Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V.

 

Oude Hoogstraat 14-18, 1012 CE Amsterdam, The Netherlands

Tel. +31 (0)20 6231191 Fax. +31 (0)20 6232809 Email: kok@xs4all.nl

Ma-Vrij 9.30-18.00, Za 9.30-17.00 / Mon-Fri 9.30-6.00, Sat 9.30-5.00

 

 

Doorzoek onze database /
Search our database





Meerdere zoekmogelijkheden/
Advanced search
and
SECURE PAY SYSTEM

(This page has been up-dated August 15th, 2010)

back to the homepage of Antiquariaat Kok

Category: Dutch Literature

Aafjes,Bertus, M.Vasalis, e.a. Orpheus Deel 1-15. '-Gravenhage: A.A.M.Stols, [1941]. 15 boekjes. Geniet. Order number (207353). EUR 40,00
Nette complete set. - O.a. Bertus Aafjes, Amoureus liedje in de morgenstond; E. Du Perron, Een grote stilte; M.Vasalis, Het Ezeltje, S.Vestdijk, Het geroofde lam. - Illustraties door o.a. A.C.Willink, C.A.B.Bantzinger & Pam G.Rueter. (Order here or send us your inquiry:  207353 )

Aafjes,Bertus. Amoureus liedje in de morgenstond en veertien andere. 's-Gravenhage, z.d. 1e druk. 15 dln. in 1 band. Geïll. Linn. Order number (131474). EUR 34,00
(Order here or send us your inquiry:  131474 )

Aafjes,Bertus. Elf sonnetten op Friesland. 1e druk. [Leiden], Molenpers [Jan Vermeulen], 1944. Oplaag 500 exempl. Ing. Omslag verkleurd. Order number (053657). EUR 20,40
De Jong: 7. (Order here or send us your inquiry:  53657 )

Aafjes,Bertus. Gerrit Achterberg de dichter van de sarcophaag. Aanteekeningen bij zijn poezie. 1e druk. ['s-Gravenhage], Mansarde Pers [(Bert Bakker, C.A.B.Bantzinger en F.Tamminga), 1943]. Oplaag 600 exempl. Linn. Order number (053663). EUR 25,00
De Jong: 8. (Order here or send us your inquiry:  53663 )

Aafjes,Bertus. Het koningsgraf. Honderd- en een sonnetten. [1e druk]. Amst., 1948. 127 blz. Kart. Order number (141206). EUR 15,88
(Order here or send us your inquiry:  141206 )

Aafjes,Bertus. Het koningsgraf. Honderd- en een sonnetten. [1e druk]. Amst., 1948. 127 blz. Linn., stofomslag (licht verkleurd). Order number (171090). EUR 16,00
(Order here or send us your inquiry:  171090 )

Abbey,Paul. Maori op klompen. Handgemeen met de tegenvoeters. Amst., 1980. 211 blz. Ing. Met opdracht: Voor ..... zonder wiens inspirerend enthousiasme ik nooit een Port Abbey zou hebben beschreven. 11-11-80 P.Abbey Order number (157489). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  157489 )

ACHTERBERG,GERRIT. Bert Bakker & A,Middeldorp. Nieuw Kommentaar op Achterberg. Den Haag, 1966. 287 pag. Ing. Order number (127813). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  127813 )

ACHTERBERG,GERRIT. Bruijn,Peter G. de. Gerrit Achterberg. Gedichten. Historisch-kritische uitgave. Amst., 2000. 3 dln. in 4. 627,857,1388 pag. Linn., met omslag. (Monumenta Literaria Neerlandica XI- 1, XI-2, XI-3a/b). Order number (179383). EUR 150,00
Handelsuitgave van het proefschrift: De tegenwereld in stelling gebracht. Historisch-kritische uitgave van de gedichten van Achterberg. (Order here or send us your inquiry:  179383 )

ACHTERBERG,GERRIT. Bruijn,Peter G. de. De tegenwereld in stelling gebracht. Historisch-kritische uitgave van de gedichten van Achterberg. Amst., 2000. 3 dln. in 4. 627,857,1388 pag. Linn., met omslag. (Monumenta Literaria Neerlandica XI- 1, XI-2, XI-3a/b). Order number (161849). EUR 150,00
Academisch proefschrift. - Later uitgegeven als handelseditie met de titel: Gerrit Achterberg. Gedichten. Historisch-kritische uitgave. (Order here or send us your inquiry:  161849 )

ACHTERBERG,GERRIT. Fokkema,R.L.K. Varianten bij Achterberg. Uitgegeven en toegelicht door R.L.K.Fokkema. 1e dr. Amst., Em.Querido, 1973. 2 delen. 405,176 blz. Paperback's. Order number (176504). EUR 35,00
I: De varianten. II: De commentaar. (Order here or send us your inquiry:  176504 )

ACHTERBERG,GERRIT. Fokkema,R.L.K. Varianten bij Achterberg. Uitgegeven en toegelicht door R.L.K.Fokkema. 2e dr. Amst., Em.Querido, 1980. 2 delen. 407,176 blz. Ing. Order number (012767). EUR 20,00
I: De varianten. II: De commentaar. (Order here or send us your inquiry:  12767 )

ACHTERBERG,GERRIT. Schenkeveld,M. & alii. Aantekeningen bij Gerrit Achterbergs spel van de wilde jacht. Amst., 1973. 142 pag. Ing. Order number (136411). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  136411 )

ACHTERBERG,GERRIT. Sierksma,Fokke. Commentaar op Achterberg. Opstellen van jonge schrijvers over de poëzie van -. 's-Grav., 1948. 257 blz. H.linn., omslag. Order number (173277). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  173277 )

Achterberg,Gerrit. Achterberg in kaart. Den Haag, 1971. 126 blz. Geïll. Linn. Omslag. Order number (151652). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  151652 )

Achterberg,Gerrit. Achtergebleven gedichten. Amst., 1980. 36 blz. Linn., omslag. Order number (159309). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  159309 )

Achterberg,Gerrit. Blauwzuur. 1e druk. Den Haag, 1969. 37 blz. Linn., omslag. Order number (165723). EUR 12,50
(Order here or send us your inquiry:  165723 )

Achterberg,Gerrit. Cryptogamen 4. Amst., Querido, 1961. 247 blz. Linn. met stofomslag. Lijmresten op franse titel. Order number (155976). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  155976 )

Achterberg,Gerrit. Cryptogamen: Eiland der ziel / Dead end / Osmose / Thebe. 1e druk. 's Gravenhage, 1946. 280 pag. Linn., met stofomslag (stofomslag sleets). Order number (176506). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  176506 )

Achterberg,Gerrit. Cryptogamen: Eiland der ziel / Dead end / Osmose / Thebe. 1e druk. 's Gravenhage, 1946. 280 pag. Linn., zonder stofomslag. - Rugje wat verkleurd. Order number (186023). EUR 17,50
(Order here or send us your inquiry:  186023 )

Achterberg,Gerrit. Cryptogamen: Eiland der ziel / Dead end / Osmose / Thebe. 2e druk. 's Gravenhage, 1953. 244 pag. Linn., stofomslag (stofomslag wat sleets). Order number (127816). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  127816 )

Achterberg,Gerrit. Cryptogamen: Eiland der ziel / Dead end / Osmose / Thebe. 2e druk. 's Gravenhage, 1953. 244 pag. Linn., zonder stofomslag. Order number (186024). EUR 13,50
(Order here or send us your inquiry:  186024 )

Achterberg,Gerrit. Doornroosje. Gedichten. 2e druk. Bussum, 1947. 31 blz. Kart., bandje wat gevlekt. Order number (195806). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  195806 )

Achterberg,Gerrit. Energie. Gedichten. Bussum, 1946. 1e druk. 52 pag. Linn. Order number (133307). EUR 30,00
Oplaag van 950 exempl. op Hollandsch papier. (Order here or send us your inquiry:  133307 )

Achterberg,Gerrit. Energie. Bussum, 1946. 52 blz. Linn. Oplage 950 ex. Order number (170002). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  170002 )

Achterberg,Gerrit. Eurydice. 2e druk. Utrecht, 1946. 34 blz. Ing. Order number (165924). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  165924 )

Achterberg,Gerrit. Existentie. Gedichten. 's'-Grav., 1946. 70 blz. H.linn., omslag, licht besch. Order number (165993). EUR 12,00
(Order here or send us your inquiry:  165993 )

Achterberg,Gerrit. Existentie. Gedichten. 's'-Grav., 1946. 70 blz. H.linn. Order number (170001). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  170001 )

Achterberg,Gerrit. Hoonte. Ast., 1984. 78 blz. Linn., omslag. Order number (161724). EUR 16,00
(Order here or send us your inquiry:  161724 )

Achterberg,Gerrit. Hoonte. Amst., 1949. 79 blz. Oplage 520 ex. (461). Ing., lverkl. Order number (173274). EUR 90,00
(Order here or send us your inquiry:  173274 )

Achterberg,Gerrit. Hoonte. Amst., 1949. 79 blz. Oplage 520 ex. (461). Ing., licht verkleurd. Order number (151910). EUR 110,00
(Order here or send us your inquiry:  151910 )

Achterberg,Gerrit. Huis. (Den Haag, 1943). Mansarde Per. Ing. Ing, omslag wat verschoten. Order number (169659). EUR 200,00
(Order here or send us your inquiry:  169659 )

Achterberg,Gerrit. Limiet. Bussum, v. Dishoeck, 1945. 35 blz. Linn. - Schutbladen gebruind; naam op titelblad. Order number (173276). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  173276 )

Achterberg,Gerrit. Mascotte. Amst., 1950. 44 blz. Oplage 800 ex. (485). Ing, gebruind. Order number (151909). EUR 17,00
(Order here or send us your inquiry:  151909 )

Achterberg,Gerrit. Osmose. Een bundel gedichten. Rijswijk, 1941. 47 blz. Oplage 300 ex. Linn., omslag. Tekst wat vlekkerig. Order number (172272). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  172272 )

Achterberg,Gerrit. Osmose. Een bundel gedichten. Rijswijk, 1941. 47 blz. Oplage 300 ex. H.linn. - Tekst wat vlekkerig; notitie in inkt op schutblad. Order number (176996). EUR 27,50
(Order here or send us your inquiry:  176996 )

Achterberg,Gerrit. Oude cryptogamen: Afvaart, morendo, inertie, sintels, radar, stof, sphinx. Amst., 1951. 1e druk. 209 pag. Linn. - Naam op schutblad. Order number (133308). EUR 35,00
Oplaag van 1000 genumm. exemplaren (244). (Order here or send us your inquiry:  133308 )

Achterberg,Gerrit. Radar. Facsimile van het handschrift. Amst., 1970. 19 pag. Ing. Order number (133988). EUR 9,08
Gedrukt in een oplage van 500 genummerde exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  133988 )

Achterberg,Gerrit. Reiziger "doet" Golgotha. Een gedicht met tekeningen van C.A.B. Bantzinger. Den Haag, Mansarde Pers, [1943]. [7] blz. Illustr. door Bantzinger. Ing., deels verschoten, beetje sleets. Order number (169630). EUR 22,50
De Jong 27. Simoni A 16. - Uitgegeven in een ongenummerde oplage van 750 exemplaren (Order here or send us your inquiry:  169630 )

Achterberg,Gerrit. Sintels. Gedichten. 1e druk. [Bussum], Bayard Pers [F.G.Kroonder], 1944. Ing., omslag deels wat verkleurd. Order number (053666). EUR 16,50
De Jong: 28. - Uitgegeven in een oplage van 500 exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  53666 )

Achterberg,Gerrit. Sneeuwwitje. Amst., 1949. 38 blz. Kart. Order number (151908). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  151908 )

Achterberg,Gerrit. Spel van de wilde jacht (Fiatproef van). Slijk=-Ewijk, 1980. 74 pag. Ing. Order number (176001). EUR 12,00
Facsimile van de drukproef uitgegeven door Jan Vermeulen t.g.v. 75ste geboortedag van G.Achterberg. - Oplage 1000 exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  176001 )

back to top

Achterberg,Gerrit. Sphinx. Gedichten [...] met tekeningen van C.A.B.Bantzinger. 's-Gravenhage, A.A.M.Stols, 1946. 39,[2] pp. Z./w. illustr. H.linnen, licht gebruind. - Eerste & laatste blz. met vochtvlekje Order number (220733). EUR 60,00
Uitgegeven in een oplage van 200 genummerde exemplaren ('no. 57'). (Order here or send us your inquiry:  220733 )

Achterberg,Gerrit. Sphinx. Gedichten [...] met tekeningen van C.A.B.Bantzinger. 's-Gravenhage, A.A.M.Stols, 1946. 39,[2] pp. Z./w. illustr. H.linnen, klein beetje gebruind zoals gewoonlijk. Order number (217601). EUR 125,00
Uitgegeven in een oplage van 200 genummerde exemplaren ('no. 88'). (Order here or send us your inquiry:  217601 )

Achterberg,Gerrit. Stof. 's-Gravenhage, 1946. 1e en enige druk. 36 pag. Kart, rug los. (Helikon 23). Order number (133309). EUR 22,69
Oplaag van 1000 genumm. exempl. (Order here or send us your inquiry:  133309 )

Achterberg,Gerrit. Stof. 's-Gravenhage, 1946. 1e en enige druk. 36 pag. Kart. (Helikon 23). Naam op titelblad. Order number (176505). EUR 27,50
Oplaag van 1000 genumm. exempl. (Order here or send us your inquiry:  176505 )

Achterberg,Gerrit. Stof. 's-Gravenhage, 1946. 1e en enige druk. 36 pag. Kart. Wat vochtvlekjes. (Helikon 23). Order number (173275). EUR 22,50
Oplaag van 1000 genumm. exempl. (Order here or send us your inquiry:  173275 )

Achterberg,Gerrit. Stof. 's-Gravenhage, 1946. 1e en enige druk. 36 pag. Kart. (Helikon 23). Order number (172440). EUR 30,00
Oplaag van 1000 genumm. exempl. (Order here or send us your inquiry:  172440 )

Achterberg,Gerrit. Vergeetboek. Amst., 1961. 50 pp. Cloth, d/j. (jacket worn). Order number (191178). EUR 60,00
Limited edition of 1050 copies. - Copy from the library of writer Rein Bloem (with annotations in ink by Bloem). - One page torn (torn out) & missing the last page (colophon). (Order here or send us your inquiry:  191178 )

Achterberg,Gerrit. Vergeetboek. Amst., 1961. 50 pp. Cloth, d./j. (jacket worn). Order number (151906). EUR 12,00
Limited edition of 1050 copies. (Order here or send us your inquiry:  151906 )

Achterberg,Gerrit. Verzamelde gedichten. 1e druk. Amst., 1963. 999 pag. Linn., stofomslag. Order number (200074). EUR 30,00
Dundruk. - Net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  200074 )

Achterberg,Gerrit. Verzamelde gedichten. 2e druk. Amst., 1964. 999 pag. Linn., stofomslag sleets. Order number (195996). EUR 22,50
Dundruk editie. (Order here or send us your inquiry:  195996 )

Achterberg,Gerrit. Verzamelde gedichten. 5e druk. Amst., 1974. 1054 pag. Linn. Nsaam op titelblad. Order number (217794). EUR 25,00
Dundruk editie. - Net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  217794 )

Achterberg,Gerrit. Verzamelde gedichten. 8e druk. Amst., 1984. 1065 pag. Linn. Order number (186588). EUR 22,50
Dundruk editie. (Order here or send us your inquiry:  186588 )

Achterberg,Gerrit. Verzamelde gedichten. 9e druk. Amst., 1985. 1065 pag. Linn. - Naam op schutblad. Order number (202654). EUR 26,50
Dundruk editie. (Order here or send us your inquiry:  202654 )

Achterberg,Gerrit. Verzamelde gedichten. 10e druk. Amst., 1988. 1065 pag. Linn., stofomslag. Order number (198138). EUR 32,50
Dundruk editie. - Zeer net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  198138 )

Achterberg,Gerrit. Verzamelde gedichten. 10e druk. Amst., 1988. 1065 pag. Linn., licht beschadigde omslag. - stempel op schutblad. Order number (186908). EUR 26,50
Dundruk editie. (Order here or send us your inquiry:  186908 )

Achterberg,Gerrit. Verzamelde gedichten. 11e druk. Amst., 1991. 1061 pag. Linnen, met wat sleetse stofomslag. Order number (219574). EUR 22,50
Dundruk editie. (Order here or send us your inquiry:  219574 )

Achterberg,Gerrit. Verzamelde gedichten. 11e druk. Amst., 1991. 1061 pag. Linnen, met stofomslag. Order number (212654). EUR 30,00
Dundruk editie. (Order here or send us your inquiry:  212654 )

Achterberg,Gerrit. Het weerlicht op de kimmen. Den Haag / Amst., 1965. 167 pp. Boards, d/j. Order number (171040). EUR 8,00
(Order here or send us your inquiry:  171040 )

Achterberg,Gerrit. Zeven gedichten. Amstelveen, 1979. 14,[2] pp. Soft cover. Order number (174432). EUR 200,00
Lim. ed. of 150 copies. (Order here or send us your inquiry:  174432 )

ALBERDINGK THIJM,J.A. Geurts,P.A.M., a.o. (ed.). J.A. Alberdingk Thijm 1820-1889. Erflater van de negentiende eeuw. Een bundel opstellen. Baarn, 1992. 283 pp. Ills. Soft cover. (KDC Bronnen en Studies, 24) Order number (211095). EUR 23,50
(Order here or send us your inquiry:  211095 )

ALBERTS,A, Bernlef,J. (H.J.Marsman)., Fens,K. Schippers,K. Inleiding tot de kennis van A. Alberts. Amst., 1986. 1e druk. 39 pag. Ing. Order number (186767). EUR 8,00
(Order here or send us your inquiry:  186767 )

Alberts,A. De franse slag. Amst., 1963. 1e druk. 142 pag. Linn., omslag. Order number (162787). EUR 12,50
(Order here or send us your inquiry:  162787 )

Alberts,A. Inleiding tot de kennis van de ambtenaar. Amst., 1986. 1e druk. 122 pag. Ing. Order number (186827). EUR 8,00
(Order here or send us your inquiry:  186827 )

Alberts,A. De Vergaderzaal. Amst., 1974. 1e druk. 78 pag. Ing. Order number (127820). EUR 11,50
(Order here or send us your inquiry:  127820 )

Aldiss,Brian. Helliconia lente. Utrecht, 1983. 461 pp. Boards,d/j. Order number (175172). EUR 35,00
Signed by Brian Aldiss Sept '83. (Order here or send us your inquiry:  175172 )

ALETRINO,ARNOLD. Joosse,Kees. Arnold Aletrino. Pessimist met perspectief. Amst. & Brussel, 1986. 609 pag. Geïll. Ing. Order number (129370). EUR 29,00
(Order here or send us your inquiry:  129370 )

ALPHEN,HIERONYMUS VAN. Jacqueline de Man. Hieronymus van Alphen. Literair-theoretische geschriften. Den Haag, 1999. 2 vols. 277,319 pp. Cloth,d/j. (Monumenta Literaria Neerl. X,I & X,II). Order number (201098). EUR 80,00
(Order here or send us your inquiry:  201098 )

Amerongen,Martin v. Uren met Jeanne. In het spoor van de Maagd van Orléans. Weesp, 1984. 49 blz. Ing. Order number (172172). EUR 15,00
Met opdracht: "Voor Adriaan van Martin mede namens de generatie der dunne boekjes. Amsterdam, 10 april 1984." (Order here or send us your inquiry:  172172 )

Amsterdamsch jaarboekje. 1888. Voor geschiedenis en letteren. Red. N. De Roever. Amst., S.L.Van Looy, 1888. 191 blz. 1 portret. Ing. Besch. Order number (190511). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  190511 )

Amsterdamsch jaarboekje. 1890. Voor geschiedenis en letteren. Red. N.De Roever. Amst., S.L.Van Looy, 1890. 196 blz. 1 portret. Kart. Order number (008222). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  8222 )

Anbeek,Ton. De schrijver tussen de coulissen. Amst., 1978. 198 blz. Karton met omslag. Order number (179210). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  179210 )

ANDREA,PAT. Boer,Herman Pieter de. De nymfentrein en andere verhalen. Met pentekeningen van Pat Andrea. Amst. & Antw., 1981. 175 pp. Soft cover. Order number (193728). EUR 25,00
Signed by Pat Andrea : "Pat Andrea vanuit de trein 10/9/81" & Herman Pieter de Boer. (Order here or send us your inquiry:  193728 )

Andreus,Hans & Vinkenoog,Simon. Tweespraak. Gedichten. [1e druk]. 's Gravenhage, 1956. 35 pp. Soft cover. Order number (127834). EUR 13,61
(Order here or send us your inquiry:  127834 )

ANDREUS,HANS. Vegt,Jan van der. Hans Andreus biografie. Baarn, 1995. 560 pp. Ills (b./w.). Boards,d./j. Order number (179438). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  179438 )

Andreus,Hans. Bezoek. Novelle. Amst., 1960. 1e druk. 64 pag. Linn. Stofomslag. Order number (127830). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  127830 )

Andreus,Hans. Een bos vol dieren. 's-Grav., [1965]. Tekst. Ills. & gevouwen poster door Hiemstra / Mulder. Kart. Order number (203077). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  203077 )

Andreus,Hans. Denise. Amst., 1962. 1e druk. 143 pag. Ing. Stofomslag. Order number (127823). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  127823 )

Andreus,Hans. De dichter en het afscheid van de jeugd. Haarlem, 1958. 1e druk. 42 pag. Ing. Order number (127826). EUR 9,08
(Order here or send us your inquiry:  127826 )

Andreus,Hans. Empedocles de ander. 's Gravenhage, 1955. 1e en enige druk. Met vier tekeningen van W. Hussem. Omslag en typografie van G. Noordzij. 36 pag. Stofomslag. Order number (127837). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  127837 )

Andreus,Hans. Gedichten (Verzamelde gedichten 2). Amst., 1959. 1e verzamelde uitgave. 149 pag. Karton. Order number (166058). EUR 12,50
Naam op schutblad. (Order here or send us your inquiry:  166058 )

Andreus,Hans. Gedichten. Amst., 1958. 1e verzamelde uitgave. 128 pag. Karton m. omslag. Order number (179160). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  179160 )

Andreus,Hans. Groen land. Amst., 1961. 1e en enige druk. 39 pag. Ing. Order number (127829). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  127829 )

back to top

Andreus,Hans. Het Land van horen en zien. Amst., 1957. 1e druk. 53 pag. Ing. Order number (127828). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  127828 )

Andreus,Hans. Luisteren met het lichaam... Amst., 1960. 1e druk, 30 pag. Ing. Order number (127967). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  127967 )

Andreus,Hans. Misschien. Amst., 1956. 1e druk, 41 pag. Ing. Order number (127969). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  127969 )

Andreus,Hans. Schilderkunst. Gedichten. Amst., 1954. 1e druk. 34 pag. Ing. Order number (127833). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  127833 )

Andreus,Hans. Schilderkunst. Amst., 1956. 2e herz. druk. 34 pag. Ing. Order number (127832). EUR 9,08
(Order here or send us your inquiry:  127832 )

Andreus,Hans. Syntropisch. 1e druk. Haarlem, 1965. 37 pag. Kart. Order number (133310). EUR 40,00
(Order here or send us your inquiry:  133310 )

Andreus,Hans. Verzameld Proza. Amst., 1990. 938 blz. Linn., omslag. Order number (176375). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  176375 )

Appel,K. & Bert Schierbeek. Het bloed stroomt door. Amst., Bezige bij, 1954. 16 pp. Illustr. & loose fold. plate. Soft cover. Signed in ink by Schierbeek. Order number (177844). EUR 125,00
(Order here or send us your inquiry:  177844 )

APPEL,K. Claus,Hugo. De Blijde en Onvoorziene Week. [Parijs, Cobra Bibliotheek, 1950 (=1951)]. Unpaginated [16 pp.]. Seven full-page plates designed by Karel Appel. Orig. cover designed by Karel Appel. (De Hand-reek nummer 1). - Cover browned; two sm. corners of frontcover missing; spine partly torn. Order number (196482). EUR 4500,00
First and only number of this early very rare Cobra publication. - Printed (photocopy system) in a limited edition of 200 copies (colophon numbered "79" by Karel Appel). - Signed in ink by both Hugo Claus and Karel Appel on the title-page. - Cover and plates each individually handcoloured by Karel Appel. - Slagter 11. (Order here or send us your inquiry:  196482 )

