

Boutens,P.C. Verzamelde werken. Deel 3: Bezonnen verzen - Hollandsche kwatrijnen, [etc.]. Haarlem-Den Haag, 1951. 435 pag. Linn., beetje sleets. Order number (201780). EUR 25,00
Oplaag 940 genummerde exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  201780 )

Boutens,P.C. Verzamelde werken. Deel 5: Sofokles Elektra / Koning Oidipoes - Platoon Drinkgelag / Phaidoon / Phaidros. Haarlem-Den Haag, 1951. 347 pag. Linn. Order number (201782). EUR 30,00
Oplaag 940 genummerde exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  201782 )

Boutens,P.C. Verzamelde werken. Deel 6: Homeros Odyssee. Haarlem-Den Haag, 1951. 369 pag. Linn. Order number (201783). EUR 30,00
Oplaag 940 genummerde exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  201783 )

Boutens,P.C. Verzamelde werken. Deel 6: Homeros Odyssee. Haarlem-Den Haag, 1951. 369 pag. Linn., bumped. Order number (201785). EUR 25,00
Oplaag 940 genummerde exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  201785 )

Boutens,P.C. Verzen. Met een voorrede van L. van Deyssel. Den Haag, 1898. 121 blz. Ing. - Rug verkl. & sleets. Opdracht in pen op omslag. Order number (231706). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  231706 )

BRAAK,MENNO TER. & E. DU PERRON. Briefwisseling 1930-1940. Amsterdam, 1962-1967. 4 dln. 549, 543,495,731 pp. Linnen, zonder stofomslagen. Order number (199017). EUR 50,00
(Order here or send us your inquiry:  199017 )

BRAAK,MENNO TER. Borsboom,A. Onpersoonlijk nihilisme en nihilistische persoonlijkheid. (Diss.) Amst., 1962. 1e druk. 153 pag. Soft cover. Order number (134978). EUR 88,00
(Order here or send us your inquiry:  134978 )

BRAAK,MENNO TER. Faassen,S. van. Menno ter Braak. Een verzameling artikelen. Bzztoh. Den Haag, 1978. 184 pag. Geïll. Ing. Order number (128446). EUR 15,88
(Order here or send us your inquiry:  128446 )

BRAAK,MENNO TER. Henrarad, R. Menno ter Braak "Ontmoetingen". Brugge, 1968. 59 pag. Ing. Order number (128448). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  128448 )

Braak,Menno ter. Mephistophelisch. Maastricht, [A.A.M.Stols, etc., 1938]. 67 pag. Orig. rood. linn. (Ursa Minor 4). - Rug ontbreekt. Order number (219842). EUR 15,00
Gelimiteerde oplage nummer 271 van 300 genummerde exemplaren Met handtekening van de auteur. (Order here or send us your inquiry:  219842 )

Braak,Menno ter. Mephistophelisch. Maastricht, [A.A.M.Stols, etc., 1938]. 67 pag. Orig. rood. linn. (Ursor Minor 4). Order number (217406). EUR 22,50
Uitgegeven in een gelimiteerde oplage van 300 genummerde exemplaren ('no. 209'). (Order here or send us your inquiry:  217406 )

Braak,Menno ter. Reinaert op reis. Essays. Het Zwarte Schaap, [1944]. 151 blz. 1 ills. Ing. Oplage 110 ex. Order number (170170). EUR 150,00
(Order here or send us your inquiry:  170170 )

Braak. Maandelijks cahier voor proza, poëzie en critiek. [Jrg. 1, nr. 7]. [Amst., 1915]. [20 pp. = pag. 165 - pag. 184). Gestencild met omslag naar ontwerp van Nico Lijsten. Order number (220286). EUR 70,00
Laatste nummer van dit maandelijkse literaire tijdschrift, uigegeven door H.R.Kousebroek junior onder redactie van o.a. Remco Campert. In totaal verschenen er vanaf mei 1950 maar zeven nummers van dit tijdschrift. In dit nummer bijdragen van Jan Carrew, Kona Warek, James Holmes (alle drie in het Engels), Bert Schierbeek, Niels Augusrtin en Babs Westerveld. - Zeer net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  220286 )

Brabander,Gerard den. Koning Bohoesj door Rainer Maria Rilke, vert. door ... Maastricht & Brussel, z.j. (=1939), 97 pag. Ing. Order number (128146). EUR 12,48
(Order here or send us your inquiry:  128146 )

Brabander,Gerard den. Verzamelde verzen. Amst., 1984. 827 pag. Linn., stofomslag. Order number (198187). EUR 19,50
Net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  198187 )

BREDERO,GERBRAND A. Knuttel,J. Werken van G.A.Bredero. Inleiding en aantekeningen van J.Knuttel. Amst., 1921-1929. 3 dln. 360,511,413 blz. Linn. Order number (151173). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  151173 )

Bredero,Gerbrand A. Boertigh, amoreus, en aendachtigh groot lied-boeck van G.A.Brederode, Amsteldammer vercierd met vele klinckers,... A'dam, Van der Passe, 1622 [Reprint Amst., 1968]. [32],111,103,62 pp. Immit. h.calf. Obl. In slipcase. Order number (216804). EUR 35,00
Published in a limited edition of 1000 numbered copies. (Order here or send us your inquiry:  216804 )

Bredero,Gerbrand A. De werken van G.A. Bredero. Culemborg, 1975. 17 dln. Linnen, stofomslag. Order number (220040). EUR 200,00
(Order here or send us your inquiry:  220040 )

Brink,Alijd. Stenen stromen ook. 's-Gravenhage, z.j. 1e druk. 33 pag. Ing. Order number (134081). EUR 34,00
Gesign., met één getypde brief en aant. voor een lezing. (Order here or send us your inquiry:  134081 )

Brink,Alijd. Stilte is ook geluid. Hengelo, 1989. 1e druk. 48 pag. Ing. Order number (134084). EUR 20,42
Met opdracht. (Order here or send us your inquiry:  134084 )

Brommer,Bea. Reizend door Oost-Indië. Prenten en verhalen uit de 19e eeuw. Utrecht & Antw., 1979. 158 pp. 1 map & 146 ills (some col.). Soft cover. Order number (023745). EUR 12,50
(Order here or send us your inquiry:  23745 )

BROUWERS,JEROEN. Hageraats,Koos. Het symfonion van Jeroen Brouwers. Amsterdam, 1988. 26 blz. Ing. Order number (219253). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  219253 )

Brouwers,Jeroen. Kroniek van een karakter. 1e druk. Schoten, 1986. 2 dln. 399, 445 pag. Linnen, stofomslagen wat sleets. Order number (199021). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  199021 )

Brouwers,Jeroen. Het mes op de keel. 1e dr. Brussel/Den Haag, 1964. 127 blz. Ing. - Kl. scheurtje in achterplat. Order number (231598). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  231598 )

Brouwers,Jeroen. Zachtjes knetteren de letteren. Een eeuw Nederlandse literatuurgeschiedenis in anekdoten. Synopsis. Z.p. 1975. 1e druk. 291 pag. Ing. Order number (135020). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  135020 )

Brouwers,Jeroen. Zonder trommels en trompetten. Een markante anekdote uit het leven van Jeroen Brouwers door hem zelf verteld. Brussel, 1973. 80 blz. Karton, rug klein beetje verschoten. Order number (214653). EUR 12,50
(Order here or send us your inquiry:  214653 )

Bruggen,Carry Van. Uit het leven van een denkende vrouw. 1e druk. Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1920. Linn., wat afgesleten en verkleurd. Order number (049556). EUR 40,00
Onder pseudoniem Justine Abbing. (Order here or send us your inquiry:  49556 )

Brusselmans,Herman F.M. De Geschiedenis van de Vlaamse Letterkunde. Antwerpen, 1988. 175 blz. Ing. Order number (227400). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  227400 )

Büch,Boudewijn. Het androgyn in ska en andere gedichten. 1e druk. Amst., 1985. 64 pag. Linn., stofomslag (stofomslag deels verkleurd aan voorzijde). Order number (199019). EUR 70,00
Uitgegeven in een oplage van 650 exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  199019 )

Büch,Boudewijn. Het bedrog. 1e druk. Amst., 1993. 179 blz. Linnen, met stofomslag. Order number (158061). EUR 40,00
Mooi exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  158061 )

Büch,Boudewijn. Blauwzee. Eilanden, vierde deel. 1e druk. Amst., 1994. 227 pag. Ing. Order number (182790). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  182790 )

Büch,Boudewijn. De bocht van Berkhey. De apotheose van een zoekend bestaan. 1e druk. Amst., 1996. 170 blz. Linn, met stofomslag & papieren wikkel. Order number (152821). EUR 60,00
(Order here or send us your inquiry:  152821 )

Büch,Boudewijn. Boekenkast op reis. 1e druk. Amst., 1999. 286 pag. Ing. - Rug licht verkleurt. (Privé-Domein nr. 231). Order number (214361). EUR 65,00
(Order here or send us your inquiry:  214361 )

Büch,Boudewijn. Boekenpest. [Nieuwjaarsgeschenk]. Amst., 1988. 166 blz. Linn., stofomslag met zeer lichte gebruikssporen. Order number (204869). EUR 60,00
Uitgegeven als nieuwjaarsgeschenk [in Januari 1988] in een oplage van 475 exemplaren ter gelegenheid van de jaarwisseling 1987-1988. - De eerste druk van de handelseditie verscheen in maart 1988. - Net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  204869 )

Büch,Boudewijn. Boekenpest. 1e druk van de handelseditie. Amst., 1988. 166 blz. Linn., stofomslag. - Stofomslag heeft enkele kleine besch. Order number (222631). EUR 50,00
(Order here or send us your inquiry:  222631 )

Büch,Boudewijn. Dood kind. 1e druk. Amst., 1982. 81 blz. Ing., beetje sleets langs de randen. Order number (173290). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  173290 )

Büch,Boudewijn. Een kleine blonde dood. De oerversie. Amst, 2005. 88 pp. Karton. Order number (181905). EUR 35,00
Gelimiteerde en genummerde herdruk van 125 exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  181905 )

Büch,Boudewijn. De kleine blonde dood. Herziene, uitgebreide editie. Amst. & Antw., 1995. 213,[1] blz. Geb., met stofomslag. Order number (191273). EUR 125,00
Met opdracht: "Voor Mirte een boek dat ze al kent maar met twee nieuwe hoofdstukken! Amsterdam 9 III 1996 Buch X". (Order here or send us your inquiry:  191273 )

Büch,Boudewijn. Nogal droevige liedjes voor de kleine Gijs. 1st edition. Amst., 1976. 76 pp. Ing. Order number (180756). EUR 80,00
(Order here or send us your inquiry:  180756 )

Büch,Boudewijn. Nogal droevige liedjes voor de kleine Gijs. 1st edition. Amst., 1976. 76 pp. Ing. Omslag licht verkl. Order number (227164). EUR 65,00
(Order here or send us your inquiry:  227164 )

Büch,Boudewijn. 'Onder dit schrijven vallen my de oogen toe.' Willem Bilderdijk in Haarlem. Amst. & Haarlem, Athenaeum Boekhandel, 1988. 17 pp. Soft cover. Order number (159862). EUR 20,00
Uitgeven in een éénmalige oplage van 2500 exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  159862 )

Büch,Boudewijn. Plinius Pinguïn. 1st [& only] ed. Amst., 1990. 120 pp. B./w. ills by Pauline Drost. Boards. Order number (187694). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  187694 )

back to top

Büch,Boudewijn. De Sonnetten. 1e druk. Amst., 1978. 32 blz. Ing. Order number (194441). EUR 25,00
Geschreven onder Büch's volledige naam: Boudewijn Maria Ignatius Büch. (Order here or send us your inquiry:  194441 )

Büch,Boudewijn. De Sonnetten. 1e druk. Amst., 1978. 32 blz. Ing. Order number (159866). EUR 50,00
Geschreven onder z'n volledige naam: Boudewijn Maria Ignatius Büch. (Order here or send us your inquiry:  159866 )

Büch,Boudewijn. De taal als blauw. 1e druk. Amst., 1977. 56 blz. Ing. Order number (195664). EUR 25,00
Gepubliceerd onder Büch's volledige naam: Boudewijn Maria Ignatius Büch. (Order here or send us your inquiry:  195664 )

Büch,Boudewijn. Het zegel van de Libel. Sub Signo Libelli. Bevattende een bibliografie van de pers. Najaar 1983-februari 1999. Amst., 1999. 140 blz. Ing. Order number (221422). EUR 15,00
With poem by B.Büch. (Order here or send us your inquiry:  221422 )

BUDDINGH,C. Huijser,Wim & Peter de Roos. (ed.). Lazy Bones. C. Buddingh' Jaarboek 2005. Deel 3 in de reeks Bussingh' - Cahiers. Dordrecht, 2005. 106 pag. Linnen. Order number (207381). EUR 27,50
Nummer "XI" van de editie van 20 Romeins genummerde exemplaren, bestemd voor de familie Buddingh ' en de makers van het jaarboek. (Order here or send us your inquiry:  207381 )

Buddingh,C. Acht gorgelrijmen waarop het goed gorgelen is, zijnde gorgellandse nieuwe- en reeds eerder gehoorde rijmen. 1e druk. Gouda, 1957. 20 pag. Geïll. Ing. Order number (128184). EUR 30,00
"Met vier snorkeltekeningen van Alfons van Heusden". Inclusief een kerstkaart/nieuwjaarskaart van Drukkerij Koch en Knuttel voor het jaar 1959. (Order here or send us your inquiry:  128184 )

Buddingh,C. Gorgel rijmen. Utrecht, 1953. 37 blz. Karton. Order number (156000). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  156000 )

BUSKEN HUET,CONRAD. Praamstra,Olf. Busken Huet. Een biografie. Amst., 2007. 941 pag. Geïll. (z./w.). Linn., stofomslag. Order number (206520). EUR 32,95
(Order here or send us your inquiry:  206520 )

BUYSSE,CYRIEL. Parys,Joris van. Het leven, niets dan het leven. Cyriel Buysse & zijn tijd. Antwerpen, 2007. 956 pp. Z./w. ills. Karton met omslag. Order number (227963). EUR 37,50
(Order here or send us your inquiry:  227963 )

Campert,Remco. Amsterdamse dagen. [Amsterdam], Cornamona Pers, 1988. 18,[1] pag. Orig. papieren omslag. In kart. schuifhoes. - Exemplaar zonder schutblad. Order number (224948). EUR 125,00
Uitgegeven in een oplage van 70 exemplaren. Nummer 'XXIV' van de vijftig romeins genummerde exemplaren voor intekenaars. (Order here or send us your inquiry:  224948 )

Campert,Remco. Scènes in Hotel Morandi. Gedichten van.... Amst., 1983. 35 blz. Linn, omslag.Met wikkel. Order number (167982). EUR 35,00
Met opdracht aan Olof..............., 24 mei 1983. (Order here or send us your inquiry:  167982 )

Carmiggelt,S. & Peter van Straaten. Onzin. Amst., 1978. 208 blz. Z/w ills. door Peter van Straaten. Ing. Order number (156905). EUR 25,00
Gesigneerd door S.Carmiggelt & P.van Straaten. (Order here or send us your inquiry:  156905 )

Carmiggelt,S. & R.Kuipers. Twin set. Amst., 1954. 17 pp. Soft cover. Oplage 50 ex. (39). Order number (139717). EUR 400,00
(Order here or send us your inquiry:  139717 )

Carmiggelt,S. (onder pseud. Karel Bralleput). Het jammerhout. Raillerende rijmen. 1ste dr. Amst., De Arbeiderpers, 1948. 45 blz. Omslag licht beschadigd. Order number (150642). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  150642 )

CARMIGGELT,S. Heeneman,Christiaan. Beste mensen! Zoiets? [Amst., 1993]. Unpaginated [50 pp]. Cloth, d./j. Order number (178533). EUR 50,00
Privatly published by Chr. Heeneman in a limited edition of 33 signed & numbered (13/33) copies. (Order here or send us your inquiry:  178533 )

Carmiggelt,S. Allemaal onzin. Amst., 1947.(=1948). 240 pag. Ing. Order number (128232). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  128232 )

Carmiggelt,S. De Duif. [Amst., Christiaan Heeneman, 1981]. [8] pag. Illustr. door Chr. Heeneman. Ing. Order number (186925). EUR 130,00
Uitgegeven in een oplage van 100 genummerde exemplaren (nr. "16/c"). - Gesigneerd door Chr. Heeneman. (Order here or send us your inquiry:  186925 )

Carmiggelt,S. Enige Galante Herinneringen. [Amst., Chris Heeneman, 1970]. Ongepagineerd [39] pag. Geïllustreerd door Chris Heeneman. Ing. Order number (231076). EUR 90,00
Uitgegeven in een gelimiteerde oplage van 90 genummerde exemplaren. (nr. 76). - Dit exemplaar ongenummerd (!) en ongesigneerd. (Order here or send us your inquiry:  231076 )

Carmiggelt,S. Het gesprek tussen Simon Carmiggelt en Gerard Reve. Utrecht, 1975. 2 dln. (Hollands diep nr. 1 & 2) Order number (128237). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  128237 )

Carmiggelt,S. De kostbare vaas. Een Russische vertelling geschreven in 1930. Amst., Chr.Heeneman, 1985. 7 illlustr. door Chr. Heeneman. Linn. Order number (205798). EUR 125,00
Nummer 22 van de gelimiteerde editie van 50 exemplaren op 120 grams Michael Angelo. - In originele linnen band en gesigneerd door Heeneman. (Order here or send us your inquiry:  205798 )

Carmiggelt,S. De kostbare vaas. Een Russische vertelling geschreven in 1930. Amst., Chr.Heeneman, 1985. 7 illlustr. door Chr. Heeneman. Ing., licht gevlekt. Order number (223826). EUR 85,00
Nummer 39 van de gelimiteerde editie van 50 exemplaren op 120 grams Michael Angelo. - Gesigneerd door Heeneman. (Order here or send us your inquiry:  223826 )

Carmiggelt,S. Een Schuldgevoel. [Amst., 1982]. Unpaginated. Soft cover, dustjacket. Order number (186928). EUR 130,00
Limited edition of 100 signed and numbered (76) copies. (Order here or send us your inquiry:  186928 )

Carmiggelt,S. We leven nog. Amst., 1963. 1e druk. 126 pag. Ing. Order number (128255). EUR 10,21
(Order here or send us your inquiry:  128255 )

Catalogue 1951. Gedrukt in Verdrukking. Den Haag, Gemeentearchief. [18] pp. Soft cover, small tear in front cover. Some discolouration on covers. - Name in ink on Title-page- Order number (187289). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  187289 )

CATS,JACOB. Jonge van Ellemeet,W.C.M.de. Museum Catsianum 1837-1887. 2e verm. uitg. 's-Gravenhage, M.Nijhoff, 1887. 116 pp. Boards, spine strenghtened with paper slip, cover soiled. Order number (213529). EUR 72,50
With handwritten dedication by the author on verso of French title-page. (Order here or send us your inquiry:  213529 )

Cats,Jacob. Alle de werken [...] bezorgd door Dr. J.van Vloten. Zwolle, De Erven J.J.Tijl, 1861-1862. 2 vols. [14],XV,[1],946,[22], XV,894,[23] pp. Over 400 b./w. steel engraved plates by J.W.Kaiser. Dec. h.calf. Folio. - Edges & corners very sl. dam. (partly repaired), some foxing & soiling. Order number (222897). EUR 300,00
(Order here or send us your inquiry:  222897 )

Claes,D. Bijdrage tot een Hagelandsch idioticon gedeeltelijk volgens onuitgegeven aantekeningen van J.F.Tuerlinckx. Gent, 1886-1904. 2 vols. XXVIII,758,XXIII,298 pp. Cloth. Library-mark. Order number (195628). EUR 100,00
(Order here or send us your inquiry:  195628 )

Claes,Ernest. De geschiedenis van Black. Brussel, 1932. 169 blz. Ing. Voorz. omslag los. Order number (173426). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  173426 )

CLAUS,HUGO. Catalogus 1995. Hugo Claus. Amst., Jaski Art Gallery, [1995]. 40 pp text & plts. With 1 orig. serigraph. Soft cover. Order number (179188). EUR 200,00
Limited to 750 copies (no. 30). - Fine. (Order here or send us your inquiry:  179188 )

Claus,Hugo. Aan de evenaar. Amst., 1973. 1e druk. 73 pag. Kart. (De groene ridder VII). Order number (135121). EUR 5,67
(Order here or send us your inquiry:  135121 )

Claus,Hugo. Een bruid in de morgen. Toneelstuk in vier bedrijven met een voorwoord van Herman Teirlinck. 1e druk. Antwerpen, 1955. 143 blz. Ing. - Rug wat beschadigd, stofomslag sleets en gevlekt. (Nieuw Vlaams Tijdschrift Reeks). Order number (217991). EUR 40,00
Uitgegeven in een oplage van 700 exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  217991 )

Claus,Hugo. Claustrum. 222 knittelverzen. Antwerpen, 1980. 139 blz. Geïlls. Karton. Order number (231729). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  231729 )

Claus,Hugo. Georg Faust. [1e druk] Amsterdam, 1985. 98 pp. Soft cover. Order number (208028). EUR 12,00
(Order here or send us your inquiry:  208028 )

Claus,Hugo. Gilles! 1e druk. Antw., Nioba, 1988. 88 pag. Linn. Order number (191856). EUR 100,00
Één van de 300 gebonden exemplaren, uitgegeven ter gelegenheid van de première van het gelijknamige stuk. (Order here or send us your inquiry:  191856 )

Claus,Hugo. Het graf van pernath. Antwerpen, Ziggurat, 1977. Tekst en 5 (van 6) originele en gemonogrammeerde lichtdrukken van Hugo Claus. Cloth. Order number (201685). EUR 450,00
Oplage 110 exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  201685 )

Claus,Hugo. Louis Paul Boon, Brussel, manteau, 1964. 47 blz. Geïll. Kart, wat vlekkig. Order number (155958). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  155958 )

Claus,Hugo. De mensen hiernaast. 1e dr. Amsterdam, 1985. 204 blz. Ing. Order number (230549). EUR 25,00
Gesigneerd; "Hugo Claus." (Order here or send us your inquiry:  230549 )

Claus,Hugo. De Metsiers. 1e druk. Brussel, A.Manteau N.V., [1950].174 blz. Linn. stofomslag klein beetje sleets & wat verkleurd op de rug.. Order number (158521). EUR 100,00
(Order here or send us your inquiry:  158521 )

Claus,Hugo. Perte Totale. Ter gelegenheid van zijn 60e verjaardag, 60 schetsen en 60 nota's. Amstelveen, 1989. Tekst & z./w. geïll. Ing. Order number (232104). EUR 50,00
Gelimiteerde oplage van 300 exemplaren. Dit is nr. 199. (Order here or send us your inquiry:  232104 )

Claus,Hugo. Sonnetten. Amsterdam, 1987. 35 blz. Linnen. Order number (157650). EUR 25,00
Genummerde oplage van 500 ex. Dit is nr. 99. (Order here or send us your inquiry:  157650 )

Claus,Hugo. Het verdriet van België. 1e dr. Antwerpen, 1983. 774 blz. Linnen met stofomslag. Order number (230548). EUR 75,00
Gesigneerd en met opdracht: "Voor Willy, van harte. Hugo." (Order here or send us your inquiry:  230548 )

Cleef,Ronnie van. Buitendraards. Grijs van Rook. [Amst., Christiaan Heeneman, 1979]. 8,7 pag. Illustr. door Chr. Heeneman. Ing. Order number (223837). EUR 125,00
Uitgegeven in een oplage van 50 genummerde exemplaren (nr. "R 7"). - Gesigneerd door Heeneman. (Order here or send us your inquiry:  223837 )

back to top

Coenen,Frans Zondagrust (gevolgd door) Bezwaarlijke liefde. Amst., 1902. 1e druk. 217 pag. Ing. Bandontwerp door F. Hart Nibbig. Rug besch. Order number (128291). EUR 50,00
(Order here or send us your inquiry:  128291 )

Cohen,Alexander. Van anarchist tot monarchist. 1e dr. Amsterdam, 1936. 431 pp. Linnen. Verluchtingen door Leo Gestel. Order number (224510). EUR 80,00
Gelimiteerde oplage van 40 ex. Dit is nummer 8. Gesigneerd door L. Gestel. (Order here or send us your inquiry:  224510 )

COLLEM,A. VAN. Meijer,Jaap. Ventende profeet. Het joodse dichterschap van A. van Collem. Heemstede, 1980. 100 pag. Ing. Order number (128310). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  128310 )

Coninck,Herman de. Het proza I & II. Amsterdam/Antwerpen, 2000. 2 dln. 701,863 pp. In cassette. Order number (232823). EUR 40,00
(Order here or send us your inquiry:  232823 )

COORNHERT,D.V. Bonger,H. Leven en werk van Dirk Volckertsz Coornhert. Amst., 1978. 427 pp. 1 portr. Cloth, d./j. Order number (130118). EUR 12,50
(Order here or send us your inquiry:  130118 )

COORNHERT,D.V. Meulen,P.v.d. Het Roerspel en de Comedies van Coornhert. Leiden, Brill, 1955. 586 pp. Cloth. Spine discol. Order number (197823). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  197823 )

Corbellini,Sabrina. Italiaanse deugden en ondeugden. Dirc Potters Blome der doechden en de Italiaanse Fiore di Virtù. Amsterdam, 2000. 309 blz. Ing. Order number (226750). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  226750 )

COSTER,SAMUEL. Smits-Veldt,M.B. Samuel Coster ethicus-didacticus. Een onderzoek naar dramatische opzet en morele instructie van Ithys, Polyxena en Iphigenia. Groningen, 1986. XIII,499 pp. Boards, d./j. Order number (166689). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  166689 )

COUPERUS,LOUIS. Vliet,H.T.M.van. Versierde verhalen. De oorspronkelijke boekhanden van Louis Couperus' werk [1884-1925]. Amst. & Antw., 2000. 399 pp. Col. & b./w. ills. Cloth,d./j. Order number (179796). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  179796 )

Couperus,Louis. Antiek toerisme. Een roman uit Oud-Egypte. [1e druk]. Amst., Van Holkema & Warendorf, 1911. 221 [= 224] pp. Dec. cloth binding by André Vlaanderen. - Stamp on first free endpaper, some foxing. Order number (162520). EUR 225,00
Good copy of the hardcover edition. - Van Vliet, p. 264-266. (Order here or send us your inquiry:  162520 )

Couperus,Louis. Babel. 1e druk. Amst., z.j.(=1901). 199 pag. Ing., verkleurd. - Rand bovenzijde licht besch., scheur in achterplat met plakbandresten, lichte kras op voorplat, vochtvlekjes op eerste paar en laatste pag. Order number (232418). EUR 20,00
Omslagontwerp van Jan Toorop. (Order here or send us your inquiry:  232418 )

Couperus,Louis. Berg van Licht. 1e dr. Amsterdam, [1905-1906]. 3 dln. 239,230,265 blz. Z./w. geïll. Geb. - Ruggen enigszins sleets. Order number (232101). EUR 135,00
(Order here or send us your inquiry:  232101 )

Couperus,Louis. De boeken der kleine zielen: Het Heilige Weten. 1e druk. Amst., L.J.Veen, [1903]. 2 dln in 1. 218,221 pag. Decor. linn. band. - Met vochtvlekjes. Order number (233296). EUR 75,00
Van Vliet, pag. 216/217, nr. 4. (Order here or send us your inquiry:  233296 )

Couperus,Louis. De boeken der kleine zielen: Zielenschemering. Amsterdam, L.J.Veen, [1902]. 2 dln in 1. 189,213 blz. Dec. linn. band, - vlek op voorzijde. Order number (198877). EUR 40,00
(Order here or send us your inquiry:  198877 )

Couperus,Louis. Iskander. De roman van Alexander den Groote. 1e dr. Rotterdam, 1920. 2 dln. 611 blz. Linnen. - Ruggen licht verkl. Roestvlekjes. Order number (232106). EUR 125,00
(Order here or send us your inquiry:  232106 )