Appeldoorn,J & Dr. W.F.van Vliet Jr. Nederlandsche letterkunde. 'S-Gravengahe, 1903. 191pp. Linn. Naam op schutblad. Rug licht verkleurd. Order number (194751). EUR 24,50
(Order here or send us your inquiry:  194751 )

ARMANDO. Catalogus 1994. Armando. Groningen, N.V. Nederlandse Gasunie. 68 pp. Ills (b./w.). Softcover. Order number (186658). EUR 12,00
(Order here or send us your inquiry:  186658 )

Armando. Dirk de Dwerg en zeven andere sprookjes. [1st ed.]. Paris, 1990. 44 pp. Soft cover. Order number (172240). EUR 14,50
Published as newyear's gift in lim. ed. of 500 copies. (Order here or send us your inquiry:  172240 )

Armando. Krijgsgewoel. Amst., 1986. 224 pag. Illustr. (z./w.). Ing. Order number (186027). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  186027 )

Armando. Machthebbers. Verslagen uit Berlijn en Toscane. Amst., 1983. 183 blz. Ing., rug wat gebruind. Order number (194852). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  194852 )

Armando. Schoonheid is niet pluis. Verzameld proza. Amsterdam, 2003. 1255 blz. Gebonden met stofomslag. Order number (212575). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  212575 )

Armando. Uit Berlijn. 1e druk. Amst., 1982. 200 pag. Ing. - Rug & hoekjes wat sleets. Order number (135113). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  135113 )

Armando. Uit Berlijn. 2e druk. Amst., 1983. 200 blz. Ing. Order number (155584). EUR 20,00
Met handtekening van Rein Bloem & gedateerd: "29/12/90". (Order here or send us your inquiry:  155584 )

Armando. De Veldtocht. 1e druk. Amsterdam, 1989. 34 blz. Ing. Order number (217421). EUR 13,50
(Order here or send us your inquiry:  217421 )

Auel,Jean M. Het dal der beloften. (Deel 4 van De Aardkinderen). Spectrum, 1980. 660 blz. Linn., omslag. Met opdracht: Jo Baby, best wishes. Jean M.Auel. Order number (175210). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  175210 )

Axters,Stephanus. Het Nederlandsche mystieke proza. Antwerpen, 1944-1946. 2 dln. 347, 301pag. Linn., één rug wat sleets. - Bibliotheek exemplaar (aleen twee stempels op schutbladen). (Mystiek Brevier I & III). Order number (136459). EUR 35,00
Mystiek Brevier II is niet verschenen. (Order here or send us your inquiry:  136459 )

Baekelmans,Lode. Onze voorouders in den Hollandschen spiegel. Een bloemlezing uit de reisbeschrijvingen van 1787 tot 1857. Antwerpen, 1942. 1e druk. 138 pag. H.leer. Order number (127842). EUR 41,00
Oplaag 270 genummerde exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  127842 )

Baelen,Kamiel van. Volledig werk. Beveren & Nijmegen, 1981. 2 dln. Kunstleer + omslag. Order number (127845). EUR 39,00
(Order here or send us your inquiry:  127845 )

Baisieux,Jacques de. Perron,E du. Het zijden harnas. Ned. bewerking van E.du Perron. 's'-Grav., Folemprise, 1932. 22 pp. Soft cover, damag. Limited top 100 copies (Nr. 50). Order number (170213). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  170213 )

Bakker,Bert. Drijfzand. Amst., 1935. 1e druk. 227 pag. Linn. Order number (127848). EUR 9,08
(Order here or send us your inquiry:  127848 )

Bakker,Bert. Reizigers. Kampen,1935. 48 blz. Ing. Met opdracht: "Namens Bet Bakker 23/1/1986" Order number (169441). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  169441 )

Bakker,Siem, a.o. Nieuwe literatuurgeschiedenis. Amst., 1994. 3 dln. IX,1355,XXVIII blz. Gëll. Gebonden. Order number (216616). EUR 40,00
Complete set: I: Van de oudheid tot 1600. II: Van 1600 tot 1900. III: Van 1900 tot heden. (Order here or send us your inquiry:  216616 )

Barnard,Benno, Paul Dirkx & Werner Lambersy. Ceci n'est pas une poésie. Een Belgisch-Franstalige anthologie belge francophone. Amsterdam, 2005. 610 blz. Linn., stofomslag. Order number (212635). EUR 27,50
(Order here or send us your inquiry:  212635 )

Barnouw,A.J. Vondel (Great Hollanders). New York, 1925. 227 pp. Cloth. Edges and parts of inside spotted. Order number (196895). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  196895 )

Bart,J.W.v. Een comedia ofte spel van Homulus. Utrecht, 1904. 96 blz. Ing, wast besch. Order number (164552). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  164552 )

Bastet,F.L. Arion op de dolfijn. Gedichten. Amst., 1e druk, 1964. 58 pag. Ing. Order number (127851). EUR 7,94
(Order here or send us your inquiry:  127851 )

Bastet,F.L. Een mislukte pansfluit. Gedichten. Amst., 1e druk, 1967. 52 pag. Ing. Order number (127853). EUR 7,94
(Order here or send us your inquiry:  127853 )

Bastiaanse,Frans. Beeld en stroom. [Utrecht: Romijn, 1943]. 21 pag. Ing. (Schildpadreeks no. 10). Order number (205527). EUR 22,50
Verzamelin verzen uitgegeven ter gelegenheid van de 75ste verjaardag van de dichter. - Niet bestemd voor de handel. - Gesigneerd door de auteur. (Order here or send us your inquiry:  205527 )

Bastiaanse,Frans. Natuur en leven. Verzen. Amst., z.d. 1e druk, 100 pag. Ing. Order number (127854). EUR 22,50
(Order here or send us your inquiry:  127854 )

Bauer,Guus. De jongen in blauw. Brieven aan Boudewijn Büch. Amst., 2004. 32 pag. Kart. Order number (203217). EUR 17,50
(Order here or send us your inquiry:  203217 )

Beeck,Nic v. De blanke tuin. Kleine voorjaarssuite - Vier balladen - Hartslag. Brussel, A.Manteau, 1943. 54 blz. Ing., rug besch. Met achtregelige opdracht van N.v.Beeck. Order number (209230). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  209230 )

Beek,Geert van. De dia's van Andrea. Amst., 1977. 1e druk, Ing. 124 pag. Order number (127857). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  127857 )

Beek,Geert van. De steek van een schorpioen. Amst., 1968. 1e druk, 166 pag. Linn. Stofomslag. Order number (127860). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  127860 )

Beekman,E.M. Paradijzen van weleer. Koloniale literatuur uit Nederlands-Indië 1600-1950. Amst., 1998. 735 pp. Boards, d/j. Order number (199653). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  199653 )

Bekker-Wed.Ds.Wolff,E. & A.Deken. Historie van Mejuffrouw Sara Burgerhart. Isaac van Cleef, Den Haag, 1782 [reprint Den Haag, 1980]. 2 dln. 765 pp. (1-423, 424-765). Linn., stofomslag. Stofomslag licht versl., aantekeningen met pen in dl. 2. Order number (200985). EUR 65,00
Met inleiding en aantekeningen door dr. P.J. Buijnsters. (Order here or send us your inquiry:  200985 )

Berge,Claude van de. Het Gelaat. Antwerpen & Utrecht, 1970. 1e druk, 160 pag. Linn. Stofomslag. Order number (127865). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  127865 )

Berge,H.C. ten. Nieuwe gedichten. Amst., 1981. 1e druk. 58 pag. Ing. Order number (132772). EUR 9,08
(Order here or send us your inquiry:  132772 )

Berge,H.C. ten. Personages. Amst., 1967. 1e druk, 64 pag. Ing. Order number (127868). EUR 9,08
(Order here or send us your inquiry:  127868 )

back to top

Berge,H.C. ten. Swartkrans. Amst., 1966. 1e druk, 35 pag. Ing. Order number (127872). EUR 9,00
(Order here or send us your inquiry:  127872 )

Berge,H.C. ten. Va-banque. Gedichten. Amst., 1977. 1e druk, 47 pag. Ing. Order number (127873). EUR 11,34
Gesigneerd expl. (Order here or send us your inquiry:  127873 )

Berge,Willem ten. De reiziger. Maastricht, 1928. 46 blz. Woodcut by J.Cantré. Ing. Oplage500 ex. (264). Mooii ex. Order number (175716). EUR 100,00
(Order here or send us your inquiry:  175716 )

Bergh,Herman van den. Niet hier, niet heden. Amst., 1962. 1e druk, 47 pag. Ing. Order number (127962). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  127962 )

Bergh,Herman van den. Nieuwe tucht. Studiën. Amst., 1928. 1e druk (titeluitgave), Met portret. 64 pag. Ing. Rug beschadigd. Order number (127880). EUR 29,00
Met opdracht: "Voor Martin. 9 October 1928 Herman". - Hoogst waarschijnlijk een opdracht aan de dichter Martin Permys (pseud. van Martin Premsela). (Order here or send us your inquiry:  127880 )

Bergh,Herman van den. Stenen tijdperk. Gedichten. Amst., 1960. 1e druk, 52 pag. Ing. Order number (127882). EUR 7,94
(Order here or send us your inquiry:  127882 )

Berk,Gait L. Een Jeugd in de IJsseldelta. Kampen, 1990. 133 pp. B./w. ills. Soft cover. Order number (189788). EUR 11,50
(Order here or send us your inquiry:  189788 )

Bernlef,J. (H.J.Marsman). Alles teruggevonden / niets bewaard. Gedichten. Amst., 1982. 1e druk. 60 pag. Ing. Order number (186713). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  186713 )

Bernlef,J. (H.J.Marsman). Brits. Gedichten. Amst., 1974. 1e druk. De Boekvink uitg. 73 blz. Ing. Order number (179319). EUR 9,00
(Order here or send us your inquiry:  179319 )

Bernlef,J. (H.J.Marsman). Dit verheugd verval. Amst., 1963. 1e druk (reeks: de boekvink), 48 pag. Ing. Order number (127887). EUR 5,65
(Order here or send us your inquiry:  127887 )

Bernlef,J. (H.J.Marsman). De Dood van de regisseur. Amst., 1968. 1e druk, 214 pag. Ing. Order number (127890). EUR 11,35
(Order here or send us your inquiry:  127890 )

Bernlef,J. (H.J.Marsman). Eclips. 1e druk. Amst., 1993. 168 pag. Linn., stofomslag. Order number (200774). EUR 25,00
Met opdracht: "Voor [...] J.Bernlef." (Order here or send us your inquiry:  200774 )

Bernlef,J. (H.J.Marsman). Eclips. 1e druk. Amst., 1993. 168 pag. Linn., stofomslag. Order number (182183). EUR 15,50
(Order here or send us your inquiry:  182183 )

Bernlef,J. (H.J.Marsman). Gedichten 1960-1970. Amst., 1977. 1e druk. 191 blz. Ing. Order number (179320). EUR 9,00
(Order here or send us your inquiry:  179320 )

Bernlef,J. (H.J.Marsman). Ontroering. Essays. Amst., 1991. 1e druk. 146 blz. Ing. Order number (179317). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  179317 )

Bernlef,J. (H.J.Marsman). De Overwinning. Het verslag van een nederlaag. 1e druk. Amst., 1962. 59 pag. Ing. Order number (127895). EUR 7,50
(Order here or send us your inquiry:  127895 )

Bernlef,J. (H.J.Marsman). De schaduw van een vlek. Amst., 1967. 1e druk, 158 pag. Ing. Order number (127899). EUR 12,48
(Order here or send us your inquiry:  127899 )

Bernlef,J. (H.J.Marsman). De schoenen van de dirigent. Amst., 1966. 1e druk, 63 pag. Ing. Order number (127900). EUR 7,94
(Order here or send us your inquiry:  127900 )

Bernlef,J. (H.J.Marsman). Het testament van de vliegende Hollander gevonden op een vliegveld en bevattende 16 liederen, in modern Nederlands overgeset en waar nodig door aantekeningen voorzien door... Amst., 1969. 1e druk, 2 pag. Ing. Order number (127903). EUR 6,80
(Order here or send us your inquiry:  127903 )

Bernlef,J. (H.J.Marsman). De verdwijning van Kim Miller. Amst., 1969. 1e druk, 157 pag. Ing. Order number (127904). EUR 7,94
(Order here or send us your inquiry:  127904 )

Bernlef,J. (H.J.Marsman). Het verlof. Amst., 1971. 1e druk, 167 pag. Ing. Order number (127905). EUR 9,08
(Order here or send us your inquiry:  127905 )

Bernlef,J. (H.J.Marsman). Een wonder als ontbijt 9 gedichten door Elisabeth Bishop. Vert. door .... Vianen, 1980. 47 pag. Ing. Order number (127910). EUR 5,67
(Order here or send us your inquiry:  127910 )

Besten,Ad den. Dichten als daad, opstellen over hedendaagse poëzie. Baarn, 1973. 1e druk, 323 pag. Ing. Order number (127960). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  127960 )

Besten,Ad den. Stroomgebied. Een bloemlezing uit de poëzie van de na-oorlogse dichtergeneratie. Amst., 1e druk, 1953. 186 pag. Linn. Order number (127912). EUR 15,88
(Order here or send us your inquiry:  127912 )

Beunke,H.E. Walcherse vertellingen. Schetsen en Novellen. (2e druk) Arnhem - Dieren, 1911. 207 pp. softcover. Order number (181659). EUR 15,00
In Zeeuws dialect. (Order here or send us your inquiry:  181659 )

Beunke,H.E. Walcherse vertellingen. Den Haag, 1978. 357 pp. Hardcover. Order number (217431). EUR 15,00
In Zeeuws dialect. (Order here or send us your inquiry:  217431 )

Beversluis, Martien. Mariken van Nimwegen. Lyrische bewerking naar het middeleeuwsch mirakelspel. Amst., 1928. 1e druk, 130 pag. Linn. Order number (127916). EUR 11,34
Boekversiering van Nans Amesz. (Order here or send us your inquiry:  127916 )

Beversluis,Martien. Canzonen. Arnhem, 1927. 2e verb. druk, Geïll. 102 pag. Linn. Order number (127922). EUR 9,08
Illustraties en portret van Herman Gouwe. (Order here or send us your inquiry:  127922 )

Beversluis,Martien. Chimera's. Een dramatisch gedicht. Lochum, z.j. 1e druk. 122 pag. H.Linn. Order number (127923). EUR 11,34
Boekversiering door N. Amesz. (Order here or send us your inquiry:  127923 )

Beversluis,Martien. Levensschets van Elise van Calcar-Schiotling (1822-1904) Amst., 1922. 1e druk, 89 pag. Linn. Order number (127919). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  127919 )

BIERUMA OOSTING,JEANNE. Roland Holst,A. Een winter aan zee. Utrecht, De Roos, 1963. 97 pp. With 4 orig. etchings by J.Bieruma Oosting. Cloth. Order number (218971). EUR 150,00
One of the six copies published for A.Roland Hols. (Order here or send us your inquiry:  218971 )

Biesheuvel,J.M.A. Een dag uit het leven van David Windvaantje. Met studies van professor Roelofsz. HP kerstgeschenk 1978. 23 pag. Ing. Order number (127926). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  127926 )

Biesheuvel,J.M.A. Hoe de dieren in de hemel kwamen voorafgegaan door die aardige beer. Geïll door Ch. Mutsaerts. Amst., 1982. 68 blz. Ing. Order number (180139). EUR 12,50
(Order here or send us your inquiry:  180139 )

Biesheuvel,J.M.A. Motje tegen gloeiend lampepeertje. Amsterdam, 2001. 45 blz. Geniet. Order number (214660). EUR 17,50
Nieuwjaarsgeschenk uitgeverij Meulenhoff. (Order here or send us your inquiry:  214660 )

Biesheuvel,J.M.A. De verpletterende werkelijkheid en andere verhalen. 2e druk. Middelburg, 1978. [24] pp. Ing. Met tekeningen van Wim Hofman. Order number (179742). EUR 11,00
(Order here or send us your inquiry:  179742 )

Bijdrage van de in Nederland vertoevende Indonesische kunstenaars voor het Nederlands Rampenfonds. Amst. 1954. 10 pp. Limited to 50 signed copies. (0009). Order number (163773). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  163773 )

BILDERDIJK,WILLEM & KATHERINA W.BILDERDIJK. [Glinderman,E.L.]. Lijst der werken uitgegeven door of met bijdragen voorzien van wijlen Mr. W. Bilderdijk, en K.W. Bilderdijk, chronologisch; en register der stukken in die werken voorkomende, alphabetisch gerangschikt. Met eene voorrede en aanteekeningen van den schrijver. Te Amsterdam: J.Immerzeel Jr., 1833. XII,162 pp. Blank boards, worn. - With marks in red & grey pencil. Order number (204052). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  204052 )

BILDERDIJK,WILLEM. Bosch,J e.a. Mr. W.Bilderdijk's briefwisseling 1795-1797. Utrecht, 1988. 2 vols. 710 pag. Linn., omslag. Order number (193579). EUR 70,00
(Order here or send us your inquiry:  193579 )

Binnendijk,D.A.M. Het andere land. Arnhem, 1930. 15 blz. Ing. Order number (179199). EUR 12,50
(Order here or send us your inquiry:  179199 )

Binnendijk,D.A.M. Gewikt, gewogen. Beschouwingen en critieken over moderne Nederlandsche poëzie. Amst., 1942. 1e druk, 183 pag. Linn. Stofomslag Order number (127939). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  127939 )

Binnendijk,D.A.M. Tekst en uitleg bij twee en twintig gedichten. Amst., 1950. 1e druk, 195 pag. Geïll. Karton met omslag. Order number (127934). EUR 9,08
(Order here or send us your inquiry:  127934 )

Binnendijk,D.A.M. Tekst en uitleg. Amst., z.j. 1e druk, 1942-1946. (3 delen). Karton. Order number (127937). EUR 13,61
(Order here or send us your inquiry:  127937 )

back to top

Blaman,Anna (=J.P. Vrugt). De kruisvaarder. 1e druk. Amst., 1950. 107 pag. Linn., stofomslag besch. Order number (127940). EUR 12,48
(Order here or send us your inquiry:  127940 )

Blaman,Anna (=J.P. Vrugt). Overdag en andere verhalen. 1e druk. Amst., J.M. Meulenhoff, 1957. 143 blz. Linn. (zonder omslag). Order number (132711). EUR 15,88
(Order here or send us your inquiry:  132711 )

Blaman,Anna (=J.P. Vrugt). Overdag en andere verhalen. 1e druk. Amst., J.M. Meulenhoff, 1957. 143 blz. Linn, licht beschadigde stofomslag. Order number (186926). EUR 17,50
(Order here or send us your inquiry:  186926 )

Blaman,Anna (=J.P. Vrugt). Op leven en dood. Amst., 1954. 1e druk, 244 pag. Linn. Order number (127943). EUR 15,85
(Order here or send us your inquiry:  127943 )

Blaman,Anna (=J.P. Vrugt). Schrijvers prentenboek (8). Anna Blaman. Amst., 1962, 40 pag. Ing. Order number (127949). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  127949 )

Blaman,Anna (=J.P. Vrugt). Vrouw en vriend. Amst., 1942. 1e druk, 194 pag. Linn. Order number (127944). EUR 15,88
(Order here or send us your inquiry:  127944 )

BLAMAN,ANNA. Struyker Boudier,Henk. Speurtocht naar een onbekende. Anna Blaman en haar Eenzame Avontuur. Amst., 1973. 270 pag. Ing. Order number (127950). EUR 20,42
(Order here or send us your inquiry:  127950 )

Bletz,J.A. De Zeven-mijls-laarzen. Toneelspel. Bussum, 1927. 93 pag. Ing. Order number (127953). EUR 22,69
(Order here or send us your inquiry:  127953 )

Bloem,J.C. Avond. Gedichten. 2e druk. 's Gravenhage, 1951. 14 pag. H.linn., stofomslag. Order number (127956). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  127956 )

Bloem,J.C. Sintels. 1e dr. 's-Gravenhage, A.A.M.Stols, 1945. H.linn. Order number (014111). EUR 13,00
(Order here or send us your inquiry:  14111 )

Bloem,J.C. Sintels. 2e druk. 's-Gravenhage, 1946. 16 pag. H. Linn. Order number (127971). EUR 7,94
(Order here or send us your inquiry:  127971 )

Bloem,J.C. Verzamelde beschouwingen. 1e druk. 's-Gravenhage, 1950. 255 pag. Linn. Order number (127957). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  127957 )

Bloem,J.C. Verzamelde gedichten. 1e druk. 's-Gravenhage, 1947. 215 pag. Linn., geen stofomslag. Order number (127973). EUR 27,50
(Order here or send us your inquiry:  127973 )

Bloem,Marion. Geen gewoon indisch meisje. 2e druk, Haarlem, 1983. 250 blz. Ing. Met opdracht: "Veel liefs van Marjon Bleom, 31/3/84". Order number (163763). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  163763 )

Bloem,Rein. Part en deel, gekozen gedichten. Amst., 1977. 1e druk, 69 pag. Linn. Stofomslag. Order number (128316). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  128316 )

Blokker,Jan. Als de dag van gisteren. Amst., 1981. 1e druk, 214 pag. Ill. Ing. Order number (128319). EUR 9,08
(Order here or send us your inquiry:  128319 )

Blokker,Jan. Glasnost in Staphorst. Amst., 1987. 37 pag. Ing. Order number (133958). EUR 7,94
Oplaag van 250 exempl. (Order here or send us your inquiry:  133958 )

Blom,Onno & Ilja Leonard Pfeijffer (red.). Oude & nieuwe Leidsche. Verhalen van een stad. Amst., 2009. 430 blz. Ing. Order number (219815). EUR 9,50
(Order here or send us your inquiry:  219815 )

Boekenweekgeschenk [collectie]. Serie boekenweekgeschenken [1932 t/m 2000]. De oudere geschenken zijn in mindere staat (sleets, gevlekt, etc.). Order number (220467). EUR 500,00
Inclusief o.a. een redelijk net origineel exemplaar van het boekenweekgeschenk 1934 (12 portretten van Nederlandsche auteurs) en het boekenweeksgeschenk 1946 (Het kleine geschenk). (Order here or send us your inquiry:  220467 )

Boekenweekgeschenk [collectie]. Serie boekenweekgeschenken [1932 t/m 2007]. Een een nette set . - Geschenk 1933 is wat sleets (achterplat los, rug gebruind). Order number (132442). EUR 750,00
Inclusief o.a. een origineel exemplaar van het boekenweekgeschenk 1934 (12 portretten van Nederlandsche auteurs) en het boekenweeksgeschenk 1946 (Het kleine geschenk). (Order here or send us your inquiry:  132442 )

Boekenweekgeschenk 1934. Geschenk 1934. Boekenweek 28 april - 5 mei. Inhoud 12 portretten van Nederlandsche auteurs. (Amsterdam, CPNB). 1934. 12 losse briefkaarten in originele envelop. Order number (209786). EUR 350,00
Net exemplaar van dit zeldzame geschenk. (Order here or send us your inquiry:  209786 )

Boekenweekgeschenk 1952. Insecten in plastik. Amst. 77 blz. Ing, met omslag. Gesigneerd door: Harriet Freezer- Top Naeff - Annie M.G.Schmidt - Ana Blaman - M.H.Székely Lulofs - J.W.Hofstra - Marie C.v.Zeggen - Adriaan Morriën - A.den Hertog - Jan Mens - Ad den Besten - Jaap romijn - Aviruly - Ed Hoornik - Godfried Bomans - Simon Carmiggelt - Anthonie Donker - Michel van de Plas, A.v.d.Veen - Bertus Aafjes, jac v.d.Ster, Louis de bourbon, v.Eijk en Garmt Stuiveling. Order number (182637). EUR 150,00
(Order here or send us your inquiry:  182637 )

Boekenweekgeschenk 1958. De muze vertelt. Amst., 1958. 79 blz. Ing. Order number (182639). EUR 35,00
Met o.a. de handtekeningen van: Ad den Besten - M.Roelants - H.Mulisch (Order here or send us your inquiry:  182639 )

Boendale,Jan van. Hoe dichters dichten sullen. Amst.: A.A.Balkema, 1945. 19 pag. Ing., verkleurd lang de randen. Order number (207364). EUR 17,50
Door Bertus Aafjes overgezet in modern Nederlands. (Order here or send us your inquiry:  207364 )

Boer,Herman Pieter de. DOEVE. De betovering. Baarn, 1984. 87 pp. With illustr. by Eppo Doeve. Cloth,d/j. - handwriting on French-title. Order number (207104). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  207104 )

Boer,Herman Pieter de. De kellnerin en andere verhalen. Amst. & Brussel, 1977. 8e druk, 158 pag. Geïll. Ing. Order number (128332). EUR 11,34
Met opdracht, ill. van Pat Andrea (Order here or send us your inquiry:  128332 )

Boer,Herman Pieter de. De kellnerin en andere verhalen. Amst. & Brussel, 1977. 1e druk, 158 pag. Geïll. Ing. Order number (128329). EUR 7,94
(Order here or send us your inquiry:  128329 )

Boer,Herman Pieter de. De vrouw in het maanlicht en andere zonderlinge verhalen. Leiden, z.j. 1e druk, 158 pag. Geïll. Linn. Stofomslag. Order number (128336). EUR 13,61
Ill. van Pat Andrea (Order here or send us your inquiry:  128336 )

Boer,Herman Pieter de. De witte partij. Baarn, z.j.(= '56), 1e druk, 135 pag. Ing. Stofomslag. Order number (128335). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  128335 )

Boer,Lodewijk de. Zeven manieren om een rivier over te steken. Een scenario voor auteurs. Amst., 1972. 1e druk (BB teater deel 1 onder redaktie van Hugo Claus), 111 pag. Ing. Order number (128341). EUR 4,54
(Order here or send us your inquiry:  128341 )

Bomans,Godfried. Avonturen van Tante Pollewop. [1e druk]. 's-Grav., Ten Hagen, z.j. . 221 blz. Geïil. H.cloth, vlekkig. Order number (167045). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  167045 )

Bomans,Godfried. Het Doosje. 2e druk. Amst. & Antw., 1966. 61 pp. Cloth. Order number (186915). EUR 30,00
The first 100 copies were numbered. This is number 50. (Order here or send us your inquiry:  186915 )

Bomans,Godfried. Jan de Zebra. Amst., 1953. Tekst. Illustr. v. Jan Emmink. Kart. Order number (165726). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  165726 )

Bomans,Godfried. Kopstukken. [1e druk]. Amsterdam, 1947. 153 blz. Geïll. Linnen. Rug licht verkleurd, band licht gebogen. - Enkele blz vouw in bovenhoek. Gedrukt op geschept japans papier. Order number (211562). EUR 20,00
Met illustraties en bandstempel van Jo Spier. (Order here or send us your inquiry:  211562 )

Bomans,Godfried. Moeder de Gans. Over sprookjes in het algemeen en over Charles Perrault in het byzonder. Utrecht & Nijmegen, 1946. 16 blz. Omslag gevlekt. Order number (150641). EUR 34,00
(Order here or send us your inquiry:  150641 )

Bomans,Godfried. De verliefde Zebra. Amst., 1953. Text & ills. Kart. rugje ontbreekts. Order number (175457). EUR 12,50
(Order here or send us your inquiry:  175457 )

Bomans,Godfried. Werken I - VII. Amst., 1996-1999. 7 dln. Linn, stofomslag. Order number (183037). EUR 215,00
Als nieuw. (Order here or send us your inquiry:  183037 )

Bomans,Godfried. Wonderbaarlijke nachten. 1e druk. Utrecht & Antw., 1974. 134 pag. Z./w. illustr. door Karel Thole. Linn., met stofomslag (omslag met een paar kleine scheurtjes). Order number (207160). EUR 30,00
Net exemplaar met originele bestelbon. (Order here or send us your inquiry:  207160 )

Bomans,Godfried. Het zondagskind. Amst., 1958. 22 pp. Illa. v. Wim Bijmoer. H.linn. Order number (198949). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  198949 )

Bomm, Emm. de. De psychologie van de Antwerpenaar. Antwerpen, 1976. 2e druk, 47 pag. Geïll. Kunstleer. Order number (128346). EUR 11,34
2e druk in een oplaag van 250 expl., Ill. van Albert van Dyck (Order here or send us your inquiry:  128346 )

Boon,Louis Paul & Maurice Roggeman. Proleetje en fantast. Amst., 1982. Unpaginated. Ills (b./w.). Boards. Oblong. Order number (161631). EUR 16,50
(Order here or send us your inquiry:  161631 )

Boon,Louis Paul. Chapel road. N.Y., 1972. 338 pp. Cloth, d/j. Dustjacked dam. along the edges. Order number (203088). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  203088 )

back to top

Boon,Louis Paul. Gustaaf Vermeersch. Brussel, 1960. 39 blz. Kart., wat sleets. Order number (175167). EUR 12,50
(Order here or send us your inquiry:  175167 )

Boon,Louis Paul. De kapellekensbaan. 2e druk. Amst., 1955. 405 pag. Linn. met stofomslag (stofomslag wat sleets). Order number (148720). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  148720 )

Boon,Louis Paul. Verzamelde gedichten. Waarin opgenomen de kleine eva uit de kromme bijlstraat. Amst., 1980. 87 pag. Linnen, stofomslag (iets verkleurde). Order number (175995). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  175995 )

Boon,Louis Paul. Voorstad groeit. 1e druk. Brussel, [1942]. 445 blz. H.linnen, rugje wat gevlekt. Order number (190623). EUR 115,00
Band ontworpen door Maurice Roggeman. - Net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  190623 )

Boon,Louis Paul. Wapenbroeders. Een getrouwe bewerking der aloude boeken over Reinaert en Isengrimus. Amst., Arbeiderspers, 1955. 1e druk. 236 blz. Linn. Order number (195449). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  195449 )

Boon,Louis Paul. Zomer te Ter-muren. Het 2de boek over de Kapellekensbaan. 1e druk. Amst., 1956. 570 pp. Boards, dustjacket (jacket sl. worn). Order number (217603). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  217603 )

BORDEWIJK,F. Vriesland, V.E. van. F. Bordewijk. Een inleiding tot en een keuze uit zijn werk. Met enkele teksten, fotos, curiosa en een bibliografie. 's Gravenhage, 1949. Schrijvers van het heden III. 285 pag. Linn. Stofomslag. Order number (128380). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  128380 )

Bordewijk,F. Bij gaslicht. Rott., 1947. 1e dr. 175 blz. Linn. Stofomsl. (besch.). Order number (134206). EUR 12,50
(Order here or send us your inquiry:  134206 )

Bordewijk,F. Bloesemtak. 's-Gravenhage, 1955. 1e druk, 246 pag. Linn. Order number (128361). EUR 14,00
(Order here or send us your inquiry:  128361 )

Bordewijk,F. Blokken. 1e druk. Utrecht, De Gemeenschap. [1931]. 103 blz. Ing. - Deel rug mist; plakband vlekken. Order number (193679). EUR 60,00
Binnenwerk goed. (Order here or send us your inquiry:  193679 )

Bordewijk,F. Blokken. 1e druk. Utrecht, De Gemeenschap. [1931]. 103 blz. Linnen, rug op hoeken iets gesleten. - Naam op titelblad; bladzijden iets gevlekt. Order number (175605). EUR 175,00
(Order here or send us your inquiry:  175605 )

Bordewijk,F. De doopvont. Rotterdam & 's-Gravenhage. 1952. 1e druk. 366 pag. Linn. Stofomslag, lichte beschadigingen. Order number (134067). EUR 41,00
(Order here or send us your inquiry:  134067 )

Bordewijk,F. De doopvont. Rotterdam & 's-Gravenhage, 1952. 1e druk, 366 pag. Linn. Order number (128363). EUR 27,00
(Order here or send us your inquiry:  128363 )

Bordewijk,F. De doopvont. 's-Grav., Nijgh & Van Ditmar, 1953. 2e druk. 366 blz. Linn. Order number (132714). EUR 15,88
(Order here or send us your inquiry:  132714 )

Bordewijk,F. Drie toneelstukken. Rotterdam, 1940. 192 blz. Ing. Mooi ex. Order number (170142). EUR 75,00
(Order here or send us your inquiry:  170142 )

Bordewijk,F. Drie toneelstukken. Rotterdam, 1940. 192 blz. Ing. Tekst en omslag met vlekjes. Order number (158333). EUR 60,00
(Order here or send us your inquiry:  158333 )

Bordewijk,F. Het eiberschild. Rotterdam & 's-Gravenhage, 1949. 1e druk, 219 pag. Kart. Order number (128365). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  128365 )

Bordewijk,F. Het eiberschild. Rotterdam & 's-Gravenhage, 1949. 1e druk, 218 pag. Linn. Order number (128366). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  128366 )

Bordewijk,F. Eiken van Dodona. 1st edit. Rotterdam, 1946. 341 pp. H.cloth. Order number (128367). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  128367 )

Bordewijk,F. Eiken van Dodona. Rotterdam & 's-Gravenhage, 1947. 2e druk, 374 pag. Linn. Order number (128368). EUR 20,42
(Order here or send us your inquiry:  128368 )

Bordewijk,F. Fantastische vertellingen. Derde bundel. Rotterdam, 1924. 1e druk. 301 pag. Gebonden, band mist. Order number (134972). EUR 29,00
(Order here or send us your inquiry:  134972 )

Bordewijk,F. Fantastische vertellingen. Tweede bundel. Rotterdam, 1923. 1e druk. 300 pag. Ing. Rug beschadigd. Order number (218933). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  218933 )

Bordewijk,F. Fantastische vertellingen. Rotterdam, 1919-1924. 3 dln. 214,300,301 blz. Ing. Mooi stel. Order number (170148). EUR 200,00
Bundel I in blinde band zoals verschenen. (Order here or send us your inquiry:  170148 )

Bordewijk,F. De Golbertons. 's-Gravenhage & Rotterdam, z.j. (= '65) 1e druk, 251 pag. Linn. Stofomslag. Order number (128369). EUR 15,88
(Order here or send us your inquiry:  128369 )

Bordewijk,F. Haagse mijmeringen. 's-Gravenhage, 1954. 1e druk, 75 pag. Ing. Order number (128371). EUR 7,94
(Order here or send us your inquiry:  128371 )

Bordewijk,F. Halte noordstad. Vermeerderd met drie eenacters en een monoloog. Amst., 1956. 1e druk, 144 pag. Ing. Order number (128372). EUR 15,88
(Order here or send us your inquiry:  128372 )

Bordewijk,F. Huis te huur. Elf surrealistische verhalen. Amsterdam, 1999. 384 blz. Linnen. Order number (212655). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  212655 )

Bordewijk,F. Karakter. [1e druk]. Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar N.V., 1938. 366 pag. Orig. rood linn., zonder stofomslag. - Band sleets op de rug en hoeken, naam op schutblad. Order number (222594). EUR 65,00
(Order here or send us your inquiry:  222594 )

Bordewijk,F. Knorrende beesten. 1e druk. Utrecht, De Gemeenschap, [1933]. 48,[4] pag. H. linnen, rugje beetje berkleurd. Order number (191712). EUR 225,00
Redelijk mooi exemplaar van deze zeldzame 1e druk. - Bandontwerp door Kees Strooband. (Order here or send us your inquiry:  191712 )

Bordewijk,F. De korenharp. 1e druk, nieuwe reeks. Rotterdam & 's-Gravenhage, 1951. 156 pag. Linn. Order number (128370). EUR 15,88
(Order here or send us your inquiry:  128370 )

Bordewijk,F. De korenharp. 2e druk (herziene uitgave), Rotterdam, 1946. 199 pag. H.linn. Order number (128374). EUR 13,61
(Order here or send us your inquiry:  128374 )

Bordewijk,F. De korenkarp. 1e druk. Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1940. H.linn. Order number (009297). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  9297 )

Bordewijk,F. De laatste eer. 1e druk. Amst., 1935. 176 pag. Geïll. Linn., rug verkleurd. Order number (128373). EUR 10,00
Illustraties en bandontwerp van Jozef Cantré. (Order here or send us your inquiry:  128373 )

Bordewijk,F. Onderweg naar de Beacons. 1e druk. 's-Gravenhage, 1955. 167 pag. Ing. - Klein beetje sleets. Order number (128377). EUR 16,50
(Order here or send us your inquiry:  128377 )

Bordewijk,F. Studiën in volksstructuur. 's-Grav., Nijgh & Van Ditmar, 1951. 1e druk. 236 blz. Linn. Order number (132713). EUR 24,96
(Order here or send us your inquiry:  132713 )

Bordewijk,F. Tijding van eer. 1e druk. 's-Gravenhage & Rotterdam, 1961.237 pag. Linn., stofomslag. Order number (128378). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  128378 )

Bordewijk,F. Verbrande erven. Onder pseud. Emile Mandea. Z.p. 1944. 1e druk. 60 pag. Ing. (Quousque tandem 15). - Langs rug wat verkleurd. Order number (134986). EUR 20,00
Oplaag van 525 genumm. exempl. (Order here or send us your inquiry:  134986 )

Bordewijk,F. Verzamelde verhalen. 's-Gravenhage, 1984-1986. 4 delen. 738,[1],752,725,[2],711 pag. Linn., stofomslagen. Order number (197003). EUR 120,00
(Order here or send us your inquiry:  197003 )

Bordewijk,F. Verzamelde verhalen. 's-Gravenhage, 1984-1986. 4 delen. 738,[1],752,725,[2],711 pag. Linn., stofomslagen (omslagen aan rugzijde licht verschoten). Order number (204510). EUR 110,00
(Order here or send us your inquiry:  204510 )

Bordewijk,F. Veuve Vesuvius. Amst., 1946. 1e druk (genummerd), 100 pag. Ing. Order number (128379). EUR 34,00
Oplaag van 525 genummerde exempl. (Order here or send us your inquiry:  128379 )

Bordewijk,F. Vijf fantastische vertellingen. 1e druk. Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1947. Karton + stofomslag. Order number (113124). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  113124 )

Borel,Henri. Het jongetje. 1e druk. Amst., P.N.van Kampen & Zoon, [ca. 1898]. 196 pp. Cloth. - Inner-joint loose; sl. soiled. Order number (191099). EUR 30,00
Binding designed by Thorn Prikker. - Braches 980524* (Order here or send us your inquiry:  191099 )

back to top

Borel,Henri. Van de engelen. 1e druk. Amst., L.J.Veen, [ca. 1905]. 215 pp. Cloth. - Spine ends sl. worn; some foxing. Order number (191098). EUR 30,00
Binding with a charming floral Art Nouveau design. (Order here or send us your inquiry:  191098 )

Borgart,Ben. Buiten schot. Roman. Amst., 1975. 1e druk, 107 pag. Ing. Order number (128389). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  128389 )

Borgers,Gerrit (Inl.) Avontuur. Het tijdschrift avontuur. Onder red. v. P.v.Ostaijen & E.du Perron. 1928. 4 dln. Reprint. Order number (170081). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  170081 )

Borstius,Jacobus. De predicatie van 't lang-hayr gedaan door een voornaam gods-geleerde binnen een aanzienlijke stad genaamt *** Utrecht, De Roos, 1973. 102 pag. Linnen, stofomslag op de rug wat verkleurd Order number (203965). EUR 16,50
Uitgegeven in een oplage van 175 genummerde exemplaren oor de leden van Stichting "De Roos'. (nr. '40'). (Order here or send us your inquiry:  203965 )

BOSBOOM,JONANNES & A.L.G.BOSBOOM-TOUSSAINT. Reeser,,H. De huwlijksjaren van A.L.G.Bosboom-Toussaint 1851-1886. Groningen, 1985. XIV,477 pp. One b./w. portrait. Cloth, d./j. (jacket partly discoloured). Order number (195671). EUR 22,50
(Order here or send us your inquiry:  195671 )

Botermans,A.J. De hystorie van die seuen wijse mannen van romen. Amst., Balkema. 1898. Tekst. Perk. Order number (170191). EUR 50,00
(Order here or send us your inquiry:  170191 )

Boudier-Bakker,Ina. Blijde geboorte. Een bundel kerstvertellingen. Amst., z.j. 1e druk, 95 pag. Linn. Rug verkleurd. Order number (128398). EUR 9,08
(Order here or send us your inquiry:  128398 )

BOUDIER-BAKKER,INA. Ina Boudier-Bakker 80 jaar. Een album amicorum. Amsterdam. 1955. 127 pag. Linn. Order number (205724). EUR 16,50
Oplage 750 genummerde exemplaren (nr. 432). (Order here or send us your inquiry:  205724 )

Bousset,Hugo. De gulden snede. Over Nederlands proza na 1980. Leuven, 1993. 1e druk. 276 pag. Ing. Order number (134001). EUR 24,96
Met opdracht van auteur aan Cees (Nooteboom). (Order here or send us your inquiry:  134001 )

Boutens,P.C. AESCHYLOS. Het treurspel van Agamemnoon, vertaald door ... Rotterdam, 1904. 2e druk, 1e normale uitgave. 47 pag. met los vel aantek. Ing. Rug en hoeken besch. Order number (128413). EUR 6,50
(Order here or send us your inquiry:  128413 )

BOUTENS,P.C. Reichlings,A. Het platonisch denken bij P.C. Boutens. Poging tot verklaring van Boutens wijsgerig dichten. Maastricht, 1925. 102 pag. Ing. Order number (128415). EUR 12,00
(Order here or send us your inquiry:  128415 )

Boutens,P.C. Beatrys. 1e druk. Bussum, 1908. 52 pag. 1 ill. door Rie Cramer. Ing. - Licht besch. & verkl., vochtvlekjes. Order number (128403). EUR 15,50
(Order here or send us your inquiry:  128403 )

Boutens,P.C. Vergeten liedjes. Bussum, 1910. 2e druk. 100 pag. Z.linn. Order number (128406). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  128406 )

Boutens,P.C. Vergeten liedjes. Z.p. 1909. 1e druk. 82 pag. Ing. Order number (134974). EUR 113,00
Oplaag van 60 exempl. (Order here or send us your inquiry:  134974 )

Boutens,P.C. Vergeten liedjes. Z.p. 1909. 1e druk. 82 pag. Ing., rug sl. Order number (134975). EUR 68,00
Oplaag van 60 exempl. (Order here or send us your inquiry:  134975 )

Boutens,P.C. Vergeten liedjes. Bussum, 1910. 2e druk. 100 pag. Ing. Band licht bevlekt. Order number (128405). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  128405 )

Boutens,P.C. Verzamelde werken. Haarlem-Den Haag, 1943-1954. 7 dln. H.perkament. Order number (199023). EUR 200,00
Luxe editie uitgegeven in een oplage van 120 genummerde exemplaren (nr. XXV). - Nette set. (Order here or send us your inquiry:  199023 )

Boutens,P.C. Verzamelde werken. Haarlem-Den Haag, 1943-1954. 7 delen (compleet). Linn. - bovenzijde rug deel 7 met klein scheurtje. Order number (201773). EUR 100,00
Uitgegeven in een oplage van 940 genummerde exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  201773 )

Boutens,P.C. Verzamelde werken. Haarlem-Den Haag, 1943-1954. 7 delen (compleet). Linn. - Deel 1 met stempel op schutblad. Order number (128407). EUR 100,00
Uitgegeven in een oplage van 940 genummerde exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  128407 )

Boutens,P.C. Verzamelde werken. Deel 1: Verzen - Praeludiën - Naenia - Stemmen - Sonnetten - Beatrijs. Haarlem-Den Haag, 1943. 350 pag. Linn., rug verschoten. Order number (201775). EUR 25,00
Oplaag 940 genummerde exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  201775 )

Boutens,P.C. Verzamelde werken. Deel 2: Vergeten liedjes - Carmina - Lente-maan - Liederen van Isoude - Zomerwolken. Haarlem-Den Haag, 1948. 349 pag. Linn. Order number (201777). EUR 30,00
Oplaag 940 genummerde exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  201777 )

Boutens,P.C. Verzamelde werken. Deel 3: Bezonnen verzen - Hollandsche kwatrijnen, [etc.]. Haarlem-Den Haag, 1951. 435 pag. Linn. Order number (201779). EUR 30,00
Oplaag 940 genummerde exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  201779 )

Boutens,P.C. Verzamelde werken. Deel 3: Bezonnen verzen - Hollandsche kwatrijnen, [etc.]. Haarlem-Den Haag, 1951. 435 pag. Linn., beetje sleets. Order number (201780). EUR 25,00
Oplaag 940 genummerde exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  201780 )

Boutens,P.C. Verzamelde werken. Deel 5: Sofokles Elektra / Koning Oidipoes - Platoon Drinkgelag / Phaidoon / Phaidros. Haarlem-Den Haag, 1951. 347 pag. Linn. Order number (201782). EUR 30,00
Oplaag 940 genummerde exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  201782 )

Boutens,P.C. Verzamelde werken. Deel 6: Homeros Odyssee. Haarlem-Den Haag, 1951. 369 pag. Linn., bumped. Order number (201785). EUR 25,00
Oplaag 940 genummerde exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  201785 )

Boutens,P.C. Verzamelde werken. Deel 6: Homeros Odyssee. Haarlem-Den Haag, 1951. 369 pag. Linn. Order number (201783). EUR 30,00
Oplaag 940 genummerde exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  201783 )

Boutens,P.C. Verzen. Met een voorreden van L.v.Deyssel. Den Haag, Maison Blok, 1898. 121 blz. Perk., rug aan onderz. besch. Order number (149898). EUR 41,00
(Order here or send us your inquiry:  149898 )

Boutens,P.C. XXV Verzen. 1e druk. Middelburg, 1894. 60 pag. Ing., los. Order number (134976). EUR 159,00
Oplage van 100 genummerde exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  134976 )

Bouwman,Bas. Zwervende houtvoeters (het zoutmeer). De Sliedrechtse baggeraars. Hun leven, hun reizen, hun werken. 2e druk. Rott., [ca. 1935]. 288 blz. Geïll. H.linn. Order number (222583). EUR 7,00
(Order here or send us your inquiry:  222583 )

Braak,Menno ter, Jan Greshoff & E. du Perron. Sans famille. Drie brieven over een hedendaagsch vraagstuk. Amst., 1947. 1e druk, 20 pag. Ing. Order number (128434). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  128434 )

BRAAK,MENNO TER. & E. DU PERRON. Briefwisseling 1930-1940. Amsterdam, 1962-1967. 4 dln. 549, 543,495,731 pp. Linnen, zonder stofomslagen. Order number (199017). EUR 50,00
(Order here or send us your inquiry:  199017 )

BRAAK,MENNO TER. Borsboom,A. Onpersoonlijk nihilisme en nihilistische persoonlijkheid. (Diss.) Amst., 1962. 1e druk. 153 pag. Soft cover. Order number (134978). EUR 88,00
(Order here or send us your inquiry:  134978 )

BRAAK,MENNO TER. Faassen,S. van. Menno ter Braak. Een verzameling artikelen. Bzztoh. Den Haag, 1978. 184 pag. Geïll. Ing. Order number (128446). EUR 15,88
(Order here or send us your inquiry:  128446 )

BRAAK,MENNO TER. Henrarad, R. Menno ter Braak "Ontmoetingen". Brugge, 1968. 59 pag. Ing. Order number (128448). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  128448 )

Braak,Menno ter. Afscheid van domineesland. Brussel, 1931. Standpunten & Getuigenissen. 1e druk. 202 pag. Kart. Order number (128417). EUR 13,61
(Order here or send us your inquiry:  128417 )

Braak,Menno ter. De Augustijner monnik en zijn trouwe duivel. Den Haag, 1938. 1e druk. 28 pag. Ing. (De Vrije Bladen. jrg 15,2) Order number (128418). EUR 15,88
(Order here or send us your inquiry:  128418 )

Braak,Menno ter. Het carnaval der burgers. Een gelijkenis in gelijkenissen. Arnhem, 1930. 1e druk. 273 pag. Linn. Iets minder fraai exempl. (Gevlekte blz) Order number (128419). EUR 34,00
(Order here or send us your inquiry:  128419 )

Braak,Menno ter. Het Carnaval der burgers. Een gelijkenis in gelijkenissen. Rotterdam, 1934. 2e druk. 237 pag. Linn. Order number (128420). EUR 20,42
(Order here or send us your inquiry:  128420 )

Braak,Menno ter. Dr. Dumay verliest... Rotterdam, 1933. 1e druk. 230 pag. Linn., minder fraai. Order number (128421). EUR 18,00
(Order here or send us your inquiry:  128421 )

Braak,Menno ter. De duivelskunstenaar. Een studie over S.Vestdijk. Amst., 1945. 128 blz. H.linn. Order number (145884). EUR 13,61
(Order here or send us your inquiry:  145884 )