Couperus,Louis. Nippon. 's-Grav., 1925. VII,217 [= 232] blz. Linn., rug wat verschoten, naam op schutblad. Order number (227314). EUR 35,00
Redelijk net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  227314 )

Couperus,Louis. Proza. 1e druk. Amst.: Van Holkema en Warendorf, [1923, 1924 & 1925]. 3 delen. Orig. donker blauwe dec. banden, ontworpen door Jan B. Heukelom. Order number (095782). EUR 72,50
Van Vliet, pag. 320-323, nr. 1& 2. - Nette set. (Order here or send us your inquiry:  95782 )

Couperus,Louis. Proza. 1e druk. Amst.: Van Holkema en Warendorf, [1923, 1924 & 1925]. 3 delen. Orig. donker blauwe dec. banden, ontworpen door Jan B. Heukelom. - Ex-libris op schutbladen. Order number (208065). EUR 65,50
Van Vliet, pag. 320-323, nr. 1& 2. - Nette set. (Order here or send us your inquiry:  208065 )

Couperus,Louis. Proza. 1e druk. Amst.: Van Holkema en Warendorf, [1923-1925] 3 delen. Ing, ontworpen door Jan B. Heukelom. - Ruggen deel 1 en 2 verkleurd en sleets en met naam eigenaar op franse titelbladen, hoekje omslag deel drie mist. Order number (208068). EUR 55,00
Van Vliet, pag. 320-323, nr. 9. (Order here or send us your inquiry:  208068 )

Couperus,Louis. Van oude mensen, de dingen die voorbijgaan. [Zuid-Afrikaanse uitgaven]. Pretoria, 1977. 248 blz. Karton. Order number (150900). EUR 25,00
20 blz. inleiding in het Afrikaans. Met potlood- en penaantekeningen (Order here or send us your inquiry:  150900 )

Couperus,Louis. Verzameld werken. 2e, ongew. druk. Amst. & Antwerpen, 1975. 12 dln. Linn. stofomslagen (omslagen sleets langs de randen). Order number (200512). EUR 145,00
Dundruk uitgave. (Order here or send us your inquiry:  200512 )

CREMER,JAN & JAYNE MANSFIELD. Dauphin,Gerald. Jan Cremer in New York & Jayne Mansfield. Antw., [1966]. 46 pp. B./w. ills. (incl. one loose plt). Soft cover, spine worn. Order number (208683). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  208683 )

CREMER,JAN. Begley,Louis. Oorlog en leugen. Roman vertaald door Babet Mossel. Amst., 1993. 181 pag. Ing., op de omslag een afbeelding van een schilderij van Jan Cremer. Order number (216307). EUR 25,00
Op het titelblad een opdracht van Jan Cremer: "17 dec 1993 Voor [...] In vriendschap Jan Cremer & Babette & Ivan". (Order here or send us your inquiry:  216307 )

Daalberg,Bruno (= pseud. Petrus de van Wakker van Zon). Jan Perfect of de weg der volmaking, vertoond in het leven en de zonderlinge lotgevallen van een Leijdsche apothekerszoon. Kluchtige roman. Eerste deel. 3e druk. Te Amsterdam: J.Immerzeel Jr., [1834]. 1 vol. [of 2]. 196 pp. One engraved single-page plate dep. the interior of a pharmacy. Orig. soft cover, foxed. Order number (207771). EUR 35,00
Only volume one. (Order here or send us your inquiry:  207771 )

Daisne,Johan. De man die zijn haar kort liet knippen. 2e druk. Rotterdam, 1950. 175 blz. Kart. (Nimmer Dralend Reeks No. 27). Order number (177817). EUR 150,00
Uit het bezit van D. de Josselin de Jong, met de handtekeningen van: Anna Blaman, N.C.van Zeggelen, C.Kelk, 's'-Gravesande, M.H.Zékely-Lulofs, Bertus Aafjes, Joseph Mendel, Johan Fabricius, Josien Reulinmgs, David de Jong, Jan Campert, Adriaan Morriën, Jan Mens, Jaap Romeijn, A.Roland Holst, Ferdinand Lange, Clare Lennart, Clara Eggermond, A.Beuskens, Harriet Freezer, A.E.v.Praag, Ed Hoornik , en enkele anderen. (Order here or send us your inquiry:  177817 )

Debrot,Cola. Verzameld Werk. Amsterdam, 1985-1989. 7 dln. Cloth, d/j. Order number (183036). EUR 65,00
(Order here or send us your inquiry:  183036 )

DEYSSEL,LODEWIJK VAN. Prick H.G.M. In de zekerheid van eigen heerlijkheid. Het leven van Lodewijk van Deyssel tot 1890. / Een vreemdeling op de wegen. Het leven van Lodewijk van Deyssel vanaf 1890. Amsterdam, 1997-2003. 2 dln. 1080, 1430 blz. Z./w. ills. Linnen met stofomslag. Order number (227395). EUR 50,00
(Order here or send us your inquiry:  227395 )

Deyssel,Lodewijk Van. Het leven van Frank Rozelaar. 's-Grav., 1982. 384 blz. Ing. Order number (130418). EUR 449,00
(Order here or send us your inquiry:  130418 )

Deyssel,Lodewijk Van. Schetsen. Maastricht, 1926. 1e druk. 69 pag. Ing. Order number (135026). EUR 20,00
Oplaag van 300 genumm. exempl. Letter en initialen van S.H. Roos. (Order here or send us your inquiry:  135026 )

Deyssel,Lodewijk Van. Verzamelde Opstellen. Bundel 7. Amst., 1904. 1e en enige druk. 335 pag. Linn. Order number (128121). EUR 15,90
(Order here or send us your inquiry:  128121 )

Deyssel,Lodewijk Van. Verzamelde werken. Amst.: Scheltema & Holkema's Boekhandel, [1920]. 6 dln. Dec. groene linnen banden. Order number (183566). EUR 35,00
Complete set van 6 banden verzamelde werken (werken in 2e & 3e druk). (Order here or send us your inquiry:  183566 )

DIJKSTRA,JOHAN. Huizenga-Onnekes,E.J. (ed.). Het boek van Trijntje Soldaats. Groningen, P.Noordhoff, [1928]. 75 pp. Woodcuts pates & initials by Johan Dijkstra. Soft cover, worn. - Ex-library copy (few stamps on cover & endpapers) (Groninger Volksvertellingen, Deel 1). Order number (224882). EUR 85,00
Printed by H.N.Werkman in a limited edition of 600 copies. - Text & ills in fine condition. (Order here or send us your inquiry:  224882 )

DIJKSTRA,JOHAN. Huizenga-Onnekes,E.J. (ed.). Het boek van Trijntje Soldaats. Groningen, P.Noordhoff, [1928]. 75 pp. Woodcuts pates & initials by Johan Dijkstra. Soft cover, cover & endpapers foxed, cover with waterstain, spine-ends damaged. (Groninger Volksvertellingen, Deel 1). Order number (220731). EUR 150,00
Printed by H.N.Werkman in a limited edition of 600 copies. - Text & ills in fine condition. (Order here or send us your inquiry:  220731 )

DIJKSTRA,JOHAN. Huizinga-Onnekes,E.J. (ed.) Het boek van Minne Koning. Groningen, P.Noordhoff, 1930. 115 pp. Woodcuts pates and & initials by Johan Dijkstra. Soft cover, sl. worn, cover & endpapers foxed. (Groninger Volksvertellingen, Deel 2). Limited to 600 copies. Order number (220732). EUR 300,00
Printed by H.N.Werkman in a limited edition of 600 copies. - Text & ills in fine condition. (Order here or send us your inquiry:  220732 )

Dis,L.M. van. Reformatorische Rederijkersspelen uit de eerste helft van de 16e eeuw. Haarlem, 1937. 372 blz. Ing. - rug verkleurd. [Diss.] Order number (197992). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  197992 )

DOEVE. Aafjes,Bertus. Amoureus Liedje in de Morgenstond. Den Haag, A.A.M. Stols Uitgever, 1941. Unpaginated. B./w. illustration by Doeve. Soft cover (Orpheus, no.1). Order number (188022). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  188022 )

DOEVE. Doeve. Zestig reproducties van zijn werk. Baarn, 1984. 36 pp. Illustr. Cloth,d/j. - Photo pasted on French-title. Order number (207093). EUR 100,00
With autogr. dedication in ink: "tot ......al moraliserend.... dat het doevels vuur zijn louterende werking zal doen voelen naast al zijn vernietigende kracht. Eppo". (Order here or send us your inquiry:  207093 )

Dorna,Mary. Drie verhalen. Haarlem, 1983. Tekst. Linnen. Order number (165724). EUR 22,50
Oplage 125 ex. waarvan 40 gebonden. Dit is nr. VI. (Order here or send us your inquiry:  165724 )

Draye,Greet. Laboratoria van de natie. Literaire genootschappen in Vlaanderen 1830-1914. Nijmegen, 2009. 458 blz. Z./w. ills. Ing. Order number (221205). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  221205 )

Duinkerken,Anton van. Verzen op kerstmis. Hilversum, 1941. 1e druk. 28 pag. Geb. Order number (133200). EUR 45,00
Gesigneerd en genummerd door de auteur. (Order here or send us your inquiry:  133200 )

DULLAERT,HEIMAN. Putte,P.C.A.v. Heijmen Dullaert. Een biografische studie over de Rotterdamse dichter-schilder; commentaar en taalkundige verklaringen bij zijn gedichten, gevolgd door een fotomechanische heruitgave van zijn dichtwerk. Groningen, 1978. 2 vols. XVI,380,212 pp. Cloth. Many notes written. Order number (171729). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  171729 )

Dullemen,Inez van. ¡ Viva Mexico! Een kroniek. Amst., 1988. 1e druk. 155 pp. & krt. Ing. Order number (185638). EUR 25,00
Zeer goede sttat. (Order here or send us your inquiry:  185638 )

back to top

Durlacher,Jessica. [Red.]. De olifant & het joodse probleem. Amst., 1994. 176 pag. Karton, stofomslag. Order number (200462). EUR 8,00
(Order here or send us your inquiry:  200462 )

Duyse,Prudens van. Verhandeling over den Nederlandschen Versbouw. 's Gravenhage, M.Nijhoff, 1854. 340, 260 blz. 2 dln. in 1. Opnieuw gebonden in h.linnen. - Stempel op schutblad. Order number (231595). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  231595 )

EEDEN,FREDERIK VAN. Starmans,A.H. Psychologische analyse van het jeugddagboek van Frederik van Eeden. Amst., 1939. 147 pag. Ing. [Diss.] Order number (128788). EUR 17,50
(Order here or send us your inquiry:  128788 )

Eeden,Frederik van. De broeders. Tragedie van het recht. Leiden, 1983. 213 blz. Ing. Order number (130417). EUR 4,49
(Order here or send us your inquiry:  130417 )

Eeden,Frederik van. De kleine Johannes met IX lithografiën en versieringen door Edzard Koning. 's-Gravenhage, Mouton & Co, [1898] 190 pag. 9 gelithografeerde platen door E.Koning. Dec. half perkamenten band, klein beetje sleets. - Ex-bibliotheek exemplaar (drie stempels, twee nummers in inkt, schutbladen verkleurd, etc.). Order number (128750). EUR 400,00
Luxe editie van De kleine Johannes. - Ondanks de stempels, etc. nog een net exemplaar. - Brachus (1973) 981122. (Order here or send us your inquiry:  128750 )

Eeden,Frederik van. De kleine Johannes. 3e druk. 's-Gravenhage, 1893. 192 pag. 1 ill. Linn., wat versleten. Order number (157407). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  157407 )

Eeden,Frederik van. Liber Amicorum. Aangeboden t.g.v.z. 70-ste verjaardag 3 April 1930. Amst., 1930. 212 blz. Geïll. Linnen, vlekkig en onderzijde rug licht besch. Text met bruine vochtvlekkjes. Order number (160051). EUR 40,00
(Order here or send us your inquiry:  160051 )

Eerenbeemt,Nathalie & H.Sanders. Overbrieven in 52 weken. Utrecht, 1979. 211 blz. Geïll. Boards. Order number (169120). EUR 17,50
Edition of 250 numbered copies, signed by Nathalie Eerenbeemt and Har Sanders (nr. 60). (Order here or send us your inquiry:  169120 )

Eijkelboom,Jan & P.van Oudheusden. Rotterdam in tekst en beeld. Vianen, 1983. 156 blz. Geïll. Ing. Order number (176230). EUR 9,00
(Order here or send us your inquiry:  176230 )

Elberts,W.A. Chronologische handleiding tot de beoefening der Nederlandsche Letterkunde. Tweede vermeerderde druk. Deventer, A.J.van den Sigtenhorst, 1848. [2],27,[1] pag. Blank papier over gemarmerde omslag. Order number (227414). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  227414 )

Ellerbroek-Fortuin,E. Amsterdamse rederijkersspelen in de zestiende eeuw. (Diss.) Gron. & Batavia, 1937. IV,216 blz. 1 plaat. Ing. Order number (047687). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  47687 )

ELSKEN,ED VAN DER, a.o. Campert,Remco, a.o. Boekje open. Baarn, 1963. 151 pp. B./w. ills, incl. ills after photographs by a.o. Ed van der Elsken. Cloth, d./j. worn. Order number (128227). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  128227 )

ELSSCHOT,WILLEM. Ridder,Ida De. Willem en Elsschot en de piano. Amst., 2000. 79 pag. Kart. (W.E.G. 7). Order number (212149). EUR 20,00
Één van 500 gebonden exemplaren voor de leden en sponsors van de Willem Elsschot Genootschap. (Order here or send us your inquiry:  212149 )

Elsschot,Willem. Lijmen. 1e druk. Antwerpen, L.J.Janssens & Zonen, 1924. 256 blz. Opnieuw gebonden in sobere linnen band, originele omslag niet meegebonden. Order number (223070). EUR 125,00
Uitgegeven in een genummerde oplage (nr. 625). (Order here or send us your inquiry:  223070 )

Elsschot,Willem. Three novels. Soft Soap / The Leg / Will-o'-the-Wisp. London, 1965. 252 blz. Linnen met stofomslag. - Stofomslag besch. Order number (157325). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  157325 )

Elsschot,Willem. Verzameld werk. 2e druk. Amst., 1957. 750 pp. Cloth, d./j. - Sl. worn. Order number (197902). EUR 750,00
Signed by Willem Elsschot on the first free endpaper. - With an original portrait photograph showing Elsschot reading a copy of his collected works. (Order here or send us your inquiry:  197902 )

Emants,Marcellus. Als het getij verloopt... Blijspel in één bedrijf. Amst., z.j. (=1920), 1e druk. 34 pag. Ing. Order number (129318). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  129318 )

Emants,Marcellus. Artiest. Tooneelspel in drie bedrijven. Amst., z.j. (=1895), 1e en enige druk. 155 pag. Ing. Order number (128822). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  128822 )

Emants,Marcellus. Domheidsmacht. Toneelspel in 5 bedrijven. Pretoria/Kaapstad, 1944. 116 blz. H.linn. voorkant licht besch. Order number (146448). EUR 10,00
Zuidafrikaanse editie. (Order here or send us your inquiry:  146448 )

Emants,Marcellus. Fatsoen. Toneelspel in drie bedrijven. 1e druk. Amst., z.j. (=1890). 145 pag. Ing. Order number (129320). EUR 8,00
(Order here or send us your inquiry:  129320 )

Emants,Marcellus. Geuren. Tooneelspel in drie bedrijven. Amst., 1924. 1e druk. 75 pag. Ing. Order number (129319). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  129319 )

Emants,Marcellus. Goudakker's illusien. Een verhaal. 's-Gravenhage, 1886. 196 blz. H.linn. - Opnieuw geb. Order number (129324). EUR 40,00
(Order here or send us your inquiry:  129324 )

Emants,Marcellus. Goudakkers illusien. Haarlem, W.Gossler, 1885. 196 blz. Linn. Los. Library mark. Order number (135897). EUR 70,00
(Order here or send us your inquiry:  135897 )

Emants,Marcellus. Inwijding. Haags Leven. 2e druk. Den Haag, 1901. 2 dln. 414,360 blz. Gedecoreerd linnen. - 2 ex-librissen op schutblad van deel 2. Stempel op verso titelpagina's en plakbandresten op de schutbladen van beide delen. Order number (232595). EUR 40,00
(Order here or send us your inquiry:  232595 )

Emants,Marcellus. Lilith. Gedicht in drie zangen. 1e druk. Haarlem, W.C.de Graaff., z.j. 65 blz. Linn. 1 hoekje licht besch. Met ingeplakte ex-libris. Laatse en eerste blz. met vochtvlekjes. Los in de band. Order number (155696). EUR 150,00
(Order here or send us your inquiry:  155696 )

Emants,Marcellus. Loevesteijn. Dramatisch-historisch tafereel met naspel. 's-Gravenhage, 1898. 43 blz. Ing. Order number (215645). EUR 6,00
(Order here or send us your inquiry:  215645 )

Emants,Marcellus. Onopgelost. Woubrugge,Avalon Press, 1983. Ongepagineerd. Onafgesneden. Ing. Order number (187080). EUR 35,00
Gelimiteerde en genummerde oplage van 125 exemplaren (34). (Order here or send us your inquiry:  187080 )

Emmens,J.A. Verzameld werk. Amsterdam, 1979-81. 4 delen. Gebonden, met stofomslag. - Omslag deel 4 verkleurd. Order number (214661). EUR 75,00
1: Gedichten en aforismen. 2: Rembrandt en de regels van de kunst. 3: Kunsthistorische opstellen I. 4: Kunsthistorische opstellen II. (Order here or send us your inquiry:  214661 )

Engelman,Jan. Sine no mine. Maastricht, De Gemeenschap, 1930. 49 blz. Decor. omslag. Order number (188693). EUR 45,00
Zonder stofomslag. (Order here or send us your inquiry:  188693 )

Erens,Frans. Toppen en hoogten. Roermond, J.J.Romen, 1921. 213 blz. Ing. Order number (198713). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  198713 )

Erné,B.H. Twee zestiende-eeuwse Spelen van de Hel. Batavia, 1934. LI,129 pp. Soft cover. [Diss.]. Order number (198271). EUR 22,50
(Order here or send us your inquiry:  198271 )

EVERAERT,CORNELIS. Muller,J.W. & L.Scharpé. Spelen van Cornelis Everaert. Leiden, 1920. LVIII,664 blz. Ing. Order number (164466). EUR 45,00
(Order here or send us your inquiry:  164466 )

EYBERS,ELISABETH. Nienaber,C.J.M. Die Taal as Tolk. 'N stilistiese analise van Elisabeth Eybers se Maria. Pietermaritzburg, 1956. 85 pp. Cloth. Ex-library copy. Order number (229430). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  229430 )

Eybers,Elisabeth. Gedigte 1958-1973. Amst., 1978. 216 pp. Cloth, d./j. Order number (193484). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  193484 )

EYCK,CHARLES. Streuvels,Stijn. De rampzalige kaproen. Middeleeuwse boerenroman van Wernher de Tuinder nageschreven door: Stijn Streuvels. Utrecht: De Gemeenschap, [1933]. 73,[1] pp. Illustrations by Charles Eyck. Soft cover, spotted, lowe edeg waterstained, spine ser. worn. Order number (207360). EUR 22,50
(Order here or send us your inquiry:  207360 )

EYCK,CHARLES. Streuvels,Stijn. De rampzalige kaproen. Middeleeuwse boerenroman van Wernher de Tuinder nageschreven door: Stijn Streuvels. Utrecht: De Gemeenschap, [1933]. 73,[1] pp. Illustrations by Charles Eyck. Soft cover, slightly spotted. Order number (206772). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  206772 )

Eyck,P.N. van. Verzameld werk. Amst., 1958-1964. 7 dln. Linn., stofomslagen. Order number (207899). EUR 75,00
Dundruk editie. - Nette set. (Order here or send us your inquiry:  207899 )

Eyck,Robert v. Endless interval. Poems. Rijswijk, A.A.M.Stols, 1941. 48 blz. Ing. Order number (170178). EUR 15,00
Oplage 150 ex. (Order here or send us your inquiry:  170178 )

Faria,Almeida. O Conquistador. Lisbon, 1990. 134 pp. Ing. Order number (181775). EUR 16,50
With dedication by the author in ink on title-page: ''is for Cees Nooteboom, in Lisbon June 1990, from your admirer Almeida Faria.'' (Order here or send us your inquiry:  181775 )

Faverey,Hans. Tegen het vergeten. Gedichten / Gegen das Vergessen. Gedichte. Z.p., 1986. 147 blz. Ing. Order number (224368). EUR 35,00
Tekst in Duits en Nederlands (Order here or send us your inquiry:  224368 )

Faverey,Hans. Waarover droomt zij... Z.p. z.d. 1 gev. vel. Order number (136540). EUR 40,00
Gesign. door H. Faverey. (Order here or send us your inquiry:  136540 )

Ferdinandusse,R. Het rijkste uit het leven van Douwe Trant. Amst., 1969. 88 blz. Plastic. Met opdracht: Staat allen pal uw Douwe Trant 19-9 '69. Order number (157652). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  157652 )

back to top

Forum. Maandschrift voor letteren en kunst. Jrg. 1 (1932) - 4 (1935). Rotterdam, 1932-1935 [Herdruk Utrecht, Reflex, 1980]. 4 dl. 812,900,1208,1248 pag. Enkele z./w. ills. Linnen met stofomslagen. Omslagen op de rug wat gevlekt. Order number (214587). EUR 50,00
Komplete set. - Onder leiding van Menno ter Braak, E.du Perron, Vestdijk e.a. (Order here or send us your inquiry:  214587 )

Francken,E. & O.Praamstra. Heerengracht Zuid-Afrika. Nederlandse literatuur van Zuid-Afrika. Verslagen, verhandelingen, verhalen, gedichten en fragmenten. Amsterdam, 2008. 416 blz. Linn., stofomslag. Order number (219739). EUR 27,50
(Order here or send us your inquiry:  219739 )

Franke,S. Sinjo-Juul. Amsterdam, z.j. 295 pp. Linnen, batik. Band licht verkleurd. Order number (179631). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  179631 )

Frederiks,J.G. & F.J.van den Branden. Biographisch Woordenboek der Noord- en Zuidnederlandsche Letterkunde. Tweede, omgewerkte druk. Amsterdam, L.J.Veen, [1894]. V,918 pp. H.calf, marbled sides. Order number (211391). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  211391 )

Furore. Furore. No. 4. De meest verfijnde publikatie in de wereld. Amst., 1976. 33 pp. B./w. ills. Stapled soft cover. Order number (200767). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  200767 )

Gay,John. The fox at the point of death. [Utrecht]: De Bussy Bee, [= Bezige Bij, 1945]. [3] pag. Z./w. illustr. Ing. Order number (206903). EUR 30,00
De Jong 283. - Illegale druk, uitgegeven in een oplage van 525 genummerde exemplaren (nr. 421). (Order here or send us your inquiry:  206903 )

Gedenkboek 1905-2005. Micheels,Pauline. Geen Vogel kan van louter fluiten leven. Vereniging van Letterkundigen 1905-2005. Amst. & Antw., 2006. 255 pp. Boards. Order number (186892). EUR 12,45
(Order here or send us your inquiry:  186892 )

Geel,Chr.J.van. [Gedicht]. [Terhorst, Tuinpers, 1991]. [6] pag. Ing. Order number (212987). EUR 17,50
Vijf regelig gedicht, met de hand gezet en gedrukt door J.L.Prop. - Uitgegeven in een oplage van 50 genummerde exemplaren (nr. 36) als eerste uitgave van de Tuinpers. - Nog niet opengesneden en met prospectus. (Order here or send us your inquiry:  212987 )

Geel,Chr.J.van. Twee Hervonden Gedichten. Castricum, Stichting Chr. J. van Geel, 1997. Ongepagineerd Ing. Order number (188020). EUR 35,00
Gelimiteerde oplage van 100 exemplaren (nr. 53). (Order here or send us your inquiry:  188020 )

Geemert,Ko van. De Plantage. Een literaire wandeling. 2e druk. Alkmaar, 1994. 63 pp. Soft cover. Owner's entry on first endpage. Order number (182360). EUR 4,50
(Order here or send us your inquiry:  182360 )

Geeraerts,Jef. Misdaad 1-4. Amsterdam/Antwerpen, 2005. 4 dln. Geb. met stofomslag. Order number (229760). EUR 100,00
(Order here or send us your inquiry:  229760 )

Gerhardt,Ida. Courage! Brieven. Amsterdam, 2005. 792 blz. Linnen met stofomslag. Order number (212600). EUR 22,50
Zeer goed exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  212600 )

Gerhardt,Ida. Kosmos. 1e druk. Santpoort, 1940. 43 pp. Cloth, dustjacket worn and slightly discoloured along the edges. Order number (187069). EUR 175,00
(Order here or send us your inquiry:  187069 )

Gerhardt,Ida. Kwatrijnen in opdracht. Amst., 1949. 66 blz. H.linn. licht verschoten. Order number (166706). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  166706 )

Gerhardt,Ida. Nu ik hier iets zeggen mag. Amst., 1980. 38 pag. Ing. Order number (202384). EUR 12,50
Bevat vier dankwoorden van Ida Gerhardt. (Order here or send us your inquiry:  202384 )

Gerhardt,Ida. Verzamelde gedichten I & II. Amst., 1992. 2 vols. 888 pp. Cloth, d/j. In Slipcase. Order number (194091). EUR 45,00
(Order here or send us your inquiry:  194091 )

Gerhardt,Ida. Verzamelde gedichten I & II. Amst., 1995. 2 vols. 888 pag. Linnen met stofomslag. In doos. Order number (209045). EUR 50,00
(Order here or send us your inquiry:  209045 )

Gerhardt,Ida. Verzamelde gedichten. Amsterdam, 1980. 770 pp. Linnen. Order number (226606). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  226606 )

Gerhardt,Ida. Verzamelde gedichten. Amsterdam, 1980. 770 pp. Linnen met omslag. Omslag iets minder fraai. Order number (151870). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  151870 )

Gerretson,C. Verzamelde werken I-VII. Baarn, 1973. 7 dln. 659, 405, 434, 457, 408, 495, 323 blz. Linnen, - Naam op schutbladen. Order number (232417). EUR 42,50
(Order here or send us your inquiry:  232417 )

Gerritsen,W.P., a.o. Lantsloot van der Haghedochte. Fragmenten van een Middelnederlandse bewerking van de Lancelot en prose. Amst., 1987. XIV,516 pp. Cloth, d./j. (Middelnederlandse Lancelotromans II). Order number (184300). EUR 50,00
(Order here or send us your inquiry:  184300 )

Geuns,J.J. van. De ziel der steden. Maastricht, 1939. 1e druk. 67 pag. Ing. Order number (129424). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  129424 )

GEYL,P. & F.C.GERRETSON. Hees,P.van & G.Puchinger. Briefwisseling Gerretson-Geyl. Deel I (1911) - Deel V (1958). Baarn, 1979-1981. 5 dln. Linnen met stofomslagen. Order number (173813). EUR 30,00
Complete set. (Order here or send us your inquiry:  173813 )

Geyl,P. Het leven wint altoos. Zes en veertig sonnetten. 's-Gravenhage, 1958. 1e druk. Ing. Order number (129420). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  129420 )

GEZELLE,GUIDO. Iseghem,Johan van. Guido Gezelles "Vlaemsche Dichtoefeningen" (1858). Een benadering van de dichter en het werk. Gent, 1993. 559 blz. Ing. Order number (231623). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  231623 )

Gezelle,Guido. Boomen. 1e dr. Brugge, 't Gezelle Huis, z.j. Ing. Licht verkleurd. Oplaag 480 genummerde exemplaren op Hollandsch velijn Van Gelder. Order number (115471). EUR 40,00
(Order here or send us your inquiry:  115471 )

Gezelle,Guido. Volledig dichtwerk. Tiel, 1998. 1963 pp. Karton met stofomslag. Order number (227736). EUR 30,00
Dundruk. Onder redactie van Jozef Boets. (Order here or send us your inquiry:  227736 )