Braak,Menno ter. In gesprek met de onzen. Rotterdam, 1946. 1e druk. 181 pag. H.linn. Order number (128423). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  128423 )

Braak,Menno ter. In gesprek met de vorigen. 1e druk. Rotterdam, 1938. 277 pag. Ing. Order number (116390). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  116390 )

back to top

Braak,Menno ter. In gesprek met de vorigen. 1e druk. Rotterdam, 1938. 277 pag. Geb. Order number (178633). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  178633 )

Braak,Menno ter. Journaal 1939. Amst., 1945. 1e en enige druk. 53 pag. Ing. Order number (128424). EUR 4,54
(Order here or send us your inquiry:  128424 )

Braak,Menno ter. Man tegen man. Brussel, 1931. Standpunten en getuigenissen. 1e druk. 220 pag. Ing. Order number (128425). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  128425 )

Braak,Menno ter. Mephistophelisch. Maastricht, [A.A.M.Stols, etc., 1938]. 67 pag. Orig. rood. linn. (Ursa Minor 4). - Rug ontbreekt. Order number (219842). EUR 15,00
Gelimiteerde oplage nummer 271 van 300 genummerde exemplaren Met handtekening van de auteur. (Order here or send us your inquiry:  219842 )

Braak,Menno ter. Over waardigheid en macht. Politiek-cultureele kroniek. Amst., 1945. 1e druk. 157 pag. H.linn. Order number (128426). EUR 9,08
(Order here or send us your inquiry:  128426 )

Braak,Menno ter. Reinaert op reis. Essays. Het Zwarte Schaap, [1944]. 151 blz. 1 ills. Ing. Oplage 110 ex. Order number (170170). EUR 150,00
(Order here or send us your inquiry:  170170 )

Braak,Menno ter. Schrijvers Prentenboek (5). Amst., 1961. 39 pag. Ing. Order number (128451). EUR 5,67
(Order here or send us your inquiry:  128451 )

Braak,Menno ter. Tirade 193/194, Ter Braak-nummer. Met bijdragen van A. Roland-Holst, H. van Galen Last, C. Peeters, P. Vincent, H. Würzner, K. Merz, J. de Kadt en R. Spoor. 117 pag. Ing. Order number (128450). EUR 12,48
(Order here or send us your inquiry:  128450 )

Braak,Menno ter. Het tweede gezicht. Verzamelde essays. 's-Gravenhage, 1935. 1e druk. Met een bibl. door G.H. s'-Gravesande en een portret gegrav. door J. Buckland Wright. Oplaag 600 exemplaren. 251 pag. Buckram. (Folemprise deel 5). Order number (128430). EUR 79,00
(Order here or send us your inquiry:  128430 )

Braak,Menno ter. Het tweede gezicht. Amst., 1963. 190 pag. Ing. (Stoa Reeks). Order number (128429). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  128429 )

Braak,Menno ter. Van oude en nieuwe Christenen / De nieuwe elite. Amst., 1968. 250 pag. Ing. (Stoa reeks). Order number (128433). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  128433 )

Braak,Menno ter. Van oude en nieuwe Christenen. Rotterdam, 1937. 1e druk. 282 pag. Ing. Order number (128432). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  128432 )

Braak,Menno ter. Van oude en nieuwe Christenen. Rotterdam, 1946. 2e druk. 263 pag. Linn. Order number (144901). EUR 15,88
(Order here or send us your inquiry:  144901 )

Braak,Menno ter. Van oude en nieuwe Christenen. Rotterdam, 1937. 1e druk. 282 pag. Linn. Order number (128431). EUR 34,00
(Order here or send us your inquiry:  128431 )

Braak,Menno ter. Verzameld werk. 1e dr. Amst., 1949-1951. 7 dln. Linn., zonder stofomslagen. Order number (207739). EUR 60,00
(Order here or send us your inquiry:  207739 )

Braak. Maandelijks cahier voor proza, poëzie en critiek. [Jrg. 1, nr. 7]. [Amst., 1915]. [20 pp. = pag. 165 - pag. 184). Gestencild met omslag naar ontwerp van Nico Lijsten. Order number (220286). EUR 70,00
Laatste nummer van dit maandelijkse literaire tijdschrift, uigegeven door H.R.Kousebroek junior onder redactie van o.a. Remco Campert. In totaal verschenen er vanaf mei 1950 maar zeven nummers van dit tijdschrift. In dit nummer bijdragen van Jan Carrew, Kona Warek, James Holmes (alle drie in het Engels), Bert Schierbeek, Niels Augusrtin en Babs Westerveld. - Zeer net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  220286 )

Brabander,Gerard den [vert.]. Ludwig,Emil. Misdaad en boete. Uit het Frans vertaald door Gerard den Brabander. Met een voorwoord van W. Cordan. 1e druk. Amst., 1946. 42 pag. Karton. Order number (128460). EUR 6,80
(Order here or send us your inquiry:  128460 )

Brabander,Gerard den, Jac. van Hattum & Ed.Hoornik Drie op één perron. Gedichten. Maastricht, 1938. 1e druk. 56 pag. Cloth, omslag. Order number (137365). EUR 41,00
(Order here or send us your inquiry:  137365 )

Brabander,Gerard den, Jac. van Hattum & Ed.Hoornik Drie op één perron. Gedichten. Maastricht, 1938. 1e druk. 56 pag. Cloth. Order number (140700). EUR 29,00
(Order here or send us your inquiry:  140700 )

Brabander,Gerard den, Jac. van Hattum & Ed.Hoornik Drie op één perron. Gedichten. 1e druk. Maastricht, 1938. 56 pag. Ing. Order number (128723). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  128723 )

Brabander,Gerard den. Eroïca in zakformaat. 1e druk. Amst., 1946. 61 pag. Kart. Order number (128452). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  128452 )

Brabander,Gerard den. Eroïca in zakformaat. Amst., 1946. 61 blz. Soft cover. (Met handgeschreven opdracht: Voor mijn vriedn en college Jan willem de Jong, die 'ook wel weet wat proza is JandenBrabander. In den hongerwinter '44-'45 God Betere). Order number (148873). EUR 102,00
(Order here or send us your inquiry:  148873 )

Brabander,Gerard den. Gedichten. Bayard press, 1945. Ing. Vlek aan de onderkant van de rug. Order number (179664). EUR 6,50
Beperkte oplage. Illegaal. (Order here or send us your inquiry:  179664 )

Brabander,Gerard den. Gelaarsde lier. Bezette poezie. 1944. 34 pp. Ing. Order number (148869). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  148869 )

Brabander,Gerard den. De holle man. Amst., 1945. 1e druk. 9 gedichten. H.Linn. Order number (128455). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  128455 )

Brabander,Gerard den. Koning Bohoesj door Rainer Maria Rilke, vert. door ... Maastricht & Brussel, z.j. (=1939), 97 pag. Ing. Order number (128146). EUR 12,48
(Order here or send us your inquiry:  128146 )

Brabander,Gerard den. Later.....beter. Nooduitgave Februari 1944. Z.pl., 1944. Text & ill. Ing. Order number (172345). EUR 10,00
De Jong 110. (Order here or send us your inquiry:  172345 )

Brabander,Gerard den. Morbide mei. Een verzencyclus. Amst., 1949. 1e druk. 24 pag. Ing. Order number (128457). EUR 12,48
(Order here or send us your inquiry:  128457 )

Brabander,Gerard den. Recapitulatie. Amst., 1952. 1e druk. 41 pag. Ing. Order number (128456). EUR 7,94
(Order here or send us your inquiry:  128456 )

Brabander,Gerard den. De Stenen minnaar. Amst., 1946. 1e en enige druk. Kart. Order number (128459). EUR 7,94
(Order here or send us your inquiry:  128459 )

Brabander,Gerard den. De verduisterde dichter. Amst., z.j. (=1942), 1e druk, 41 pag. Kart. Order number (128145). EUR 9,08
(Order here or send us your inquiry:  128145 )

Brabander,Gerard den. Verzamelde verzen. Amst., 1984. 827 pp. Cloth, d./j. Order number (198187). EUR 22,50
(Order here or send us your inquiry:  198187 )

Brakman,Willem. De gehoorzame dode. Amst., 1964. 1e druk, 294 pag. Linn. Stofomslag. Order number (128147). EUR 12,50
(Order here or send us your inquiry:  128147 )

Brakman,Willem. Water als water. Amst., 1965. 1e druk, 218 pag. Linn. Stofomslag. Order number (128152). EUR 24,96
(Order here or send us your inquiry:  128152 )

Brandt,Willem. Hart van jade. Chinese lyriek. Baarn, 1978. 3e herziene en meer uitgebreide druk, 80 pag. Ing. Order number (128157). EUR 11,34
Expl. met: "7 maart 1979, voor Carel (Willink) van Bert en Jan. (Order here or send us your inquiry:  128157 )

Brandt,Willem. Indonesische nachten. 's-Gravenhage, 1947. 1e en enige druk, 48 pag. Linn. Order number (128158). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  128158 )

BREDERO,G.A. Knuttel,J. Werken van G.A.Bredero. Inleiding en aantekeningen van J.Knuttel. Amst., 1921-1929. 3 dln. 360,511,413 blz. Linn. Order number (151173). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  151173 )

Bredero,G.A. Boertigh, amoreus, en aendachtigh groot lied-boeck van G.A.Brederode, Amsteldammer vercierd met vele klinckers,... A'dam, Van der Passe, 1622 [Reprint Amst., 1968]. [32],111,103,62 pp. Immit. h.calf. Obl. In slipcase. Order number (216804). EUR 40,00
Published in a limited of 1000 numbered copies (no. 242). (Order here or send us your inquiry:  216804 )

Bredero,G.A. De werken van G.A. Bredero. Culemborg, 1975. 17 dln. Linnen, stomomslag. Order number (220040). EUR 200,00
(Order here or send us your inquiry:  220040 )

Bregstein,Philo. Het kromme kan toch niet recht zijn. Essays en interviews 1987-1995. Baarn, de Prom, 1996. 199 blz. Ing. Met opdracht: Voor Lodewijk de Boer. Dank voor..... Amsterdam, 21 juni 2002. Order number (178963). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  178963 )

Bregstein,Philo. Om de tijd te doden. Herziene versie. Amst., 1997. 347 pp. Ing. Order number (180678). EUR 20,00
Met opdracht: ''Voor Jan Vrijman....Philo, Amsterdam, 25-2-'97'. (Order here or send us your inquiry:  180678 )

Brink,Alijd. Collage van een sterfgeval. Hengelo, 1986. 1e druk. 80 pag. Ing. Order number (133973). EUR 20,42
Met opdracht. (Order here or send us your inquiry:  133973 )

back to top

Brink,Alijd. Een gat in de zon. Verslag van een rouwjaar. Brugge & Utrecht, 1966. 1e druk. 46 pag. Ing. Order number (134085). EUR 34,00
Met opdracht en 1 getypde brief. (Order here or send us your inquiry:  134085 )

Brink,Alijd. In de ademende klok van de wereld. Gedichten. Amst., z.j. 1e druk. 36 pag. Ing. Order number (134080). EUR 34,00
Met opdracht en een brief. (Order here or send us your inquiry:  134080 )

Brink,Alijd. De kleur van het uur. Hengelo, 1982. 1e druk. 36 pag. Ing. (Aambeeld-reeks 3) Order number (134082). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  134082 )

Brink,Alijd. Stenen stromen ook. 's-Gravenhage, z.j. 1e druk. 33 pag. Ing. Order number (134081). EUR 34,00
Gesign., met één getypde brief en aant. voor een lezing. (Order here or send us your inquiry:  134081 )

Brink,Alijd. Stilte is ook geluid. Hengelo, 1989. 1e druk. 48 pag. Ing. Order number (134084). EUR 20,42
Met opdracht. (Order here or send us your inquiry:  134084 )

Brom,Eduard. Opgang. Verzen. Amst., 1895. 1e druk, 104 pag. Linn. Los in band. Order number (128171). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  128171 )

Brommer,Bea. Reizend door Oost-Indië. Prenten en verhalen uit de 19e eeuw. Utrecht & Antw., 1979. 158 pp. 1 map & 146 ills (some col.). Soft cover. Order number (023745). EUR 12,50
(Order here or send us your inquiry:  23745 )

Brouwer,Johan. Verzameld werk. Amsterdam, 1956. 3 dln. 563, 608, 536 blz. Linnen. Order number (212580). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  212580 )

BROUWERS,JEROEN. Hageraats,Koos. Het symfonion van Jeroen Brouwers. Amsterdam, 1988. 26 blz. Ing. Order number (219253). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  219253 )

Brouwers,Jeroen. Joris Ockeloen en het wachten. Een ongeval. 1e druk. Den Haag en Brussel, 1967. 166 pag. Ing. (Grote Marnix Pocket 27). Order number (133213). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  133213 )

Brouwers,Jeroen. Kroniek van een karakter. 1e druk. Schoten, 1986. 2 dln. 399, 445 pag. Linn., met stofomslag (rug omslag deel 2 wat verschoten). Order number (199021). EUR 90,00
(Order here or send us your inquiry:  199021 )

Brouwers,Jeroen. Kroniek van een karakter. 1e druk. Schoten, 1986. 2 dln. 399, 445 pag. Linn., met sleetse stofomslag. Order number (161224). EUR 90,00
(Order here or send us your inquiry:  161224 )

Brouwers,Jeroen. Kroniek van een karakter. Deel 1: 1976-1981. De Achterhoek. Schoten, 1986. 400 pp. Linn., stofomslag. Order number (186934). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  186934 )

Brouwers,Jeroen. De laatste deur. Essays over zelfmoord in de Nederlandstalige letteren. Amst., 1983. 533 blz. Linn., stofomslag. Order number (159681). EUR 25,00
Net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  159681 )

Brouwers,Jeroen. Het tuurtouw. Ter herinnering aan Geert van Oorschot. 1e druk. Amst., 1989. 67 pp. Soft cover. Order number (189777). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  189777 )

Brouwers,Jeroen. Winterlicht. 1e druk. Amsterdam, 1984. 214 pp. Linnen, met stofomslag. Order number (179624). EUR 18,00
Zeer net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  179624 )

Brouwers,Jeroen. Zachtjes knetteren de letteren. Een eeuw Nederlandse literatuurgeschiedenis in anekdoten. Synopsis. Z.p. 1975. 1e druk. 291 pag. Ing. Order number (135020). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  135020 )

Brouwers,Jeroen. Zonder trommels en trompetten. Een markante anekdote uit het leven van Jeroen Brouwers door hem zelf verteld. Brussel, 1973. 80 blz. Karton, rug klein beetje verschoten. Order number (214653). EUR 12,50
(Order here or send us your inquiry:  214653 )

Brouwers,Jeroen. Zondsopgangen boven zee. 1e druk. Amsterdam, 1977. 258 pag. Ing. met de transparante stofomslag. Order number (202701). EUR 18,00
(Order here or send us your inquiry:  202701 )

Brouwers,Jeroen. De zondvloed. 1e druk. Amst., 1988. 762 pag. Linn., stofomslag. - Owner's name on free endpaper. Order number (220199). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  220199 )

Bruggen,Carry Van. De klas van 12. 2e druk. Baarn. 278 blz. Linn. Bandontwerp Henri Pieck. Order number (162051). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  162051 )

Bruggen,Carry Van. Uit het leven van een denkende vrouw. 1e druk. Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1920. Linn., wat afgesleten en verkleurd. Order number (049556). EUR 79,00
Onder pseudoniem Justine Abbing. (Order here or send us your inquiry:  49556 )

Bruggen,Carry Van. Verhalend proza. Amsterdam, 2007. 607 pp. Cloth, d./j. Order number (208867). EUR 25,00
De verlatene. Het huisje aan de sloot. Eva (Order here or send us your inquiry:  208867 )

Bruning,Gerard. Nagelaten werk. Samengesteld en ingeleid door Henri Bruning en H. Marsman. Nijmegen, z.j. (=1927), 2e druk, 271 pag. Ing. Order number (128177). EUR 15,88
(Order here or send us your inquiry:  128177 )

Bruning,Henri. Van ziel en aarde. Gedichten. Nijmegen, 1951. 27 bl. Ing. Gesigneerd door Bruning. Order number (157545). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  157545 )

Brusse,M.J. Herinneringen aan Johan de Meester. Rotterdam, 1931. 1e druk, 63 pag. Geïll. Order number (128181). EUR 6,81
Illustraties van A. Roland Holst-De Meester (Order here or send us your inquiry:  128181 )

Brusse,M.J. Vijfhonderd boefjes. Gedenkboekje bij de 500e opvoering van "Boefje" door het vereenigd Rotterdamsch-hofstad-toneel. 1e druk, 50 pag. Geïll. Ing. Order number (128180). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  128180 )

Büch,Boudewijn & Peter van Zonneveld. Reiskoorts. Ervaringen van twee gedreven reizigers. Amst., 1989. 64 blz. Ing. (Hollandia Reisverhalen). Order number (194156). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  194156 )

Büch,Boudewijn & Peter van Zonneveld. Reiskoorts. Ervaringen van twee gedreven reizigers. Amst., 1989. 64 blz. Ing., rugje iets sleets. (Hollandia Reisverhalen). Order number (182343). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  182343 )

Büch,Boudewijn & Peter van Zonneveld. Reiswoede. 1e druk. Baarn, 1991. 64 pp. Soft cover. (Hollandia Reisverhalen). Order number (183533). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  183533 )

Büch,Boudewijn. Het Androgyn in Ska en andere Gedichten. 1e druk. Amst., 1985. 64 pag. Linn., stofomslag (stofomslag deels verkleurd aan voorzijde). Order number (199019). EUR 70,00
(Order here or send us your inquiry:  199019 )

Büch,Boudewijn. Het bedrog. 1e druk. Amst., 1993. 179 blz. Linn, stofomslag. Order number (158061). EUR 57,50
Mooi exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  158061 )

Büch,Boudewijn. Het bedrog. 2e druk (= 1e ing. druk). Amst., 1993. 179 blz. Ing. Order number (194122). EUR 20,00
Net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  194122 )

Büch,Boudewijn. Blauwzee. Eilanden, vierde deel. 1e druk. Amst., 1994. 227 pag. Ing. - Met papieren wikkel. Order number (194121). EUR 32,50
(Order here or send us your inquiry:  194121 )

Büch,Boudewijn. Blauwzee. Eilanden, vierde deel. 1e druk. Amst., 1994. 227 pag. Ing. Order number (182790). EUR 22,50
(Order here or send us your inquiry:  182790 )

Büch,Boudewijn. De bocht van Berkhey. De apotheose van een zoekend bestaan. 1e druk. Amst., 1996. 170 blz. Linn, met stofomslag & papieren wikkel. Order number (152821). EUR 60,00
(Order here or send us your inquiry:  152821 )

Büch,Boudewijn. De bocht van Berkhey. De apotheose van een zoekend bestaan. 2e druk (= 1e ing. druk). Amst., 1996. 170 blz. Ing. Order number (176503). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  176503 )

Büch,Boudewijn. Boekenpest. 1e druk van de handelseditie. Amst., 1988. 166 blz. Linn., stofomslag. - Stofomslag heeft enkele kleine besch. Order number (222631). EUR 50,00
(Order here or send us your inquiry:  222631 )

Büch,Boudewijn. Boekenpest. 2e druk[= 1e ing.]. Amst., 1988. 166 pp. Ing. Order number (179792). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  179792 )

Büch,Boudewijn. De Boekhandel. 1e druk. Amst., Scheltema Holkema Vermeulen. 1985. 18 blz. Ing. Order number (159868). EUR 9,50
(Order here or send us your inquiry:  159868 )

Büch,Boudewijn. Boudewijn Büch over Redmond O'Hanlon. Over Boudewijn Büch. Amst.,1990. 43 pp. Ing. Order number (181408). EUR 25,00
Twee verhalen. Van Boudewijn Büch 'Een vriendschap met de wereld, van Redmond O'Hanlon 'Een persoonlijk bolwerk tegen de chaos'. (Order here or send us your inquiry:  181408 )

Büch,Boudewijn. Büch's Boeket. Hoe word ik schrijver. Amst, 1985-1986. 4 delen. 192,188,194,192 pp. Ing. Order number (181407). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  181407 )

back to top

Büch,Boudewijn. Dood kind. 1e druk. Amst., 1982. 81 blz. Ing. - Achterzijde met een klein scheurtje (4 mm). Order number (205680). EUR 45,00
(Order here or send us your inquiry:  205680 )

Büch,Boudewijn. Dood kind. 1e druk. Amst., 1982. 81 blz. Ing., beetje sleets langs de randen. Order number (173290). EUR 42,50
(Order here or send us your inquiry:  173290 )

Büch,Boudewijn. Eerstejaars. Amst., Scheltema Holkema Vermeulen. 1985. 1e druk. 16 blz. Ing. - Titelpagina deels gebruind. Order number (197095). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  197095 )

Büch,Boudewijn. Het eiland der wilden. Niue Island, Pacific. 1e druk. Baarn, 1992. 63 pp. Soft cover. (Hollandia Reisverhalen). Order number (183532). EUR 6,00
(Order here or send us your inquiry:  183532 )

Büch,Boudewijn. Eilanden. 1e dr. Amst., 1981. 204 pag. Ing. Order number (182787). EUR 20,00
Net exemplaar zonder leesvouw, etc. (Order here or send us your inquiry:  182787 )

Büch,Boudewijn. Geestgrond. [2e druk = 1e ing. druk]. Amst., 1995. 153 blz. Ing. - Rug iets versleten. Order number (209307). EUR 17,50
(Order here or send us your inquiry:  209307 )

Büch,Boudewijn. Geestgrond. [2e druk = 1e ing. druk]. Amst., 1995. 153 blz. Ing. - Rug iets versleten; naam op franse titelblad. Order number (176502). EUR 17,50
(Order here or send us your inquiry:  176502 )

Büch,Boudewijn. Geestgrond. [2e druk = 1e ing. druk]. Amst., 1995. 153 blz. Ing. Order number (187675). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  187675 )

Büch,Boudewijn. Geestgrond. 1e druk. Amst., 1995. 151 blz. Linn., stofomslag. Order number (175718). EUR 60,00
(Order here or send us your inquiry:  175718 )

Büch,Boudewijn. Het geheim van Eberwein. Roman. 1e druk. Amst. & Antw., 2003. 195 pag. Geb., licht beschadigde stofomslag. Order number (175989). EUR 18,50
(Order here or send us your inquiry:  175989 )

Büch,Boudewijn. De geloofwaardigheid van de reisschrijver. Bijdrage van 16 pag. door B. Büch, gepubliceerd in Atlas [deel] 1 (Amst., 1991. 157 pp. Ing.). Order number (182769). EUR 15,00
Tevens bijdragen van Geert Mak en anderen. (Order here or send us your inquiry:  182769 )

Büch,Boudewijn. Grafreizen. 1e druk. Amst., 1994. 108 blz. Gekl. illustr. Ing. - Stempeltje op schutblad. Order number (194422). EUR 27,50
(Order here or send us your inquiry:  194422 )

Büch,Boudewijn. Grafreizen. 1e druk. Amst., 1994. 108 blz. Gekl. illustr. Ing. Order number (162080). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  162080 )

Büch,Boudewijn. De hel. [2e druk = 1e geb. editie]. Amst.,1994. 121 blz. Linn., stofomslag. Order number (159864). EUR 22,50
Eerste druk uitgegeven door de Hema als kortere editie. (Order here or send us your inquiry:  159864 )

Büch,Boudewijn. De hel. 1e druk. Amst.,1990. 75 blz. Ing. - Naam op schutblad. Order number (179790). EUR 12,50
Uitgave van Hema b.v. (Order here or send us your inquiry:  179790 )

Büch,Boudewijn. De hel. 1e druk. Amst.,1990. 75 blz. Ing. Order number (175853). EUR 15,00
Uitgave van Hema b.v. (Order here or send us your inquiry:  175853 )

Büch,Boudewijn. De hele wereld in een vitrinekast. Het volkenkundig museum & de rest van de wereld. 1st edition. Amst. & Antwerpen, 2001. 254 pp. B./w. ills. Soft cover. Order number (180736). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  180736 )

Büch,Boudewijn. Het ijspaleis. Eilanden, derde deel. 1e druk. Amst. & Antw., 1993. 167 pag. Ing. Order number (182789). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  182789 )

Büch,Boudewijn. De kleine blonde dood. 1e druk. Amst., 1985. 196 blz. Ing, omslag & randen wat gevlekt. Order number (179433). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  179433 )