Gezelle,Guido. Volledige Dichtwerken. Chronologisch gerangschikt en in hedendaagse spelling omgezet en van verklarende nota's voorzien door Karel de Busschere, lid van het Gezellegenootschap, met een inleidende studie door Dr. B. J. van Vlierden. 2e druk. Antwerpen, 1971. 1726 pag. Orig. blindgestempelde leren band. Order number (209236). EUR 40,00
(Order here or send us your inquiry:  209236 )

Gezelle,Guido. Volledige Dichtwerken. Chronologisch gerangschikt en in hedendaagse spelling omgezet en van verklarende nota's voorzien door Karel de Busschere, lid van het Gezellegenootschap, met een inleidende studie door Dr. B. J. van Vlierden. 1e druk. Antwerpen, 1971. 1726 pag. Orig. blindgestempelde leren band. Order number (213957). EUR 45,00
(Order here or send us your inquiry:  213957 )

Gezelle,Guido. Volledige werken. Tekstkritisch uitgegeven, ingeleid en verklaard door Dr. Fr.Bauer. Amst., L.J.Veen's Uitgeversmij, 1930-1933. 8 dln. Volledig bruin leren banden, ruggen goudgestempeld & voorplatten met portret in relief van G.Gezelle. - Hoekjes & randen beetje sleets; kleur banden licht afwijkend. Order number (210856). EUR 250,00
Luxe lederen uitvoering van de jubileum uitgave. (Order here or send us your inquiry:  210856 )

Gijsen,Marnix. Verzameld werk. Amsterdam, 1977. 6 dln. Linnen met stofomslagen. Order number (215615). EUR 75,00
(Order here or send us your inquiry:  215615 )

Gilliams,Maurice. Ik ben Elias. Romans en verhalen. Amsterdam, 2000. 635 blz. Linnen met stofomslag. Order number (212599). EUR 45,00
Nummer 357 uit de eenmalige oplage van 1000. (Order here or send us your inquiry:  212599 )

Gilliams,Maurice. Oefentocht in het luchtledige. Amst., 1943. 1e druk. 178 pag. H.linn. Order number (145601). EUR 12,48
(Order here or send us your inquiry:  145601 )

Gilliams,Maurice. Vita Brevis. Verzameld Werk. Brugge, 1975-1978. 4 dln. 287,320,228,233 blz. Kunstl., met stofomslagen. Order number (199670). EUR 60,00
(Order here or send us your inquiry:  199670 )

Gilliams,Maurice. Het werk der leerjaren. Antwerpen, z.j. 1e druk. 58 pag. Ing. Ongesneden. Order number (219846). EUR 40,00
Nr.150 van 500 exempl. Met handtekening van de auteur. (Order here or send us your inquiry:  219846 )

GOETHE,J.W.VON. Laan,J.E.van der. Goethe in de Nederlandsche letterkunde. (Diss.) Amsterdam, 1933. 220 blz. Ing. Order number (230135). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  230135 )

Gogh,Theo van / Schreurs,Eric. Recreatie. Amst., 1985. Ongepagineerd. Ing, hoeken wat sleets. - Inclusief het extra boekje "Recreatie. Een nachtegaal spreekt tot U...". Order number (230870). EUR 40,00
MEt handgeschreven opdracht van Theo van Gogh: ''Dank je wel voor je hulp, Theo''. (Order here or send us your inquiry:  230870 )

Gogh,Theo van / Schreurs,Eric. Recreatie. Amst., 1985. Ongepagineerd. Ing, licht sleets. Order number (186689). EUR 40,00
Met handgeschreven opdracht van Theo van Gogh: ''Voor Jan [Vrijman], Met een prettige knipoog, Theo''. (Order here or send us your inquiry:  186689 )

Gogh,Theo van. Er gebeurt nooit iets. 1e druk. Amst., 1993. 160 pp. Ing. Order number (180748). EUR 40,00
Met handgeschreven opdracht van Theo van Gogh: ''Voor Jan [Vrijman] van Theo''. (Order here or send us your inquiry:  180748 )

Gogh,Theo van. De weldoener. 1e druk. Amst., 1988. 238 pp. Ing., sleets. Order number (231711). EUR 40,00
Met handgeschreven opdracht van Theo van Gogh aan de Nederlandse film- en televisieregisseur, filmproducent en scenarioschrijver Wim Verstappen (1937-2004): "Voor Wim, met bewondering, Theo". (Order here or send us your inquiry:  231711 )

Gomperts,H.A. Van verlies en dood. Gedichten. Amst., 1946. 1e en enige druk. 66 pag. Ing., los. Order number (129452). EUR 7,94
(Order here or send us your inquiry:  129452 )

Gonggrijp,G.L. (onder pseud. J. Fabricius). Honderd brieven van opheffer aan de redactie van het Bataviaasch handelsblad. Batavia, 1913. 299 blz. Ing. Licht gevlekt. Order number (213513). EUR 40,00
(Order here or send us your inquiry:  213513 )

back to top

Gorissen,Adri. Limburgs literatuur lexicon. Maastricht, 2007. 432 blz. Geïll. Karton. Order number (217092). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  217092 )

GORTER,HERMAN. Brandt Corstius,J.C. Herman Gorter. De mens en dichter. Amst., 1934. 240 pag. Ing. Order number (129476). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  129476 )

Gorter,Herman. Liedjes. Aan de geest der muziek der nieuwe menschheid. Bussum, 1930. 3 dln. 1e druk. 89,96,62 blz. Linn. Order number (151094). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  151094 )

Gorter,Herman. Verzamelde werken. Bussum & Amst., 1948-1952. 8 dln. Linn. Order number (129457). EUR 100,00
(Order here or send us your inquiry:  129457 )

Govers,Marie-José. Het Geraardsberge handschrift. Hs. Brussel, Koninklijke Bibliotheek Albert I, 837-845. Hilversum, 1994. 191 pp. Cloth,d/j. Order number (218787). EUR 27,50
(Order here or send us your inquiry:  218787 )

's-Gravesande,G.H. Nachtelijke vangst. 's-Gravenhage, 1937. 1e druk. 57 pag. Geïll. Linn., verkleurd. (Folemprise, deel 10). Order number (129190). EUR 12,50
Oplaag 250 exempl. Met 12 ills. door W.J. Rozendaal (Order here or send us your inquiry:  129190 )

GRESHOFF,J. & A.A.M.STOLS. Chen,Salma & S.A.J.van Faassen. Briefwisseling J.Greshoff - A.A.M.Stols. 's-Grav., 1990-1992. 4 dln (inclusief register deel). XXVIII,696, XXXII,444, XXXIV,422 pag. Geïll. (z./w.). Ing. (Achter het Boek 24, 25 & 26). Order number (199381). EUR 55,00
Deel 1: 1922-1941, deel 2: 1945-1951, deel 3: 1952-1956, deel [4]: register. (Order here or send us your inquiry:  199381 )

Greshoff,J. Confetti. Brussel & Mastricht, A.A.M.Stols, 1928. Soft cover. Order number (170174). EUR 45,00
Limited to 350 copies (Nr. 297). (Order here or send us your inquiry:  170174 )

Groot,Jan H. de. & Roel Houwink. Ons is geboden. Lekenspel. Z.p. 1936. 1e druk. 24 pag. Ing. Order number (129226). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  129226 )

Groot,Jan H. de. Jeremia. Een sonettenreeks. Nijkerk, z.j. 2e druk. 31 pag. Ing. Order number (129223). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  129223 )

GRUDIUS,NICOLAUS N., HADRIANUS MARIUS EVARDI & JOANNES ['JANUS'] N.SECUNDUS. Guépin,J.P. & P.Tuynman. De dichtende broers Grudius, Marius, Secundus in brieven, reisverslagen en gedichten. Groningen, Styx, 2000. 2 vols. [XXVIII],902 pp. Hardcover, d./j. - Complete with CD. Order number (225306). EUR 80,00
(Order here or send us your inquiry:  225306 )

Grunberg,Arnon & Desiderius Erasmus. Desiderius Erasmus. Waarde Van Dorp / Arnon Grunberg. Geachte Erasmus. Brieven 1515-2000. Amst., 2000. 30 pp. Ing. Order number (205626). EUR 20,00
Nieuwjaarsgeschenk van Atheneum-Polak & Van Gennep voor de jaarwisseling 2000-2001. (Order here or send us your inquiry:  205626 )

Grunberg,Arnon. Het aapje dat geluk pakt. 1e dr. Amst., 2004. 87 pag. Ing. Order number (194649). EUR 30,00
Uitgegeven t.g.v. de Literaire Boekenmaand van de Bijenkorf. - Met opdracht in inkt: '11/3/04 Voor Jurriaan, Arnon Grunberg' (Order here or send us your inquiry:  194649 )

Grunberg,Arnon. Linkerschoen. Amst., 1996. 15 pp. Ing. Order number (186085). EUR 45,00
In Leperellostijl gebonden boekje, met verder twee verhalen van Lydia Rood en Paul Mennes. - Uitgegeven als nieuwjaargeschenk voor het jaar 1996 in een oplage van 1200 exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  186085 )

Gruys-Kruseman,S. Het noordzee-eiland Vlieland. Een verhaal voor Oud en Jong. Gouda, [1917]. 142 pp. Ills (b./w.). Dec. cloth. - Four stamps on endpapers & french titlepage Order number (129168). EUR 50,00
Binding and plates designed by J.J. Midderigh and B. Midderigh-Bokhorst. - Overall a good copy. (Order here or send us your inquiry:  129168 )

Haan,Jacob Israël de. Verzamelde gedichten. Amsterdam, 1952. 2 vols. 413,495 pp. Leather. Top-edge gilt. Order number (201118). EUR 80,00
Luxe-editie. Gelim. en genumm. oplage van 25. Dit is nr. 5. (Order here or send us your inquiry:  201118 )

Haan,Jacob Israël de. Verzamelde gedichten. Amsterdam, 1952. 2 vols. 413,495 pp. Cloth, d./j. Order number (230467). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  230467 )

Haanstra,Bert. Twintig Portretten. Een Therapie. Baarn, 1981. 79 pp. B./w. ills. Soft cover. Order number (187082). EUR 20,00
With a dedication in ink on the titlepage: ''Voor Jan Vrijman, in Bijzondere Vriendschap, Bert Haanstra.'' (Order here or send us your inquiry:  187082 )

Hagel en vuur. De jongeren in de politiek. Utrecht, z.j. 40 pag. Ing. Order number (129245). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  129245 )

Hakkenberg van Gaasbeek,H.C.M. Caraïbisch steekspel. 2e dr. Assen, 1955. 134 pp. Ills. Cloth. (Omslag en tekeningen van Paul Erkelens, fotografie door Frederik Fischer) Order number (097088). EUR 7,00
(Order here or send us your inquiry:  97088 )

Hamelink,Jacques. Het wandelende woud. Utrecht, Stichting de Roos, 1975. 47 pag. 8 litho's in kleur door Jan Kuiper. Linn. Order number (135071). EUR 54,00
Oplage van 175 genummerde exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  135071 )

Hanlo,Jan. Brieven 1931-1962 / Brieven 1963-1969. Amst., 1989. 2 dln. 753, 669 pag. Ing. Order number (203142). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  203142 )

Harrebomée,P.J. Spreekwoordenboek der Nederlandsche taal, of verzameling van Nederlandsche spreekwoorden en spreekwoordelijke uitdrukkingen van vroegeren en lateren tijd. Utrecht, Kemink, 1858-1870. 3 vols. VIII,461,517,494 pp. H.leather, a bit worn, endpapers sl. foxed. Order number (221842). EUR 60,00
(Order here or send us your inquiry:  221842 )

Hattum,Jac. van. Verzameld werk. Verzen. 1e druk. Amst., 1993. 591 pag. Linn., stofomslag. Order number (199006). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  199006 )

HAVERSCHMIDT,FRANÇOIS. Serrarens,Ed.A. De dichter-predikant Francois Haverschmidt (Piet Paltjes). Amst., 1955. 192 blz. Ing. (Verh. K.N.A.W. XXII/2). Order number (166902). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  166902 )

Heeresma,Heere. Deze verzen en gedichten. Die poëzie ook. Verzamelde lyriek. Amstelveen, 1974. 1e druk. 49 pag. Kart. Stofomslag. Omslag licht besch. Order number (204098). EUR 30,00
Oplaag 300 genummerde en gesigneerde exemplaren. Nummer 74 van de 100 Brest uitgaven. (Order here or send us your inquiry:  204098 )

Heeresma,Heere. Deze verzen en gedichten. Die poëzie ook. Verzamelde lyriek. Amstelveen, 1974. 1e druk. 49 pag. Kart. Stofomslag. Order number (129300). EUR 34,00
Oplaag 300 genummerde en gesigneerde exempl. 1 van de 100 Larense uitgaven. (Order here or send us your inquiry:  129300 )

Heeresma,Heere. Helemaal Heeresma. Verzamelde romans. Amsterdam, 1997. 635 pag. Linnen, stofomslag. Order number (208690). EUR 35,00
Uitgegeven in een oplage van 750 gesigneerde en genummerde exemplaren (nr. 726). (Order here or send us your inquiry:  208690 )

Heeresma,Heere. Juichend langs de einder. Met een cartoon van Faber Heeresma en een bijdrage van Heere Heeresma jr. Leiden, Pers no. 14, 1990. 31pp. Soft cover. Order number (185288). EUR 35,00
No. XIV of the 25 numbered copies signed (in ink) by the author. (Order here or send us your inquiry:  185288 )

Heerikhuizen,F.W.Van. In afwachting. Verzen. 1e druk. [Bussum]. Bayard Pers[=F.G.Kroonder], 1944. Ing. Licht gevlekt. Order number (110861). EUR 11,34
De Jong: 367. Oplaag 550 exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  110861 )

Heide,Gerrit D.van der. Land van nameloozen. Griendwerkers levensgang in den Biesbosch. Rotterdam, 1946. 220 blz. 32 ills. H.linnen. Order number (120950). EUR 6,00
(Order here or send us your inquiry:  120950 )

Heijermans,Herman. De groote vlucht. Satirieke komedie in vier bedrijven. Amst., 1908. 1e druk. 172 pag. Ing. Voorplat licht besch. Order number (129912). EUR 5,00
(Order here or send us your inquiry:  129912 )

Heijermans,Herman. Toneelwerken. Amst., 1965. 3 dln. Linnen met omslag. Order number (161165). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  161165 )

Heimeriks,Nettie & Willem van Toorn (ed.). De hele Bibelebontse berg. De geschiedenis van het kinderboek in Nederland & Vlaanderen van de middeleeuwen tot heden. Amst., 1989. 709 pp. B./w. ills. Cloth,d/j. - Dust jacket sl. discol. Order number (200263). EUR 45,00
(Order here or send us your inquiry:  200263 )

HEINE,HEINRICH. Brabander,Gerard den. Poëzie vert. door G. den Brabander. 1e dr. Amst., 1945. 85 pag. H.linn. Order number (128142). EUR 6,80
(Order here or send us your inquiry:  128142 )

Heinsius,A. De verachting van de dood. De contemptu moris. Vertaling door Jan Bloemendal en Jan W. Steenbeek. Amst., 2005. 515 pag. Karton, stofomslag. Order number (221292). EUR 27,50
(Order here or send us your inquiry:  221292 )

HEINSIUS,DANIEL. Rank,L.Ph. & J.D.P.Warners & F.L.Zwaan. Bacchus en Christus. Twee lofzangen van Daniel Heinsius. Zwolle, 1965. 352 pp. Soft cover. (Zwolse drukken en herdrukken voor de maatschappij der Nederlandse letterkunde te Leiden. Nr. 53.) Order number (210982). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  210982 )

Heitling,Willy H. & L.Lensen. Vijftig eeuwen volk langs de IJssel. 2e druk. Zutphen, [ca. 1985]. 440 blz. Z./w. illustr. Linn., met omslag. Order number (121002). EUR 13,50
(Order here or send us your inquiry:  121002 )

Helman,Albert. Gebed voor de ezels. Heusden, 1982. 61 pag. Met tekeningen van Ton de Laat. H. linnen. Order number (219870). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  219870 )

Helman,Albert. De stille plantage. Den Haag, Nijgh & Van Ditmar, 1981. [22],254 pag. Met ets van Dick Stolwijk. Linn. In cassette. Order number (227313). EUR 40,00
Luxe herdruk editie met terugblik van de auteur, uitgegeven in een oplage van 500 genumerde en gesigneerde exemplaren (nr. 31). (Order here or send us your inquiry:  227313 )

Helmer,Gert. Den Gheestelijcken Nachtegael. Een liedboek uit de zeventiende eeuw. Nijmegen, 1966. 175 blz. Ing. (Diss.) Order number (212321). EUR 10,00
Incl. de bijlagen in een los boekje. (Order here or send us your inquiry:  212321 )

Hemmink,Gert Jan. Frankfurter impressionen. Amst., De Veulenbeltpers, 1979. Unpaginated [30 pp. on 8 loose fold. sheets in paper cover]. In red cloth portfolio. Order number (194686). EUR 35,00
Standard edition. - Dutch text. (Order here or send us your inquiry:  194686 )

back to top

Hemmink,Gert Jan. Frankfurter impressionen. Amst., De Veulenbeltpers, 1979. Unpaginated [30 pp. on 8 loose fold. sheets in paper cover]. In red cloth portfolio. - Small stain on frontcover paper cover. Order number (136587). EUR 25,00
Standard edition. - Dutch text. (Order here or send us your inquiry:  136587 )

HENNEMAN,JEROEN. Nijhoff,Martinus. Het Uur U. Utrecht, De Roos, 1989. 2 vols. [46, 2] pp. 24 silkscreens by Jeroen Henneman, one signed in pencil. Japanese style bindings. In Japanese style cloth covered portfolio with immit. ivory clasp. Oblong 8vo. - One small spot on one of the pages. Order number (219805). EUR 230,00
Printed in a limited edition of 175 copies on Japanese paper. - This is an unnumbered copy 'Hors commerce'. (Order here or send us your inquiry:  219805 )

Hensen,Herwig. Het woord vrijheid. De rebel gods. Morgen kan het te laat zijn. Amst. & Antwerpen, 1963. 300 pag. Linn. Stofomslag. Order number (129887). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  129887 )

HERMANS,WILLEM FREDERIK (from the library of) / Hallema,A. Amalia van Solms. Een lang leven in dienst van haar natie. Amst., n.d. 279 pp. Cloth. Order number (191394). EUR 40,00
Copy from the library of the Dutch writer W.F.Hermans. - With marks & a few annotations in pencil by W.F.Hermans. (Order here or send us your inquiry:  191394 )

HERMANS,WILLEM FREDERIK (from the library of) / Kant,Immanuel. Sämtliche Werke. Leipzig, Felix Meiner, 1920-1940. 10 vols. Cloth (uniform bindings). - Bindings sl. worn & discoloured along the spine. Order number (191165). EUR 550,00
Complete set (various ed.) from the library of W.F. Hermans. - In three of the volumes (vols 3,4 & 8) annotations & markings in pencil by W.F. Hermans. (Order here or send us your inquiry:  191165 )

HERMANS,WILLEM FREDERIK (from the library of) / Nietzsche,Friedrich. Nietzsche Briefwechsel. Berlin, De Gruyter, 1969-1984. 18 vols (of the set), including register vol. Cloth, d/j. (dustjacket of one volume missing). Order number (191155). EUR 2500,00
Set from the Library of the Dutch writer W.F. Hermans. - With annotations & markings in pencil on some of the first endpapers & margins by W.F. Hermans. - Consisting of the volumes I: 1-3; II: 1-6 (in 7 parts); III: 1-6; IV: 4. & the register volume (1987) which has never been for sale. (Order here or send us your inquiry:  191155 )

HERMANS,WILLEM FREDERIK (from the library of) / Roth,Leon. Judaism, a portrait. London, [1960]. 240 pp. Boards,d./j. Order number (191395). EUR 60,00
Copy from the library of the Dutch writer W.F.Hermans. - With annotations & marks in pencil by W.F.Hermans. (Order here or send us your inquiry:  191395 )

HERMANS,WILLEM FREDERIK (from the library of) / Schuiling,R. Aardrijkskunde van Nederland. 3e verb. en verm.dr. Zwolle, Erven J.J.Tijl, 1891. XIII,520 pp. Num. ills (incl. fold. lithogr. maps). 19th century h. cloth binding. Order number (009184). EUR 150,00
Copy from the library of the Dutch writer W.F.Hermans. - Signed by Hermans in ink on the french title-page. (Order here or send us your inquiry:  9184 )

HERMANS,WILLEM FREDERIK (from the library of) / Tillyard,E.M.W. The muse unchained. An intimate account of the revolution in English studies at Cambridge. London, [1958]. 142 pp. Cloth,d./j. Order number (191397). EUR 75,00
Copy from the library of the Dutch writer W.F.Hermans. - With annotations & marks in pencil by W.F.Hermans. (Order here or send us your inquiry:  191397 )

HERMANS,WILLEM FREDERIK. Dupuis, M. Eenheid en versplintering van het ik. Thema's, motieven en vormen in verband met de problematiek van de enkeling in de romanwereld van W.F. Hermans Hasselt, 1976. 279 pp. Linnen met stofomslag. Order number (177904). EUR 40,00
In uitstekende staat. (Order here or send us your inquiry:  177904 )

HERMANS,WILLEM FREDERIK. Glaudemans,Willem Gerard. De mythe van het tweede hoofd. De literatuuropvattingen van W. F. Hermans, 1945-1964 / The myths of the second head. The literary views of W.F.Hermans, 1945-1964 (with a summary in English). Utrecht, 1990. 464 pag. Ing. - Met los boekje met daarin het dankwoord en de samenvatting (11 pag., geniet). Order number (222899). EUR 65,00
Proefschrift over de poetica van W.F.Hermans in zijn vroege essays en kritieken. - Met een samenvatting in het Engels. - Met een opdracht van de auteur. (Order here or send us your inquiry:  222899 )

HERMANS,WILLEM FREDERIK. Janssen,F.A.W.G. Boekenweek 1993. [Amst., Uitg. De Bezige Bij, Uitg. Van Oorschot & Uitg. De Harmonie], 1993. [21 pag.]. Ing. Order number (181467). EUR 7,00
Brochure aangeboden door de boekverkoppers t.g.v. van de Boekenweek 1993. (Order here or send us your inquiry:  181467 )

HERMANS,WILLEM FREDERIK. Janssen,Frans A. & S.v.Stek. Het bibliografische universum van Willem Frederik Hermans. Amst., 2000. 296 blz. Linn., stofomslag. Order number (181435). EUR 22,50
(Order here or send us your inquiry:  181435 )

HERMANS,WILLEM FREDERIK. Morrien,Adriaan. De gruwelkamer van W.F.Hermans of ik moet altijd gelijk hebben. 1e druk. Amst., De Bezige Bij, [1955]. 45 pag. Ing., rug wat verkleurd. - Stempeltje van eigenaar en datum op schutblad. Order number (204195). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  204195 )

HERMANS,WILLEM FREDERIK. Pos,Sonja. Dorbeck is alles! Navolging als sleutel tot enkele romans en verhalen van W.F.Hermans. Amsterdam, 2010. 275 blz. Ing. Order number (227942). EUR 27,50
(Order here or send us your inquiry:  227942 )

HERMANS,WILLEM FREDERIK. Yans,Baudoin. De God Bedrogen Bedrogen de God. Een speurtocht door W.F. Hermans' filosofisch universum. Louvain-la-Neuve, 1992. 503 blz. Ing. Rug minder fraai. Order number (222646). EUR 125,00
(Order here or send us your inquiry:  222646 )

Hermans,Willem Frederik. Au pair. 1e druk. Amst., Bezige Bij, 1989. 416 pag. Linn., stofomslag. Order number (179735). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  179735 )

Hermans,Willem Frederik. Het behouden huis. 1e druk Amst., De Bezige Bij, 1951=(1952). Geïll. door Mart Kempers. Ing., omslag licht verkleurd, rug wat sleets, naam op frans titelblad. Order number (225314). EUR 125,00
Uitgegeven in een oplage van 500 genummerde exemplaren in de "Ultimatumreeks". (Order here or send us your inquiry:  225314 )

Hermans,Willem Frederik. Cascaden en riolen. Amsterdam, 1986. 22 blz. Linnen. Order number (174897). EUR 50,00
Uitgegeven als nieuwjaarsgeschenk in een oplage van 631 exemplaren. (nr. 330). (Order here or send us your inquiry:  174897 )

Hermans,Willem Frederik. Conserve. Roman. 1e druk. Amst., W.L.Salm & Co., 1947. 240 pag. H.linnen, zonder stofomslag. - Band wat verkleurd en hoekjes klein beetje sleets. Order number (184407). EUR 50,00
(Order here or send us your inquiry:  184407 )

Hermans,Willem Frederik. Conserve. Roman. 1e druk. Amst., W.L.Salm & Co., 1947. 240 pag. H.linnen, zonder stofomslag. - Naam en klein vlekje op schutblad. Order number (113123). EUR 65,00
Over het geheel gezien een net exexemplaar. (Order here or send us your inquiry:  113123 )

Hermans,Willem Frederik. Dinky toys. 1e druk. Amst., 1988. 112 pag. Linn., stofomslag. Order number (223196). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  223196 )

Hermans,Willem Frederik. De donkere kamer van Damokles. 2e uitg. [Zuid-Afrikaanse editie] Pretoria & Kaapstad, 1961. 366 blz. Ing. Order number (198278). EUR 25,00
44 Blz. inleiding in het Afrikaans. (Order here or send us your inquiry:  198278 )

Hermans,Willem Frederik. Dope, Mana, Manie en Taboe. Short story of 5 pages published in the Magazine Gard Sivik (22/23/24, January-June, 1961. Taboes issue). Unpaginated, soft cover. - Writing in ink on frontcover. Order number (187222). EUR 12,50
(Order here or send us your inquiry:  187222 )

Hermans,Willem Frederik. Dope, Mana, Manie en Taboe. Short story of 5 pages published in the Magazine Gard Sivik (22/23/24, January-June, 1961. Taboes issue). Unpaginated. Soft cover. Order number (187219). EUR 27,50
(Order here or send us your inquiry:  187219 )

Hermans,Willem Frederik. Drie melodrama's. 1e druk. Amst., v.Oorschot, 1957. 388 pp. Cloth, d./j. (dustjacket sl. browned & worn), - Name in ink on endpaper. Order number (155971). EUR 125,00
(Order here or send us your inquiry:  155971 )

Hermans,Willem Frederik. Eindelijk alles over Menno. Artikel van 11 pagina's over Menno ter Braak, gepubliceerd in Merlyn, jaarg. 1, no. 2 (Jan. 1963). Ing., wat gebruind. Order number (199648). EUR 12,50
(Order here or send us your inquiry:  199648 )

Hermans,Willem Frederik. Focquenbroch. Bloemlezing uit zijn lyriek. Met een inleiding van W.F.Hermans. Amst., 1946. 70 blz. Ing. Omslag gevlekt en besch. Order number (176098). EUR 40,00
(Order here or send us your inquiry:  176098 )

Hermans,Willem Frederik. Fotobiografie. 1e druk Amsterdam, Thomas Rap, 1969. Unpaginated [205 pp.]. B./w. ills. H.Calf. - Spine sl. stained. Order number (149862). EUR 50,00
(Order here or send us your inquiry:  149862 )

Hermans,Willem Frederik. Gitaarvissen en banjoklokken. Amst., 1991. 67 pag. Linn. Order number (181578). EUR 38,50
Typografische door Frans A. Janssen. - Uitrgegeven in een oplage van van 1100 exemplaren. - Zeer net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  181578 )

Hermans,Willem Frederik. De God denkbaar denkbaar de God. 1e druk. Amst., v.Oorschot, 1956. 151 blz. Linn., met stofomslag (omslag wat sleets). Order number (186195). EUR 100,00
(Order here or send us your inquiry:  186195 )

Hermans,Willem Frederik. De God denkbaar denkbaar de God. 1e druk. Amst., v.Oorschot, 1956. 151 blz. Linn., met stofomslag (omslag wat sleets). - Naam op schutblad. Order number (155981). EUR 90,00
(Order here or send us your inquiry:  155981 )