Büch,Boudewijn. De kleine blonde dood. 1e druk. Amst., 1985. 196 blz. Ing, licht smoezelig. Order number (152859). EUR 50,00
(Order here or send us your inquiry:  152859 )

Büch,Boudewijn. De kleine blonde dood. 1e druk. Amst., 1985. 51 blz. Ing., rug aan bovenzijde iets gedeukt. Order number (182852). EUR 45,00
(Order here or send us your inquiry:  182852 )

Büch,Boudewijn. De kleine blonde dood. 1e druk. Amst., 1985. 196 blz. Ing, omslag & randen licht gevlekt; naam op schutblad. Order number (188286). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  188286 )

Büch,Boudewijn. De kleine blonde dood. 1e druk. Amst., 1985. 196 blz. Ing, rug wat verschoten; naam op schutblad. Order number (183586). EUR 40,00
(Order here or send us your inquiry:  183586 )

Büch,Boudewijn. De kleine blonde dood. 2e druk. Amst., 1985. 196 blz. Ing. Order number (187086). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  187086 )

Büch,Boudewijn. Een kleine blonde dood. De oerversie. Amst, 2005. 88 pp. Karton. Order number (181905). EUR 45,00
Gelimiteerde en genummerde herdruk van 125 exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  181905 )

Büch,Boudewijn. Een kleine blonde dood. De oerversie. Amst, 2005. 88 pp. Soft cover. Order number (187705). EUR 65,00
(Order here or send us your inquiry:  187705 )

Büch,Boudewijn. De kleine blonde dood. Herziene, uitgebreide editie. Amst. & Antw., 1995. 213,[1] blz. Geb., met stofomslag. Order number (191273). EUR 125,00
Met opdracht: "Voor Mirle een boek dat ze al kent maar met twee nieuwe hoofdstukken! Amsterdam 9 III 1996 Buch X". (Order here or send us your inquiry:  191273 )

Büch,Boudewijn. Literair omreizen. Een idioticon. Amst., Guus Bauer, 1983. 103 blz. Ing. Order number (159867). EUR 75,00
(Order here or send us your inquiry:  159867 )

Büch,Boudewijn. Lotte. Een Wertheriade. Amst., 1986. 1e druk. 14 pag. Ing. Order number (134059). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  134059 )

Büch,Boudewijn. Nogal droevige liedjes voor de kleine Gijs. 1st edition. Amst., 1976. 76 pp. Soft cover, corner sl. warped. Order number (180756). EUR 115,00
(Order here or send us your inquiry:  180756 )

Büch,Boudewijn. 'Onder dit schrijven vallen my de oogen toe.' Willem Bilderdijk in Haarlem. Amst. & Haarlem, Athenaeum Boekhandel, 1988. 17 pp. Soft cover. Order number (159862). EUR 40,00
Limited ed. of 2500 copies. (Order here or send us your inquiry:  159862 )

Büch,Boudewijn. Plinius Pinguïn. 1st [& only] ed. Amst., 1990. 120 pp. B./w. ills by Pauline Drost. Boards. Order number (187694). EUR 85,00
(Order here or send us your inquiry:  187694 )

Büch,Boudewijn. Een reis naar Tikania. Een reisbericht aangevuld met brieven, documenten en andere, verloren gewaande geschriften. 1st & only edition. Amst., 1991. 96 pp. Soft cover, worn along the edges - Stamp on verso title-page. Order number (188054). EUR 60,00
Signed by the author in felt-pen on the title-page. (Order here or send us your inquiry:  188054 )

Büch,Boudewijn. Een reis naar Tikania. Een reisbericht aangevuld met brieven, documenten en andere, verloren gewaande geschriften. 1st & only edition. Amst., 1991. 96 pp. Softcover. Order number (182791). EUR 30,00
Published by the Bijenkorf. (Order here or send us your inquiry:  182791 )

Büch,Boudewijn. De Rekening. 1e druk. Amst., 1989. 177 pp. Cloth, slightly worn dustjacket. Order number (187692). EUR 100,00
Signed by the author in ink on title-page: ''Boudewijn Büch, 9-10-1991, Amstelveen.'' (Order here or send us your inquiry:  187692 )

Büch,Boudewijn. Rock & Roll. Een persoonlijke geschiedschrijving. 1e druk. Amst., 1991. 338 pp. Ing. Order number (181406). EUR 60,00
(Order here or send us your inquiry:  181406 )

Büch,Boudewijn. De Sonnetten. 1e druk. Amst., 1978. 32 blz. Ing. - Wat sleets. Order number (194441). EUR 35,00
Geschreven onder z'n volledige naam: Boudewijn Maria Ignatius Büch. - Exemplaar met potlood annotaties van de vorige eigenaar. (Order here or send us your inquiry:  194441 )

Büch,Boudewijn. De Sonnetten. 1e druk. Amst., 1978. 32 blz. Ing. Order number (159866). EUR 50,00
Geschreven onder z'n volledige naam: Boudewijn Maria Ignatius Büch. (Order here or send us your inquiry:  159866 )

Büch,Boudewijn. De taal als blauw. 1e druk. Amst., 1977. 56 blz. Ing. - Klein beetje sleets. Order number (194942). EUR 45,00
Geschreven onder z'n volledige naam: Boudewijn Maria Ignatius Büch. (Order here or send us your inquiry:  194942 )

Büch,Boudewijn. De taal als blauw. 1e druk. Amst., 1977. 56 blz. Ing. - Wat sleets; voorkant met vouw; binnenzijde omslag gevlekt. Order number (195664). EUR 25,00
Geschreven onder z'n volledige naam: Boudewijn Maria Ignatius Büch. (Order here or send us your inquiry:  195664 )

Büch,Boudewijn. De taal als blauw. 1e druk. Amst., 1977. 56 blz. Ing. Order number (159871). EUR 60,00
Geschreven onder z'n volledige naam: Boudewijn Maria Ignatius Büch. (Order here or send us your inquiry:  159871 )

Büch,Boudewijn. Verzamelde gedichten. Samengesteld door Ernst Braches. 1e druk. Amst., 1995. 343 blz. Ing. Order number (172159). EUR 60,00
(Order here or send us your inquiry:  172159 )

back to top

Büch,Boudewijn. Weerzien. Geïllustreerd met foto's van Klaas Koppe. 2e druk. Amst., 1984. 98 pag. Ing. Order number (173729). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  173729 )

Büch,Boudewijn. Het zegel van de Libel. Sub Signo Libelli. Bevattende een bibliografie van de pers. Najaar 1983-februari 1999. Amst., 1999. 140 blz. Ing. Order number (221422). EUR 15,00
With poem by B.Büch. (Order here or send us your inquiry:  221422 )

BUDDINGH,C. Huijser,Wim & Peter de Roos. (ed.). Lazy Bones. C. Buddingh' Jaarboek 2005. Deel 3 in de reeks Bussingh' - Cahiers. Dordrecht, 2005. 106 pag. Linn. Order number (207381). EUR 27,50
Nummer "XI" van de editie van 20 Romeins genummerde exemplaren, bestemd voor de familie Buddingh ' en de makers van het jaarboek. (Order here or send us your inquiry:  207381 )

Buddingh,C. Acht gorgelrijmen waarop het goed gorgelen is, zijnde gorgellandse nieuwe- en reeds eerder gehoorde rijmen. 1e druk. Gouda, 1957. 20 pag. Geïll. Ing. Order number (128184). EUR 45,00
"Met vier snorkeltekeningen van Alfons van Heusden". Inclusief een kerstkaart/nieuwjaarskaart van Drukkerij Koch en Knuttel voor het jaar 1959. (Order here or send us your inquiry:  128184 )

Buddingh,C. Het geïrriteerde lied. Rijswijk, 1941. 44 blz. Kart. Oplage 300 ex. (Helikon 12). Order number (167837). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  167837 )

Buddingh,C. Het mes op de gorgel. Gorgelrijmen en andere gedichten. Utrecht, 1960. 1e druk. 144 pag. Ing. (Zwarte Beertjes, 354). Met 8 regelige aantekening van Buddingh met pen: "West Coast" ....... Order number (194103). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  194103 )

Buddingh,C. Het mes op de gorgel. Gorgelrijmen en andere gedichten. Utrecht, 1960. 1e druk. 144 pag. Ing. (Zwarte Beertjes, 354). Order number (128188). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  128188 )

Buddingh,C. Een plek om te wortelen. Maarssense mijmeringen. Amst., 1976. 47 blz. Geïll. door Peter v. Straaten. Limited to 100 copies, signed by Buddingh en van Straaten. (Nr. 85). In leer gebonden. Order number (175151). EUR 100,00
(Order here or send us your inquiry:  175151 )

Buddingh,C. Tussen neus en lippen. 1e druk. Amst., 1974. 29 pag. Ing. Order number (128187). EUR 6,75
(Order here or send us your inquiry:  128187 )

Buddingh,C. De Tweede zestig. Amst., 1979. 69 blz. Linn., omslag, verkleurd, Order number (167980). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  167980 )

Buddingh,C. Wat je zegt ben je zelf. 1e druk. Amst., 1970. 283 pag. Ing. Order number (176176). EUR 27,50
Met opdracht: "Voor Jaap [Harten] van harte Cees" (Order here or send us your inquiry:  176176 )

BUREN,JOHANNA,F. VAN. Bouwhuis,J. Dichterschap en dialect. (Diss.) Enschede, 1981. 155 pp. Soft cover. Order number (134071). EUR 15,88
(Order here or send us your inquiry:  134071 )

Burnier,Andrea & Lucienne Stassaert. Driestromenland. Gedichten. Arnhem, 1986. 1e druk. Geïll. Ing., los. Order number (134090). EUR 10,21
Exempl. uit de sobere editie van 150 genumm. exempl. (Order here or send us your inquiry:  134090 )

Burnier,Andreas. Essays 1968-1985. Amst., 1985. 521 pp. Linn, stofomslag. Order number (186935). EUR 35,00
Gesigneerd met de pen door de auteur: ''Andreas Burnier, Amsterdam, 14 december, 1985''. (Order here or send us your inquiry:  186935 )

Burnier,Andreas. Poëzie, jongens en het gezelschap van geleerde vrouwen. Amst., 1974. 1e druk, 208 pag. Ing. Order number (128194). EUR 15,88
(Order here or send us your inquiry:  128194 )

Burnier,Andreas. Poëzie, jongens en het gezelschap van geleerde vrouwen. Amst., 1974. 1e druk, 208 pag. Ing. Met opdracht: Voor Huub oosterhuis van Andreas Burnier. Amsterdam, 19 Maart 1980. Order number (151855). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  151855 )

Burnier,Andreas. De verschrikkingen van het noorden. Amst., 1974. 4e druk, 123 pag. Ing. Order number (128191). EUR 13,61
Opdracht: "Collegialiter, Andreas Burnier Arnhem, 15 maart 1980" (Order here or send us your inquiry:  128191 )

Burssens,G. De Yadefluit. Bewerkingen van Chineze verzen. Antwerpen, 1919. 1e druk. 61 pag. Ing., rug sl. Order number (134980). EUR 57,00
(Order here or send us your inquiry:  134980 )

Burssens,Gaston. Gaston Burssens door Jan Walravens. Brussel, 1960. 47 pag. Kart. Order number (128198). EUR 4,54
(Order here or send us your inquiry:  128198 )

Burssens,Gaston. Herinnering. Met een inleiding van Louis Paul Boon. Amst., 1976. 63 pag. Ing. Stofomslag, licht vergeeld. Order number (128199). EUR 7,95
Genummerd. (Order here or send us your inquiry:  128199 )

Burssens,Gaston. Het neusje van de inktvis. Gekeurd door Karel Jonckheere en Halbo C. Kool. 's-Gravenhage, 1956. 1e druk. 299 pag. Linn. Order number (134004). EUR 20,42
(Order here or send us your inquiry:  134004 )

Burssens,Gaston. Verzamelde dichtbundels. Den Haag, 1970. 2 dln. 848 pag. Linn. Stofomslag. Order number (128195). EUR 50,00
(Order here or send us your inquiry:  128195 )

BUSKEN HUET,CONRAD. Praamstra,Olf. Busken Huet. Een biografie. Amst., 2007. 941 pag. Geïll. (z./w.). Linn., stofomslag. Order number (206520). EUR 32,95
(Order here or send us your inquiry:  206520 )

Buursink,Joh. 'n Rozendaans. Allerhaand oet Twentelaand. Assen, 1950. 172 blz. Linn. Order number (123334). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  123334 )

Buysse,Cyriel. Zomerleven. 1e druk. Bussum, 1915. 312 pp. Soft cloth, first and last pages spotted, spine slightly discoloured, covers slightly soiled. Order number (186266). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  186266 )

Campert,Jan R.Th. Het verliefde lied en andere verzen. Maastricht & Brussel, 1928. 1e druk, 38 pag. Ing. Verkl. Order number (170188). EUR 20,42
Oplaag 315 genummerde expl. Nr. 121.. (Order here or send us your inquiry:  170188 )

Campert,Remco, e.a. De film het gangstermeisje. Amst., 1966. 1e en enige druk. 100 pag. Geïll. Ing. (Geill. reuzenp. 14) Order number (128222). EUR 7,94
Met 48 foto pagina's van Eddy Posthuma de Boer. (Order here or send us your inquiry:  128222 )

Campert,Remco. Alle bundels gedichten. Amst., 1976. 478 blz. Ing. Order number (170143). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  170143 )

Campert,Remco. Alle dagen feest. Amst., 1955. 1e druk. 78 pag. Ing. Order number (128218). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  128218 )

Campert,Remco. Betere tijden. Amst., 1970. 1e druk. 49 pag. Ing. Order number (128226). EUR 5,67
(Order here or send us your inquiry:  128226 )

Campert,Remco. Eendjes voeren. Korte verhalen. Amst., 1953. 1e druk, 60 pag. Ing. Order number (128220). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  128220 )

Campert,Remco. Het gangster meisje. 1e druk. Amst., 1965. 169 pag. Ing. (Literaire Reuzenpocket 121). Order number (174622). EUR 11,50
(Order here or send us your inquiry:  174622 )

Campert,Remco. Gouden dagen. Amst., 1990. 1e druk. 131 pag. Ing. Order number (135000). EUR 13,61
(Order here or send us your inquiry:  135000 )

Campert,Remco. Met man en muis. Gedichten. Amst., 1955. 1e en enige druk. 31 pag. Ing. Order number (128217). EUR 11,50
(Order here or send us your inquiry:  128217 )

Campert,Remco. Nacht op de kale dwerg. Amst., Bezige Bij, 1964. LP 124. 114 blz. Ing. Order number (155628). EUR 6,00
(Order here or send us your inquiry:  155628 )

Campert,Remco. Het paard van ome Loeks. Utrecht, 1962. 1e druk. 192 pag. Ing. (Zwarte Beertje 524). Order number (128216). EUR 6,80
Cover illustration (donkey) by Dick Bruna. (Order here or send us your inquiry:  128216 )

Campert,Remco. Scènes in Hotel Morandi. Gedichten van.... Amst., 1983. 35 blz. Linn, omslag. Met wikkel. Order number (170217). EUR 12,50
(Order here or send us your inquiry:  170217 )

Campert,Remco. Scènes in Hotel Morandi. Gedichten van.... Amst., 1983. 35 blz. Linn, omslag.Met wikkel. Order number (167982). EUR 35,00
Met opdracht aan Olof..............., 24 mei 1983. (Order here or send us your inquiry:  167982 )

Campert,Remco. Veel geluk met de sterren. De twaalf tekens van de dierenriem en hun onloochenbare invloed op de mensen door Bruno Knobel. Vertaald en van voetnoten voorzien door ... Amst., z.j. (=1957) 1e druk. 53 pag. Kart. Order number (128230). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  128230 )

Carmiggelt,S. & Peter van Straaten. Onzin. Amst., 1978. 208 blz. Z/w ills. door Peter van Straaten. Ing. Order number (156905). EUR 25,00
Gesigneerd door S.Carmiggelt & P.van Straaten. (Order here or send us your inquiry:  156905 )

Carmiggelt,S. & R.Kuipers. Twin set. Amst., 1954. 17 pp. Soft cover. Oplage 50 ex. (39). Order number (139717). EUR 400,00
(Order here or send us your inquiry:  139717 )

Carmiggelt,S. (onder pseud. Karel Bralleput). Al mijn gal. Ballerende rijmen. 3e druk. Amst., De Arbeiderpers, 1954. Kart., rug besch. Order number (139731). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  139731 )

back to top

Carmiggelt,S. (onder pseud. Karel Bralleput). Het jammerhout. Raillerende rijmen. 1ste dr. Amst., De Arbeiderpers, 1948. 45 blz. Omslag licht beschadigd. Order number (150642). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  150642 )

Carmiggelt,S. (onder pseud. Karel Bralleput). Het jammerhout. Raillerende rijmen. 6e druk. Amst., De Arbeiderpers, 1954. Omslag. Gesigneerd door Carmiggelt. Order number (165696). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  165696 )

Carmiggelt,S. (onder pseud. Karel Bralleput). Het jammerhout. Raillerende rijmen. 8e dr. Amst., De Arbeiderpers, 1955. Omslag vlekkig. Order number (139728). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  139728 )

Carmiggelt,S. (onder pseud. Karel Bralleput). Het jammerhout. Raillerende rijmen. 8e dr. Amst., De Arbeiderpers, 1955. Ing. Order number (179215). EUR 8,00
(Order here or send us your inquiry:  179215 )

CARMIGGELT,S. Heeneman,Christiaan. Beste mensen! Zoiets? [Amst., 1993]. Unpaginated [50 pp]. Cloth, d./j. Order number (178533). EUR 75,00
Privatly published by Chr. Heeneman in a limited edition of 33 signed & numbered (13/33) copies. (Order here or send us your inquiry:  178533 )

Carmiggelt,S. Alle orgels slapen. Amst., 1961. 1e druk. 111 pag. Kart. Order number (128231). EUR 10,00
Omslagontwerp van Helmut Salden (Order here or send us your inquiry:  128231 )

Carmiggelt,S. Allemaal onzin. Amst., 1947.(=1948). 240 pag. Ing. Order number (128232). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  128232 )

Carmiggelt,S. A Dutchman's slight adventures. 1ste dr. Amsterdam, 1966. 95 blz. Ing. Order number (218751). EUR 25,00
Met gesigneerde opdracht door de auteur: "Dit werkje slijten we hier aan toeristen. Ik hoor graag je oordeel eens over de vertaling. Hartelijk, Simon Carmiggelt." (Order here or send us your inquiry:  218751 )

Carmiggelt,S. De Gedichten. Amst., 1974. 100 blz. Linn., omslag. Met opdracht: Voor Evert (Vondel) Werkman, mijn rijmerd Simon. Order number (173431). EUR 60,00
(Order here or send us your inquiry:  173431 )

Carmiggelt,S. Het gesprek tussen Simon Carmiggelt en Gerard Reve. Utrecht, 1975. 2 dln. (Hollands diep nr. 1 & 2) Order number (128237). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  128237 )

Carmiggelt,S. Hard gelach. Een kleine bloemlezing uit het werk van Nederlandse humoristen. Verzameld en ingeleid door ... Amst., 1952. 1e druk. 165 pag. Geïll. Kart. Order number (128235). EUR 7,94
(Order here or send us your inquiry:  128235 )

Carmiggelt,S. Johan Justus Jacob. Amst., 1941. 213 blz. H.linn. Order number (139362). EUR 15,88
(Order here or send us your inquiry:  139362 )

Carmiggelt,S. De kostbare vaas. Een russische vertelling geschreven in 1930. Amst., Chr.Heeneman, 1985. 7 illlustr. door Chr. Heeneman. Linn. Order number (205798). EUR 125,00
Nummer 22 van de gelimiteerde editie van 50 exemplaren op 120 grams Michael Angelo. - Gesigneerd door Heeneman. (Order here or send us your inquiry:  205798 )

Carmiggelt,S. De legende van de Heilige Drinker. Tekst Joseph Roth. Amst., 1980. 112 blz. Kart. Order number (174761). EUR 15,00
Met voorwoord v. S.Carmiggels. (Order here or send us your inquiry:  174761 )

Carmiggelt,S. Morgen zien we wel weer. Amst., 1967. 1e druk. 175 pag. Ing. Order number (128240). EUR 7,94
(Order here or send us your inquiry:  128240 )

Carmiggelt,S. Omnibus: honderd dwaasheden / allemaal onzin / het jammerhout door Karel Bralleput en klein beginnen. Amst., 1951. 1e druk. 354 pag. Geïll. Linn. Stofomslag. Order number (128241). EUR 20,42
Met een voorwoord van Wim Kan en illustraties van C. Boost. (Order here or send us your inquiry:  128241 )

Carmiggelt,S. Speciaal voor u. 1962. Een klein feestgeschenk van "Het Parool". Amst., 1962. Geïll. door C.Boost. Ing., wat verkleurd. Order number (200480). EUR 8,00
Niet in de handel geweest. (Order here or send us your inquiry:  200480 )

Carmiggelt,S. Speciaal voor u. 1969. Een klein feestgeschenk van Het Parool. Amst., 1969. 47 pag. Met illustr. van C. Boots. Ing., wat verschoten. Order number (128247). EUR 9,00
Niet in de handel geweest. (Order here or send us your inquiry:  128247 )

Carmiggelt,S. Speciaal voor u. 1970. Een klein feestgeschenk van de Parool pers. Amst., 1970. Geïll. door C.Boost. Ing., wat verkleurd. Order number (200269). EUR 9,00
Niet in de handel geweest. (Order here or send us your inquiry:  200269 )

Carmiggelt,S. Speciaal voor u. 1971. Een klein feestgeschenk van de Parool pers. Amst., 1971. Geïll. door C.Boost. Ing., omslag wat gevlekt. Order number (200481). EUR 8,00
Niet in de handel geweest. (Order here or send us your inquiry:  200481 )

Carmiggelt,S. Speciaal voor u. 1972. Een klein feestgeschenk van de Parool pers. Amst., 1972. Geïll. door C. Boost. Ing. Order number (200270). EUR 6,50
Niet in de handel geweest. (Order here or send us your inquiry:  200270 )

Carmiggelt,S. Speciaal voor u. 1973. Een klein feestgeschenk van Het Parool. Amst., 1973. 47 pag. Met illustr. van C. Boots. Ing. Order number (180343). EUR 6,80
Niet in de handel geweest. (Order here or send us your inquiry:  180343 )

Carmiggelt,S. Speciaal voor u. 1974. Een klein feestgeschenk van de Paroolpers. Amst., 1974. 47 pag. Met illustr. van C. Boots. Ing. Order number (155806). EUR 6,80
(Order here or send us your inquiry:  155806 )

Carmiggelt,S. Speciaal voor u. 1975. Een klein feestgeschenk van Het Parool. Amst., 1975. 51 pag. Met illustr. van C. Boots. Ing. Order number (179174). EUR 6,80
Niet in de handel geweest. (Order here or send us your inquiry:  179174 )

Carmiggelt,S. Speciaal voor u. 1976. Een klein feestgeschenk van Het Parool. Amst., 1976. 47 pag. Met illustr. van C. Boots. Ing. Order number (128248). EUR 6,80
Niet in de handel geweest. (Order here or send us your inquiry:  128248 )

Carmiggelt,S. Speciaal voor u. 1977. Een klein feestgeschenk van Het Parool. Amst., 1977. 1e en enige druk. 47 pag. Met illustr. van C. Boots. Ing. Order number (128249). EUR 6,80
Niet in de handel geweest. (Order here or send us your inquiry:  128249 )

Carmiggelt,S. Speciaal voor u. 1978. Een klein feestgeschenk van Het Parool. Amst., 1978. 52 pag. Met illustr. van C. Boots. Ing. Met de originele envelop. Order number (208066). EUR 10,00
Niet in de handel geweest. (Order here or send us your inquiry:  208066 )

Carmiggelt,S. Speciaal voor u. 1978. Een klein feestgeschenk van Het Parool. Amst., 1978. 52 pag. Met illustr. van C. Boots. Ing. Order number (179175). EUR 6,80
Niet in de handel geweest. (Order here or send us your inquiry:  179175 )

Carmiggelt,S. Speciaal voor u. 1979. Een klein feestgeschenk van Het Parool. Amst., 1979. 47 pag. Met illustr. van C. Boots. Ing. Order number (128250). EUR 6,80
Niet in de handel geweest. (Order here or send us your inquiry:  128250 )

Carmiggelt,S. Speciaal voor u. 1980. Een klein feestgeschenk van Het Parool. Amst., 1980. 47 pag. Met illustr. van C. Boots. Ing. Order number (128251). EUR 6,80
Niet in de handel geweest. (Order here or send us your inquiry:  128251 )