Hermans,Willem Frederik. De God denkbaar denkbaar de God. 1e druk. Amst., v.Oorschot, 1956. 151 blz. Linn., met stofomslag (omslag wat sleets). - Naam op Frans titelblad. Order number (230621). EUR 90,00
(Order here or send us your inquiry:  230621 )

Hermans,Willem Frederik. Herinneringen van een engelbewaarder. Met een inleiding en woordverklaring van Gerrit Olivier.[Zuid-Afrikaanse editie]. Pretoria & Kaapstad, Academica, 1984. 244 blz. Ing. Order number (197498). EUR 25,00
Eerste Zuid-Afrikaanse uitgave. - Met 36 blz. inleiding in het Afrikaans. (Order here or send us your inquiry:  197498 )

Hermans,Willem Frederik. Hermans is hier geweest. 1ste druk Amst., 1967. 115 pag. Linn, stofomslag licht besch. & gevlekt(Witte Olifantreeks). Order number (133977). EUR 50,00
In 1957 uitgegeven als onderdeel van de verhalenbundel "Drie melodrama's". (Order here or send us your inquiry:  133977 )

Hermans,Willem Frederik. Hermans is hier geweest. 1ste druk Amst., 1967. 115 pag. Linn, met stofomslag. (Witte Olifantreeks). Order number (212236). EUR 115,00
In 1957 uitgegeven als onderdeel van de verhalenbundel "Drie melodrama's". - Net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  212236 )

Hermans,Willem Frederik. Het hoedenparadijs. 40 collages van Willem Frederik Hermans. Den Haag, 1991. 40 col. plts. Soft cover. Order number (222151). EUR 70,00
(Order here or send us your inquiry:  222151 )

Hermans,Willem Frederik. Hollywood. 1e druk. Amst., Mandarijnenpers, 1970. Ing. Order number (104619). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  104619 )

Hermans,Willem Frederik. Horror coeli en andere gedichten. 1e druk. Amsterdam, J.M.Meulenhoff, 1946. 84 pp. Ing. Sleets & verkleurd, omslag los. Order number (104640). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  104640 )

Hermans,Willem Frederik. Horror coeli en andere gedichten. 1e druk. Amsterdam, J.M.Meulenhoff, 1946. 84 pag. Ing. Wat verkleurd & voorzijde los. Order number (199975). EUR 100,00
(Order here or send us your inquiry:  199975 )

Hermans,Willem Frederik. Houten leeuwen en leeuwen van goud. 1e druk. Amst., 1979. 399 blz. Linn., stofomslag. Order number (183699). EUR 35,00
Net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  183699 )

Hermans,Willem Frederik. Ik draag een helm met vederbos. 1e druk. Amst., Bezige Bij, 1979. 407 blz. Linn., stofomslag. Order number (217777). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  217777 )

back to top

Hermans,Willem Frederik. Ik heb altijd gelijk. 1e druk. Amst., G.A.Van Oorschot, 1951. 190 blz. Roodbruin linnen, met nette stofomslag [ontworpen door Helmut Salden]. - Randen wat verkleurd. Order number (155970). EUR 150,00
(Order here or send us your inquiry:  155970 )

Hermans,Willem Frederik. Ik heb altijd gelijk. 1e druk. Amst., G.A.Van Oorschot, 1951. 290 pag. Roodbruin linnen - zonder stofomslag. Ex-libris op schutblad. Order number (189761). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  189761 )

Hermans,Willem Frederik. Koningin eenoog. Amst., 1986. [9] pp. text. 143 b./w ills (photographs) by W.F. Hermans. Soft cover. Order number (166858). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  166858 )

Hermans,Willem Frederik. Kussen door een rag van woorden. 2e druk. Amst., 2000. 37 blz. Linn, stofomslag. Order number (168001). EUR 17,50
Nieuwjaargeschenk voor het jaar 2000 van De Bezige Bij en Thomas Rap. - Met los wenskaartje. (Order here or send us your inquiry:  168001 )

Hermans,Willem Frederik. De laatste roker. Verhalen. 1e druk. Amsterdam, Bezige Bij, 1991. 268 blz. Linnen met stofomslag. Order number (195244). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  195244 )

Hermans,Willem Frederik. Malle Hugo. Vermaningen en beschouwingen. 1e druk. Amst., 1994. 328 pp. Linnen met stofomslag. - Naam in pen op schutblad. Order number (195247). EUR 27,50
(Order here or send us your inquiry:  195247 )

Hermans,Willem Frederik. Mandarijnen op zwavelzuur No 1: Het geweten van de Groene Amsterdammer of volg het spoor omhoog. 1e druk. Amst., G.A.Van Oorschot, 1955. Ing. - Omslag gevlekt. Order number (223916). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  223916 )

Hermans,Willem Frederik. Mandarijnen op zwavelzuur. 2e druk, herz. & uitgebr., 2e duizental. Groningen, 1967. 269 pp. Geïll. Ing., beetje sleets. - Naam op frans titelblad. Order number (217026). EUR 100,00
(Order here or send us your inquiry:  217026 )

Hermans,Willem Frederik. Mandarijnen op zwavelzuur. 2e druk, herz. & uitgebr., 2e duizental. Groningen, 1969. 269 pp. Geïll. Ing. - Wat sleets, eerste 20 bladzijden met watervlek langs de rand, onderzijde wat gevlekt. Order number (227571). EUR 80,00
Oplage 1000 genummerde exemplaren (nr. 11). (Order here or send us your inquiry:  227571 )

Hermans,Willem Frederik. Mandarijnen op zwavelzuur. 4e druk, [1e oplage]. Amst., [1973]. 278 pag. Geïll. (z./w.). H.linnen, naam op schutblad, randen platten zeer licht verkleurd. - Net exemplaar. Order number (163630). EUR 265,00
Één van de 100 gebonden exemplaren. - Zeldzaam. - Janssen / Van Stek (2000), 204. (Order here or send us your inquiry:  163630 )

Hermans,Willem Frederik. Mandarijnen op zwavelzuur. 4e druk, [1e oplage]. Amst., [1973]. 278 pag. Geïll. (z./w.). H.linnen, randen platten zeer licht verkleurd. - Net exemplaar. Order number (232315). EUR 275,00
Één van de 100 gebonden exemplaren. - Zeldzaam. - Janssen / Van Stek (2000), 204. (Order here or send us your inquiry:  232315 )

Hermans,Willem Frederik. Mandarijnen op zwavelzuur. 4e druk, 1e oplage. Parijs, 1973. 278 pp. Ills (b./w.). Soft cover, sl. discoloured. Order number (195807). EUR 85,00
(Order here or send us your inquiry:  195807 )

Hermans,Willem Frederik. Mandarijnen op zwavelzuur. Supplement. Amst., 1983. 108 pag. Illlustr. (z./w.). Ing., rug verschoten. - Met ex-libris. Order number (184833). EUR 40,00
(Order here or send us your inquiry:  184833 )

Hermans,Willem Frederik. Moedwil en misverstand. Novellen. 1e druk. Amst., J.M.Meulenhoff, [1948]. 134 pag. Karton, waterschade en sleets. - Met aantekeningen in inkt. Order number (208777). EUR 100,00
Versie met de door Jan Vermeulen ontworpen geel kartonnen band. - Minder fraai. - JS12. (Order here or send us your inquiry:  208777 )

HERMANS,WILLEM FREDERIK. Na de dood van Willem Frederik Hermans. Samengesteld door De Neven Kiekebelt. Amst., 1975, C.J.Aarts. Tekst en illustr. Ing. (De Klopgeest 22). - Omslag met waterschade. Order number (195200). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  195200 )

Hermans,Willem Frederik. Overgebleven gedichten. 1e druk. Amst., Thomas Rap, 1968. 79 pag. Linn. Order number (202697). EUR 60,00
Uitgegeven in een genummerde oplage van 1000 exemplaren gebonden in linnen. (Order here or send us your inquiry:  202697 )

Hermans,Willem Frederik. Overgebleven gedichten. 2e druk. Amst., Thomas Rap, 1970. Ing. - Naam op schutblad. Order number (167028). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  167028 )

Hermans,Willem Frederik. Overgebleven gedichten. 2e druk. Amst., Thomas Rap, 1970. Ing. Order number (202062). EUR 17,50
(Order here or send us your inquiry:  202062 )

Hermans,Willem Frederik. Pang. De oorlogsjaren. Eibergen, Otto Verbeek, 1992. 48 blz. Ing. Order number (223328). EUR 150,00
Roofdruk samengesteld door Bob Polak. Deze mystificatie bevat een collage van fragmenten uit het werk van W.F.Hermans. Uitgegeven in een gunummerde oplage van 250 exemplaren (nr. 188) . - Janssen/ Van Stek, pag. 269. (Order here or send us your inquiry:  223328 )

Hermans,Willem Frederik. Paranoia. 1e druk. Amst., van Oorschot, 1953. 195 blz. Linn., met redelijke stofomslag (sleets langs de randen en er missen een paar stukjes). Order number (212680). EUR 100,00
(Order here or send us your inquiry:  212680 )

Hermans,Willem Frederik. Relikwieën en documenten. Een toespraak. Amst., 1985. 38 pp. Soft cover. Order number (178655). EUR 10,00
Toespraak gehouden t.g.v. de opening van de nieuwe behuizing van het Ned. Letterkundig Museum en Documentatiecentrum te Den Haag. (Order here or send us your inquiry:  178655 )

Hermans,Willem Frederik. De tranen der acacia's. 1e druk. Amst., G.A.Van Oorschot, 1949. Linn., zonder stofomslag. - Band gevlekt, rug verkleurd. Order number (218210). EUR 45,00
(Order here or send us your inquiry:  218210 )

Hermans,Willem Frederik. Typed letter [12 lines] by W.F. Hermans, dated "Brussel 21 september 1994", addressed to Ares Koopman. Signed in ink & with address stamp. Complete with orig. envelope (published in "Een Ontmoeting met de Tovenaar", pp. 18/19). - WITH: eighteen original black & white photographs (each measuring: 17.8 x 12.7 cm) made by Cathrien van Ommen, all published in "Een ontmoeting met de Tovenaar."A) The series of seven portraits of W.F.Hermans, published in chapter II: In gesprek met de Tovenaar I.WilemFrederik Hermans in zeven foto’s. B)Eleven photographs of W.F. Hermans, made during the interview and the dinner, published in chapter IV: In gesprek met de Tovenaar III. De Vereeniging. - WITH: WILLEM FREDERIK HERMANS. Koopman,Ares & Cathrien van Ommen. Een ontmoeting met de Tovenaar. Over Willem Frederik Hermans in foto’s en teksten.[Baarn: De Prom, 1996]. 126,[1] pp. Soft cover. (De Prom bibliofiel, 33). - Copy no.2 (numbered on loose piece of paper). Order number (183382). EUR 650,00
In May 1994 the literary critic and director of the literary festival De Wintertuin, Ares Koopman, send an invitation to W.F.Hermans, to invite him as a guest at the festival on the 9th of February 1995 and possibility of giving a lecture on the Faustian aspects of being a writer. Hermans informed him per fax certainly to be interested in this plan. He didn’t feel like giving a lecture however, but did agree to an interview with that 'Buddingh' specialist, Ares Koopman. In his letter of reply (6th June 1994), Koopman agrees to this interview, but adds that as a director of the festival, he’s not sure he will be the one holding the interview. In his following letter, on September 19th 1994, Koopman makes clear to Hermans that he expects to be too busy with organizational matters on the 9th of February. He deems it pretty much impossible that he will be the interviewer that night.The 21st of September, Hermans writes in his reply to Ares Koopman (the letter attached to this catalogue piece), that he’s deeply disappointed. He insists that Koopman should make time in his busy schedule, for otherwise, as far as he is concerned, the whole party is off.Ares Koopman agrees in the end. The 26th of September he sends a letter to Hermans in which he agrees to do the interview. The actual interview took place on the 9th of February, around 20.40 at the concert hall ‘De Vereeniging’. Cathrien van Ommen, who was working on a series of writer portraits, made the last portrait of W.F.Hermans, as only later would become clear. He died April 27th 1995. The photo’s and the report of this interview are to be found in Een ontmoeting met een Tovenaar. (Order here or send us your inquiry:  183382 )

Hermans,Willem Frederik. Uit talloos veel miljoenen. Roman. 1e druk. Amsterdam, 1981. 293 pag. Linnen met stofomslag. Order number (178640). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  178640 )

Hermans,Willem Frederik. Volledige Werken 1. Romans. Conserve / Tranen der acacia's. 1e druk. Amst., 2005. 788 pp. Cloth, dustjacket and transparent dustjacket. In slipcase. Order number (187066). EUR 45,00
Deluxe edition. (Order here or send us your inquiry:  187066 )

Hermans,Willem Frederik. Waarom schrijven? 2e druk. Amst., 1984. 30 blz. Ing. Order number (167137). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  167137 )

HERP,HENDRIK. Spieghel der Volcomenheit. Opnieuw uitgegeven door P.Lucidius Verschueren. Antwerpen, 1932. 2 dln. 191,421 blz. Ing. Order number (164558). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  164558 )

Herpen,Jan J.van. Het Gooi in tekst & beeld 1. Utrecht, 1987. 177 blz. Geïll. Soft cover. Name on first end-paper. Order number (123733). EUR 11,00
(Order here or send us your inquiry:  123733 )

Herzberg,Abel J. Verzameld werk. Amsterdam, 1993-96. 3 vols. 801,471,596 pp. Cloth, d/j. Naam in pen op schutbladen. Order number (195859). EUR 67,50
(Order here or send us your inquiry:  195859 )

Herzberg,Judith. Ethooi. Amsterdam, 1975. 23 pp. Cloth, d./j. Order number (197103). EUR 150,00
Printed bij Jaap Meijer on the presses of the printer Jesse in a limited edition of 40 copies (no. 39). (Order here or send us your inquiry:  197103 )

Herzberg,Judith. Teksten voor toneel en film 1972-1988. Amsterdam, 1991. 952 pp. Hardcover, d./j. Order number (229143). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  229143 )

HEUKELOM,J.B. Schepers,J.B. Bragi. Amst., S.L. van Looy, 1901. 96 pp. Dec. art nouveau binding, designed by J.B. Heukelom. - Owner's name on title-page. Backcover discoloured. Order number (179795). EUR 32,50
(Order here or send us your inquiry:  179795 )

Hoek,Rouke van der. Wespland. Banholt, 1997. [6] pp. Originele gelen omslag, ontworpen door Hans van Eijk. Order number (200424). EUR 17,50
Uitgegeven in een gelimiteerde oplage van 65 exemplaren. - Met handgeschreven opdracht door Hans van Eijk & losse prospectus. (Order here or send us your inquiry:  200424 )

Hollands Diep. No.1 (8 nov. 1975) - no. 25/26 (18 dec. 1976). 30 numbers in 29 parts. Orig. soft cover. Order number (162258). EUR 60,00
(Order here or send us your inquiry:  162258 )

Hollands Diep. No.1 (8 nov. 1975) - no. 25/26 (18 dec. 1976) & No.1 (15 jan. 1977) - no. 12/13 (juni 1997). 43 numbers in 41parts. Orig. covers. Order number (194382). EUR 75,00
(Order here or send us your inquiry:  194382 )

Holman,Theodor. De kistenmaker. Amsterdam, 1977. 28 blz. Ing. Order number (225947). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  225947 )

Holsbergen,Jan W. & S.Holsbergen. Waar Het Gebeurde. Amst., 1984. 199 blz. Geïll. Kart. Order number (080962). EUR 12,50
(Order here or send us your inquiry:  80962 )

HOOFT,P.C. Heestermans,Hans. & Liesbeth van Dorsser Keus. Meesteres van mijn ziel. Zeven gedichten van P.C. Hooft. Woubrugge, 1994. Tekst & z./w. ills. Ing. - Randen licht sleets. Order number (229436). EUR 25,00
Genummerd (124/150) en gesigneerd door Heestermans en van Dorsser Keus. (Order here or send us your inquiry:  229436 )

Hooft,Pieter Cornelis. Alle de gedrukte werken 1611-1738. Onder redactie van W.Hellinga en P.Tuynman. Amst., University Press Amsterdam, 1972. 9 dln. Linn. banden (3 4to & 6 klein folio). Order number (181544). EUR 350,00
(Order here or send us your inquiry:  181544 )

Hooft,Pieter Cornelis. Lyrische poëzie. Amsterdam, 1994. 2 vols. Linnen met stofomslag. In casette. Order number (213262). EUR 30,00
I: Teksten. II: Apparaat. (Order here or send us your inquiry:  213262 )

HOOGSTRATEN,FAMILY VAN. Thissen,Peter. Werk, netwerk en letterwerk van de familie Van Hoogstraten in de zeventiende eeuw. Sociaal-economische en sociaal-culturele achtergronden van geletterden in de Republiek. Amst. & Maarssen, 1994. XIV,333 pp. Soft cover. (SIB 26). Order number (191032). EUR 30,00
With a summary in English. - Trade edition. (Order here or send us your inquiry:  191032 )

Hoornik,Ed., G.Kouwenaar, H.Scholte & A.Viruly Gevleugeld woord. 's-Gravenhage, 1955. 1e druk. Ing. Stofomslag. Order number (129421). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  129421 )

back to top

Hoornik,Ed. Verzameld werk I-V. Amsterdam, 1972-78. 5 dln. 341,339,287,326,395 blz. Linnen, zonder stofomslagen. Order number (217520). EUR 62,50
1: Verzamelde gedichten. 2: Verhalend proza. 3: Journalitiek proza en brieven. 4: Dramatisch werk. 5: Kritisch proza. (Order here or send us your inquiry:  217520 )

Hoornik,Ed. Verzamelde gedichten. 's-Grav., A.A.M.Stols, 1950. 205,[5] pag. H.perkament. Order number (166957). EUR 100,00
Nr. '4' van de speciale uitgave van 15 exemplaren gedrukt op geschept Oud-Hollandsch papier. (Order here or send us your inquiry:  166957 )

Hopman,Frits. Nachtwaken. Een bundel vertelsels van Frits Hopman. Amsterdam, 1920. 201 blz. Karton. Order number (231495). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  231495 )

Hoyer,G. Simon reist per spoor. In den Bloemhof (zonder plaats), 1945. 26 pp. Ing. Order number (179667). EUR 9,50
(Order here or send us your inquiry:  179667 )

Huf,Paul. Nederlandse gedichten en proza van middeleeuwse tot eigentijdse dichters, gezegd door Paul Huf. N.pl., Columbia Records, [ca. 1935]. Zeven langspeelplaten in origineel album. - Met het originele losse tekstboekje (32 pag., ing.). Order number (215307). EUR 135,00
Eerste deel van de set, later verscheen een tweede album met met verzen van 1500 tot 'heden'. (Order here or send us your inquiry:  215307 )

Huisman,Marijke. Publieke levens. Autobiografieën op de Nederlandse boekenmarkt 1850-1918. Rotterdam, 2008. 357 pp. B./w. ills. (Diss.) Order number (212269). EUR 29,95
With English summary. (Order here or send us your inquiry:  212269 )

Hummelen,Dr.W.M.H. Repertorium van het rederijkersdrama 1500- ca.1620. Assen, 1968. 414 pag. Linn. Order number (136457). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  136457 )

Iependael,Willem van [pseud. v. Willem van der Kulk]. Liedjes van ordelijke ellende. Z.p. Z.d. [1931]. 8 pag. Ing. Order number (136549). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  136549 )

JARING,COR. Op blote voeten. Winter 1944 [subtitle: Verhalen met een scheutje bleekwater]. Baarn, 1985. 157 pp. One b./w. plan. Soft cover. Order number (219208). EUR 15,00
With a signed dedication by Cor Jaring. (Order here or send us your inquiry:  219208 )

Johannes,G.J. Geduchte verbeeldingskracht! Een onderzoek naar het literaire denken over de verbeelding - van Van Alphen tot Verwey. Amsterdam, 1992. 346 blz. Ing. (Amsterdamse Historische Reeks, 23). Order number (231483). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  231483 )

De jongen met het mes en andere verhalen. 2e druk. Amst., De Bezige Bij, 1959. 99 blz. Pocket, gebruikt. (Literaire pocketserie No. 38). Order number (075254). EUR 20,42
Exemplaar met: "Voor Dyole en Jan [Vrijman] mrt 1960 Remco". (Order here or send us your inquiry:  75254 )

Kalff,G. Het lied in de Middeleeuwen. Leiden, E.J.Brill, 1884. 760 pp. Raised h.leather. - Sl. foxed. Order number (227156). EUR 60,00
(Order here or send us your inquiry:  227156 )

Kars,Theo. De eerste trein na half zes. 1e druk. Amst., 1976. 70 pag. Linn. Stofomslag. Order number (130016). EUR 25,00
Genummerd en gesigneerd door de auteur. (Order here or send us your inquiry:  130016 )

Kat,J.F.M. De Verloren Zoon als letterkundig motief. Amsterdam, 1952. 239 pp. 16 b./w. ills. Soft cover. (Diss.) Order number (212683). EUR 18,00
(Order here or send us your inquiry:  212683 )

Kate,J.J.L.Ten. De Nieuwe Kerk van Amsterdam. Een gedicht. Amst., D.B.Centen, 1889. 226 blz. Linn. Order number (148788). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  148788 )

Kate,J.J.L.Ten. De Nieuwe Kerk van Amsterdam. Een gedicht. Amst., D.B.Centen, 1885. 232 blz. Met 1 ets. Linn. Band licht besch. Order number (109100). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  109100 )

Kemp,Pierre. Forensen voor cythere en andere gedichten. Amst., 1949. 1e en enige druk. 67 pag. Ing. (De Vrije Bladen). Order number (130031). EUR 24,96
(Order here or send us your inquiry:  130031 )

Kemp,Pierre. Speelgoed-tentoonstelling. Maastricht, 1962. 39 loose page. Paper portfolio. Order number (191027). EUR 20,00
Facsimile edition of the manuscript. (Order here or send us your inquiry:  191027 )

Kemp,Pierre. Verzameld werk. Amst., G.A.Van Oorschot, 1976. 3 delen. Linnen, stofomslagen minder fraai. - Deel drie licht gevlekt op de snee. Order number (222748). EUR 45,00
(Order here or send us your inquiry:  222748 )

Kempis,Thomas a. De middelnederlandse vertaling van de Imitatione Christi (Qui Sequitur) van Thomas a Kempis. Uitgegeven, ingeleid en toegelicht door C.D.de Bruin. Leiden, 1954. XI,341 pp. Cloth. Spine slightly dam. Order number (137888). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  137888 )

Kempis,Thomas a. Of the imitation of Christ. In four books. Oxford, J.H. & J.Parker, 1866. XIV,353 pp. Full, raised, leather binding with deep blind-tooled decorations and title in gilt, back slightly discolored. End-papers foxed. Order number (187890). EUR 150,00
Old (1868) handwriting on end-paper. (Order here or send us your inquiry:  187890 )

KERS,MARTIN. Wilmink,Willem. Amsterdam. Fotografische impressies / photographic impressions. 1e druk. Laren 1991. 143 blz. Geïlls. Karton met stofomslag. Order number (172127). EUR 20,00
Text in Dutch & English. (Order here or send us your inquiry:  172127 )

KEUKEN,JOHAN VAN DER. Carmiggelt,Simon. Wij zijn 17. 4th ed. Bussum, n.d. Text by S.Carmiggelt & photogr. by Johan van der Keuken. Soft cover. - Cover warped, sl. dam & partly browned. Order number (227058). EUR 100,00
Fourth edition. (Order here or send us your inquiry:  227058 )

Keulen,Mensje Van. Lotgevallen. Balladen. Baarn, 1977. 1e druk. 29 pag. Ing. Order number (130040). EUR 5,00
(Order here or send us your inquiry:  130040 )

Keulen,Mensje van. Overspel. 1e druk. Luxe editie. Amst., 1982. 227 blz. 1 genumm. & gesign. mezzotint van Joost Veerkamp [nr. 14/25]. Halfleren band in cassette. Order number (231534). EUR 350,00
Beperkte, genumm. & door Mensje van Keulen gesign. editie van 35 ex. [nr. 14]. Incl. losse pagina met handschrift van Mensje van Keulen. (Order here or send us your inquiry:  231534 )

Keulen,Mensje Van. Pension. Amstelveen, 1974. 1e druk. Oplage 200 genummerde en gesigneerde exemplaren. Linn. Stofomslag. Order number (130043). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  130043 )

Klinker,J. Gedichten. Amst., 1819-1820. 3 vols. 196,198,202 blz. H.leder, met gehoogte ruggen. Order number (164471). EUR 100,00
(Order here or send us your inquiry:  164471 )

Kloos,Willem. Verzen [I]. 1e druk. Amst.: W.Versluys, 1894. 262 pag. Vellum, spotted & warped. Order number (203573). EUR 200,00
(Order here or send us your inquiry:  203573 )

Knobel,F.M. Dagvlinders. Peking, Drukkerij van de Pet'angkathedraal, 1901. [2],481,[3] pp. Bound in a fine 20th century brown h.mor. binding, marbled sides. - Some pages sl. torn, the original frontcover preserved (ser. worn). - [WITH]: a small business card of F.M.Knobel. Order number (211335). EUR 175,00
First Dutch book printed in China. - The Dutch author Fridolin Marinus Knobel (1857-1933) was a 'consul generaal' in Beijing in from 1895 - juli 1896, and 'minister-resident' from 18 July 1896 till October 1902. (Order here or send us your inquiry:  211335 )

Koenen,Marie. Verzen. Maastricht, Stols, 1923. 86 pp. Boards, stained along the spine. Order number (191124). EUR 35,00
Limited and numbered edition of 25 copies (15). (Order here or send us your inquiry:  191124 )

Komrij,Gerrit & Joost Veerkamp. De os op de klokketoren. 1e druk. Amst., 1982. Text & col. ills. Cloth, d/j. Order number (179687). EUR 40,00
Gelimiteerde oplage gesigneerd door Komrij en Veerkamp (exemplaar van de editie van 450 exemplaren zonder de ets). (Order here or send us your inquiry:  179687 )

Komrij,Gerrit. Dit jaar spreken wij met Komrij. [Amst., 1986]. 12 pp. Ing. Order number (155997). EUR 15,00
Nieuwjaarsgeschenk van de Weekbladpers voor het jaar 1986. (Order here or send us your inquiry:  155997 )

Komrij,Gerrit. Op de planken. 2e druk. Amst., 1978. 39 pp. Linnen met stofomslag. Order number (179709). EUR 30,00
Gelimiteerde, door Komrij gesigneerde oplage van 100 exemplaren. Dit is nummer 60. Mooi exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  179709 )

Komrij,Gerrit. De stem van het water. Of: Pension Kniertje. Arnhem, 1991. 180 blz. Ing. Order number (166388). EUR 5,00
(Order here or send us your inquiry:  166388 )

Koolhaas,Anton. Andermans huid. Verhalen met tekeningen van Peter Vos. Amst., z.j. 340 blz. Linn., in doos. Order number (170154). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  170154 )

Koolhaas,Anton. Rossignol is nachtegaal. Gedichten. 1e dr. Amstelveen, Zondagdrukkers, 1981. 17 blz. Ing. Order number (219203). EUR 180,00
Gelimiteerde oplage van 50 exemplaren. - With an origianal typed letter by Reinold Kuipers. (Order here or send us your inquiry:  219203 )

Kopland,Rutger. Gedichten. 1e druk. Amsterdam, 1999. 423 pag. Linnen, stofomslag sleets langs de randen.. Order number (228013). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  228013 )

Kossmann,Alfred. Dagboek uit en thuis. Amsterdam, z.d. H.Linnen. Verluchting door C. Heeneman. Order number (226127). EUR 40,00
Beperkte oplage van 40 ex. Genummerd en gesigneerd door C. Heeneman (Order here or send us your inquiry:  226127 )

Kossmann,Alfred. Tegenspoed is niet te koop. Opera buffa. Amst., 1953. 1e en enige druk. 48 pag. Ing. Order number (130507). EUR 5,00
(Order here or send us your inquiry:  130507 )

Kothuys,Anton. Lanterna Magica Mescalina. Een toverlantaren met 24 plaatjes voor Lou van Gasteren. Amst., 1964. Unpaginated. Soft cover, some soiling & sl. worn. Order number (222480). EUR 60,00
Scarce stenciled publication by Anton Kothuys, member of the Provo movement in Amsterdam. - With a dedication in ink on the first free endpaper: "Voor Tanja [...] je krief krebbende kranton". (Order here or send us your inquiry:  222480 )

Kousbroek,Rudy. Een passage naar Indië. 1e dr. Amst., 1978. 60 pp. B/w ills. Soft cover. 1Name in ink on free-endpaper. Order number (217858). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  217858 )

Kouwenaar,Gerrit (Inleiding). Vijf 5 tigers. Een bloemlezing uit het werk van Remco Campert, Jan Elburg, Gerrit Kouwenaar, Lucebert, Bert Schierbeek. Amst., Bezige Bij, z.j. 86 blz. Kart, met omslag, besch. Tekst gebruind. Slecht ex.. Order number (201748). EUR 100,00
Gesigneerd door: Ad den Besten, Theun de Vries, Bert Schierbeek, Hella S.Haasse, Anna Blaman, Clara Lennart e.a. (Order here or send us your inquiry:  201748 )

back to top

Kuijper,Jan. Oogleden. 1e druk. Amst., [Jaap Meijer], 1977. 17 pp. Cloth, d./j. Order number (195672). EUR 200,00
Printed in a limited edition of 50 numbered copies on Zerkall-Bütten (no. 15). - Frontispiece after a drawing by Roland Topor. (Order here or send us your inquiry:  195672 )

Kuik,[William] D. De held van het Potspel of het geheime huwelijk. Amst., 1974. 275,[4] pp. Illustr. (b./w.) by W.D.Kuik. Cloth, d./j. Order number (221879). EUR 225,00
Copy of the Deluxe edition of 100 signed and numbered copies with a loose original etching. - Number "12" op the 75 copies published for trade. (Order here or send us your inquiry:  221879 )

Kuiper,W. Die Riddere metten witten scilde. Oorsprong, overlevering en auteurschap van de middelnederlandse FERGUUT gevolgd door een diplomatische editie en een diplomatisch glossarium. (Diss.) Amsterdam, 1989. 563 blz. Ing. Order number (233167). EUR 20,00
With a summary in English. / Avec un résumé en Francais. (Order here or send us your inquiry:  233167 )

Kusters,Wiel. Koninklijke sfinx. Landgraaf, Uitgeverij Herik, 1989. Unpaginated [14 pp.]. Soft cover. Order number (191051). EUR 15,00
Published in a limited edition of 225 copies. - This is a copy h.c., signed by W.Kusters. (Order here or send us your inquiry:  191051 )

Kuylman,H.E. Bontje de Bergeend. (Drawings by J.F.Van Doornik.) Rotterdam, 1928. 120 pp. Some figs. H.cloth, rubbed. Los in band. Order number (041463). EUR 6,00
(Order here or send us your inquiry:  41463 )

Kuylman,H.E. Bontje de Bergeend. Rotterdam, 1918. 120 pp. Drawings by J.F.Van Doornik. Soft cover, front loose. Order number (060036). EUR 4,50
(Order here or send us your inquiry:  60036 )

Kwadraat-blad. Katavolos, W. Organics. Hilversum, 1961. Text. 13 ills. Soft cover, discol., plastic d/j, front cover curved. (Steendrukkerij De Jong & Co.) Order number (130547). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  130547 )

Labris Literair Tijdschrift. Jrg. 4, nr. 1 (okt. 1965). Lier. 103 pag. Ing. Order number (222472). EUR 60,00
Uitgegeven onder redactie van Max Kazan, Leon Van Essche, Hugo Neef, Ivo Vroom, E. Devoghelaere & Pierre Anthonissen. (Order here or send us your inquiry:  222472 )

Landell,Olaf J.de. Indonesië weerzien. Hilversum, 1980. 132 pp. Col. ills. Cloth,d/j. Order number (166876). EUR 25,00
Met opdracht: 'Voor .... met veel dank. Ik vergeet nooit hoe ik thuis werd verwacht, Olaf J.DeLandell'. (Order here or send us your inquiry:  166876 )

Landell,Olaf J.de. Indonesië weerzien. Hilversum, 1987. 132 pp. Col. ills. Softcover. Order number (198083). EUR 17,50
Met opdracht: 'Als dank .... Olaf J. de Landell te Hilversum'. (Order here or send us your inquiry:  198083 )

Langbroek,M. Liebe und Freundschaft. Bei Klopstock und im niederländischen empfindsamen roman. (Diss.) Purmerend, 1933. 216 pp. Softcover. Order number (168988). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  168988 )

Lannoy,Juliana Cornelia de. Dichtkundige Werken. Te Leyden, Bij Abraham en Jan Honkoop, 1780. VIII,248,[4] pp. Engr. title vignet. Without binding. Order number (230068). EUR 45,00
(Order here or send us your inquiry:  230068 )

Last,Jef. Bakboordslichten. Verzen. Amst., 1926. 72 blz. Geill. Linn. Order number (159058). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  159058 )

Last,Jef. Oog in oog. Bussum, Bayard Pers, 1945. 58 blz. Ing. Order number (231681). EUR 25,00
Gesigneerd door J.Last. (Order here or send us your inquiry:  231681 )

Leeuw,Aart van der. Het aardsche paradijs. Santpoort, 1927. 1e druk. Oplaag 350 exemplaren. 100 pag. H.linnen. Order number (130578). EUR 24,96
(Order here or send us your inquiry:  130578 )

Leeuw,Aart van der. Opvluchten. Amst., 1916. 1e druk. 173 pag. Ing. Omslag beschadigd. Roestvlekjes. Order number (130586). EUR 13,61
(Order here or send us your inquiry:  130586 )

LEEUWEN,JAN VAN. Delteijk,J.W.N. Jan van Leeuwen en zijn tractaat Van Vijf Manieren Broederliker Minnen. Nijmegen, 1947. 236 blz. Ing. [Diss.] Order number (197656). EUR 22,50
(Order here or send us your inquiry:  197656 )

LEEUWEN,JAN VAN. Delteijk,J.W.N. Jan van Leeuwen en zijn tractaat Van Vijf Manieren Broederliker Minnen. Nijmegen, 1947. 236 blz. Ing. Bibl. stempel op omslag. Order number (164481). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  164481 )

Leeuwen,Joke van. Kind in Brussel. Landgraaf, 1999. 44 blz. Zw./w. ills door de auteur. Ing. Order number (227376). EUR 19,50
Gesigneerde, gelimiteerde editie van 299 ex. (nr. 68). (Order here or send us your inquiry:  227376 )

Lehmann,L.Th. Gedichten 1939-1998. Amsterdam, 2000. 697 blz. Karton, stofomslag. Order number (213566). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  213566 )

Leijden,S.van Ballade van den arbeid. Rotterdam, 1941. 8 blz. Ing. Order number (187961). EUR 20,00
Gedrukt in 100 exempl. (Nr. 20) Gesigneerd. (Order here or send us your inquiry:  187961 )

Lejeune,Rita & J.Steinnon. De Roelandsage in de middeleeuwse kunst. Brussel, 1966. 2 vols. 429,403 pp. 573 ills (63 col.). Cloth,d/j. Small library-stamp & cancelled library-exlibris. Order number (187758). EUR 90,00
(Order here or send us your inquiry:  187758 )

Lejeune,Rita & J.Steinnon. De Roelandsage in de middeleeuwse kunst. Brussel, 1966. 2 vols. 429,403 pp. 573 ills (63 col.). Cloth. Order number (018181). EUR 100,00
(Order here or send us your inquiry:  18181 )

LEOPOLD,J.H. Meijers,Johanna J.M. J.H.Leopold als klassiek filoloog. (Diss.) 's-Gravenhage, 1995. 357 pp. Softcover. Order number (175124). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  175124 )

Leopold,J.H. Gedichten II. Nagelaten poëzie. Historisch-kritische uitgave, verzorgd door H.T.M. van Vliet in samenwerking met A.L. Sötemann. Amst., Oxford & N.Y., 1985. 2 dln in 3. LXII,378,758 blz. Ing. (Monumenta Literaria Neerlandica II/5, II/6a,6b). Order number (230223). EUR 75,00
Deel II/1: Teksten; deel II/2: Apparaat en commentaar. (Order here or send us your inquiry:  230223 )

Leopold,J.H. Gedichten II. Nagelaten poëzie. Historisch-kritische uitgave, verzorgd door H.T.M. van Vliet in samenwerking met A.L. Sötemann. Deel 1: Teksten. Amst., Oxford & N.Y., 1985. 378 blz. Linnen, stofomslag. (Monumenta Literaria Neerlandica II,5). Order number (230224). EUR 25,00
Alleen los deel II/1: Teksten. (Order here or send us your inquiry:  230224 )

Leopold,J.H. Gedichten uit de nalatenschap. Uitgegeven en van editie-technisch en genetisch-interpretatief commentaar voorzien door G.J.Doorleijn. Amst., Oxford & N.Y., 1984. 2 vols. XIII,258,VII,258 pp. Soft covers. (Monumenta Literaria Neerlandica II,3 & II,4). Order number (188138). EUR 45,00
Deel 1: De gedichten voorafgegaan door editie-technisch commentaar; deel 2: Genetisch-interpretatief commentaar. (Order here or send us your inquiry:  188138 )

Leopold,J.H. Verzameld werk I & II: Verzen & Proza. 1e dr. Rotterdam, 1951-1952. 2 vols. 584,692 pag. Linn. Stofomslag. Order number (166882). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  166882 )

LODEIZEN,HANS. Rodenko,Paul. Over Hans Lodeizen. 's-Gravenhage 1954. 1e druk. 32 pag. Ing. (Maatstafdeeltje nr. 11). Order number (135036). EUR 20,42
(Order here or send us your inquiry:  135036 )

Lodezien,Hans. Het innerlijk behang en andere gedichten. Amst., v.Oorschot, 1952. 193 blz. Linn. Order number (148866). EUR 20,42
(Order here or send us your inquiry:  148866 )

Looy,Jac. van. Jaap. Amst., 1910. 1e druk. 342 pag. Linn. Order number (151177). EUR 15,88
(Order here or send us your inquiry:  151177 )

Looy,Jac. van. Naar het u lijkt (as you like it) van Shakespeare. Vert door ... Bussum, 1915. 1e druk. 122 pag. Ing. Roestvlekjes. Order number (131523). EUR 7,00
(Order here or send us your inquiry:  131523 )

Looy,Jac. van. Nieuw proza. Amst., 1929. 236 pp. H.leder. Order number (137590). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  137590 )

Louw,Hennie van de. Het fluwelen zweepje. Amst., 1978, 22 pp. Soft cover. Order number (172402). EUR 15,00
Lim. ed. of 30 xerox copies (22/30). - Sigd & with dedication. (Order here or send us your inquiry:  172402 )

Lucebert. En morgen de hele wereld. Amsterdam, 1972. 96 pp. Ing. Order number (179714). EUR 17,50
(Order here or send us your inquiry:  179714 )

Lucebert. Na de helft van het leven. Gedichten. Amst., 1993. 19 pp. Ing. Order number (179214). EUR 15,00
Uitgegeven als nieuwjaarsgeschenk door De Bezige Bij voor het jaar 1993. - Oplage 750 exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  179214 )

Lucebert. Val voor vliegengod. Amsterdam , 1959. 80 pp. Ing. Order number (179745). EUR 12,00
(Order here or send us your inquiry:  179745 )

Lucebert. Van de maltentige losbol. Amst., 1994. 135 pp. 51 col. & b./w. plts after Lucebert. Soft cover. Order number (186556). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  186556 )

Lucebert. Verzamelde gedichten. Amst., 1974. 2 dln. 813 blz. Ing. Ruggen als gewoonlijk licht verschoten; cassette met watervlekken. Order number (173129). EUR 120,00
(Order here or send us your inquiry:  173129 )

Maas,Nop. De literaire wereld van Carel Vosmaer. Een documentaire. s'Gravenhage,1989. X,150 pp. geill. Soft cover. Order number (212677). EUR 6,00
Uitg. ter gelegenheid van de gelijknamige tentoonstelling in het Haags Historisch Museum 19 maart t/m 11 juni 1989. (Order here or send us your inquiry:  212677 )

Maas,Nop. Werken voor de eeuwigheid. Een geschiedenis van het Letterkundig Museum. Amsterdam, 2004. 399 pp. B./w. ills. Cloth, d./j. Order number (229377). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  229377 )

MAERLANT,JACOB VAN. Franck,Joh. & J.Verdam. Jacob van Maerlant's strophische gedichten. Nieuwe uitgave. Groningen,J.B.Wolters, 1898. XCII,300 pp. Raised h.leather, sl. worn. Order number (227157). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  227157 )

back to top

MAERLANT,JACOB VAN. Verwijs,Eelco. Jacob van Maerlant's Naturen Bloeme. [Groningen], 1878 (reprint [Arnhem], 1980). LXIII,251 pp. Cloth. Order number (227271). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  227271 )

Maerlant,Jacob van Dboec van den Houte. Leiden, Mortier & Zn., 1844. XXVII,166 pp. Boards. Ex-library copy. (Werken uitg.door de Ver. Oud Nederl. Letterkunde Jrg. I/2). Order number (168954). EUR 27,50
(Order here or send us your inquiry:  168954 )

Mak,Geert & M.Mathijsen. Lopen met Van Lennep. Dagboek van zijn voetreis door Nederland. De zomer van 1823. (Bezorgd door Geert Mak en Marita Mathijsen.) Zwolle, 2001, 287 blz. Geill. Ing. Order number (183134). EUR 17,50
(Order here or send us your inquiry:  183134 )

Man,Herman De. Wonderlijke ontmoetingen. 1e druk. Callenbach, z.j. 248 pag. Linn. Order number (131549). EUR 10,00
Net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  131549 )

MANDEVILLE,JAN VAN. Cramer,N.A. De reis van Jan van Mandeville naar de middelnederlandsche handschriften en incunabelen. Leiden, 1908. LXVI,321 pp. Re-bound in cloth. Order number (164532). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  164532 )

Mantinga,Hector. De Zeven hoofdzonden. Met houtsneden van G.J.Machin. De Bezige bij, z.j. Text en illustr. Oplage 525 ex. (Nr. 258). Ing. De Jong 534. Order number (169651). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  169651 )

Margadant,S.W.F. Geschiedenis van het letterkundig genootschap Oefening Kweekt Kennis 1834-1934. Den Haag, 1934. 152 pp. 1 plt. Soft cover. First pp. slightly foxed. Order number (208919). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  208919 )

MARSMAN,H. Postma,Hannemieke. Marsmans 'verzen'. Toetsing van een ergocentrisch interpretatiemodel. Groningen, 1977. 510 pp. Cloth, d./j. (Nederlandica Traiectina 23). Order number (179660). EUR 15,00
Incl. suppl.: H. Marsman - Verzen. (Order here or send us your inquiry:  179660 )

Marsman,H. De anatomische les. Bussum, 1926. 1e druk. 111 pag. Ing. Roestvlekjes. Order number (131557). EUR 18,15
(Order here or send us your inquiry:  131557 )

MASEREEL,FRANS. Teirlinck,Herman. Ave. Antw., De Sikkel, 1938. 56,[2] pp. 6 (4 full-page) woodcuts by Frans Masereel. Orig. softcover, woodcut vign. by Masereel on frontcovert. - Edges sl. browned & worn. Order number (035235). EUR 60,00
Copy of the limited edition of 600 numbered copies printed on Satin Surface. (Order here or send us your inquiry:  35235 )

Mathijsen,Marita. De brieven van de schoolmeester. Documentair-kritische uitgave. Amsterdam, 1987. 2 dln. 526,368 blz. Z./w. ills. Linnen met stofomslag. Order number (222152). EUR 40,00
Deel I: Brieven en documenten. Deel II: Toelichtingen. (Order here or send us your inquiry:  222152 )

Mathijsen,Marita. Nederlandse literatuur in de romantiek 1820-1880. Nijmegen, 2004. 336 blz. Z./w. ills. Ing. Order number (221452). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  221452 )

Meijer,Ischa. Hoeren. Amst., 1980. 100,[3] blz. Ing., deels verkleurd. Order number (218203). EUR 25,00
Met opdracht: "Voor mijn jonge vriend [...] van den schrijver, 11 januari '80." (Order here or send us your inquiry:  218203 )

Meijer,Ischa. Een rabbijn in de tropen. [Amst., ca. 1976/77]. 16 pag. Ing. Order number (186036). EUR 20,00
Proef exemplaar: omslag met daarin één katern met 4 pagina's tekst. (Order here or send us your inquiry:  186036 )

Meijer,Jaap. Tien joodse gedichten. Deventer, Ypse Fecit, 1992. [31] pag. Papieren omslag. Order number (200421). EUR 15,00
Uitgegeven in een oplage van 75 exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  200421 )

Meijere,Victor de. Het dorp. Utrecht, H.van Romburgh, 1904. 117 blz. Ing, rug besch & voorz. omslag vlekkig. Order number (207107). EUR 30,00
Met opdracht: "Aan mijn goeden vriend Edward Thorn-Prikker van Victor de Meijere". (Order here or send us your inquiry:  207107 )

MEIJER'S BOEK- EN HANDELSDRUKKERIJ. Hongerzesdaagse. Een schuit - zes typo's - witte kool en suikerbieten. Wormerveer, z.d. 63 blz. Ing. Order number (229386). EUR 55,00
(Order here or send us your inquiry:  229386 )

Meijsing,Geerten M. De koffer. Een hors d'oeuvre. Arnhem, 1986. 67 blz. Ing. Order number (191472). EUR 13,50
Ongenummerd exemplaar van de 'gewone editie'. Gemarkeerd; H.S. (Order here or send us your inquiry:  191472 )

Membrecht,Steven. Achter U opnieuw te beginnen. Laren, 1957. [18] pag. Illustr. door Jan Willem van Vugt. Ing. - Omslag licht verkleurd. Order number (212064). EUR 22,50
Oplage van 100 genummerde exempl. (nr.87). - Gesigneerd door de auteur. - Exemplaar uit de bibliotheek van Hans van Manen. (Order here or send us your inquiry:  212064 )

Mérode,Willem de. Hunkering en heimwee. Bloemlezing uit de poëzie van protestantsch-christelijke en katholieke dichters. Amst., z.j. 197 pag. H.linn. Order number (131596). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  131596 )

Messel,Saul v. Toverstaf. Nieuwe priapeeën. Z.pl. Mercatorpers, 1987. 18 blz. Geïll. Ing. Met ezelsoor. Order number (175650). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  175650 )

Messel,Saul van. In de Jodenhoek geboren. Spinozanum Poëticum. Haarlem, 1977. 11 pp. Ing. Order number (224266). EUR 30,00
Genummerd en gesigneerd door de auteur. (Order here or send us your inquiry:  224266 )

Michiels,Ivo. Mag ik spreken? Journal brut - een reconstructie. Amsterdam, 2011. 682 blz. Geb., met stofomslag. Order number (233090). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  233090 )

Minne,Richard. Verzameld werk. Eerste druk. Amsterdam, 2006. 364 blz. Linnen met stofomslag. Order number (212652). EUR 27,50
Poëzie: In den zoeten inval. - Wolfijzers en schietgeweren. - Verspreide gedichten. Proza: Heineke Vos en zijn biograaf. - Verhalen. (Order here or send us your inquiry:  212652 )

Moerkerken,P.H.van. Modron. Een dramatisch spel. Amst., 1903. 1e druk. 79 pag. Boards. Order number (131633). EUR 10,00
Boekversiering door de auteur. (Order here or send us your inquiry:  131633 )

Mooy,Harriëtte. Acht dagen. Wieltocht. Met een voorwoord van L. van Deijssel. Bussum, 1921. 1e druk. 204 pag. Linn. Order number (131343). EUR 25,00
Gesigneerd en met een opdracht van C.A.J. van Dishoeck. (Order here or send us your inquiry:  131343 )

Morrien,Adriaan. & Bob Ten Hoope. Annette [aquarellen van Bob ten Hoope ; gedichten van Adriaan Morriën]. Amsterdam, Galerie de 3 Gratiën, 1987. [40] blz. Geïll. door Bob Ten Hoope. Linnen. Order number (232997). EUR 100,00
Uitgegeven in een oplage van 650 exemplaren in samenwerking met De Bezige Bij. Dit is één van de 150 exemplaren voorzien van de handtekening van de tekenaar en schrijver, genummerd '13'. (Order here or send us your inquiry:  232997 )

Morriën,Adriaan. Afscheid van Lida. [Amst.], Het Zwarte Schaap, 1944. 26 pp. Soft cover, pages slightly spotted. Order number (191286). EUR 35,00
Limited edition of 100 copies. (Order here or send us your inquiry:  191286 )

Morriën,Adriaan. Moeders & zonen. Amst., 1962. 1e druk. 127 pag. Ing. (Literaire Reuzenpocket 30). Order number (135024). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  135024 )

Moser,Nelleke. De strijd voor rhetorica. Poëtica en positie van Rederijkers in Vlaanderen, Brabat, Zeeland en Holland tussen 1450-1620. (Diss.) Amsterdam, 2001. 292 pp. Soft cover. Order number (225764). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  225764 )

MOUW,J.A. DER. Fresco,M.F. De dichter der Mouw en de klassieke oudheid. (Diss). Amst., 1971. 2 dln. XIV,730 pag. Ing. Order number (136518). EUR 0,00
(Order here or send us your inquiry:  136518 )

MULISCH,HARRY & SIMON VINKENOOG, A.O. Uit de korf. Informatie over 272 boeken / 100 schrijvers / 1 uitgever. [Amst.], De Bezige Bij, [1955]. 144 pag. Geïll. (z./w.). Ing. Order number (200906). EUR 60,00
Gesigneerd door o.a. Harry Mulisch, Simon Vinkenoog, Jan Cremer, Ewald Vanvugt, Adriaan Morriën, L.Th.Lehmann, Jan G.Elburg & Weverberg. Bevat 15 signaturen in totaal. (Order here or send us your inquiry:  200906 )

Mulisch,Harry. Chantage op het leven. Amsterdam, [1953]. 126 blz. Ing., stofomslag (omslag sleets). - Naam op frans titelblad. Order number (201222). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  201222 )

Mulisch,Harry. Chantage op het leven. Amsterdam, [1953]. 126 blz. Ing., stofomslag (omslag sleets). Order number (211563). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  211563 )

Mulisch,Harry. Moderne atoomtheorie voor iedereen. Fragment. Amst., 2002. 12,[18] pag. H.linnen. Order number (179828). EUR 18,50
Uitgave voor de vrienden van De Bezige Bij t.g.v. jaarwisseling 2002-2003. - Oplage van 1500 exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  179828 )

Mulisch,Harry. De Oer-Aanslag. Amst., 1995. 129 pag. H.linn. Order number (181581). EUR 26,50
Facsimile van het handschrif. - Uitgegeven in een oplage van 750 exemplaren voor vrienden van uitgeverij 'De Bezige Bij' ter gelegenheid van de jaarwisseling 1994-1995. (Order here or send us your inquiry:  181581 )

Mulisch,Harry. De Oer-Aanslag. Amst., 1995. 129 pag. H.linn. - Licht verkleurd. Order number (181582). EUR 22,50
Facsimile van het handschrif. - Uitgegeven in een oplage van 750 exemplaren voor vrienden van uitgeverij 'De Bezige Bij' ter gelegenheid van de jaarwisseling 1994-1995. (Order here or send us your inquiry:  181582 )

Mulisch,Harry. Oidipous Oidipous. Naar Sofokles. Gevolgd door een vertaling van 88 profetieën en de fragmenten over Armenië van Leonardo da Vinci. 1e druk. Amst., 1972. 151 pag. Karton, rug beschadigd, gevlekt. Order number (131394). EUR 18,50
(Order here or send us your inquiry:  131394 )

Mulisch,Harry. De toekomst van gisteren. Protokol van een schrijverij. Amst., 1972. 1e druk. 253 pag. Ing. Order number (131384). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  131384 )

Mulisch,Harry. Het woord bij de daad. Getuigenis van de revolutie op Cuba. Amst., 1968. 250 blz. Ing. Order number (165680). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  165680 )

MULTATULI. Mare,A.J.de Lijst der geschriften van en over Eduard Douwes Dekker. Leiden, 1948. 219 blz. Ing. Order number (221317). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  221317 )

MULTATULI. Vermoortel,Philip. De Parabel bij Multatuli. Hoe moet ik u aanspreken om verstaan te worden? Gent, 1984. 342 pp. Softcover, d./j. Order number (187019). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  187019 )

back to top

Nederlandsche Volkskunde. Groningen, Friesland, Drente en Overijsel. Volkskundig leesboek voor de lagere scholen. Groningen, 1931. 340 blz. Geïll. Linn. Order number (094782). EUR 22,50
(Order here or send us your inquiry:  94782 )

Nederlandsche Volkskunde. Nederland, N.-Holland, Utrecht, Z.-Holland en Zeeland. Volkskundig leesboek voor de lagere scholen. Groningen, [ca. 1931]. 3 dln in 1. 168, 128, 127,[1] pag. Z./w. illustr. naar houtsneden van J.Franken, Jan Boon & J.Melse. Linn. (Nederlandsche Volkskunde voor de Lagere Scholen 1-3). Order number (094781). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  94781 )

NESCIO. Catalogus 1997-1998. Wennekes,Wim. Het Nederland van Nescio. Schrijft u over mij maar nix [Nescio 1882-1961]. Baarn, 1998. 95 pp. B/w ills. H.cloth. Order number (200995). EUR 40,00
Numbered copy: 132/500. (Order here or send us your inquiry:  200995 )

Een nieu Geusen Lieden Boecxken Waerinnen begrepen is, den gantschen Handel der Nederlantscher gheschiedenissen, dees voorleden Jaeren tot noch toe ghedragen, eensdeels onderwylen in Druck uutghegaen, eensdeels nu nieu by-ghevoecht. Nu nieulick vermeerdert ende verbetert. N.pl., 1582. [Herdruk 1970s?] . 199 pag. Half perkament. Order number (169625). EUR 15,00
Nummer '94' van de 100 exemplaren gedrukt op geschept papier. (Order here or send us your inquiry:  169625 )

Nieuw Vlaams Tijdschrift. Jaarg. 3. (Juli 1948 - Juni 1949). Antw., 1948/49. 12 parts. 1344,XIV pp. Orig. wrappers, spines sl. worn, edges frayed. Order number (226710). EUR 40,00
Founded by August Vermeylen. (Order here or send us your inquiry:  226710 )

Nieuw Vlaams Tijdschrift. Jaarg. 10. (1956). Antw., 1956. 12 parts. 1376 pp. Orig. wrappers, spines sl. worn, edges frayed. Order number (226711). EUR 40,00
Founded by August Vermeylen. (Order here or send us your inquiry:  226711 )

Nieuw Vlaams Tijdschrift. Jaarg. 15. Tweede reeks. (1961-1962). Antw., 1961/62. 12 parts. 1448 pp. Orig. wrappers, spines sl. worn, edges frayed. Order number (226709). EUR 40,00
Founded by August Vermeylen. (Order here or send us your inquiry:  226709 )

De nieuwe stijl. Werk van de internationale avant-garde. Amst., 1965-1966. 2 dln. 180, 206 pag. Ing. Order number (131412). EUR 34,00
(Order here or send us your inquiry:  131412 )

NIEUWENHUIS,THEO. Perk,Jacques. Gedichten. Met voorrede van Mr.C.Vosmaer en inleiding van Willem Kloos. Vercierd door T.Nieuwenhuis. 2e druk. Amst., S.L.Van Looy, 1897. 194 p. Oorspronkelijke decoratieve zwart/bruine linnen batik band, uiteinden rug klein beetje sleets, ex-libris op schutblad, schutbladen licht verkleurd. Order number (110063). EUR 400,00
Één van de mooist uitgevoerde boeken van de periode. Uitvoerig besproken door Jan Veth in Hollandsche tekenaars van deze tijd (pag. 133-137). - De decoratieve band, de gelithografeerde schutbladen, titelblad, vier hoofdstuk tussentitelpagina's, vignetten en randdecoraties ontworpen door Theo Nieuwenhuis. - Gedrukt in zeven kleuren op geschept papier in een oplage van 400 exemplaren. - Braches (1973) 970409. Braches (2006) 1425:3. De band van dit exemplaar wordt door Ernst Brachus beschreven als tweede variant. Aan deze luxe editie is door de sierkunstenaar Theo Nieuwenhuis bijna twee jaar gewerkt (cf. Amsterdam 2000, pag. 105). (Order here or send us your inquiry:  110063 )