Carmiggelt,S. Speciaal voor u. Een klein feestgeschenk van de Parool pers. 1e dr. Amst., 1970. Geïll. door C.Boost. Ing. Order number (151815). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  151815 )

Carmiggelt,S. Spijbelen. Amst., 1956. 1e druk. 112 pag. Karton. Order number (128252). EUR 10,21
(Order here or send us your inquiry:  128252 )

Carmiggelt,S. We leven nog. Amst., 1963. 1e druk. 126 pag. Ing. Order number (128255). EUR 10,21
(Order here or send us your inquiry:  128255 )

Carmiggelt,Simon. Enige Galante Herinneringen. [Amst.], 1970. Unpaginated. Soft cover, dustjacket. Order number (186929). EUR 150,00
Limited edition of 100 signed and numbered (76) copies. (Order here or send us your inquiry:  186929 )

Carmiggelt,Simon. Klein beginnen. Avonturen met kinderen. 1e druk. Amst., 1950. 126 pp. Linn, beschadigde stofomslag. Order number (181672). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  181672 )

Carmiggelt,Simon. Een Schuldgevoel. [Amst., 1982]. Unpaginated. Soft cover, dustjacket. Order number (186928). EUR 130,00
Limited edition of 100 signed and numbered (76) copies. (Order here or send us your inquiry:  186928 )

Catalogue 1951. Gedrukt in Verdrukking. Den Haag, Gemeentearchief. [18] pp. Soft cover, small tear in front cover. Some discolouration on covers. - Name in ink on Title-page- Order number (187289). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  187289 )

CATS,JACOB. Jonge van Ellemeet,W.C.M.de. Museum Catsianum 1837-1887. 2e verm. uitg. 's-Gravenhage, M.Nijhoff, 1887. 116 pp. Boards, spine strenghtened with paper slip, cover soiled. Order number (213529). EUR 72,50
With handwritten dedication by the author on verso of French title-page. (Order here or send us your inquiry:  213529 )

Cats,Jacob. Alle de werken [...] bezorgd door Dr. J.van Vloten. Zwolle, De Erven J.J.Tijl, 1861-1862. 2 vols. [14],XV,[1],946,[22], XV,894,[23] pp. Over 400 b./w. steel engraved plates by J.W.Kaiser. Dec. h.calf. Folio. - Edges & corners very sl. dam. (partly repaired), some foxing & soiling. Order number (222897). EUR 300,00
(Order here or send us your inquiry:  222897 )

Cauwelaert,A.van. De Romancier en zijn jeugd. Antwerpen, 1944. 1e druk (verscheen eerder in Verslagen en Mededeelingen der Kon. Vl. Academie, juni 1943). 68 pag. Karton. Order number (128256). EUR 7,94
(Order here or send us your inquiry:  128256 )

Cauwenberge,Johan van & Roland Rens. Vuurmond. Leuven, 1999. 66 pp. Col. ills. Boards, dustjacket. - Owner's entry on first-end paper. Order number (181715). EUR 17,50
Poetry by Johan van Cauwenberge & Drawings by Roland Rens. (Order here or send us your inquiry:  181715 )

Chabot,Bart. Duingheest. Amst., 1989. 34 pag. Ing. Order number (174924). EUR 10,00
Gelimiteerde en genummerde uitgave 500 exemplaren van de De Bezige Bij, uitgegeven als nieuwjaarsgeschenk voor het jaar 1989. (Order here or send us your inquiry:  174924 )

back to top

Chabot,Bart. Popcorn. 1st edition. Amst., 1981. 44 [16] pp. Soft cover, worn along the edges. Order number (181823). EUR 15,00
First publication of Bart Chabot. (Order here or send us your inquiry:  181823 )

Charles,J.B. (onder eigenlijke naam W.H.Nagel) Crimineel ABC. Den Haag, 1960. 1e druk. 140 pag. Ing. (Ooievaar 111). Order number (128259). EUR 4,50
(Order here or send us your inquiry:  128259 )

Charles,J.B. e.a. Mogen wij nog anti-Duits zijn? Amst., 1965. 1e druk. 126 pag. Ing. Order number (128265). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  128265 )

Charles,J.B. De gedichten tot 1963. Amst., 1963. 1e druk. 186 pag. Ing. (Liter. reuzenpocket). Order number (128263). EUR 12,48
(Order here or send us your inquiry:  128263 )

Charles,J.B. Gedichten. Verzameling van de bundels zendstation, het geheim, waarheen daarheen, benevens de tot dusver ongebundelde verzen. Amst., 1955. 1e druk. 119 pag. Linn. Order number (134007). EUR 20,42
(Order here or send us your inquiry:  134007 )

Charles,J.B. Gedichten. Verzameling van de bundels: Zendstation, het Geheim, Waarheen daarheen, benevens de tot dusver ongebundelde verzen. Amst., 1955. 1e druk. 119 pag. Linn. Order number (128262). EUR 18,15
(Order here or send us your inquiry:  128262 )

Charles,J.B. De Menseneter van Nowawes en andere verhalen. Amst., 1956. 1e druk. 80 pag. Linn. + omslag. Order number (128264). EUR 13,61
(Order here or send us your inquiry:  128264 )

Charles,J.B. Topeka. De gedichten van 1963 tot 1966. Amst., 1966. 1e druk. 61 pag. Ing. (Lit. reuzenpocket). Order number (128267). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  128267 )

Charles,J.B. Van het kleine koude front. Amst., 1962. 1e druk. 320 pag. Ing. Order number (128269). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  128269 )

Charles,J.B. De vrouw van Jupiter. Den Haag, 1962. 1e druk. 256 pag. Linn. + omslag Order number (128270). EUR 12,48
(Order here or send us your inquiry:  128270 )

Charles,J.B. De warme slager. Amst., 1973. 1e druk. 37 pag. Ing. Order number (128271). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  128271 )

Claes,D. Bijdrage tot een Hagelandsch idioticon gedeeltelijk volgens onuitgegeven aantekeningen van J.F.Tuerlinckx. Gent, 1886-1904. 2 vols. XXVIII,758,XXIII,298 pp. Cloth. Library-mark. Order number (195628). EUR 125,00
(Order here or send us your inquiry:  195628 )

Claes,Ernest. De geschiedenis van Black. Brussel, 1932. 169 blz. Ing. Voorz. omslag los. Order number (173426). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  173426 )

Claes,Ernest. Kobeke. Amst., 1933. 1e druk. Bandontw. en teekening van Jozef Cantre. 291 pag. Linnen. Naam op titelpagina. Order number (128272). EUR 13,61
(Order here or send us your inquiry:  128272 )

CLAUS,HUGO. Catalogus 1995. Hugo Claus. Amst., Jaski Art Gallery, [1995]. 40 pp text & plts. With 1 orig. serigraph. Soft cover. Order number (179188). EUR 225,00
Limited to 750 copies (no. 30). - Fine. (Order here or send us your inquiry:  179188 )

Claus,Hugo. 8 toneelstukken. Amst.-Antw., 1966. 409 blz. Ing. Order number (155799). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  155799 )

Claus,Hugo. Aan de evenaar. Amst., 1973. 1e druk. 73 pag. Kart. (De groene ridder VII). Order number (135121). EUR 5,67
(Order here or send us your inquiry:  135121 )

Claus,Hugo. Avonturen van Belgman. De geboorte. Tekeningen hugo OKÉ. Antwerpen, 1967. Tekst en ills. Kart. Order number (158732). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  158732 )

Claus,Hugo. Belladonna. Scènes uit het leven in de provincie. Amst., 1994. 1e druk. 350 pp. Ing. Order number (185672). EUR 9,50
Als nieuw. (Order here or send us your inquiry:  185672 )

Claus,Hugo. Een bruid in de morgen. Toneelstuk in vier bedrijven met een voorwoord van Herman Teirlinck. 1e druk. Antwerpen, 1955. 143 blz. Ing. - Rug wat beschadigd, stofomslag sleets en gevlekt. (Nieuw Vlaams Tijdschrift Reeks). Order number (217991). EUR 40,00
Uitgegeven in een oplage van 700 exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  217991 )

Claus,Hugo. De eieren van de kaaiman. Toneelstuk. Utrecht, 1995. 62 blz. Linn. Order number (166929). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  166929 )

Claus,Hugo. Gedichten (1948-1963). Amst., 1965. 1e druk. 349 pag. Ing. (Lit. reuzenpocket 106) - Rug lichtjes. Order number (128275). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  128275 )

Claus,Hugo. Georg Faust. [1e druk] Amsterdam, 1985. 98 pp. Soft cover. Order number (208028). EUR 12,00
(Order here or send us your inquiry:  208028 )

Claus,Hugo. De geruchten. Cloth, damaged dustjacket. Order number (181809). EUR 25,00
Dummy. (Order here or send us your inquiry:  181809 )

Claus,Hugo. Gilles! 1e druk. Antw., Nioba, 1988. 88 pag. Linn. Order number (191856). EUR 100,00
Één van de 300 gebonden exemplaren, uitgegeven ter gelegenheid van de première van het gelijknamige stuk. (Order here or send us your inquiry:  191856 )

Claus,Hugo. Het goudland. Spel naar een roman van Hendrik Conscience. Amst & Antw., 1966. Tekst. Ing. Order number (144981). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  144981 )

Claus,Hugo. Het graf van pernath. Antwerpen, Ziggurat, 1977. Tekst en 5 (van 6) originele en gemonogrammeerde lichtdrukken van Hugo Claus. Cloth. Order number (201685). EUR 450,00
Oplage 110 exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  201685 )

Claus,Hugo. De groene ridder 1: In het wilde westen. Amst., 1973. 1e druk. 57 pag. Kart. Order number (133302). EUR 5,67
(Order here or send us your inquiry:  133302 )

Claus,Hugo. De groene ridder 2: De paladijnen. Amst., 1973. 1e druk. 51 pag. Kart. Order number (133301). EUR 5,67
(Order here or send us your inquiry:  133301 )

Claus,Hugo. Het haar van de hond. Toneelstuk. Amst., 1982. 83 pp. Ing. Licht vergeeld. Met opdracht: Con amore Hugo. Order number (185642). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  185642 )

Claus,Hugo. Het huis van de liefde. Samenstelling Suzanne Holtzer. Amst., 1999. 59 pp. Geb., in fluweel. Order number (185671). EUR 9,00
(Order here or send us your inquiry:  185671 )

Claus,Hugo. Jessica! Amst., 1977. 1e druk. 127 pag. Ing. Order number (133305). EUR 9,00
Mooi exemplaar (Order here or send us your inquiry:  133305 )

Claus,Hugo. Het laatste bed. Een verhaal. Amst., 1998. 77 pag. Linn., stofomslag. Order number (182209). EUR 8,00
(Order here or send us your inquiry:  182209 )

Claus,Hugo. Louis Paul Boon, Brussel, manteau, 1964. 47 blz. Geïll. Kart, wat vlekkig. Order number (155958). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  155958 )

Claus,Hugo. Mama kijk, zonder handen. Amst., 1960. 135 blz. Ing. Literaire pocket 23. Order number (157311). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  157311 )

Claus,Hugo. De Metsiers. Brussel, z.j. 174 blz. Linn. , licht vuil. Order number (158521). EUR 125,00
Aantekeningen in inkt op achterste schutblad. (Order here or send us your inquiry:  158521 )

Claus,Hugo. De Metsiers. (1e druk) Brussel, Manteaux & Bezige Bij. 174 blz. Linn. met omslag. Eerste blz. roestvlekkig. Order number (179161). EUR 100,00
(Order here or send us your inquiry:  179161 )

Claus,Hugo. Natuurgetrouw. 1e druk. Amst., 1954. 106 blz. Linnen, verschoten. Order number (167801). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  167801 )

Claus,Hugo. Sonnetten. Amst., 1987. 35 blz. Linn. Oplage 500 ex (nr. 361). Order number (157650). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  157650 )

Claus,Hugo. Het teken van de hamster. Met aquarellen en tekeningen van Jan Vanriet. Rotterdam, 1979.78 blz. Geïll. Kart. Order number (139842). EUR 20,40
(Order here or send us your inquiry:  139842 )

Claus,Hugo. Het Verdriet van België. 1e druk. Amst., 1983. 774 pag. Linnen, stofomslag. Order number (128278). EUR 22,50
(Order here or send us your inquiry:  128278 )

Claus,Hugo. De Wangebeden. Amst., 1978. 83 blz. Linn., omslag, licht besch. Order number (159307). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  159307 )

back to top

Claus,Hugo. De zwarte keizer. Verhalen. Amst., 1958. 1e druk. 249 pag. Ing, lichte gebruiksporen. Order number (134024). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  134024 )

Cock,A.de. Spreekwoorden en zegswijzen afkomstig van oude gebruiken en volkszeden. 2nd, rev. ed. Gent, 1908. X,[2],426 pp. Rebound in cloth. - Last page dam. Order number (195437). EUR 45,00
(Order here or send us your inquiry:  195437 )

COENEN,FRANS, Fontijn,Jan & G. Lodders. Frans Coenen. Amst., 1981. 232 pag. met ills. Ing. (De Engelbewaareder, 20). Order number (128297). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  128297 )

Coenen,Frans. & Corn.Veth. Kunst aan het volk. Pro: Mr. Frans Coenen jr. - Contra: Corn.Veth. Baarn, 1909. 1 druk.28 pag. Ing. (gevlekt) Order number (128293). EUR 15,88
(Order here or send us your inquiry:  128293 )

Coenen,Frans Charles Dickens en de romantiek. Amst., 1911. 1e druk. 127 pag. met bijgevoegde vertaling der citaten. Ing. Order number (128284). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  128284 )

Coenen,Frans Reizen. Een uitweiding en inwijding. Amst., Querido, 1929. 113 blz. Linn. Order number (150907). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  150907 )

Coenen,Frans Studies. Utrecht, 1894. 1e druk. Ing. (deels los). Zonder vooromslag. Order number (128285). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  128285 )

Coenen,Frans Zondagrust (gevolgd door) Bezwaarlijke liefde. Amst., 1902. 1e druk. 217 pag. Ing. Bandt. door F. Hart Nibbig. Rug besch. Order number (128291). EUR 57,00
(Order here or send us your inquiry:  128291 )

Coenen,Frans Zondagrust Amst., 1902. 2e druk. 221 pp. Linn. Band besch. Order number (128292). EUR 29,00
(Order here or send us your inquiry:  128292 )

Coenen,Frans Zondagrust. Amst., 1902. 1e druk. 217 pag. Opn. geb Order number (128290). EUR 20,42
(Order here or send us your inquiry:  128290 )

Coenen,Frans Zondagrust. Amst., 1935. 3e druk. 234 pag. Linn. + omslag. (De Salamander). Order number (128289). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  128289 )

COHEN,ALEXANDER. Nord, Max. Alexander Cohen. Uiterst rechts. Journalistiek werk 1906-1920. Amst., 1981. 231 pag. Ing. Order number (128299). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  128299 )

COHEN,ALEXANDER. Spoor,Ronald Alexander Cohen. Brieven 1888-1961. Amst., 1997. 1009 pag. Linn. Order number (204872). EUR 42,50
(Order here or send us your inquiry:  204872 )

COHEN,ALEXANDER. Spoor,Ronald Alexander Cohen. Uiterst links. Journalistiek werk 1887-1896 Amst., 1980. 200 pag. Ing. (De Engelbewaarder 190). Order number (128302). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  128302 )

Cohen,Alexander. In opstand. Amst., 1931. 1e druk. Met houtsneden van G.Rohner. 255 pag. Linn. Rug verkl. Order number (170953). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  170953 )

Cohen,Alexander. Van anarchist tot monarchist. Twee delen. Amst., 1961. 2e druk. 350 pag. Karton + omslag. (Stoa reeks). Order number (128304). EUR 18,15
(Order here or send us your inquiry:  128304 )

COLLEM,A. VAN. Meijer,Jaap. Ventende profeet. Het joodse dichterschap van A. van Collem. Heemstede, 1980. 100 pag. Ing. Order number (128310). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  128310 )

Collem,A. van. Van de nieuwe gemeenschap der menschen. Een gedicht. Bussum, 1924. 1e druk, 91 pag. Ing. Order number (127975). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  127975 )

Coole,Marcel. Kaluwa. Kongogedichten. Antwerpen, 1957. 1e druk, 81 pag. Linn. Order number (127978). EUR 9,08
(Order here or send us your inquiry:  127978 )

COOLEN,ANTOON. Duinkerken,Anton. Antoon Coolen. 's-Gravenhage, 1949. 1e druk. 178 pag. Linn. Stofomslag. (Schrijvers van heden, 1). Order number (127989). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  127989 )

COOLEN,ANTOON. Renes,T. Bibliografie van Antoon Coolen. 's-Gravenhage, 1957. 48 pag. Ing. Order number (127987). EUR 6,81
Oplaag van 2000 expl. (Order here or send us your inquiry:  127987 )

Coolen,Antoon. De drie gebroeders. Rotterdam, 1936. 1e druk, 322 pag. Geïll. Linn. Order number (127981). EUR 16,00
Bandontwerp, tekeningen en initialen van Hendrik Wiegersma (Order here or send us your inquiry:  127981 )

Coolen,Antoon. Herberg in 't misverstand. Rotterdam, 1938. 1e druk, 375 pag. Linn. Order number (127986). EUR 11,50
(Order here or send us your inquiry:  127986 )

Coolen,Antoon. Peelwerkers. Rotterdam, 1930. 1e druk. 199 pag. Linn. Order number (128760). EUR 20,00
Bandontwerp van Jozef Cantré. (Order here or send us your inquiry:  128760 )

Coolen,Antoon. De schoone voleinding. Hilversum, 1932. 1e druk, 225 pag. Linn. Order number (127982). EUR 15,00
Bandontwerp Jozef Cantré. (Order here or send us your inquiry:  127982 )

Coolen,Antoon. De weg Terug... Antoon Coolen vertelt een Kerstverhaal. Amst., z.j. Ing. , omslag & tekst licht vlekkerig. Order number (159305). EUR 60,00
(Order here or send us your inquiry:  159305 )

Coomans-Eustatia,M., a.o. (ed.). Drie Curacaose schrijvers in veelvoud. Boeli van Leeuwen, Tip Marugg, Frank Martinus Arion. Zutphen, 1991. 544 blz. Z./w. ills. Geb., stofomslag. - Met ex-libris. Order number (217433). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  217433 )

COORNHERT,D.V. Bonger,H. Leven en werk van D.V.Coornhert. Amst., 1978. 427 pp. 1 portr. Cloth, d./j. Order number (130118). EUR 21,50
(Order here or send us your inquiry:  130118 )

COORNHERT,D.V. Meulen,P.v.d. Het Roerspel en de Comedies van Coornhert. Leiden, Brill, 1955. 586 pp. Cloth. Spine discol. Order number (197823). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  197823 )

Coster,Dirk. Dostojevski. Een essay. Arnhem, 1920. 1e druk. 83 pag. Ing. Order number (128001). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  128001 )

Coster,Dirk. Marginalia. Arnhem, 1919. 1e druk. 304 pag. H.leer. Oblong. Order number (128003). EUR 10,21
(Order here or send us your inquiry:  128003 )

Coster,Dirk. Menschen, tijden, boeken. Amst., 1972. 1e druk. 235 pag. H.linn. Order number (128002). EUR 10,21
(Order here or send us your inquiry:  128002 )

Coster,Dirk. Het tweede boek der marginalia. 1e druk. Amst., Em.Querido, 1939. Buckram + stofomslag. Order number (116387). EUR 13,61
Onafgeneden. (Order here or send us your inquiry:  116387 )

COSTER,SAMUEL. Smits-Veldt,M.B. Samuel Coster ethicus-didacticus. Een onderzoek naar dramatische opzet en morele instructie van Uthys, Polyxena en Iphigenia. Groningen, 1986. XIII,499 pp. Boards,d/j. Order number (166689). EUR 55,00
(Order here or send us your inquiry:  166689 )

COUPERUS,LOUIS. Booven,Henri van. Leven en werken van Louis Couperus. Velzen, 1933. 291 pag. Geïll. Ing. Order number (128059). EUR 25,00
Oplaag 1000 expl., ongenummerd exempl. (Order here or send us your inquiry:  128059 )

COUPERUS,LOUIS. Booven,Henri van. Leven en werken van Louis Couperus. Velzen, 1933. 291 pag. Geïll. Linn. Order number (128061). EUR 30,00
Oplaag 1000 expl., ongenummerd exempl. Gesigneerd door de autheur. (Order here or send us your inquiry:  128061 )

COUPERUS,LOUIS. Booven,Henri van. Leven en werken van Louis Couperus. Velzen, 1933. 291 pag. Geïll. Linn. - Ex bibl. exempl. Order number (128062). EUR 25,00
Oplaag 1000 expl., nr. 174. Gesingeerd door de autheur. (Order here or send us your inquiry:  128062 )

COUPERUS,LOUIS. Bordewijk,F. e.a. Over Louis Couperus. Amst., 1952. 88 pag. Ing. Order number (128055). EUR 10,21
(Order here or send us your inquiry:  128055 )

Couperus,Louis. e.a. Kleeding maken de man. 's-Grav., 1915. 80 blz. Linn, licht besch. Order number (139677). EUR 24,96
(Order here or send us your inquiry:  139677 )

COUPERUS,LOUIS. Erbe,Richard. Louis Couperus. Nagelaten werk. Assen & Amst., 1975. 205 blz. Kart. Order number (147569). EUR 12,50
R. Erbe is pseudoniem van R. Breugelmans. (Order here or send us your inquiry:  147569 )

COUPERUS,LOUIS. Reijnders,Karel. Couperus bij Van Deyssel. Een chronologische konfrontatie in beschouwingen, brieven en notities uitgegeven en toegelicht door ... Amst., 1968. 667 pag. Linn. Stofomslag. Order number (128063). EUR 29,00
(Order here or send us your inquiry:  128063 )

COUPERUS,LOUIS. Tricht,Dr.H.W van. Louis Couperus. Een verkenning. Den Haag, 1960. 224 pag. Linn. Stofomslag. Order number (128057). EUR 29,00
(Order here or send us your inquiry:  128057 )

back to top

Couperus,Louis. Am weg der Freude. Roman. Autor. Uebertragung aus dem holl. von Else Otten. Berlin, 1920. 1e druk. 278 pag. Kart.. rug stuk. Order number (128052). EUR 22,69
(Order here or send us your inquiry:  128052 )

Couperus,Louis. Antiek toerisme. Een roman uit Oud-Egypte. [1e druk]. Amst., Van Holkema & Warendorf, 1911. 221 [= 224] pp. Dec. cloth binding by André Vlaanderen. - Stamp on first free endpaper, some foxing. Order number (162520). EUR 225,00
Good copy of the hardcover edition. - Van Vliet, p. 264-266. (Order here or send us your inquiry:  162520 )

Couperus,Louis. Antiek toerisme. Een roman uit Oud-Egypte. [2de druk]. Amst., 1917. 221 pp. Cloth., some foxing on first pages. Sticker on free end-paper. Handwriting in pen on french title page. Spine sl. damaged. Order number (128041). EUR 28,50
(Order here or send us your inquiry:  128041 )

Couperus,Louis. De boeken der kleine zielen: Zielenschemering. Amst., v.Veen, [1902]. 2 dln in 1 189,213 blz. Dec. linn. band, vlek op voorzijde. Order number (198877). EUR 40,00
Redelijk net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  198877 )

Couperus,Louis. Endymion. Amst., 1976. 54 blz. 7 etsen van Peter Yvon de Vries. Ing. Order number (176256). EUR 17,50
(Order here or send us your inquiry:  176256 )

Couperus,Louis. Langs de lijnen van geleidelijkheid. 1e druk. Amst., z.j. [1900]. 2 dln in 1 band. 240, 216 pag. Linn. , sleets. Order number (175746). EUR 35,00
Oplage 3000 exemplaren. - Bandontwerp J.G. van Caspel. (Order here or send us your inquiry:  175746 )

Couperus,Louis. Majesteit. Amst., z.j. 2e druk. 306 pag. Linn. Order number (128014). EUR 22,69
(Order here or send us your inquiry:  128014 )

Couperus,Louis. Majesteit. Amst., z.j. 2e druk. 306 pag. Linn. Roestvlekjes, kaft licht verkleurd. Order number (178244). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  178244 )

Couperus,Louis. Met Louis Couperus in Afrika. 1e druk Amst., z.j.. 142 pag. Ing. Omslag beschadigd langs de randen en onderkant rug. Order number (128016). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  128016 )

Couperus,Louis. Metamorphoze. 1e druk. Amsterdam, L.J.,Veen, [1897]. 429 blz. Or. linnen, rug wat sleets. Order number (200509). EUR 85,00
Bandontwerp door J. Toorop. (Order here or send us your inquiry:  200509 )

Couperus,Louis. Mozaiek. Een keur uit zijn werken. Rotterdam, z.j. 912 pag. Linn. Order number (128018). EUR 22,70
(Order here or send us your inquiry:  128018 )

Couperus,Louis. Nippon. Translated from the Dutch by John de La Valette. New York, George H. Doran Company, [1926]. 284 pp. 24 b./w. ills. Orig. cloth. - Sl. discol., some foxing. First free endpaper with a small tear, very sl. worn. - Overall a good to very good copy. Order number (220253). EUR 40,00
First American edition. (Order here or send us your inquiry:  220253 )

Couperus,Louis. Nippon. Translated from the Dutch by John de La Valette. London, Hurst & Blackett, [1926]. 284 pp. 24 b./w. ills. Orig. cloth. - First free endpaper with a small tear, very sl. worn. - Overall a good to very good copy. Order number (171366). EUR 40,00
First English edition. (Order here or send us your inquiry:  171366 )

Couperus,Louis. Oostwaarts. 's-Grav., 1924. IX,260 pp. Ills. Cloth. Order number (134911). EUR 41,00
Tekst wat vlekkerig. (Order here or send us your inquiry:  134911 )

Couperus,Louis. Oostwaarts. 's-Grav., 1924. IX,260 pp. Ills. Cloth. Order number (164218). EUR 45,00
Naam op schutblad. (Order here or send us your inquiry:  164218 )

Couperus,Louis. Oostwaarts. 's-Grav., 1924. IX,260 pp. Ills. Cloth. Order number (154089). EUR 45,00
Naam op schutblad. (Order here or send us your inquiry:  154089 )

Couperus,Louis. Oostwaarts. 's-Grav., 1924. IX,260 pp. Ills. Clotth. Order number (164219). EUR 50,00
(Order here or send us your inquiry:  164219 )

Couperus,Louis. Over lichtende drempels. Amst., z.j. 1e druk. 187 pag. Ing. Slecht expl. Order number (128019). EUR 20,42
(Order here or send us your inquiry:  128019 )

Couperus,Louis. Proza. 1e druk. Amst.: Van Holkema en Warendorf, [1923, 1924 & 1925]. 3 delen. Orig. donker blauwe dec. banden, ontworpen door Jan B. Heukelom. - Ex-libris op schutbladen. Order number (208065). EUR 65,50
Van Vliet, pag. 320-323, nr. 1& 2. - Nette set. (Order here or send us your inquiry:  208065 )

Couperus,Louis. Proza. 1e druk. Amst.: Van Holkema en Warendorf, [1923-1925] 3 delen. Ing, ontworpen door Jan B. Heukelom. - Ruggen deel 1 en 2 verkleurd en sleets en met naam eigenaar op franse titelbladen, hoekje omslag deel drie mist. Order number (208068). EUR 55,00
Van Vliet, pag. 320-323, nr. 9. (Order here or send us your inquiry:  208068 )

Couperus,Louis. Proza. 1e druk. Amst.: Van Holkema en Warendorf, [1923, 1924 & 1925]. 3 delen. Orig. donker blauwe dec. banden, ontworpen door Jan B. Heukelom. Order number (095782). EUR 72,50
Van Vliet, pag. 320-323, nr. 1& 2. - Nette set. (Order here or send us your inquiry:  95782 )

Couperus,Louis. Reis-impressies. 1e druk. Amst., L.J.Veen, [1894]. 175 pp. Dec. cloth binding, designed by K.Sluyterman. - Spine & edges browned; with owner's stamp & owner's name in ink. Order number (128029). EUR 45,00
Van Vliet, Versierde verhalen, p. 156-158, no. 1. - Published in an edition of ca. 1500 copies. (Order here or send us your inquiry:  128029 )

Couperus,Louis. Romantisch avontuur. Amst., 1931. 1e druk. 43 pag. Ing. (Wereldbibl.). Order number (128040). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  128040 )

Couperus,Louis. Het snoer der ontferming en japansche legenden. 1e druk. Rotterdam, 1924. 271[=276] pag. Dec. blauw linn. band, rug en bovenzijde verschoten. - Naam op schutblad. Order number (128031). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  128031 )

Couperus,Louis. Het snoer der ontferming en japanse legenden. 1e druk. Rotterdam, 1924. 271 pag. Ing. , omslag zwaar besch. Order number (128034). EUR 20,42
(Order here or send us your inquiry:  128034 )

Couperus,Louis. Uit blanke steden onder blauwe lucht. 1e druk. Amst., 1912-1913. 2 dln. 200, 245 pag. Geïll (z./w.). Dec. linn. banden, ontworpen door K.Sluyterman. - Sleets, ruggen ook gevlekt. Order number (208069). EUR 65,00
Van Vliet, pag. 274-279, nr. 5 & 6. - Exemplaren van de beperkte oplage met gouden belettering. (Order here or send us your inquiry:  208069 )

Couperus,Louis. Unter Javas Tropensonne. Berlin, z.j. 350 blz. H.leder. Order number (167019). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  167019 )

Couperus,Louis. Van en over alles en iedereen. Deel I: Rome. [1e druk]. Amst., n.d. 2 dln in 1 band. 95,89 pag. Linn. Lichte vocht vlekjes. Order number (138783). EUR 24,95
(Order here or send us your inquiry:  138783 )

Couperus,Louis. Van en over alles en iedereen. Deel II: Genève, Florence. 1e druk. Amst., z.j. 2 dln. in 1 band. 91,82 pag. H.linn. Order number (128037). EUR 24,95
(Order here or send us your inquiry:  128037 )

Couperus,Louis. Van en over alles en iedereen. Deel III. Sicilië, Venetië, München. 1e druk. Amst., z.j. 2 dln in 1. 96,87 pag. H.linn. Order number (128036). EUR 24,95
(Order here or send us your inquiry:  128036 )

Couperus,Louis. Van en over alles en iedereen. Deel IV. Van en over mijzelf en anderen. Amst., z.j. 2e druk. 2 dln. in 1. 92,79 pag. Linn. Order number (128038). EUR 18,50
(Order here or send us your inquiry:  128038 )

Couperus,Louis. Van en over alles en iedereen. Deel IV. Van en over mijzelf en anderen. 2e druk. Amst., z.j. 2 dln: 92,97 pag. Ing., slijtage. Order number (128084). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  128084 )

Couperus,Louis. Van en over alles en iedereen. Deel IV. Van en over mijzelf en anderen. 2e druk. Amst., z.j. 2 dln. in 1. 92,79 pag. Linnen, lichte slijtage. Order number (171082). EUR 16,50
(Order here or send us your inquiry:  171082 )

Couperus,Louis. Van en over alles en iedereen. Deel V: Spaansch toerisme. Amst., z.j. 1e druk, 2 dln in 1 band. 104,108 pag. Cloth. Order number (147566). EUR 24,95
(Order here or send us your inquiry:  147566 )

Couperus,Louis. Van oude mensen, de dingen die voorbijgaan. [Zuid-Afrikaanse uitgaven]. Pretoria, 1977. 248 blz. Kart. Order number (150900). EUR 25,00
20 blz. inleiding in het Afrikaans. Met potlood- en penaantekeningen (Order here or send us your inquiry:  150900 )

Couperus,Louis. Der verliebte Esel. Roman. Einzig berechtigte Uebertragung von Else Otten. Berlin, z.j. 1e druk. 176 pag. H.linn. Order number (128050). EUR 50,00
(Order here or send us your inquiry:  128050 )

Couperus,Louis. De verliefde ezel. Rotterdam, 1918. 1e druk. 178 pag. Ing. Order number (128039). EUR 34,00
(Order here or send us your inquiry:  128039 )

Couperus,Louis. Verzameld werken. 1e druk. Amst. & Antwerpen, 1952-1957. 12 dln. Linn., zonder stofomslagen. Order number (200516). EUR 135,00
Dundruk uitgave. - Redelijk nette set. (Order here or send us your inquiry:  200516 )

Couperus,Louis. Verzameld werken. 2e, ongew. druk. Amst. & Antwerpen, 1975. 12 dln. Linn. stofomslagen (omslagen sleets langs de randen). Order number (200512). EUR 145,00
Dundruk uitgave. (Order here or send us your inquiry:  200512 )

Couperus,Louis. Wereldvrede. Amst., z.j. (=1895), 1e druk. 379 pag. Roze linnen, rug licht verbleekt en voorkant vlekkerig. Order number (128045). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  128045 )

Couperus,Louis. Xerxes oder der Hochmut. Einzig berechtigte uebertragung von Else Otten. Berlin, z.j. 1e druk. 276 pag. H.linn. Order number (128051). EUR 39,00
(Order here or send us your inquiry:  128051 )

Couperus,Louis. De zwaluwen Neergestreken. Amst. n.d. 221 blz. Linn. 1e druk. Order number (147567). EUR 20,42
(Order here or send us your inquiry:  147567 )

back to top

CREMER,JAN & JAYNE MANSFIELD. Dauphin,Gerald. Jan Cremer in New York & Jayne Mansfield. Antw., [1966]. 46 pp. B./w. ills. (incl. one loose plt). Soft cover, spine worn. Order number (208683). EUR 22,50
(Order here or send us your inquiry:  208683 )

CREMER,JAN. Begley,Louis. Oorlog en leugen. Roman vertaald door Babet Mossel. Amst., 1993. 181 pag. Ing., op de omslag een afbeelding van een schilderij van Jan Cremer. Order number (216307). EUR 25,00
Op het titelblad een opdracht van Jan Cremer: "17 dec 1993 Voor [...] In vriendschap Jan Cremer & Babette & Ivan". (Order here or send us your inquiry:  216307 )

Cremer,Jan. Made in U.S.A. 1e druk. Utrecht & Antwerpen, 1969. 247 blz. Geïll. Ing., rug verkleurd. Order number (139738). EUR 20,40
(Order here or send us your inquiry:  139738 )

Cremers,Marie. Verzen. Amst.: L.J.Veen, [1916]. 44 pp. Linnen, wat verschoten. Order number (183605). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  183605 )

Croiset,Max. De medeplichtigen gevolgd door Amphitryon. 's-Gravenhage, 1957. 1e druk. 114 pag. Linn. Order number (128075). EUR 7,94
(Order here or send us your inquiry:  128075 )

Croiset,Max. Toneelwerk. Hamlets vader. Kettingreactie. Sonja. 's-Gravenhage, 1960. 1e druk. 254 pag. Linn. Order number (128078). EUR 12,48
(Order here or send us your inquiry:  128078 )

Crone,C.C.S. Stephan en Lizette. Amst., 1981. Tekst & ills. Omslag. Order number (163530). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  163530 )

Daalberg,Bruno (= pseud. Petrus de van Wakker van Zon). Jan Perfect of de weg der volmaking, vertoond in het leven en de zonderlinge lotgevallen van een Leijdsche apothekerszoon. Kluchtige roman. Eerste deel. 3e druk. Te Amsterdam: J.Immerzeel Jr., [1834]. 1 vol. [of 2]. 196 pp. One engraved single-page plate dep. the interior of a pharmacy. Orig. soft cover, foxed. Order number (207771). EUR 35,00
Only volume one. (Order here or send us your inquiry:  207771 )

DAISNE,JOHAN. Speliers,Hedwig. De pool van de droom. Van en over Johan Daisne. Antwerpen, 1983. 329 pag. Ing. Order number (128082). EUR 15,88
(Order here or send us your inquiry:  128082 )

Daisne,Johan. De man die zijn haar kort liet knippen. 2e druk. Rotterdam, 1950. 175 blz. Kart. (Nimmer Dralend Reeks No. 27). Order number (177817). EUR 150,00
Uit het bezit van D. de Josselin de Jong, met de handtekeningen van: Anna Blaman, N.C.v.Zeggelen, C.Kelk, 's'-Gravesande, M.H.Zékely-Lulofs, Bertus Aafjes, Joseph Mendel, Johan Fabricius, Josien Reulinmgs, David de Jong, Jan Campert, Adriaan Morriën, Jan Mens, Jaap Romeijn, A.Roland Holst, Ferdinand Lange, Clare Lennart, Clara Eggermond, A.Beuskens, Harriet Freezer, A.E.v.Praag, Ed Hoornik , en enkele anderen. (Order here or send us your inquiry:  177817 )

DAUM,P.A. Termorshuizen,Gerard. P.A.Daum. Journalist en Romancier van Tempo Doeloe. Amst., 1988. 632 pp. Cloth, d/j. Order number (187111). EUR 27,50
(Order here or send us your inquiry:  187111 )

Debrot,Cola. & G. Knuvelder. Ars et Vita. 2e druk. Helmond, 1946. 82 pag. Linn. Order number (128096). EUR 5,67
(Order here or send us your inquiry:  128096 )

Debrot,Cola. De afwezigen. Amst., 1952. 1e en enige druk. 29 pag. Ing. Order number (128090). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  128090 )

Debrot,Cola. Bekentenis in Toledo. Amst., 1946. 2e druk. 21 pag. Ing. Order number (128093). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  128093 )

Debrot,Cola. Navrante zomer. Amst., 1945. 1e en enige druk. 24 pag. Ing. Order number (128094). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  128094 )

Debrot,Cola. Tussen de grijze lijnen. Amst., zj. 1e druk. 65 pag. Ing. Order number (128095). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  128095 )

Debrot,Cola. Verzameld Werk. Amsterdam, 1985-1989. 7 dln. Cloth, d/j. Order number (183036). EUR 65,00
(Order here or send us your inquiry:  183036 )

Deelder,Jules A. Drukke dagen. Amst., 1985. 1e druk. 35 pag. Ing. Order number (133938). EUR 8,00
Oplaag van 500 genumm. exempl. (Order here or send us your inquiry:  133938 )

Deelder,Jules A. Euformismen. Amst., 1991. 67 blz. Ing. Order number (156055). EUR 15,00
Met opdracht : "Voor de Bom van J.". (Order here or send us your inquiry:  156055 )

DETLEV VOSS,H. Vondel,Joost van den. Gysbrecht van Aemstel. d'Oondergank van zijne stadt, en zijn ballingschap. Treurspel. Erindale Woodlands (Ontario), Paroquet Press, 1975. 76,[5] pp. Illustrations afte silhouettes by H,Detlev Voss. Cloth. Oblong. Order number (219092). EUR 75,00
Published in a limited edition of 50 numbered copies (no. '33'), signed by the artist. (Order here or send us your inquiry:  219092 )

DEYSSEL,LODEWIJK VAN. Prick H.G.M. De Adriaantjes. Een onderzoek naar wording in Achterberg en van Van Deyssels Kind-leven. Amst., 1977. 625 pag. Linn., met stofomslag. Order number (128128). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  128128 )

DEYSSEL,LODEWIJK VAN. Prick H.G.M. In de zekerheid van eigen heerlijkheid. Het leven van Lodewijk van Deyssel tot 1890. Amsterdam, 1997. 1080 pag. Enkele z./w. ills. Linnen, stofomslag. Order number (209822). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  209822 )

DEYSSEL,LODEWIJK VAN. Prick H.G.M. Lodewijk van Deyssel. Dertien close-ups. Amst., 1964. 180 pag. Linn. Order number (128135). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  128135 )

DEYSSEL,LODEWIJK VAN. Prick H.G.M. Een vreemdeling op de wegen. Het leven van Lodewijk van Deyssel vanaf 1890. Amst., 2003. 1430 pag. Linn., met stofomslag. Order number (220247). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  220247 )

DEYSSEL,LODEWIJK VAN. Ritter jr. P.H. Lodewijk van Deyssel. Baarn, 1921. 2e herz. druk. 109 pag. Met portret. Ing. Order number (128130). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  128130 )

Deyssel,Lodewijk Van. Het leven van Frank Rozelaar. 's-Grav., 1982. 384 blz. Ing. Order number (130418). EUR 449,00
(Order here or send us your inquiry:  130418 )

Deyssel,Lodewijk Van. Multatuli. Multatuli en Mr. J. Van Lennep. Multatuli en de vrouwen. Rotterdam, 1922. 2e herz. druk. 258 pag. Ing. Order number (128114). EUR 22,69
(Order here or send us your inquiry:  128114 )

Deyssel,Lodewijk Van. Prosa-Gedichte. Einzig autorisierte Übersetzung aus dem holländischen van Benno J. Stockvis. Lpz. & Amst., z.j. 83 pag. Ing., beschad. Order number (128134). EUR 9,08
(Order here or send us your inquiry:  128134 )

Deyssel,Lodewijk Van. Schetsen. Maastricht, 1926. 1e druk. 69 pag. Ing. Order number (135026). EUR 68,00
Oplaag van 300 genumm. exempl. Letter en initialen van S.H. Roos. (Order here or send us your inquiry:  135026 )

Deyssel,Lodewijk Van. Uit het leven van Frank Rozelaar. Amst., 1911. 1e druk. 279 pag. Ing., minder fraai. Order number (128137). EUR 20,42
(Order here or send us your inquiry:  128137 )

Deyssel,Lodewijk Van. Uit het leven van Frank Rozelaar. Amst., 1911. 1e druk. 279 pag. Linn. Band verkleurd. Order number (128136). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  128136 )

Deyssel,Lodewijk Van. Verzamelde Opstellen. Bundel 1. Amst., 1899. 2e en laatste druk. 286 pag. Linn. Order number (128118). EUR 11,35
(Order here or send us your inquiry:  128118 )

Deyssel,Lodewijk Van. Verzamelde Opstellen. Bundel 7. Amst., 1904. 1e en enige druk. 335 pag. Ing. Order number (128122). EUR 11,35
(Order here or send us your inquiry:  128122 )

Deyssel,Lodewijk Van. Verzamelde Opstellen. Bundel 7. Amst., 1904. 1e en enige druk. 335 pag. Linn. Order number (128121). EUR 15,90
(Order here or send us your inquiry:  128121 )

Deyssel,Lodewijk Van. Verzamelde werken. Amst.: Scheltema & Holkema's Boekhandel, [1920]. 6 dln. Dec. groene linnen banden. Order number (183566). EUR 35,00
Complete set van 6 banden verzamelde werken (werken in 2e & 3e druk). (Order here or send us your inquiry:  183566 )

Deyssel,Lodewijk Van. Verzamelde werken. Amst.: Scheltema & Holkema's Boekhandel, [1920]. 6 dln. Dec. blauwe linnen banden. - Rug band 1 met schade aan bovenzijde. Order number (183567). EUR 50,00
Complete set van 6 banden verzamelde werken (werken in 2e & 3e druk). (Order here or send us your inquiry:  183567 )

Deyssel,Lodewijk Van. Werk der Laatste Jaren. Amst., 1923. 1e druk. 319 pag. Linn. Order number (128116). EUR 20,42
(Order here or send us your inquiry:  128116 )

Diels,Gerard. Het doornen zeel. Gedichten. Amst., 1946. 1e druk. 78 pag. Ing. Order number (128678). EUR 20,42
(Order here or send us your inquiry:  128678 )

Diels,Gerard. Het Doornen zeel. Amst., 1946. 1e druk. 76 pag. Ing. Order number (128139). EUR 20,42
Met opdracht. (Order here or send us your inquiry:  128139 )

DIJKSTRA,JOHAN. Huizenga-Onnekes,E.J. (ed.). Het boek van Trijntje Soldaats. Groningen, P.Noordhoff, [1928]. 75 pp. Woodcuts pates and & initials by Johan Dijkstra. Soft cover, cover & endpapers foxed, cover with waterstain, spine-ends damaged. (Groninger Volksvertellingen, Deel 1). Order number (220731). EUR 150,00
Printed by H.N.Werkman in a limited edition of 600 copies. - Text & ills in fine condition. (Order here or send us your inquiry:  220731 )

DIJKSTRA,JOHAN. Huizinga-Onnekes,E.J. (ed.) Het boek van Minne Koning. Groningen, P.Noordhoff, 1930. 115 pp. Woodcuts pates and & initials by Johan Dijkstra. Soft cover, sl. worn, cover & endpapers foxed. (Groninger Volksvertellingen, Deel 2). Limited to 600 copies. Order number (220732). EUR 300,00
Printed by H.N.Werkman in a limited edition of 600 copies. - Text & ills in fine condition. (Order here or send us your inquiry:  220732 )

Dinaux,C.J.E. Gegist bestek. Benaderingen en ontmoetingen. Deel 1. 's-Gravenhage, z.j. (=1958), 1e druk. 267 pag. Foto's. Linn. Stofomslag. Order number (128683). EUR 29,00
(Order here or send us your inquiry:  128683 )

back to top

Dinaux,C.J.E. Kinderleed door Thoman Mann. Geautoriseerde vertaling door ... Amst., z.j. 1e druk. 87 pag. Kart. Order number (128682). EUR 11,34
Bandversiering van Henri van de Velde. (Order here or send us your inquiry:  128682 )

Dinaux,C.J.E. Tristan door Thoman Mann. Geautoriseerde vertaling door ... Amst., z.j. 1e druk. 95 pag. Ing. Order number (128679). EUR 11,34
Bandversiering van Henri van de Velde. (Order here or send us your inquiry:  128679 )

Dis,Adriaan van. Een waarze sat. 1e druk. Gron., 1997. 22 pp. Soft cover. Order number (182345). EUR 8,00
(Order here or send us your inquiry:  182345 )

Dis,L.M. van. Reformatorische Rederijkersspelen uit de eerste helft van de 16e eeuw. Haarlem, 1937. 372 blz. Ing., rug gekleurd. [Diss.] Order number (197992). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  197992 )

Doesburg,Theo van & Kurt Schwitters. An Anna Blume. Aan Anna Bloeme. Woubrugge, 1982. Herdruk van uitgave van 1923. Ing. Order number (128687). EUR 20,42
1 van 73 genummerde exempl. (Order here or send us your inquiry:  128687 )

Doesburg,Theo van & Kurt Schwitters. An Anna Blume. Aan Anna Bloeme. Woubrugge, 1982. Herdruk van uitgave van 1923. Linn. Order number (128684). EUR 41,00
1 van 26 genummerde exempl. (Order here or send us your inquiry:  128684 )

DOEVE. Aafjes,Bertus. Amoureus Liedje in de Morgenstond. Den Haag, A.A.M. Stols Uitgever, 1941. Unpaginated. B./w. illustration by Doeve. Soft cover (Orpheus, no.1). Order number (188022). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  188022 )

DOEVE. Doeve. Zestig reproducties van zijn werk. Baarn, 1984. 36 pp. Illustr. Cloth,d/j. - Photo pasted on French-title. Order number (207093). EUR 125,00
With autogr. dedication in ink: "tot ......al moraliserend.... dat het doevels vuur zijn louterende werking zal doen voelen naast al zijn vernietigende kracht. Eppo". (Order here or send us your inquiry:  207093 )

Donker,Anthonie. Het boek der vertroosting. Leiden, 1936. 1e druk. 196 pag. Linn. Stofomslag. Order number (128691). EUR 7,94
(Order here or send us your inquiry:  128691 )

Donker,Anthonie. De episode van de verrnieuwing onzer poëzie (1880-1894). Utrecht, 1929. 180 blz. H.linn. Order number (141254). EUR 15,88
(Order here or send us your inquiry:  141254 )

Donker,Anthonie. Gebroken licht. Arnhem, 1934. 1e druk. 63 pag. Linn. Stofomslag. Order number (133201). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  133201 )

Donker,Anthonie. Grenzen. Arnhem, 1929. 1e druk. 60 pag. Linn. Order number (128695). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  128695 )

Donker,Anthonie. Hannibal over den Helicon? Een nieuwe dichtergeneratie en haar werkelijkheid. Arnhem, 1940. 1e en enige druk. 121 pag. H.linn. Order number (128697). EUR 8,50
(Order here or send us your inquiry:  128697 )

Donker,Anthonie. Kruistochten. Utrecht, 1929. 1e en enige druk. 49 pag. Linn. Order number (128696). EUR 9,08
(Order here or send us your inquiry:  128696 )

Donker,Anthonie. Onvoltooide symphonie. Arnhem, 1938. 1e en enige druk. 31 pag. Ing. Order number (128700). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  128700 )