NIJHOFF,MARTINUS. Bittremieux,C. e.a. Martinus Nijhof. Amst., 1954. 120 pag. Ing. Order number (131461). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  131461 )

NIJHOFF,MARTINUS. Donker,Anthonie. Nijhof, de levensreiziger. Een schets van zijn dichterschap. Amst., 1954. 1e druk. 51 pag. Ing. Order number (131457). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  131457 )

Nijhoff,Martinus. Het heilige hout. Drie spelen. 's-Gravenhage, 1950. 1e druk. 106 pag. Linn. Stofomslag. Order number (131442). EUR 5,00
(Order here or send us your inquiry:  131442 )

Nijhoff,Martinus. Verzameld werk. Den Haag & Amst., 1954-1961. 3 dln in 4 banden: 575, 1244, 611 pag. Linnen met stofomslag. Order number (131444). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  131444 )

Nijlen,Jan van. Gedichten van Jan van Nijlen. Gekozen uit zijn bundels. t.g.v.z. 50ste verjaardag. Haarlem, 1934. 105 blz. Linn. Oplage 125 ex. Linn. Order number (170197). EUR 75,00
(Order here or send us your inquiry:  170197 )

Nimwegen,Arjan van & R.v.d.Pool. Utrecht in tekst en beeld. Vianen, 1984. 176 blz. Geïll. Ing. Order number (153583). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  153583 )

Noot,Jonker Jan van der. The Olympia epics of Jan van der Noot. A facsimile eition of Das Buch Extasis, een Cort Begryp der XII. boecken Olympiados and Abrege des douze livres Olympiades. Assen, 1966. 274 pp. Ills. Cloth. Order number (151663). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  151663 )

Nooteboom,Cees. Fantasma. Banholt, In de Bonnefant, 1983. [12] pag. Met originele kleurenets van Sjoerd Bakker. Rood zijde met twee gouden biezen. Order number (228752). EUR 300,00
Uitgegeven in een gelimiteerde oplage van 70 [= 64] exemplaren gebonden in zijde, genummerd ('61') en gesigneerd door de auteur en de kunstenaar. (Order here or send us your inquiry:  228752 )

Nooteboom,Cees. Gesammelte Werke. Band 1 - 5. Frankfurt am Main, Suhrkamp Verlag, 2003. 5 vols (of 8). Cloth, d/j. Order number (185710). EUR 100,00
Band I: Gedichte; Band II/III: Romane und Erzählungen 1 & 2; Band IV/V: Auf Reisen 1 & 2. - In very fine condition, as new. - The new price for these 5 volumes is € 198.50 (Order here or send us your inquiry:  185710 )

Nooteboom,Cees. Een nacht in Tunesië. Amst., 1965. 1e druk. 239 pag. Ing. (Literaire reuzenpocket 141). Order number (131428). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  131428 )

Nooteboom,Cees. Vuurtijd, ijstijd. Gedichten 1955-1983. Amst., 1984. XIV,298 pag. Linn, stofomslag. Order number (218670). EUR 45,00
Met gesigneerde opdracht van de auteur. (Order here or send us your inquiry:  218670 )

Nooteboom,Cees. De zucht naar het westen. Voor passages 3. 1e druk. Amst., 1985. 269 pag. Geïll. (z./w.). Linn., stofomslag. Order number (204724). EUR 22,50
(Order here or send us your inquiry:  204724 )

Nooteboom,Cees. Het zwarte gedicht. 1e dr. Amsterdam, Querido, 1960. Ing. - Randen sleets. Order number (151144). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  151144 )

Nouwen,Pieter. Pieter Nouwen Verzameld. De God in de machine. / De lichtwachter. / Het negende uur. Bussum, 2011. 588 blz. Geb. met stofomslag. Order number (231381). EUR 17,50
(Order here or send us your inquiry:  231381 )

NUL. Nr. 4: USA edition. Sint-Niklaas, [1961]. Unpaginated [120 pp.]. B./w. ills, incl. one lithographed plate by Peter Royen.Soft cover, sl. worn. Order number (222467). EUR 25,00
Nul was a quarterly published by the Paradox Press under the direction of Dirk Claus. - Text in English and French language. (Order here or send us your inquiry:  222467 )

OORTHUYS,CAS, a.o. Literature. Amsterdam, 1956. 94 pp. 32 photogr. Soft cover. (Dutch Art Today) Order number (211441). EUR 22,50
(Order here or send us your inquiry:  211441 )

OORTHUYS,CAS. Antonissen,Bertus. Reve/Hermans, een anekdote. 1st edit. Rotterdam, 1988. 60 pp. Num. b./w. ills. Softcover. Order number (233027). EUR 22,50
(Order here or send us your inquiry:  233027 )

OORTHUYS,CAS. Antonissen,Bertus. Reve/Hermans, een anekdote. 2nd edit. Rotterdam, 1988. 64 pp. Num. b./w. ills. Softcover. Order number (179686). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  179686 )

Oostrom,F.P.van. Lantsloot van der Haghedochte. Onderzoekingen over een Middelnederlandse bewerking van de Lancelot en prose. Amst., 1981. 285 pp. Soft cover, d./j. sl. worn along the edges. (Middelnederlandse Lancelotromans I). Order number (184301). EUR 17,50
With a summary in English. (Order here or send us your inquiry:  184301 )

Ostaijen,Paul van Brieven uit Miavoye. Amst., De Sikkel, 1932. 71 blz. Ing. Order number (170182). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  170182 )

Ostaijen,Paul van Gedichten. 2e uitgave. Antwerpen, De Sikkel, z.j. 149 blz. Ing. Order number (170183). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  170183 )

Ostaijen,Paul van Verzameld werk. Proza / Poezie. 1e druk. Antwerpen, Den Haag & Amst., z.j. (=1952-1956). 4 dln. 88, 276, 419, 398 pag. Linnen. Order number (131478). EUR 80,00
(Order here or send us your inquiry:  131478 )

Ottema,J.C. Thet Oera Linda Bok naar een handschrift uit de dertiende eeuw. 2e uitg. Te Leeuwarden, Bij H.Kuipers, 1876. XXXVIII,253 pp. Orig. soft cover, loose & worn, spine missing. - Two sm. stamps on title-page. Order number (212924). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  212924 )

OUDSHOORN,J. VAN. Tirade nr. 218/220. J. van Oudshoorn 1876-1976. Amst., 1976. 135 pag. Ing. Order number (131192). EUR 9,08
(Order here or send us your inquiry:  131192 )

Oudshoorn,J. van. Doolhof der Zinnen. 1e druk Amst., 1950. 509 blz. Linn. Rug licht verkleurd en licht besch. Order number (151297). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  151297 )

Oudshoorn,J. van. Tobias en de dood. 1e druk. Amsterdam, 1925. 292 blz. Linnen. - Verkleurd. Order number (230485). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  230485 )

Oudshoorn,J. van. Verzamelde werken. Deel 1. Novellen en schetsen. Amsterdam, 1976. 2e druk. 505 pp. Gebonden, stofomslag. Order number (179692). EUR 27,50
In goede staat. (Order here or send us your inquiry:  179692 )

Overmaat,Bernardus G.L. Mellibeus. Een geschrift van Dirc Potter. Inleiding en tekstuitgave. (Diss.) Enschede, 1950. 121 pp. Softcover. Order number (197619). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  197619 )

Paap,W.A. De kapelaan van Liestermonde. Roman uit het priesterleven. Amst., z.j. (=1910). 1e druk. 305 pag. Linn. Order number (131202). EUR 20,42
(Order here or send us your inquiry:  131202 )

Paasman,A.N. Reinhart: Nederlandse literatuur en slavernij ten tijde van de Verlichting. Amst., 1984. 277 pp. Ills. Soft cover. [Diss.]. - Small annotation on French-title. Order number (221505). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  221505 )

Pannekoek,G.H. ---> Gravesande,G.H. zie onder 's-Gravesande Order number (156545). EUR 0,00
(Order here or send us your inquiry:  156545 )

PERK,JACQUES. Meijer,J. Manipulaties met de Mathilde. Heemstede, 1977-1979. 3 dln: 118,115,117 pag. Ing. Order number (131220). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  131220 )

Perk,Jacques. Mathilde-krans. Naar de handschriften volledig uitgegeven door Dr. G.Stuiveling. Den Haag, 1941. 3 dln. Kart. In slipcase. Order number (131212). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  131212 )

back to top

Perk,Jacques. Mathilde-krans. Naar de handschriften volledig uitgegeven door Dr. G.Stuiveling. Den Haag, 1941. 3 dln. Kunstleer. Order number (131213). EUR 50,00
(Order here or send us your inquiry:  131213 )

Perron,E.du. Brieven I - 3574. Amst., G.A.van Oorschot, 1977-1981. 7 (van de 9 ) dln. Linn., stofomslagen (omslagen beetje sleets langs de randen). Order number (200515). EUR 65,00
Dundruk. - Deel 8 & 9 mist. (Order here or send us your inquiry:  200515 )

Perron,E.du. Brieven I - 4114. Amst., G.A.van Oorschot, 1977-1984. 8 (van de 9 ) dln. Linn., stofomslagen. - Stofomslag deel 8 sleets. Order number (200514). EUR 70,00
Dundruk. - Deel 9 mist. (Order here or send us your inquiry:  200514 )

Perron,E.du. Brieven I - 4336. Amst., G.A.van Oorschot, 1977-1990. 9 dln. Linn., stofomslagen. Order number (200513). EUR 80,00
Dundruk. - Complete set. (Order here or send us your inquiry:  200513 )

Perron,E.du. Kloof tegen cylinder; In memorian Agathae. / Kloof tegen cylinder; naar oude trant. / Kloof tegen cylinder; Het lied van vrouwe Carola [all three under pseud. Cesar Bombay] - De Koning en zijn min. Eroties gedicht in veertien zangen [pbld anonymous]. [Amst.], Eliance Pers, [1980]. 30,25,25,37 pp. 4 parts in orig. soft cover, uncut. In orig slipcase (sl. dam. & soiled) Order number (162499). EUR 250,00
No. 19 of lim. ed. of 125 copies. - "Verzorgd en van verantwoording voorzien d. K. Lekkerkerk". (Order here or send us your inquiry:  162499 )

Perron,E.du. Nutteloos verzet. Brussel/Maastricht, 1929. 144 pp. Pages are uncut. Soft cover, discol. Some spots on spine and front cover. Lower corner of spine slightly bumped. Order number (179705). EUR 27,50
Limited, numbered edition of 250 books. This book is number 247. With a drawing by A.C. (=Carel) Willink. (Order here or send us your inquiry:  179705 )

Perron,E.du. Over André Gide. ['s-Gravenhage : K.C. van Boeschoten en L.J. Zimmerman, 1941]. 55 pag. Ingenaaid in blanco omlag, wat verkleurd. (Astra Nigra-reeks V). Order number (163776). EUR 150,00
Uitgegeven in een oplage van 125 exemplaren niet voor de handel (nr. 4). - Met opdracht van de auteur: "voor Jan Barents met ferveur voor Gide en in vriendschap 10/04/45 red" - De Jong 654. (Order here or send us your inquiry:  163776 )

Perron,E.du. De smalle mens. Amst., 1934. 1e druk. 285 pag. Linn., rug verkleurd. Order number (131252). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  131252 )

Perron,E.du. Bij gebrek aan ernst. [2e druk]. Brussel & Maastricht, 1928. 160 blz. Kart. Met tekening van A.C.Willink. - Rug beetje verkleurd. Order number (205944). EUR 30,00
* Genummerd : 225/250. (Order here or send us your inquiry:  205944 )

Plomp,Hans. Huize De Slapeloze Nachten. Zeven verhalen. Amst., 1971. 1e druk. 89 pag. Ing. Order number (131296). EUR 20,42
Met opdracht. (Order here or send us your inquiry:  131296 )

Polet,Sybren. Gedichten 1998-1948. Amsterdam, 2001. 610 pp. Geb. met stofomslag. Order number (211478). EUR 25,00
Mooi exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  211478 )

Pollmann,Thijs. De letteren als wetenschappen. Een inleiding. Amsterdam, 1999. 208 blz. Ing. Order number (228290). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  228290 )

Pos,H.J., M. ter Braak & J. Presser. Anti-semitisme en Jodendom. Een bundel studies over een actueel vraagstuk. Arnhem, 1939. Bijdragen van o.a. Ter Braak (De Joodsche geest in de literatuur), Presser (Het antisemitisme als historisch verschijnsel) e.a. 231 pag. Ing. Hoekje uit Frans titelblad. Sleets. Order number (128440). EUR 11,50
(Order here or send us your inquiry:  128440 )

Potgieter,E.J. Eens dichters vriendschap. Gédéon Busken Huet op zijn 15den verjaardag door zijne Ouders aangeboden, tot eene gedachtenis aan zijnen en hunnen onvergetelijken vriend en weldoener. Utrecht, Stichting de Roos, 1968. 78 pag. H.linn. Order number (135072). EUR 29,00
Oplaag van 175 genumm. exempl. (Order here or send us your inquiry:  135072 )

RAES,HUGO. Bloem,Rein e.a. In gesprek met Hugo Raes. Amst., 1969. 1e druk. 132 pag. 11 foto's. Ing. Order number (131843). EUR 7,94
(Order here or send us your inquiry:  131843 )

Rap,Thomas. P.S. voor Thomas Rap. Amst., 1976. 1e druk. Linn. Stofomslag. Order number (131857). EUR 27,00
(Order here or send us your inquiry:  131857 )

Ravenswood,John. Oost-azië. 1e druk. Z.p., 1928. 51 pag. Ing. Order number (135045). EUR 70,00
Genummerde oplage van 800 genumm. exempl. Inleiding onder eigen naam J. Slauerhoff. (Order here or send us your inquiry:  135045 )

Resoort,R.J. Eene schoone historie vander borchgravinne van Vergi. Onderzoek naar de intentie en gebruikssfeer van de zestiende-eeuwse prozaroman. Hilversum, 1988. 320 pp. Softcover. Order number (218989). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  218989 )

REVE,G.K. VAN HET. Albada,Willem Bruno van ('Teigetje') & Hendrik Lambertus van Manen ('Woelrat'). Huize het gras. Met Gerard kornelis van het Reve in Greonterp. Amst., 2010. 91 pag. Z./w. illustr. Ing. Order number (227573). EUR 35,00
Met handgeschreven opdracht: "Tresoar, Leuwarden 7 maart 2010 Voor [...] van Teigetje en Woelrat." (Order here or send us your inquiry:  227573 )

REVE,G.K. VAN HET. Hubregtse,Sjaak (ed.) Van Het Een komt het Ander. N.pl, Elsevier Nederland, n.d. [3] pp. Soft cover. Order number (191284). EUR 26,50
Programme of a presentation of fragments of Reve's texts. These texts were selected by Sjaak Hubregtse & the presented by Henk van Ulsen. (Order here or send us your inquiry:  191284 )

REVE,G.K. VAN HET. Maas,Nop. Gerard Reve. Kroniek van een schuldig leven. 1 & 2. 2e dr. Amsterdam, 2009-2010. 2 dln. 730,855 blz. Z./w. geïlls. Ing. - Iets minder fraaie set. Order number (232929). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  232929 )

REVE,G.K. VAN HET. Schafthuizen,Joop. Album Gerard Reve. [Proof copy]. Amst. & Brussel, 1983. Linn., stofomslag. Order number (184994). EUR 45,00
Proof copy. - Pages partly blank, partly with text. (Order here or send us your inquiry:  184994 )

REVE,G.K. VAN HET. Schafthuizen,Joop. Album Gerard Reve. 1e druk. Amst. & Brussel, 1983. 65 foto's. Linn., stofomslag klein beetje gekreukt. Order number (233204). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  233204 )

REVE,G.K. VAN HET. Schafthuizen,Joop. Album Gerard Reve. 1e druk. Amst. & Brussel, 1983. 65 foto's. Linn., stofomslag. Order number (219436). EUR 100,00
Met opdracht op de titelpagina: Voor [...] met de liefste wensen van Gerard & Joop. Machelen aan Leie, 15 Mei 2001. Gerard Reve. (Bekend van Radio & Televisie)." (Order here or send us your inquiry:  219436 )

Reve,G.K. van het. The acrobat and other stories. 1e druk. Amst. & London, Van Oorschot, 1956. 227 pag. Linnen zonder stofomslag. Order number (131863). EUR 27,50
(Order here or send us your inquiry:  131863 )

Reve,G.K. van het. The acrobat and other stories. 1e druk. Amst. & London, 1956. 227 pag. Ing., omslag sleets en versterkt met tape. - Naam op frans titelblad. Order number (188208). EUR 20,00
In 1963 voor het eerst in het Nederlands uitgegeven onder de titel Vier wintervertellingen. (Order here or send us your inquiry:  188208 )

Reve,G.K. van het. The acrobat and other stories. 1e druk. Amst. & London, 1956. 227 pag. Ing. Order number (165335). EUR 60,00
In 1963 voor het eerst in het Nederlands uitgegeven onder de titel Vier wintervertellingen. - Mooi exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  165335 )

Reve,G.K. van het. De avonden. Een winterverhaal. 1e dr. Amst., De Bezige Bij, 1947. H.Linn. (Zonder stofomslag). band met waterschade. Order number (200903). EUR 60,00
(Order here or send us your inquiry:  200903 )

Reve,G.K. van het. De avonden. Een winterverhaal. 2e druk. Amst., 1948. 237 pag. H.linn. Order number (155308). EUR 75,00
(Order here or send us your inquiry:  155308 )

Reve,G.K. van het. De avonden. Een winterverhaal. 45e druk. Amst., 1997. 224 pag. Ing. Order number (219435). EUR 65,00
Met opdracht van Gerard Reve: "Veel goede wensen [....] van Gerard Reve. Machelen aan Leie, 15 Mei 2001." (Order here or send us your inquiry:  219435 )

Reve,G.K. van het. Bezorgde ouders. 1e druk Amst., 1988. 319 pp. Karton, omslag (omslag klein beetje verkleurd langs de randen). Order number (177875). EUR 27,50
Fraai exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  177875 )

Reve,G.K. van het. Brieven aan Wim B. 1968-1975. 1e druk. Amst., 1983. 120 blz. Linn., stofomslag met klein scheurtje aan voorzijde (circa 15 mm.) - Naam op schutblad. Order number (162054). EUR 18,50
(Order here or send us your inquiry:  162054 )

Reve,G.K. van het. Het hijgend hert. Amst. & Antw., Uitgeverijen L.J.Veen, Atlas & Contact, 1998. 8 pag. (leporello). Karton. Order number (149894). EUR 75,00
Uitgegeven in een gelimiteerde oplage van 1200 exemplaren als geschenk voor de jaarwisseling 1997-'98 door de uitgeverijen L.J. Veen, Atlas en Contact. (Niet in de handel verkrijgbaar geweest). Afgedrukt is het eerste hoofdstuk van de roman Het hijgend hert (afgedrukt in getypte vorm & in facsimile). - Gesigneerd door Gerard Reve op de titelpagina. - Met het losse wenskaartje van de uitgevers. (Order here or send us your inquiry:  149894 )

REVE,G.K. VAN HET. Een keuze uit het werk van Gerard reve. 'Mijn werk zit hartstikke vol gevoel.' Nijmegen, 1982. 4 pp. Ing. Order number (179672). EUR 35,00
Brochure van de expositie 'mijn werk zit hartstikke vol gevoel'. Deze expositie werd van 1 december tot 15 januari 1982 gehouden in de Galerij van de universiteitsbibliotheek te Nijmegen. (Order here or send us your inquiry:  179672 )

Reve,G.K. van het. Nader tot u. 20e druk. Amsterdam, 1990. 164 blz. Linn., stofomslag. Order number (219721). EUR 100,00
Met opdracht gesigneerd door de auteur: "Voor [...], Met veel goede wensen van Gerard Reve. Machelen-aan-Leie, 15 mei 2001." (Order here or send us your inquiry:  219721 )

Reve,G.K. van het. Opstellen Nederlands G.v.h.Reve 4a. [Amst., De Bezige Bij & Thomas Rap, 2001]. Ongepagineerd [32 pag]. Ing. Order number (192441). EUR 42,50
Facsimile van het schoolschrift van Gerard Reve met opstellen uit de periode 1939/1940. - Uitgegeven bij De Bezige Bij en Thomas Rap in een oplage van 1750 exemplaren als geschenk voor de jaarwisseling 2001-2002. - Kompleet met het losse wenskaartje. (Order here or send us your inquiry:  192441 )

Reve,G.K. van het. A prison song in prose. 1e druk. Amst., 1968. Geïll. door Thomas Koolhaas, met een foto van de auteur door Eddy Posthuma de Boer. Ing., stofomslag klein beetje sleets en verkleurd, naam op frans titelblad. Order number (217040). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  217040 )

Reve,G.K. van het. Veertien etsen van Frans Lodewijk Pannekoek voor arbeiders verklaard. 1e druk. Amst., 1967. Text & 14 ills. Karton. Order number (145352). EUR 150,00
(Order here or send us your inquiry:  145352 )

Reve,G.K. van het. Het verhaal van de dierentuin. De dood van Bessie Smith. De droom van Amerika door Edward Albee. Vertaling van ... Amst., 1964. 141 pag. Ing. Order number (131877). EUR 6,00
(Order here or send us your inquiry:  131877 )

Reve,G.K. van het. [Verzameld werk] De laatste jaren van mijn grootvader. De ondergang van de familie Boslowits. De avonden. Werther Nieland. Amst., 1956. 358 pag.. Linn. - Twee vlekjes van plakband op schutblad. Order number (181560). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  181560 )

Reve,G.K. van het. [Verzameld werk] De laatste jaren van mijn grootvader. De ondergang van de familie Boslowits. De avonden. Werther Nieland. Amst., 1956. 358 pag. Linn. Order number (131867). EUR 60,00
(Order here or send us your inquiry:  131867 )

Reve,G.K. van het. Zelf schrijver worden. 1e dr. Leiden, 1986. 88 blz. Ing. - Beetje sleets. Order number (185615). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  185615 )

back to top

Reve,G.K. van het. Zes gedichten. Amst., Polak & Van Gennep, 1965. [16] pp. Ing. op Japanse wijze met rood linnen rug. Order number (165290). EUR 280,00
Uitgegeven in een oplage van 100 exemplaren (nummer 37) op Hahnemühle Büttenpapier. (Order here or send us your inquiry:  165290 )

Reve,G.K. van het. Het zingende hart. 1e druk. Amst., 1973. 48 blz. Linn, omslag. - Omslag deels verkleurd en licht besch. Order number (162829). EUR 17,50
(Order here or send us your inquiry:  162829 )

Reve,Gerard. & Geert van Oorschot. Briefwisseling 1951-1987. Amsterdam, 2005. 746 blz. Geïll. Geb., stofomslag. Order number (232296). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  232296 )

Reve,Karel van het (ed.). De Meisjes van Zanzibar en andere Russische Gedichten in de Twintigste Eeuw. Samengesteld door Karel van het Reve. Leiden, 1979. 38 pp. Stapled Soft cover. - Slightly bumped along the edges & one of the corners sl. creased. (Cahiers van de Lantaarn - no. 3). Order number (201050). EUR 60,00
Gedrukt op de perzen van de Katholieke Basisschool "de Schakel" te Leiderdorp in een gelimiteerde oplage van 150 genummerde exemplaren. - Dit exemplaar is ongenummerd. (Order here or send us your inquiry:  201050 )

Reve,Karel van het. Eenvoudig russisch leerboek. Amsterdam, H.J.W.Becht, z.j. VIII,195 blz. Linnen, licht vlekkig. Order number (231180). EUR 45,00
Tekst gebruind. (Order here or send us your inquiry:  231180 )

Reve,Karel van het. Goed en schoon in de Sovjetcritiek. Amst., v.Oorschot, 1954. 183 blz. Ing. (Dissert.). Order number (179151). EUR 100,00
(Order here or send us your inquiry:  179151 )

Reve,Karel van het. De literator en de holbewoner. Ivan Toergenjev en Lev Tolstoi. Amsterdam, 1964. 227 blz. Linnen. - Zonder stofomslag. Order number (231562). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  231562 )

Reve,Karel van het. De 'Ouderwetse Roman' in Rusland. Rede uitgesproken ter aanvaarding van het ambt van Hoogleraar in de Slavische Letterkunde aan de Rijksuniversiteit te Leiden op 18 Oktober 1957. Amsterdam, 1957. 31 pag. Ing. Order number (201051). EUR 50,00
(Order here or send us your inquiry:  201051 )

Reve,Karel van het. Rusland hoe het was. Een merkwaardige verzameling foto's van 80 jaar Rusland (1852-1932). Amst., 1976. 160 blz. Geïll. Ing. Order number (161961). EUR 12,50
(Order here or send us your inquiry:  161961 )

Reve,Karel van het. Twee minuten stilte. 2e druk. Amst., 1960. 192 blz. Kart, stofomslag (omslag licht versleten). Order number (169222). EUR 12,50
(Order here or send us your inquiry:  169222 )

Reve,Karel van het. Die Unglaubliche Niedertracht des Allmächtigen. Essays und Vorträge. Frankfurt, 1996. 160 pp. Soft cover. Order number (180578). EUR 50,00
German translation of the Dutch novel 'De ongelooflijke slechtheid van het opperwezen', first published in 1987. (Order here or send us your inquiry:  180578 )

Reve,Karel van het. Verzameld werk I. Amsterdam, 2008. 828 blz. Geb., met stofomslag. - Omslag sleets langs de randen. Order number (231851). EUR 30,00
Bevat: *Autobiografische verhalen. *Sovjet-annexatie der klassieken. * Ongebundeld werk 1932-1958. (Order here or send us your inquiry:  231851 )

Revis,M. Paviljoen van glas. Een Amsterdamse cavalcade. Amst., 1947. 215 blz. Linn., omslag. - Omslag licht besch. Order number (218991). EUR 8,00
M. Revis is pseud. van Willem Visser. (Order here or send us your inquiry:  218991 )

RIJSSELE,COLIJN VAN. Immink,M.W. De Spiegel der Minnen door Colyn van Rijssele. Utrecht, 1913. 272 blz. Ing, omslag los. Gevlekt. Order number (164528). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  164528 )

Robbers,Herman. Sint-Elmsvuur. Deel 1. Een mannenleven. Amst., 1919. 198 pag. Linn. Order number (131894). EUR 29,00
Met opdracht. (Order here or send us your inquiry:  131894 )

Rodenbach,Albrecht. Brieven van Albrecht Rodenbach. Verzameld, ingeleid en toegelicht door Dr. R.F. Lissens. Antwerpen, 1942. 1e druk. 278 pag. Ing. Order number (131901). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  131901 )

Roegholt,Richter. Spiegel van Sem [Nummer I-V & IX]. Amst., 1967-1969. 6 parts. Geniet. Order number (206799). EUR 125,00
Uitgegeven in eigen beheer. Drie van de boekjes zijn gesigneerd door Roegholt. - Toegevoegd vier originele brieven (drie getypt en één handgeschreven) van Richter Roegholt, geadresseerd aan Adriaan Morrien. (Order here or send us your inquiry:  206799 )

ROLAND HOLST,A. Ramaker,W. Roland Holst, ten afscheid. Amst., 1977. 91 pag. Ing. Order number (131958). EUR 6,00
(Order here or send us your inquiry:  131958 )

Roland Holst,A. De Vagebond. [Den Haag], Ver. tot Bevordering der Grafische Kunsten, 1930. Ongepagineerd [8 pag.]. Met 2 houtsneden van Nic. Eekman, text en stofomslag in hout geneden door Fokke Mees. Ing, stofomslag gebruind. - Ongeschneden. Order number (186921). EUR 240,00
Beperkte oplage, gedrukt op Japans Papier door S.H. de Roos. - Nummer 22 (van 100 exemplaren). -- Gesigneerd door Nic. Eekman en Fokke Mees. (Order here or send us your inquiry:  186921 )

Roland Holst,A. Verzamelde gedichten. Amsterdam, 1971. 858 blz. Geb. met stofomslag. Rug verkleurd. Order number (208058). EUR 32,50
Dundrukuitgave. (Order here or send us your inquiry:  208058 )

Roland Holst,A. Verzamelde werken. Gedichten / Proza. Bussum & 's-Gravenhage, 1948. 4 dln. 254, 225, 214, 272 pag. Linn. Stofomslag. Order number (131944). EUR 45,00
(Order here or send us your inquiry:  131944 )

Roland Holst,A. Verzamelde werken. Gedichten / Proza. Bussum & 's-Gravenhage, 1948. 4 dln. 254, 225, 214, 272 pag. Linn. Order number (174739). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  174739 )

Roland Holst,A. Vuur in sneeuw. Gedichten. Den Haag, 1968. 1e druk. Ing. Order number (131955). EUR 11,34
Oplaag van 2500 exempl. (Order here or send us your inquiry:  131955 )

Roland Holst,H. Briefkaart met op de voorzijde een portretfoto van Henriette Roland Holst. Op de achterzijde een handgeschreven tekst van Henriette Roland, gericht aan de K.Zwarthoofd: 'Met vriendelijken groet in erkentelijkheid voor uw warme waardeering van mijn werk, Henriette Roland Holst'. Met de originele geadresseerde envelop met poststempel uit 1940. Order number (220446). EUR 45,00
(Order here or send us your inquiry:  220446 )

Roland Holst,H. Uit de diepte. Tijdgedichten. Haarlem, 1946. 95 pp. H.cloth. Order number (160178). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  160178 )

Roland Holst,H. Wordingen. Een cyclus van liefde en vertrouwen. Rotterdam, 1949. 1e druk. 263 pag. Linn. Order number (132161). EUR 25,00
Oplaag van 400 genumm. exempl. (Order here or send us your inquiry:  132161 )

Roland Holst,Henriëtte De Nieuwe Geboort. 1e dr. Amsterdam, 1903. 207 blz. Linnen. Order number (230551). EUR 40,00
(Order here or send us your inquiry:  230551 )

Romijn Meijer,Henk. Hout. Amsterdam, 1984. 19 blz. Linnen met stofomslag. Order number (231558). EUR 135,00
Gelimm. opl. van 50 ex. (Order here or send us your inquiry:  231558 )

Romijn Meijer,Henk. Hout. Amst.,[J.Meijer], 1984. 19 pp. Cloth, d./j. Order number (193316). EUR 185,00
Printed in a limited edition of 50 copies. - With a dedication in ink by the author: Voor "[...] met hartelijke gelukwensen voor je duizendste verjaardag. Thought for the day: wie op hoge leeftijd begint kikkert langzaam aan weer helemaal op! En veel liefs, Henk 28 VI 84." (Order here or send us your inquiry:  193316 )

Rutten,Felix. De verzonken tuin. Maastricht, Boosten & Stols, 1923. 57 blz. Kart., rug verkleurd, schutbladen gebruind. Order number (207105). EUR 25,00
Nr. 43 v.d. 50 exemplaren op Hollandsch papier van v.Gelder. (Order here or send us your inquiry:  207105 )

Schaffer,Alfred. Definities en hallucinaties. Amst., [2003]. 24 pag. Geïll. door Judith Veldhoen. Boards, hoekje rug iets beschadigt. Order number (183550). EUR 20,00
Gelimiteerd oplage van 300 gesigneerde exemplaren. - Dit exemplaar gesigneerd en 'genummerd' "H.C." (horse commerce = niet voor de handel). (Order here or send us your inquiry:  183550 )

Schaik-Willing,Jeanne van. Marmer en abrikozen. Een reis naar Roussillon. Amst., 1949. 1e druk. 106 pag. Geïll. Kart. Order number (132246). EUR 20,42
Met opdracht. Tekeningen van Maaike Braat. (Order here or send us your inquiry:  132246 )

Schalk,Henriëtte van der. Sonnetten en verzen in terzinen. Amsterdam, Scheltema en Holkema, 1895. 123 blz. H.linnen. Vochtvlekjes. Rug sleets. Kleine correcties in pen op de pagina's 79, 81, 83, 85 & 86. Order number (231725). EUR 50,00
(Order here or send us your inquiry:  231725 )

Scheepmaker,Nico. De gedichten. Bezorgd door Ivo de Wijs. Amst., 1991. 526 pp. H.cloth, d./j. Order number (195665). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  195665 )

Schendel,Arthur Van. Drogon. Amsterdam, W.Versluys, 1896. 118 pp. Geb. - Naam in pen op Frans titelblad. Vochtvlekjes in tekst. Order number (231708). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  231708 )

Schendel,Arthur Van. Het fregatschip Johanna Maria. Amst., 1930. 206 pp. Linnen, rug licht verkl. Naam op titelpagina. Order number (224310). EUR 22,50
Band ontworpen door P.A.H.Hofman. (Order here or send us your inquiry:  224310 )

Schendel,Arthur Van. Shakespeare. Amst., 1910. 1e druk. 163 pag. Geïll. Linn. Order number (134022). EUR 24,96
(Order here or send us your inquiry:  134022 )

Schendel,Arthur Van. Sparsa. 1e druk. [Utrecht], De Bezige Bij [(Ch.E.van Blommestein en G.Lubberhuizen), 1944]. [Quousque tandem. No.7]. Nr. 176 uit de oplaag van 525 genummerde exempl. Ing. Order number (218814). EUR 30,00
*De Jong: 741. (Order here or send us your inquiry:  218814 )

Schenkeveld-van der Dussen,M.A. (ed.). Nederlandse Literatuur, een geschiedenis. Groningen, 1993. 938 blz. Linnen, stofomslag. Eén hoek gestoten, naam met pen op franse titelpagina. Order number (227462). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  227462 )

Schierbeek,Bert & Else Madelon Hooykaas. Deathshadow. Alkmaar, Fizz-Subvers Press, 1976. Unpaginated [42 pp.]. Ills (b./w. photographs by E.Madelon Hooykaas). Soft cover. Order number (190595). EUR 75,00
(Order here or send us your inquiry:  190595 )

Schierbeek,Bert. Drie vel in het wapen. 250 jaar NV Berghuizer Papierfabriek VH B. Cramer. Wapenveld, 1961. 23 pp. 31 plts. Boards. Order number (017401). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  17401 )

Schierbeek,Bert. Formentera. Amsterdam, 1984. 47 blz. Ing. Order number (231586). EUR 25,00
Gesigneerd door de auteur. (Order here or send us your inquiry:  231586 )

back to top

SCHIMMEL,C.M.DE. Beaufort,C.M.de. De historische romans en novellen van H.S.Schimmel. Utrecht, 1943. 149 pp. Soft cover. [Diss.] Order number (198275). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  198275 )

Schippers,K. & Anthon Beeke. Over tijdschriften. Een gesprek. Eindhoven, 1979. 1e druk. 35 pag. Ing. Order number (132741). EUR 9,08
(Order here or send us your inquiry:  132741 )

Schippers,K. Na de voorstelling / After the performance. Amsterdam, 1989. 23 pp. B./w. ills. by Joost Veerkamp. Boards. Oblong. Order number (219867). EUR 15,00
Text in Dutch & English. (Order here or send us your inquiry:  219867 )

Schippers,Wim T. Het torentje van Drienerlo. Een monument van Wim T. Schippers. Hengelo, 1979. 59 pp. Z./w. geïlls. Ing. Order number (231680). EUR 27,50
(Order here or send us your inquiry:  231680 )

Schmidt,Annie M.G. Veertien uilen. 1e druk. Amst., De Arbeiderspers, 1955. Kart. Rug licht besch. Order number (049468). EUR 35,00
Geïll. door Wim Bijmoer. (Order here or send us your inquiry:  49468 )

Schmitz,Wolfgang. Het aandeel der Minderbroeders in onze middeleeuwse literatuur. Inleiding tot een bibliografie der Nederlandse Franciscanen. Nijmegen, 1936. 170 blz. Ing. Order number (175795). EUR 17,50
(Order here or send us your inquiry:  175795 )

Schönfeld-Wichers,K.D. Woordenboek Nederlands Twents. Enschede, 1979. 604 pp. Imit. leather. Order number (184564). EUR 27,50
Hardcover edition. (Order here or send us your inquiry:  184564 )

Schönle,Gustav. Deutsch-Niederländische Beziehungen in der Literatur des 17.Jahrhunderts. Leiden, 1968. 171 pp. Cloth. Order number (014974). EUR 20,42
(Order here or send us your inquiry:  14974 )

Schouwenaars,Clem. Emily Beyns of Het Heilig Zwijgen. 3e dr. Antwerpen, 1981. 1229 blz. Linn., stofomslag. Omslag verkl. & licht besch. Order number (220916). EUR 100,00
(Order here or send us your inquiry:  220916 )

Schwitters,Kurt & Theo van Doesburg. An Anna Blume. Aan Anna Bloeme. Woubrugge, 1982. Herdruk van uitgave van 1923. Linn. Order number (128684). EUR 25,00
1 van 26 genummerde exempl., no. 14. (Order here or send us your inquiry:  128684 )

Schwitters,Kurt & Theo van Doesburg. An Anna Blume. Aan Anna Bloeme. Woubrugge, 1982. Herdruk van uitgave van 1923. Ing. Order number (128687). EUR 15,00
1 van 73 genummerde exempl., no. 25. (Order here or send us your inquiry:  128687 )

Selina (E.C.Pierson-Wiltens). Selina. Verzen van S. Bundel gedichten in fraai handschrift. 1958. 90 blz. 1 foto. Lederen band. Order number (148870). EUR 340,00
Deze gedichtenbundel is geschreven t.g.v.de 80-ste verjaardag van Selina. (Order here or send us your inquiry:  148870 )

SELLESLAGS,RIK. Claus,Hugo. Oktober '43. Amsterdam, 1998. 58 pp. 27 b./w. ills after photographs by Rik Sellesslags. H.cloth, d./j. Order number (217527). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  217527 )

Seuphor,Michel. Onze essais de voix pour un chant du soir / Elf stemoefeningen voor een avondlied. Den Haag, Galerie Nouvelles Images, 1976. Unpaginated [32 pp]. Two b./w. ills by Seuphor. Soft cover. Order number (191675). EUR 35,00
Eleven poems translated by Sonja Pos. - No. 229 of the limited edition of 300 copies. (Order here or send us your inquiry:  191675 )

Seuphor,Michel. Onze essais de voix pour un chant du soir / Elf stemoefeningen voor een avondlied. Den Haag, Galerie Nouvelles Images, 1976. Unpaginated [32 pp]. Two b./w. ills by Seuphor. Soft cover, backcover sl. torn (15 mm.). Order number (190598). EUR 30,00
Eleven poems translated by Sonja Pos. - No. 250 of the limited edition of 300 copies. (Order here or send us your inquiry:  190598 )

's-Gravesande,G.H. Verzen uit het ziekenhuis. [Den Haag, 1943]. 14 blz. Ing. Order number (231901). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  231901 )

Siebelink,Jan. Eigen Teelt. Eindhoven, 1995. 43 pp. Soft Cover. Order number (187053). EUR 30,00
With a written dedication in ink: ''Voor Peter...Jan Siebelink,14-11-1995.'' (Order here or send us your inquiry:  187053 )

Siebelink,Jan. ''Fraude''. Verhaal (pag. 39-49), gepubliceerd in het boekje 'De Achtste Deur ' (Amst., 1986). 70 pag. Linn. Order number (187473). EUR 15,00
Relatiegeschenk van Crawford Deur B.V. (Order here or send us your inquiry:  187473 )

Six van Chandelier,J. 's Amsterdammers winter. Utrecht, 1988. 80 pp. Ills. Soft cover. Order number (095079). EUR 6,00
(Order here or send us your inquiry:  95079 )

Slauerhoff,J. Het Lente-Eiland en andere verhalen. 2e verm. druk. Maastrich & Brussel, A.A.M.Stols. 56 blz. Ing. Order number (170204). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  170204 )

Slauerhoff,J. Saturnus. Gedichten. Arnhem, 1930. 57 blz. Linn. Order number (170739). EUR 20,00
Naam op schutblad. (Order here or send us your inquiry:  170739 )

Slauerhoff,J. Serenade. Gedichten. Maastricht & Brussel, Halcyon, 1930. 35 blz. Ing., met stofomslag. Voorzijde van omslag los. Order number (177949). EUR 50,00
Genummerd (160/300). (Order here or send us your inquiry:  177949 )

Slauerhoff,J. Het verboden rijk. 1e druk. Rotterdam, 1932. 190 blz. Linnen. Order number (194938). EUR 35,00
Binding designed by Jozef Cantré. (Order here or send us your inquiry:  194938 )

Slauerhoff,J. Verzameld proza. 's-Gravenhage, 1975. 2 dln. 974 blz. Linnen, in originele hoes. Order number (215488). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  215488 )

Slauerhoff,J. Verzamelde gedichten. 3e druk. 's'-Grav., Stols, 1947. 2 dln. 440,438 blz. Linn., stofomslag (besch.). Order number (174082). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  174082 )

Slauerhoff,J. Verzamelde werken. Proza II: Eldorado / Oost-Azië / Yoeng Poe Tsjoeng / Fleurs de marécage. Rotterdam, 1940. 228 pp. Linn., met stofomslag. (Verzamelde Werken II). Order number (206130). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  206130 )

Slauerhoff,J. Verzamelde werken. Proza III: Leven op aarde. Rotterdam, 1946. 227 pp. Linn., zonder stofomslag. - Rug verkleurd. (Verzamelde Werken VI). Order number (206133). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  206133 )

Slauerhoff,J. Verzamelde werken. Proza IV: De opstand van Guadalajara / Aanhangsel. 's-Gravenhage, 1954. 113 pp. Linn., zonder stofomslag. (Verzamelde Werken VII). Order number (206128). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  206128 )

Slauerhoff,J. Verzamelde werken. Proza V: Critisch proza. 's-Gravenhage, 1958. 285 pp. Linn., met stofomslag. (Verzamelde Werken VIII). Order number (206131). EUR 28,50
(Order here or send us your inquiry:  206131 )

Slauerhoff,J. Verzamelde werken. Proza V: Critisch proza. 's-Gravenhage, 1958. 285 pp. Linn., met stofomslag (rug omslag verkleurd). (Verzamelde Werken VIII). Order number (206132). EUR 26,00
(Order here or send us your inquiry:  206132 )

Slauerhoff,J. Verzamelde werken. Proza V: Critisch proza. 's-Gravenhage, 1958. 285 pp. Linn., zonder stofomslag. - Rug kleint beetje gevlekt. (Verzamelde Werken VIII). Order number (206129). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  206129 )

Slauerhoff,J. Verzamelde werken. 's-Gravenhage & Rotterdam, 1940-1958. 8 dln. Linn., zonder stofomslagen. - Banden deels gevlekt & verkleurd. Order number (206127). EUR 125,00
(Order here or send us your inquiry:  206127 )

Smulders,W.H.M. De literaire misleiding in de donkere kamer van Damokles. (Diss.) Utrecht, 1983. 317 blz. Ing. Order number (213506). EUR 20,00
Summery in English. (Order here or send us your inquiry:  213506 )

Snoeck's Groote Almanak. 1944. [Gent., Snoeck-Ducaju], 1944. 224 pp. B./w. ills. Orig. wrappers, spine & edges worn. Order number (233356). EUR 55,00
(Order here or send us your inquiry:  233356 )

Snoeck's Groote Almanak. 1945. Gent., Snoeck-Ducaju, 1945. 159 pp. B./w. ills. Orig. wrappers, spine sl. worn & dam. Order number (232432). EUR 55,00
(Order here or send us your inquiry:  232432 )

Snoek,Paul. Verzamelde gedichten. 1e druk. Antwerpen/Amsterdam, 1982. 782 pp. Linnen, zonder stofomslag. - Licht gevlekt. Order number (215581). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  215581 )

Soest,Pierre v. & H.v.d. Waarsenburg. De Wijn is een spotter. Banholt, 1996. Tekst & ill. Order number (176267). EUR 35,00
Kleine oplage. Gesigneerd. Met opdracht: Een groet 1997. Hans en Riët. (Order here or send us your inquiry:  176267 )

De Sotslach. Klucht uit ca. 1550. Bruseel, Vrienden van het boek, 1932. 59 blz. 3 pltn. Ing. Oplage 100 ex. (nr. 89). Order number (164462). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  164462 )

Speenhoff,Jacobus H. Vijf bundels liedjes wijzen en prentjes. Met pianobegeleiding [door Johan Schmier, etc.]., Rotterdam, W.L. & J.Brusse, [ca. 1916]. 5 parts in 1. 124, 122, 123, 122, 126 pp. B./w. ills. Cloth. Oblong. - Owner's name on title-page. Order number (170153). EUR 40,00
(Order here or send us your inquiry:  170153 )

Springer,F. Verzameld werk. Amsterdam, 2001. 1116 blz. Linnen. - Stofomslag ontbreekt. Order number (231151). EUR 37,50
(Order here or send us your inquiry:  231151 )

Staring,W.C.H. Schoolkaart voor de natuurkunde en de volksvlijt van Nederland. Haarlem, A.C.Kruseman, 1860. [Reprint 's-Gravenhage, 1969]. 15 loose col. plates [each 42 x 66 cm]. In blank stiff paper portfolio. Order number (211087). EUR 40,00
Facsimile of W.C.H.Staring's 19th century wallmap of the Netherlands. (Order here or send us your inquiry:  211087 )

Stein,Robert. Politiek en historiografie. Het ontstaansmilieu van Brabantse kronieken in de eerste helft van de vijftiende eeuw. Leuven, 1994. 372 pp. Soft cover. Sl. discol. (Miscellanea Neerlandica, X). Order number (225805). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  225805 )

back to top

Stichting de Roos. Catalogus 1971-1975. Met beknopte aanvulling 1946-1970. Utrecht, Stichting de Roos, 1976. 30 pag. Geïll. Ing. Order number (135061). EUR 11,34
Oplaag van 175 genumm. exempl. (Order here or send us your inquiry:  135061 )

Stip,Kees. B is het boekje. Een alfabet van Kees Stip. Eemnes, 1982. 1e druk. Ing. Order number (132819). EUR 10,21
Oplaag 150 exempl. (Order here or send us your inquiry:  132819 )

Straaten,Peter van. Vogel log-boek. Tekst & illustr. Ing. Order number (170840). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  170840 )

Streng,Catherina F.M. "Realisme" in de kunst- en literatuurbeschouwing in Nederland tot 1875. Een begripshistorische studie. Amst., 1995. 564 pp. 58 ills. Soft cover. (Diss.). Order number (143344). EUR 22,00
(Order here or send us your inquiry:  143344 )

Strengholt,L. Een lezer aan het woord. Studies van L. Strengholt over zeventiende-eeuwse Nederlandse letterkunde. Münster, 1998. 339 blz. Ing. Order number (228280). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  228280 )

Streuvels,Stijn. Contes à Pouchette. Bruges, Desclée, de Brouwer, z.j. 80 pp. 9 gekl. platen door Gérard Baksteen. H.linnen. Mooi ex. Order number (188303). EUR 125,00
(Order here or send us your inquiry:  188303 )

Streuvels,Stijn. Het glorierijke licht. 1e dr. Amsterdam, L.J.Veen. 1912. 30 blz. Ing. - Omslag vlekkig en geschaafd. Order number (153063). EUR 50,00
Oplage 450 genumm. ex. (218). (Order here or send us your inquiry:  153063 )

Streuvels,Stijn. In oorlogstijd. Augustus - december 1914. Uit het dagboek van Stijn Streuvels. Amst., z.j. 1e druk. 5 dln samengevoegd in 1 halflinnen band. Roestvlekken. Kleine notitie in pen op alle 5 titelpags. Order number (136409). EUR 40,00
(Order here or send us your inquiry:  136409 )

Streuvels,Stijn. Land en leven in Vlaanderen. 1e druk. Amst., z.j. 359 blz. Geïll. Linnen. Naam en opdracht in pen op schutblad. Ex-libris. Order number (154507). EUR 50,00
(Order here or send us your inquiry:  154507 )

Streuvels,Stijn. De landsche woning in Vlaanderen. Amsterdam, [1913]. 63 blz. Z./w. geïll. Geb. - Ex-libris. Order number (231704). EUR 60,00
(Order here or send us your inquiry:  231704 )

Streuvels,Stijn. Levenwijsheid uit China. Amst., L.J.Veen, z.h. 134 blz. Ing, rug besch., omslag los. Order number (173403). EUR 40,00
(Order here or send us your inquiry:  173403 )

Streuvels,Stijn. Minnehandel. Dat is het abele verloop der vrije jongensschap met al de landelijke leute van 't lustige leven. Amst., L.J.Veen, [1903]. 213, 288 pag. Gebonden in h.linnen, privé band. - Gevlekt. Order number (207038). EUR 60,00
(Order here or send us your inquiry:  207038 )

Streuvels,Stijn. Najaar I & II. Amsterdam, [1909]. 2 dln. 203, 177 blz. Geb. Order number (231721). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  231721 )

Streuvels,Stijn. Prutske. 2e druk. Amst., z.j. 231 pag. Linn., rug heel licht verkleurd. Order number (195344). EUR 50,00
Oplage 1010 genumm. en gesigneerde exemplaren (nr. 354). (Order here or send us your inquiry:  195344 )

Streuvels,Stijn. Volledig werk. Brugge, 1971. 4 dln. Linnen met stofomslagen. Order number (226704). EUR 100,00
Dundruk. (Order here or send us your inquiry:  226704 )

Surrealistische Kahiers. No. 3 (nov. 1971). Projecten, Automatische teksten, Gedichten. [Amst.]. 30 gestencilde pag. Illustr. door P.J.Schermer. Order number (206912). EUR 15,00
Uitgegeven in een genummerde oplage van 75 exemplaren (nr. 70). (Order here or send us your inquiry:  206912 )

Swarth,Hélène. Morgenrood. Feestuitgave 25 october 1925. Amsterdam, 1929. 138 blz. 2 z./w. pltn. Linnen. - Rug licht verkl. Order number (231686). EUR 40,00
Genummerd ex. van deze luxe-uitgaaf, ter eere van den 70sten verjaardag der dichteres op 25 october 1929. (Order here or send us your inquiry:  231686 )

Terborgh,F.C. Abyla. Den Haag 1969. 51 pp. Ing. Order number (179707). EUR 9,00
Oplage van 700 exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  179707 )

Terborgh,F.C. De Turkenoorlog. 's-Grav., 1964. 144 blz. Geb. Order number (175720). EUR 225,00
Van deze gebonden uitgave zijn waarschijnlijk maximaal 20 exemplaren gemaakt. (Order here or send us your inquiry:  175720 )

Termorshuizen,Gerard. Realisten en reactionairen. Een geschiedenis van de Indisch-Nederlandse pers, 1905-1942. Amsterdam, 2011. 1137 pp. B./w. ills. Cloth. Order number (229422). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  229422 )

Thijssen,Theo. Barend Wels. Bussum, 1908. 232 blz. Linn. - Naam op schutblad. Order number (169306). EUR 40,00
(Order here or send us your inquiry:  169306 )

Thijssen,Theo. Barend Wels. Bussum, 1908. 232 blz. Linn., iets smoezelig. Order number (179741). EUR 45,00
(Order here or send us your inquiry:  179741 )

Thijssen,Theo. De liefde van Kees de Jongen. Fragmenten uit de roman Kees de jongen van Theo Thijssen. Amst., 1979. 61 pp. Linnen, stofomslag. Rug verkl. Order number (222372). EUR 65,00
Uitgegeven ter gelegenheid van de 100ste geboortedag van Theo Thijssen. Met vier originele litho's van Hans Bayens. Genummerd en gesigneerd door Hans Bayens. (Order here or send us your inquiry:  222372 )

Thijssen,Theo. Verzameld werk. Amsterdam, 1993. 3 dln. 633,678,616 pag. Linn., omslag. Stofomslagen verkl. Order number (222573). EUR 55,00
(Order here or send us your inquiry:  222573 )

Timmermans,Felix & Frans Thiry. Bagijnhof-Sproken. Amst.: Maadschappij voor Goede en Goedkope Lectuur, [1911]. 119 pag, gedrukt in oranje en zwart. Originele omslag, rug klein beetje sleet (mistzeer klein stukje van de afbeelding op de voorzijde). - Wat vochtvlekjes. Order number (208647). EUR 75,00
(Order here or send us your inquiry:  208647 )

Timmermans,Felix. Schemeringen van de dood. Maldegem, 1910. 127 blz. Ing. Rug & omslag licht besch. (Duimpjesuitgave, 84). Order number (231485). EUR 50,00
(Order here or send us your inquiry:  231485 )

TOLLENS,HENDRIK. Huygens,G.W. Hendrik Tollens. De dichter van de burgerij. Een biografie en een tijdsbeeld. 1e druk. Rotterdam & Den Haag, 1972. 305 pp. Linnen, met stofomslag. Order number (224132). EUR 12,50
(Order here or send us your inquiry:  224132 )

Uyl,Bob den. De Deur. Bijdrage van 3 pag. in literair tijdschrift Gard Sivik, nr 30, januari-februari 1963. Ing. Order number (186082). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  186082 )

Vaandrager,Cornelis Bastiaan. In staat van oproer. Rotturdamse gedigte. 1e dr. Rotterdam, Bébert, 1987. 39 blz. In ringband. Order number (218983). EUR 55,00
Uitgegeven in een gelimiteerde oplage van 315 exemplaren (nr. 136). - Gesigneerd door de auteur. (Order here or send us your inquiry:  218983 )

Vaandrager,Cornelis Bastiaan. Martin, waarom hebbe de Giraffe... Rotterdam, 1973. 49 blz. Ing. - Omslag licht verkl. Order number (231592). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  231592 )

Vandenbussche,Liselotte. Het veld der verbeelding. Vrijzinnige vrouwen in Vlaamse literaire en algemeen-culturele tijdschriften (1870-1914). Gent, 2008. 514 pp. Z./w. ills. Ing. (Studies op het gebied van de moderne Nederlandse literatuur, 13). Order number (228156). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  228156 )

VASALIS,M. Wielinga,Menno. Is het vandaag of gisteren vraagt mijn Moeder. Bedum, Uitgeverij Exponent, 1989. Unpaginated. 2 Col. ills. by Menno Wielinga. Softcover. Order number (187767). EUR 20,00
Limited and numbered edition of 100 copies (94]. (Order here or send us your inquiry:  187767 )

Vasalis,M. Phoenix. Amsterdam, 1983. 12 pag. Met tekening door Siegfried Woldhek. Ing. Nr 81 v.d. 125 ex. Order number (203022). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  203022 )

Vasalis,M. Een Pijn, waarvoor geen naam bestaat. Rapport opgesteld en uitgesproken door Vasalis ter Gelegenheid van de Hendrik de Vries-Prijs uitgereikt aan Ab Visser te Groningen in December 1958. [Utrecht], De Sjaalmanpers, 1983. 17 pp. Soft cover Order number (189882). EUR 20,00
Limited and numbered edition of 100 copies [23]. First 30 copies hors commerce. (Order here or send us your inquiry:  189882 )

Veerdeghem,Frans v. Leven van Sinte Lutgart. Tweede en derde boek. Naar een Kopenhaagsch handschrift. Leiden, E.J.Brill, 1899. 209 pp. Rebound in cloth. Order number (167842). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  167842 )

Vekeman,Herman & J.M. Hofstede. Wort und Bild in der niederländischen Kunst und Literatur des 16. und 17. Jahrhunderts. Erftstadt, 1984. 314 pp. Ills. Cloth, d./j. worn. Order number (149576). EUR 37,50
(Order here or send us your inquiry:  149576 )

Velthuis,Chris & G.Wortelboer. Ootmarsum in prenten en verhalen. Deel III. Enschede, z.j. 105 blz. Geïll. Kart. Order number (164869). EUR 7,00
(Order here or send us your inquiry:  164869 )

Veltman,Martin. Tien quintijnen. Amst., Regullierenpers, 1984. 21 blz. Ing. Order number (228751). EUR 30,00
Gebrocheerd exemplaar gedrukt op Van Gelder Hollands Register Vergé, uitgegeven in een gelimiteerde oplage van 25 genummerde exemplaren (no. 21). (Order here or send us your inquiry:  228751 )

Venema,Adriaan. Handboek voor de nieuwe illegalen. Den Haag, [1968]. 96 pp. Ills. Soft cover, back of cover sl. waterstained; spine worn. Order number (176412). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  176412 )

Venema,Adriaan. Schrijvers, uitgevers & hun collaboratie. Deel 1: het systeem. Amst., 1989. 532 pp. B./.w. ills. Soft cover. Order number (206901). EUR 12,50
(Order here or send us your inquiry:  206901 )

Venema,Adriaan. Schrijvers, uitgevers & hun collaboratie. Deel 3B: S.Vestdijk. Amst., 1990. 323 pp. B./.w. ills. Soft cover. Order number (211801). EUR 14,50
(Order here or send us your inquiry:  211801 )

Verdam,J. Die Spiegel der Sonden. Leiden, E.J.Brill, 1900-1901. 2 vols. 218, 319 pp. Rebound in h.cloth. - Ex-library copy (no stamps, two ex-libris). Order number (164458). EUR 30,00
Original edition. (Order here or send us your inquiry:  164458 )

back to top

Verdam,J. Die Spiegel der Sonden. Leiden, E.J.Brill, 1900-1901. 2 vols in 1. 218, 319 pp. Rebound in h.cloth. - Ex-library copy (small stamp on title-page, spine dam., hinges weak). Order number (226379). EUR 30,00
Original edition. (Order here or send us your inquiry:  226379 )

Verhaagen,Niek. De verboden vrucht. Utrecht, Odyssee Pers, 1941. 31 pag. Met ills. door Theo Kurpershoek. H. linn. Order number (219871). EUR 45,00
Gelimiteerde oplage, nummer 88 van 270 genummerde exemplaren. Gesigneerd door auteur. (Order here or send us your inquiry:  219871 )

Verhaar,Herman & Richard van den Dool (red.). Den Haag in tekst & beeld. Vianen, 1984. 204 blz. Zw./w. afb. Ing. Order number (219730). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  219730 )

Vermeylen,August. Verzameld werk. Brussel, 1951-1955. 6 dln. Linnen. Order number (133341). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  133341 )

VERWEY,ALBERT. Kamerbeek Jr.,J. Albert Verwey en het nieuwe classicisme. De richting van de hedendaagsche poëzie (1913). (Diss.) Groningen, 1966. 115 pag. Soft cover. Order number (133360). EUR 20,42
(Order here or send us your inquiry:  133360 )

Verwey,Albert. Proza. Amst., 1921-1923. 10 dln. Luxe editie in leer. Order number (133362). EUR 175,00
(Order here or send us your inquiry:  133362 )

Verzameling van gezelschaps-liederen. Bijeenvergaderd ten dienste van den beschaafden stand. 5e verb. druk - [AND:] Nieuwe verzameling van Gezelschaps-liederen.... 3e verb. druk Dordrecht, J.Zender, 1839 & 1838. 2 vols in 1. 112,56 pp. Or.boards.Obl. - Library ex-libris on first end-paper. Order number (187940). EUR 50,00
(Order here or send us your inquiry:  187940 )

Vestdijk,S. & H.Marsman. Heden ik, morgen gij. Roman. 1e druk. Amst., 1936. 284 pag. Linnen. Order number (133432). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  133432 )

Vestdijk,S. & Th.de Vries. Briefwisseling. Bezorgd door S.A.J.van Faassen. Amst., 1985. 340 pag. Linn, stofomslag. Order number (201155). EUR 22,50
(Order here or send us your inquiry:  201155 )

Vestdijk,S. e.a. Het meisje dat men nooit vergeet. Amst., z.j. 1e druk. 227 pag. H.linn. Order number (133431). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  133431 )

Vestdijk,S. Anton Bruckner en andere essays over muziek. 1e druk. Amst., 1966. 252 blz. Linn., stofomslag (licht besch. langs de randen). Order number (200000). EUR 27,50
(Order here or send us your inquiry:  200000 )

Vestdijk,S. Anton Wachter romans. 'S Grav. & Rott., 1948-49. 4 dln in 2 banden. 289,297 pag. Linnen, stofomslagen wat sleets langs de randen. Order number (176210). EUR 40,00
I: Sint Sebastiaan. De geschiedenis van een talent (3e druk); II: Surrogaten voor Murk Tuinstra. De geschiedenis van een vriendschap. (2e druk); III: Terug tot Ina Damman. De geschiedenis van een jeugdliefde (3e druk); IV: De andere school. De geschiedenis van een verraad (2e druk). (Order here or send us your inquiry:  176210 )

Vestdijk,S. Berijmd palet. Blaricum, 1933. 1e druk. 78 pag. Ing. Order number (135049). EUR 204,00
Met opdracht: "Voor Jeanne en Han van Simon. 30-4-'33 " (Order here or send us your inquiry:  135049 )

Vestdijk,S. Berijmd palet. Blaricum, 1933. 1e druk. 78 pag. Linn. Order number (159352). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  159352 )

Vestdijk,S. Blauwbaard en reus. Amsterdam, Cornamona Pers1982. 57 blz. H.linnen. In cassette. - Vignetje op rug mist, titelblad met klein blindstemmpeltje van UB Amsterdam (door ons geverifieerd bij de UB en niet aangemerkt als gestolen) & aantekeningen in inkt bij colophon. Order number (212632). EUR 50,00
Nummer '63' van de gelimiteerde oplage van 125 exemplaren gebonden in half linnen band. (Order here or send us your inquiry:  212632 )

Vestdijk,S. De dood betrapt. Rotterdam, 1935. 1e druk. 226 pag. Linn. Order number (133372). EUR 45,00
(Order here or send us your inquiry:  133372 )

Vestdijk,S. Het kastje van oma. 1e druk. Amst., 1958. 280 pp. Geb., stofomslag. Order number (175997). EUR 25,00
Mooi exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  175997 )

Vestdijk,S. Kind tusschen vier vrouwen. De kroniek van een jongensleven. Oerboek. Tekstbezorging en commentaar H.T.M.van Vliet. Samenstelling en redactie Sjoerd van Faassen en Yves T'Sjoen. Amst., & Antw., 2010. 711 pag. Gekl. & z./w. illustr. Linn., stofomslag. Order number (230982). EUR 49,90
(Order here or send us your inquiry:  230982 )

Vestdijk,S. Kind van stad en land. Rotterdam, 1956. 99 blz. Ing. Order number (170167). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  170167 )

Vestdijk,S. Kunst en droom. Bloemlezing uit de essays van ... Amst., 1957. 1e druk. 201 pag. Linn. Stofomslag. Order number (133391). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  133391 )

Vestdijk,S. Lier en lancet. Essays. 1e druk. Rotterdam, 1939. 410 pag. Linnen met stofomslag. Order number (133394). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  133394 )

Vestdijk,S. Lier en lancet. Essays. 1e druk. Rotterdam, 1939. 410 pag. Linn. (zonder stofomslag). - Naam op schutblad; rug licht gevlekt. Order number (179756). EUR 22,50
(Order here or send us your inquiry:  179756 )

Vestdijk,S. Negen jeugdverhalen. 1e druk. [Amst., Cornamona Pers, 1981. 204 pp. Half leer. In cassette. Order number (106217). EUR 145,00
Één van van de 25 genummerde exemplaren van de luxe editie in halfleren band. (Order here or send us your inquiry:  106217 )

Vestdijk,S. Negen jeugdverhalen. 1e druk. [Amst..], Cornamona Pers, 1981. 204 pp. Ing., met stofomslag. Order number (230645). EUR 25,00
Één van van de 300 genummerde exemplaren, gedrukt op Simile Japon, gebrocheerd en voorzien van handgemarmerde stofomslag. - Dit is een h.c. exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  230645 )

Vestdijk,S. Negen jeugdverhalen. 1e druk. [Amst..], Cornamona Pers, 1981. 204 pp. Ing., met stofomslag. Order number (230644). EUR 22,50
Één van van de 300 genummerde exemplaren, gedrukt op Simile Japon, gebrocheerd en voorzien van handgemarmerde stofomslag. (Order here or send us your inquiry:  230644 )

Vestdijk,S. Rembrandt en de engelen. Twaalf gedichten en een acrostichon. Den Haag,, Stardust Theatre, 2005. 63 blz. Geïll. Linn. Order number (198965). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  198965 )

Vestdijk,S. Rilke als Barokkunstenaar. 1e en enige druk. Den Haag, 1938. 57 pag. Ing. (De vrije bladen, jrg. 15, schrift 6). Order number (133412). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  133412 )

Vestdijk,S. Simplicia. Een bundel gedichten. Rotterdam, 1941. 110 blz. Ing. Oplage 250 gen. ex. (nr 84). Order number (170164). EUR 70,00
Licht verkleurd. (Order here or send us your inquiry:  170164 )

Vestdijk,S. St. Sebastiaan. De geschiedenis van een talent. Rotterdam, 1939. 1e druk. 256 pag. Linnen. Order number (133416). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  133416 )

Vestdijk,S. Thanatos aan banden. Gedichten. Amst., 1948. 1e druk. 125 pag. Ing. Order number (135051). EUR 57,00
(Order here or send us your inquiry:  135051 )

Vestdijk,S. Vrouwendienst. Verzen. Rotterdam, 1934. 1e druk. 80 pag. Ing. Order number (135053). EUR 57,00
(Order here or send us your inquiry:  135053 )

Vestdijk,S. Vrouwendienst. Verzen. Rotterdam, 1934. 1e druk. 80 pag. Cloth. Order number (159353). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  159353 )

Vestdijk,S. Het wezen van de angst. 1e druk. Amst., 1968. 686 blz. Linnen, zonder omslag. Order number (156133). EUR 50,00
(Order here or send us your inquiry:  156133 )

Vinkenoog,Simon, e.a. Doodverf. H'sum & Brussel, 1984. 58,[3] pag. Geïll. (b./w.). Ing. Order number (207009). EUR 20,00
Op pagina 48/49 een opdracht in inkt door Simon Vinkenoog, gedateerd "15/4/84'. (Order here or send us your inquiry:  207009 )

VINKENOOG,SIMON. Schrama,Lex & Coen de Jonge. Louter genieten. Teksten en tekeningen. Simon Vinkenoog. Eindhoven, Kempen Uitgevers, 1993. Collection of unpaginated sheets [84 pp.] with text & 40 reproductions of col. chalk drawings by S.Vinkenoog. Collected in five paper wrappers. In cardboard portfolio & cardboard slipcase. Folio. Order number (204150). EUR 100,00
(Order here or send us your inquiry:  204150 )

Vinkenoog,Simon. Atonaal : bloemlezing uit de gedichten van Hans Andreus, Remco Campert, Hugo Claus [...]. 3e uitgebr. druk. 's-Grav., 1956. 104 pp. Tekeningen van Karel Appel en Corneille. Ing. - Rug licht verkl. Order number (217437). EUR 27,50
(Order here or send us your inquiry:  217437 )

Vinkenoog,Simon. Atonaal : bloemlezing uit de gedichten van Hans Andreus, Remco Campert, Hugo Claus [...]. 1e druk. 's-Grav., 1951. 104 pp. Tekeningen van Karel Appel en Corneille. Linn. zonder omslag. - Rug iets verschoten; band iets los. Order number (151083). EUR 50,00
(Order here or send us your inquiry:  151083 )

Vinkenoog,Simon. Atonaal : bloemlezing uit de gedichten van Hans Andreus, Remco Campert, Hugo Claus [...]. 3e uitgebr. druk. 's-Grav., 1956. 104 pp. Tekeningen van Karel Appel en Corneille. Ing. - Naam op schutblad. Order number (179209). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  179209 )

Vinkenoog,Simon. Blurb 1 t & m 9. Amst., 1961.Tekst en ills. Ing., omslag gevlekt en verkleurd. Order number (173422). EUR 35,00
In pen op verso voorplat: "Dag Simon, lang opgewonden mager sekreet, hippie, ster, wat was je vroeger toch aardig bijna zoveel als nu, vreselijke vredesstrijder! Jan" [Jan G. Elburg?] (Order here or send us your inquiry:  173422 )

Vinkenoog,Simon. Coito Ergo Sum. Samenspraak der eenwording. Bedum, Exponent, 1986. Tekst & ills. Ing. - Rand & hoek besch. Geïlls. door Menno Wielinga. Order number (231603). EUR 35,00
Romeins genummerd ex. (XXIV/XXV). Gesigneerd door S. Vinkenoog. (Order here or send us your inquiry:  231603 )

Vinkenoog,Simon. Levend licht. Bussum, 1978. 1e druk. 213 pag. Ing. Order number (133195). EUR 12,50
Met opdracht. (Order here or send us your inquiry:  133195 )

Vinkenoog,Simon. Timothy Leary magier. De waarheid over. Amst., 1972. 226 blz. Geïll. Ing. Met opdracht: Voor Pietje Born dankbaar erkentelijk, kollegiaal vriendschappelijk forum tune in Simon Vinckenoog 28.11.72. Order number (155986). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  155986 )

back to top

Vinkenoog,Simon. Wat te zeggen. Eigen en andermans teksten. Bloemendaal, Arcadia Pers, 1964. G.p. Ing. - Licht verkl. Order number (232110). EUR 100,00
Gelimiteerde oplage van 100 exemplaren. Genummerd (47) en gesigneerd door Simon Vinkenoog. (Order here or send us your inquiry:  232110 )

Voeten,Bert. Gedichten 1938-1992. Amst., 2001.642 pag. Linn., stofomslag. Omslag licht beschadigd. Order number (199952). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  199952 )

Vondel,Joost van den. Gysbrecht van Aemstel. D'ondergang van zijn stad en zijn ballingschap. Treurspel. Maastricht, A.A.M.Stols, 1927. 79 pp. 1 woodcut portrait by J.Franken Pzn. Initials by Alphonse Stols. Vellum, warped. (Trajectum ad Mosam 25). - Complete with prospectus [2 pp.]. Order number (136578). EUR 75,00
Copy of the limited edition of 50 numbered copies on Dutch laid paper (no. "XLIX"). (Order here or send us your inquiry:  136578 )

Vondel,Joost van den. Twee zeevaart-gedichten. Deel 1: Teksten en inleiding, deel 2: Apparaat en commentaar. Amst., Oxford & N.Y., 1987. 2 vols. 257,246 pp. Ills (b./w.). Soft cover, very sl. rubbed & discol. ( Monumenta Literaria Neerlandica III,1 & III,2). Order number (200987). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  200987 )

Vooys,C.G.N.De. Middelnederlandse legenden en exempelen. Bijdrage tot de kennis van de prozaliteratuur en het volksgeloof der middeleeuwen. Herz. verm druk. Den Haag, 1926. XI, 374 blz. Linn. Order number (158768). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  158768 )

Vos,Ron de. Kapitein Blom. Het fregatschip "Futures." Zeil mee in het verleden van Amsterdam naar Brest. Alkmaar, 1999. 84 pp. B./w. ills. Softcover. (1e dr.) Order number (231607). EUR 12,50
(Order here or send us your inquiry:  231607 )

Voskuil,J.J. Bij nader inzien. 8e druk. Amst., G.A.van Oorschot, 1998. 1207 blz. Ing. Randen verkl. Order number (231474). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  231474 )

Voskuil,J.J. Onder andere. Portretten en herinneringen. 1e dr. Amsterdam, 2007. 430 blz. Geb. met omslag. Order number (232932). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  232932 )

VOSMAER,CAREL. Boijens,Jan P. Mr. Carel Vosmaer. (Diss.) Helmond, 1931. 190,(II) blz. Met portret. Soft cover. Order number (014176). EUR 20,42
(Order here or send us your inquiry:  14176 )

Vreede,Mischa de. Binnen en buiten. Haarlem, 1968. 31 pag. Ing. Order number (178226). EUR 7,00
Met opdracht van de auteur: 'Voor Jaap .... die ook van onze mensen houdt en van dingen die voorbij gaan. Amsterdam 1-3-1964' (Order here or send us your inquiry:  178226 )

Vries,Abe de. Het goud op de weg. De Friese poezie sinds 1880. Gorredijk, 2008. 566 blz. Ing. Order number (209403). EUR 25,00
Tweetalig. Fries-Nederlands. (Order here or send us your inquiry:  209403 )

Vries,Hendrik de. Verzamelde gedichten. Amst., 1993. 1950 pag. Linn., stofomslag. Order number (201718). EUR 40,00
Dundruk editie. (Order here or send us your inquiry:  201718 )

Vries,Theun de. (onder pseud. M. Swaertreger). Wa man. G.pl., 1944. 92 blz. Ing. - Randen sleets. Rug besch. Order number (169573). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  169573 )

Vries,Theun de. Hagel in het graan. 1e druk. Amsterdam, Uitgeverij Pegasus, 1954. 511pag. Linn., stofomslag. - Omslag klein beetje sleet aan bovenzijde rug. Order number (225309). EUR 30,00
Met een handgeschreven opdracht van auteur: "[...] Voor wie het weet is 't maar een weet: Twee was een paar, drie is compleet. [...] Met hoogachting en erkentelijkheid van de schrijver Juli 1955". (Order here or send us your inquiry:  225309 )

Vries,Theun de. Ketters. Veertien eeuwen ketterij, volksbeweging en kettergericht. Amsterdam, 1982. 699 pp. B./w. ills. Cloth, dustjacket. Order number (215732). EUR 22,50
(Order here or send us your inquiry:  215732 )

Vries,Theun de. Verzen. Sheherezade, Verzen van een witten magiër, Kleine liederen voor clavecymbel, Erotica. 1e druk. Maastricht, Leiter-Nypels, 1932. 42 blz. Karton. - Schutbladen verkleurd. Order number (229823). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  229823 )

VRIES,THEUN. Hattem,Jan van, a.o. Theun de Vries. Bibliografie. 1e druk. Ams., Antiquariaat 'Titaantjes', 1994. 379,[80] pp. Cloth. Order number (192445). EUR 125,00
Published in a limited edition of 300 copies (no. 38). - Signed by Theun de Vries in ink on first free endpaper. - With the original dry-point etching by Rob Cox (signed & numbered in pencil) & a facsimile of the same print. (Order here or send us your inquiry:  192445 )

VRIES,THEUN. Hattem,Jan van, a.o. Theun de Vries. Bibliografie. 1e druk. Ams., Antiquariaat 'Titaantjes', 1994. 379,[80] pp. Cloth. Order number (192443). EUR 100,00
Published in a limited edition of 300 copies. - Copy 'H.C. IX" of the edition of 15 copies hors commerce. - Signed by Theun de Vries in ink on first free endpaper. - With a facsimile of the dry-point etching (portrait of Theun de Vries) by Rob Cox. - This copy without the original dry-point etching. (Order here or send us your inquiry:  192443 )

VRIES,THEUN. Hattem,Jan van, a.o. Theun de Vries. Bibliografie. 1e druk. Ams., Antiquariaat 'Titaantjes', 1994. 379,[80] pp. Cloth. Order number (192447). EUR 110,00
Published in a limited edition of 300 copies (no. 20). - With the original dry-point etching by Rob Cox (signed & numbered in pencil) & a facsimile of the same print. (Order here or send us your inquiry:  192447 )

Vries,Willemien B.de. Wandeling en verhandeling. De ontwikkeling van het Nederlandse hofdicht in de zeventiende eeuw (1613-1710). Hilversum, 1998. 319 blz. Z./w. ills. Ing. Order number (225934). EUR 17,50
(Order here or send us your inquiry:  225934 )

Vriesland,Victor E. van. Onderzoek en vertoog. Verzameld critisch en essayistisch proza. 1e druk. Amst., 1958. 2 dln. 710, 697 pag. Linn., stofomslag. Order number (133229). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  133229 )

Vroman,Leo. Inleiding tot een leegte. Amst., 1955. 32 pp. 7 zeefdrukken. Ing. Order number (212069). EUR 25,00
Lim. edition, no. 600 (of 750) (Order here or send us your inquiry:  212069 )

Vroomkoning,Victor. Ommezien. Gedichten 2008-1983. Amsterdam, 2008. 516 blz. Linnen met stofomslag. Order number (212645). EUR 30,00
Zeer net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  212645 )

Wackers,Paul. e.a. Verraders en bruggenbouwers. Verkenningen naar de relatie tussen Latinitas en de Middelnederlandse letterkunde. Amst., 1996. 363 pag. Ing. Order number (206323). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  206323 )

WADMAN,ANNE. Corporaal,J. Grimmig eerlijk. Anne Wadman en het probleem van de Friese literatuur. Ljouwert, 2009. 551 pag. Z./w. ills. Ing. Order number (220952). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  220952 )

Walschap,Gerard. Brieven. 1921-1965. Amsterdam, 1998-2002. 3 dln. 1462, 899, 1027 blz. Linnen, stofomslag. Order number (212640). EUR 80,00
I: 1921-1950. II: 1951-1965. III: 1966-1989. (Order here or send us your inquiry:  212640 )

Walschap,Gerard. Brieven. 1921-1965. Amsterdam, 1998-2002. 3 dln. 1462, 899, 1027 blz. Linnen, stofomslag (omslagen verschoten en wat sleets langs de randen). Order number (212758). EUR 65,00
I: 1921-1950. II: 1951-1965. III: 1966-1989. (Order here or send us your inquiry:  212758 )

Walschap,Gerard. Genezing door aspirine. Amst., z.j. 1e druk. 44 pag. Geïll. Kart., rug mist. Order number (133247). EUR 15,88
Ontwerp en ills. van René de Pauw. (Order here or send us your inquiry:  133247 )

Weruméus Buning,A. Een zeeofficier-oranjeman en andere schetsen. Bloemlezing uit de werken [...]. 1e druk. Rotterdam, D.Bolle, 1926. 277 pag. Dec. goudgestempelde perkamenten band. Order number (135055). EUR 100,00
No. 5 van de 50 genummerde en gesigneerde exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  135055 )

Werumeus Buning,J.W.F. Afscheid (epiloog in memoriam) Triomf van den dood en andere gedichten. Haarlem, 1929. 29 blz. Linnen. - Rug licht verkl. Ex-libris. Order number (232124). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  232124 )

Werumeus Buning,J.W.F. De vergulde druiventros. Kortenhoef, De Zeven Bokalen, [1944]. 129 pp. Gekleurde litho's van [Han Bolte]. H.perk., paar kleine vlekjes. Order number (152106). EUR 30,00
Uitgegeven in een genummerde oplage van de 275 genummerde exemplaren. - Dit is een ongenummer 'H.S.' exemplaar. - De Jong 938. (Order here or send us your inquiry:  152106 )

Wijdeveld,H.Th. Concerto Grosso 1905 - 1944. Lage Vuursche, 1944. 159 blz. H. linnen. Rug sleets. Opdracht in pen op schutblad. Order number (222418). EUR 60,00
(Order here or send us your inquiry:  222418 )

Wijnand,J.H. Damrak. Een episode uit het Amsterdamsche beursleven. Schiedam, z.d. 103 blz. Ing. Order number (225583). EUR 6,00
(Order here or send us your inquiry:  225583 )

Wijnman,H.F. Historische gids van Amsterdam. Met een voorwoord van S. Carmiggelt. Amst., 1971. 2 delen. [LXVI (= index)], 535 pp. Linn, in cassette. Cassette versleten. - Annot. in inkt op schutblad. Order number (071246). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  71246 )

Willemsen,August. Sprekend een brief. Amsterdam, 1998. 29 blz. Ing. Order number (214725). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  214725 )

Willeumier-Schalij,J.M. Dat Boec der Minnen (Die Rede von den 15 Graden). Leiden, Brill, 1946. CXXXIV,76 pp. Ing., licht verkleurd en sleets. [Diss.]. Order number (197611). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  197611 )

Winkler,Kees. Oude en nieuwe gedichten. Amersfoort, 1986. 1e druk. 46 pag. Ing. Order number (134051). EUR 9,08
Met opdracht. (Order here or send us your inquiry:  134051 )

WISSELINK,LEO. Leo Wisselink. Een schilder in Den Haag. Haagse aquarellen 1985-1989. / A painter in The Hague. water-colours of The Hague 1985-1989. 2e druk. The Hague, 1990. 144 pp. Col. ills. Boards, d./j. Order number (174613). EUR 40,00
Signed by the artist. (Order here or send us your inquiry:  174613 )

WOESTIJNE,KAREL VAN DE. Rutten,M. De lyriek van Karel van de Woestijne. Liége & Paris, 1934. 304 blz. Ing. - Notitie met pen op voorplat. (Bibliothèque de la Faculté de Philosophie et Lettres de l'Université de Liége - Fasc. LXII) Order number (232592). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  232592 )

WOLDHEK,SIEGFRIED. Hart,Maartem 't, Mensje van Keulen & Gerrit Komrij. Drie mannetjesputters van de Arbeiderspers bij Scheltema Holkema Vermeulen. [Amst., 1877]. [7] loose pp. Three b./w. (portraits) ills by Siegfried Woldhek. In paper cover. Order number (212581). EUR 22,50
Number 299 of the edition of 250 (of 500) copies 'for trade'. (Order here or send us your inquiry:  212581 )

WOLDHEK,SIEGFRIED. Hart,Maartem 't, Mensje van Keulen & Gerrit Komrij. Drie mannetjesputters van de Arbeiderspers bij Scheltema Holkema Vermeulen. [Amst., 1877]. [7] loose pp. Three b./w. (portraits) ills by Siegfried Woldhek. In paper cover. Order number (212579). EUR 25,00
Number 154 of the edition of 250 'not for trade' copies. (Order here or send us your inquiry:  212579 )

WOLDHEK,SIEGFRIED. Knetterende letteren. Schrijversportretten. Amst., 2003. 208 pp. Col. plts. Boards. Order number (212435). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  212435 )

back to top

Wolkers,Jan. Bob, Tom en Jan Wolkers. Wat wij zien en horen. Amst., 1991. 154 pp. Illustr. Softcover. Order number (232429). EUR 15,00
Signed by Jan Wolkers. (Order here or send us your inquiry:  232429 )

Wolkers,Jan. Drie originele foto's gemaakt door Igmar Bjökstén, met bijschriften: "Jan Wolkers med tvillingarna Bob och Tom, Texel, Holland 1982" / "Karina och Jan Wolkers met tvillingarna Tom och Bob, Texel 1982" / "Jan Wolkers, holl. förf. Texel/Holland 1981". [afm. foto's 23,5x17,5 cm]. Order number (150863). EUR 204,00
(Order here or send us your inquiry:  150863 )

Wolkers,Jan. Wintervitrines. Epe, 2003. 62 blz. Enkele gekl. ills. Linnen, omslag. Order number (220983). EUR 45,00
Met opdracht op schutblad: "Voor [...] in bewonderende vriendschap, Jan Wolkers. 28 november 2003." (Order here or send us your inquiry:  220983 )

Zijderveld,Arie. De Romancepoëzie in Noord-Nederland van 1780 tot 1830. Amst., 1915. 308 blz. Ing. Order number (195621). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  195621 )

Zikken,Aya & Hella S. Haasse. Uit: de atlasvlinder. Drie olijven. Nederlands Letterkundig Museum / Querido, 1961. 45 toerenplaat in oorspronkelijke hoes. Met twee losse vellen met de voorgelezen teksten. (Stemmen van Schrijvers SVS 6117). Order number (134029). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  134029 )

ZOET,JAN. Cordes,Rudolf. Jan Zoet, Amsterdammer. 1609-1674. Leven en werk van een kleurrijk schrijver. Hilversum, 2008. 791 blz. Geb., met stofomslag. Order number (232143). EUR 45,00
(Order here or send us your inquiry:  232143 )

Zuylen,Belle van (Isabelle de Charrière). Je bent een allerbeminnelijkste dwaas. Belle van Zuylen in briefwisseling met Benjamin Constant. Amsterdam, 1990. 516 pp. Cloth, d./j. Order number (212587). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  212587 )

orderform

back to top