Donker,Anthonie. Orcus en Orpheus. Arnhem, 1916. 1e druk. 48 pag. H.linn. Order number (135119). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  135119 )

Donker,Anthonie. De schichtige pegasus. Brussel, 1932. 1e druk. 166 pag. Ing. Order number (128701). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  128701 )

Donker,Anthonie. Wij achter de tralies. Herinneringen van no. 2911 in de gevangenis geschreven door Georg Fuchs. Geautoriseerde vertaling van ... Arnhem, 1931. 1e druk. 345 pag. Linn. Stofomslag. Order number (128702). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  128702 )

Donkersloot,N.A. Dichter en gemeenschap. Rede. Amst., 1936. 1e druk. 27 pag. Ing. Order number (128704). EUR 4,54
(Order here or send us your inquiry:  128704 )

Dorleijn,Gillis (ed.), a.o. Schepelingen van De Blauwe Schuit. Brieven van Bertus Aafjes, K. Heeroma, M. Nijhoff, S. Vestdijk en Hendrik de Vries aan F.R.A. Henkels, 1940-1946. Den Haag, 2003. 338 pp. B./w. ills. Stiff soft cover (Achter het Boek, 36). Order number (188132). EUR 22,50
(Order here or send us your inquiry:  188132 )

Dorna,Mary. Drie verhalen. Haarlem, 1983. Tekst. Oplage 125 ex. waarvan 40 gebonden. Nr. VI. Linn. Order number (165724). EUR 22,50
(Order here or send us your inquiry:  165724 )

Draye,Greet. Laboratoria van de natie. Literaire genootschappen in Vlaanderen 1830-1914. Nijmegen, 2009. 458 blz. Z./w. ills. Ing. Order number (221205). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  221205 )

Dubois,Pierre H. Over Simenon. 's'-Grav., 1977. 59 blz. Ing. Met opdracht..... 1996 en handgeschreven brief in inkt, gedateerd 1996: "Lieve Dea............ Order number (159304). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  159304 )

Dubois,Pierre H. Quia Absurdum. 's-Gravenhage, 1947. 1e druk. 65 pag. Kart. (Helikon jrg 13, nr. 39). Order number (128720). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  128720 )

Duinhoven,A.M. De geschiedenis van Beatrijs. Utrecht, 1989. 2 dl. 313,55 pag. Ing. Order number (213527). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  213527 )

Duinkerken,Anton van. De dichter en de ouderdom. Haarlem & Antwerpen, z.j. 1e druk. 60 pag. Ing. Order number (128727). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  128727 )

Duinkerken,Anton van. Verzen op kerstmis. Hilversum, 1941. 1e druk. 28 pag. Linn. Order number (133200). EUR 45,00
Op oud-hollands papier, gesigneerd en genumm. door de schrijver. (Order here or send us your inquiry:  133200 )

Duinkerken,Anton van. Waaiend pluis. Z.pl., Mansarde Pers, z.j. (handpers). Ongepag. (9 gedichten). 1 houtsnede & 1 sluitvignet door R.U.T. de Paauw. Ing., los. Omslag heel licht verkl. Order number (219823). EUR 25,00
Oplaag van 100 genummerde exempl. (36). Gesigneerd door de auteur. (Order here or send us your inquiry:  219823 )

Duinkerken,Anton van. Welaan dan, beminde geloovigen. Hilversum, 1933. 1e en enige druk. 202 pag. Linn. Order number (128730). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  128730 )

DULLAERT,HEIMAN. Putte,P.C.A.v. Heijmen Dullaert. Een biografische studie over de Rotterdamse dichter-schilder; commentaar en taalkundige verklaringen bij zijn gedichten, gevolgd door een fotomechanische heruitgave van zijn dichtwerk. Groningen, 1978. 2 vols. XVI,380,212 pp. Cloth. Many notes written. Order number (171729). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  171729 )

Dullemen,Inez van. ¡ Viva Mexico! Een kroniek. Amst., 1988. 1e druk. 155 pp. & krt. Ing. Order number (185638). EUR 25,00
Zeer goede sttat. (Order here or send us your inquiry:  185638 )

Dullemen,Inez van. Vroeg is dood. Amst., 1994. 127 pp. Geb., stofomslag. Order number (185637). EUR 15,00
Als nieuw. (Order here or send us your inquiry:  185637 )

Durlacher,Jessica. [Red.]. De olifant & het joodse probleem. Amst., 1994. 176 pag. Karton, stofomslag. Order number (200462). EUR 8,00
(Order here or send us your inquiry:  200462 )

Durlacher,Jessica. Het Geweten. Amst., 1997. 333 pp. Soft cover. Order number (187478). EUR 25,00
Signed in ink on first endpaper by the author: ''Jessica Durlacher.'' (Order here or send us your inquiry:  187478 )

Eeden,F.W.Van. Sirius en Siderius. Amst., 1912-1924. 3 dln. 224,278,358 blz. Linn. Order number (151632). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  151632 )

Eeden,Frederik van & Lodewijk van Deyssel. De briefwisseling tussen Frederik van Eeden en Lodewijk van Deyssel. Zwolle, 1964. 395 pag. Linn. Stofomslag. Order number (128734). EUR 20,42
(Order here or send us your inquiry:  128734 )

EEDEN,FREDERIK VAN. Fontijn,Jan. Tweespalt. Het leven van Frederik van Eeden tot 1901. Amt.., 1990. 598 pag. Linn., stofomslag. Order number (189660). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  189660 )

EEDEN,FREDERIK VAN. Kalff Jr.,Dr.G. Frederik van Eeden. Psychologie van den tachtiger. Groningen, 1927. 542 pag. Linn. Order number (128786). EUR 45,00
(Order here or send us your inquiry:  128786 )

EEDEN,FREDERIK VAN. Lansberg,Dr.Ph.A. Letterkundige studiën. De kleine Johannes, tweede en derde deel door Frederik van Eeden. Een studiebeeld naar aanleiding van diens overgang tot R.K. Kerk. 's-Gravenhage, z.j. (=1925), 1e druk. 157 pag. Linn. Order number (128782). EUR 10,21
(Order here or send us your inquiry:  128782 )

EEDEN,FREDERIK VAN. Padberg,H. Frederik van Eeden. Roermond, 1925. 248 pag. Ing. Order number (128778). EUR 15,88
Met portret. (Order here or send us your inquiry:  128778 )

EEDEN,FREDERIK VAN. Rümke,H.C. Over Frederik van Eeden's van de koele meren des doods. Een essay. Amst., 1964. 191 pp. H.vellum. Order number (128773). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  128773 )

EEDEN,FREDERIK VAN. Starmans,A.H. Psychologische analyse van het jeugddagboek van Frederik van Eeden. Amst., 1939. 147 pag. Ing. [Diss.] Order number (128788). EUR 17,50
(Order here or send us your inquiry:  128788 )

back to top

EEDEN,FREDERIK VAN. Tricht,H.W. van. Frederik van Eeden. Denker en strijder. (Diss.) Amst., 1934. 172 pag. Soft cover. Order number (128771). EUR 22,69
(Order here or send us your inquiry:  128771 )

EEDEN,FREDERIK VAN. Verwey,Albert. Frederik van Eeden. Santpoort, 1939. 1e druk. 332 pag. Linn. Order number (150783). EUR 29,00
(Order here or send us your inquiry:  150783 )

Eeden,Frederik van. Brieven van Frederik van Eeden aan Henri Borel. Den Haag, z.j. (=1934), 1e en enige druk. 178 pag. Linn. Order number (128737). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  128737 )

Eeden,Frederik van. De broeders. Tragedie van het recht. Leiden, 1983. 213 blz. Ing. Order number (130417). EUR 4,49
(Order here or send us your inquiry:  130417 )

Eeden,Frederik van. Dagboek 1878-1923. Deel II: 1901-1910. Culemborg, 1971. 1146,44 pp. Linn., omslag. Order number (165169). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  165169 )

Eeden,Frederik van. Dagboek 1878-1923. Deel II: 1911-1918. Culemborg, 1971. 579 pp. Linn., omslag. Order number (165170). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  165170 )

Eeden,Frederik van. Eucharistie. Het woord der verzoening. Een lied in Hebreeuwsen trant. Alkmaar, 1924. 1e druk. 1 ill. Ing. Order number (128742). EUR 11,34
Titelplaat van J. Toorop. (Order here or send us your inquiry:  128742 )

Eeden,Frederik van. Gedachten van Dr. Frederik van Eeden. Verzameld door L.C.J. van Vliet-van Dam. Amst., z.j. (=1920), 1e druk. Linn. Order number (128743). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  128743 )

Eeden,Frederik van. De geestelijke verovering der wereld. Een oproep van Frederik van Eeden. Uit het Duitsch vertaald door Henri Borel. 's-Gravenhage, 1933. 78 pp. Boards. - Sl. foxed along the edges. Order number (128744). EUR 13,50
(Order here or send us your inquiry:  128744 )

Eeden,Frederik van. De kleine Johannes met IX lithografiën en versieringen door Edzard Koning. 's-Gravenhage, Mouton & Co, [1898] 190 pag. 9 gelithografeerde platen door E.Koning. Dec. half perkamenten band, klein beetje sleets. - Ex-bibliotheek exemplaar (drie stempels, twee nummers in inkt, schutbladen verkleurd, etc.). Order number (128750). EUR 400,00
Luxe editie van De kleine Johannes. - Ondanks de stempels, etc. nog een net exemplaar. - Brachus (1973) 981122. (Order here or send us your inquiry:  128750 )

Eeden,Frederik van. De kleine Johannes. 3e druk. 's-Gravenhage, 1893. 192 pag. 1 ill. Linn., wat versleten. Order number (157407). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  157407 )

Eeden,Frederik van. De kleine Johannes. Derde deel. Amst., 1906. 355 pag. Linn. Order number (128751). EUR 13,60
(Order here or send us your inquiry:  128751 )

Eeden,Frederik van. De kleine Johannes. Tweede deel. Amst., 1905. 216 pag. Linn. Order number (128752). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  128752 )

Eeden,Frederik van. Liber Amicorum. Aangeboden t.g.v.z. 70-ste verjaardag 3 April 1930. Amst., 1930. 212 blz. Geïll. Linnen, vlekkig en onderzijde rug licht besch. Text met bruine vochtvlekkjes. Order number (160051). EUR 40,00
(Order here or send us your inquiry:  160051 )

Eeden,Frederik van. Het sonnet. Blijspel in drie bedrijven. Amst., 1898. 2e druk. 67 pag. Ing. Order number (128764). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  128764 )

Eeden,Frederik van. Uit jezus oopenbaar leeven. Amst., 1922. 1e druk. 214 pag. Linn., m.fr. Order number (128765). EUR 18,15
(Order here or send us your inquiry:  128765 )

Eeden,Frederik van. Van de koele meren des doods. 1e druk. Amst., W.Versluys, 1900. 511 blz. H.linn. - Ondanks een paar kleine vlekjes een zeer net exemplaar. Order number (154238). EUR 80,00
(Order here or send us your inquiry:  154238 )

Eerenbemt,Nathalie & Har Sanders. Overbrieven in 51 weken. Utrecht, 1979. 211 blz. Boards. Geïll. Oplage 250 ex. (nr. 58) gesigneerd. Order number (169120). EUR 35,00
Verpakt als doosje, met touw. (Order here or send us your inquiry:  169120 )

Eerenbemt,Nathalie & Har Sanders. Overbrieven in 51 weken. Utrecht, 1979. 211 blz. Geïll. Boards. Order number (169136). EUR 12,50
Verpakt als doosje, met touw. (Order here or send us your inquiry:  169136 )

Eggink,Clara. Landinwaarts. 's-Gravenhage, 1941. 1e druk. 31 pag. H.linn. Order number (128798). EUR 5,67
(Order here or send us your inquiry:  128798 )

Eggink,Clara. Het schiereiland. Verzamelde gedichten. Rijswijk, 1940. 2e druk. 60 pag. Linn. Order number (128801). EUR 5,67
(Order here or send us your inquiry:  128801 )

Eijkelboom,Jan en P.v.Oudheusden. Rotterdam in tekst en beeld. Vianen, 1983. 156 blz. Geïll. Ing. Order number (176230). EUR 9,00
(Order here or send us your inquiry:  176230 )

Elburg,Jan G. Drietand. Gedichten 1952-1958. Amst., 1960. 1e druk. 158 pag. Ing. (LP 39). Order number (128806). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  128806 )

Elburg,Jan G. De gedachte mijn echo. Amst., 1964. 1e druk. 110 pag. Ing. (LP 121). Order number (128802). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  128802 )

Elburg,Jan G. Laag Tibet. Amst., z.j. (=1952), 1e druk. 70 pag. Ing., los. Order number (128808). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  128808 )

Elburg,Jan G. Praatjes kijken. Zaandijk, 1960. 1e en enige druk. 72 pag. Ing. Order number (128807). EUR 15,88
(Order here or send us your inquiry:  128807 )

Elburg,Jan G. Streep door de rekening. 1e druk. Amst., 1965. 63 pag. Ing. Order number (128805). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  128805 )

Elburg,Jan G. De vlag van de werkelijkheid. Amst., z.j. 1e druk. 92 pag. Ing. Order number (128809). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  128809 )

Ellerbroek-Fortuin,E. Amsterdamse rederijkersspelen in de zestiende eeuw. Gron. & Batavia, 1937. IV,216 blz. 1 plaat. Ing. [Diss.]. Order number (047687). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  47687 )

Ellerbroek-Fortuin,E. Amsterdamse rederijkersspelen in de zestiende eeuw. Gron. & Batavia, 1937. IV,216 blz. 1 plaat. Ing. - Exlibrary copy. Order number (181890). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  181890 )

ELSKEN,ED VAN DER, a.o. Campert,Remco, a.o. Boekje open. Baarn, 1963. 151 pp. B./w. ills, incl. ills after photographs by a.o. Ed van der Elsken. Cloth, d./j. worn. Order number (128227). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  128227 )

ELSSCHOT,WILLEM. Ridder,Ida De. Willem en Elsschot en de piano. Amst., 2000. 79 pag. Kart. (W.E.G. 7). Order number (212149). EUR 20,00
Één van 500 gebonden exemplaren voor de leden en sponsors van de Willem Elsschot Genootschap. (Order here or send us your inquiry:  212149 )

Elsschot,Willem. Brieven. Amst., 1993. 1237 pag. Linn, stofomslag. - Omslag licht beschadigd. Order number (193562). EUR 22,50
Dundruk. (Order here or send us your inquiry:  193562 )

Elsschot,Willem. Het dwaallicht. 2e druk. Amst., [1947]. 99 pag. Kart. Order number (128810). EUR 15,88
(Order here or send us your inquiry:  128810 )

Elsschot,Willem. De leeuwentemmer. 1e druk. Amst., P.N. van Kampen, [1940]. 116 pag. Linn. - Tekst pagina's met vocht vlekjes, klein beetje sleets op de rug, zonder stofomslag. Order number (172129). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  172129 )

Elsschot,Willem. Lijmen. 1e druk. Antwerpen, L.J.Janssens & Zonen, 1924. 256 blz. Opnieuw gebonden in sobere linnen band. Order number (223070). EUR 125,00
Uitgegeven in een genummerde oplage. (Order here or send us your inquiry:  223070 )

Elsschot,Willem. Verzameld werk. 2e druk. Amst., 1957. 750 pp. Cloth, d./j. - Sl. worn. Order number (197902). EUR 750,00
Signed by Willem Elsschot on the first free endpaper. - With an original portrait photograph showing Elsschot reading a copy of his collected works. (Order here or send us your inquiry:  197902 )

Elsschot,Willem. Zwijgen kan niet verbeterd worden. Ongebundelde teksten. Amst., 1979. 175 blz. Linn, omslag. Order number (159671). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  159671 )

EMANTS,MARCELLUS Maas,Nop. Marcellus Emants. Aantekeningen. 's'-Grav., 1985. 180 blz. 56 illustr. Linn. Order number (179166). EUR 16,00
(Order here or send us your inquiry:  179166 )

EMANTS,MARCELLUS. Dubois,Pierre H. Marcellus Emants. Een schrijversleven. 's-Gravenhage, 1980. 2e herz. en uitgebr. druk. 442 pag. Linn., stofomslag Order number (129338). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  129338 )

Emants,Marcellus. Als het getij verloopt... Blijspel in één bedrijf. Amst., z.j. (=1920), 1e druk. 34 pag. Ing. Order number (129318). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  129318 )

Emants,Marcellus. Artiest. Toneelspel in drie bedrijven. Amst., z.j. (=1895), 1e en enige druk. 155 pag. H.cloth. Order number (147198). EUR 20,00
Met plakker op voorplat. (Order here or send us your inquiry:  147198 )

back to top

Emants,Marcellus. Domheidsmacht. Toneelspel in 5 bedrijven. Pretoria, 1944. 116 blz. H.linn. voorkant licht besch. Order number (146448). EUR 15,00
Zuidafrikaanse editie. (Order here or send us your inquiry:  146448 )

Emants,Marcellus. Fatsoen. Toneelspel in drie bedrijven. 1e druk. Amst., z.j. (=1890). 145 pag. Ing. Order number (129320). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  129320 )

Emants,Marcellus. Geuren. Tooneelspel in drie bedrijven. Amst., 1924. 1e druk. 75 pag. Ing. Order number (129319). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  129319 )

Emants,Marcellus. Godenschemering. Een gedicht. Haarlem, 1910. 3e druk. 101 pag. Ing. Order number (129322). EUR 11,35
(Order here or send us your inquiry:  129322 )

Emants,Marcellus. Godenschemering. Een gedicht. Haarlem, z.j. (=1885), 2e druk. 131 pag. Linn. Order number (129321). EUR 20,42
(Order here or send us your inquiry:  129321 )

Emants,Marcellus. Godenschemering. Een gedicht. Haarlem, 1916. 4e druk. 101 pag. H.linn. Order number (129323). EUR 11,35
(Order here or send us your inquiry:  129323 )

Emants,Marcellus. Goudakker's illusien. Een verhaal. 's-Gravenhage, 1885. 1e druk. 196 pag. H.linn., opn. geb. met org. omslag. Order number (129324). EUR 102,00
(Order here or send us your inquiry:  129324 )

Emants,Marcellus. Goudakkers illusien. Haarlem, W.Gossler, 1885. 196 blz. Linn. Library mark. Order number (135897). EUR 102,00
(Order here or send us your inquiry:  135897 )

Emants,Marcellus. Haar zuster. Toneelspel in vier bedrijven. 's-Gravenhage, 1890. 1e druk. 150 pag. Ing. Order number (129325). EUR 22,50
(Order here or send us your inquiry:  129325 )

Emants,Marcellus. Hij. Dramatisch tafreel. Amst., z.j. (=1894), 1e druk. 32 pag. Ing. Order number (129326). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  129326 )

Emants,Marcellus. In de praktijk. Blijspel in één bedrijf. Amst., z.j. (=1903), 1e druk. 59 pag. Ing. Order number (129327). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  129327 )

Emants,Marcellus. Liefdeleven. Roman. 1e druk. Amst., 1916. 439 blz. Linn. , rug hersteld. - Minder fraai ex. in or. band. Order number (175745). EUR 45,00
(Order here or send us your inquiry:  175745 )

Emants,Marcellus. Liefdeleven. Roman. 2e druk. Amst., 1919. 280 pag. Kart. Order number (129328). EUR 20,42
(Order here or send us your inquiry:  129328 )

Emants,Marcellus. Lilith. Gedicht in drie zangen. 1e druk. Haarlem, W.C.de Graaff., z.j. 65 blz. Linn. 1 hoekje licht besch. Met ingeplakte ex-libris. Laatse en eerste blz. met vochtvlekjes. Los in de band. Order number (155696). EUR 200,00
(Order here or send us your inquiry:  155696 )

Emants,Marcellus. Loevesteijn. Dramatisch-historisch tafereel met naspel. 's-Gravenhage, 1898. 43 blz. Ing. Order number (215645). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  215645 )

Emants,Marcellus. Mensen. Amst., z.j. (=1920), 1e en enige druk. 265 pag. Ing., omslag besch. Order number (129332). EUR 34,00
(Order here or send us your inquiry:  129332 )

Emants,Marcellus. Mensen. Amst., z.j. (=1920), 1e en enige druk. 265 pag. Linn., rug los. Order number (129331). EUR 45,00
(Order here or send us your inquiry:  129331 )

Emants,Marcellus. Om de mensen. Toneelspel in drie bedrijven. Amst., 1917. 1e druk. 44 pag. Ing. Order number (129335). EUR 20,42
(Order here or send us your inquiry:  129335 )

Emants,Marcellus. Om de mensen. Amst., z.j. 2e druk. 96 pag. Ing. Order number (129333). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  129333 )

Emants,Marcellus. Onopgelost. Woubrugge,Avalon Press, 1983. Ongepagineerd. Onafgesneden. Ing. Order number (187080). EUR 35,00
Gelimiteerde en genummerde oplage van 125 exemplaren (34). (Order here or send us your inquiry:  187080 )

Emants,Marcellus. Van heinde en verre. 's-Gravenhage, z.j. (=1897), 1e druk. 243 pag. Linn., stempels op titelblad. Schutblad besch. Order number (129334). EUR 102,00
(Order here or send us your inquiry:  129334 )

Emmens,J.A. Verzameld werk. Amsterdam, 1979-81. 4 delen. Gebonden, met stofomslag. - Omslag deel 4 verkleurd. Order number (214661). EUR 75,00
1: Gedichten en aforismen. 2: Rembrandt en de regels van de kunst. 3: Kunsthistorische opstellen I. 4: Kunsthistorische opstellen II. (Order here or send us your inquiry:  214661 )

Emmens,Jan. Gedichten en aforismen. Amst., 1980. 363 pag. Linn, stofmslag sleets. (J.A.Emmens - Verzameld Werk - Deel 1). Order number (199504). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  199504 )

Emmens,Jan. Gedichten en aforismen. Amst., 1980. 363 pag. Linn, stofmslag. (J.A.Emmens - Verzameld Werk - Deel 1). Order number (223691). EUR 23,50
(Order here or send us your inquiry:  223691 )

Emmens,Jan. Een hond van Pavlov. 1e druk. Amst., z.j. [=1969]. 39 pag. Ing. Order number (129344). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  129344 )

Emmens,Jan. Kunst en vliegwerk. Amst., 1957. 1e druk. 37 pag. Linn. Stofomslag. Order number (129345). EUR 17,50
(Order here or send us your inquiry:  129345 )

ENGELMAN,JAN. Cartens,Jan H. Jan Engelman. Brugge, 1960. 51 pag. Ing. (Ontmoetingen). Order number (129353). EUR 4,54
(Order here or send us your inquiry:  129353 )

Engelman,Jan. Bij de bron. Een bundel religieuze liederen. Heemstede, 1937. 1e druk. 31 pag. Ing. Order number (129348). EUR 5,67
(Order here or send us your inquiry:  129348 )

Engelman,Jan. Het bittermeer. Amst., 1969. 1e druk. 26 pag. Ing. Order number (129346). EUR 4,54
(Order here or send us your inquiry:  129346 )

Engelman,Jan. De dijk. Een gedicht. Amst., 1937. 1e en enige druk. 14 pag. Ing. Order number (129350). EUR 9,08
(Order here or send us your inquiry:  129350 )

Engelman,Jan. Kindje wiegen. Een kerstspel. Utrecht, 1975. 2e druk. 33 pag. Ing. Order number (129349). EUR 20,42
1 van de exempl. gedrukt voor medewerkers en familie van de auteur. (Order here or send us your inquiry:  129349 )

Engelman,Jan. Noodweer. Amst., z.j. (=1942), 41 pag. H.linn. Stofomslag. Order number (129352). EUR 4,54
(Order here or send us your inquiry:  129352 )

Engelman,Jan. Sine no mine. Maastricht, De Gemeenschap, 1930. 49 blz. Decor. omslag. Order number (188693). EUR 45,00
Zonder stofomslag. (Order here or send us your inquiry:  188693 )

Enquist,Anna. Het meesterstuk. 1ste druk. Amst., 1994. 313 blz. Linn., omslag. Order number (172763). EUR 25,00
Met opdracht van de auteur met pen: ''To Walter, Anna Enquist, Amsterdam, 3-9-1994.'' (Order here or send us your inquiry:  172763 )

Enquist,Anna. Soldatenliederen. Amst., 1994. 7e druk. 71 blz. Ing. Met opdracht: Anna Enquist 29 september 1994 Wageningen. Order number (155955). EUR 16,00
(Order here or send us your inquiry:  155955 )

Erens,Frans. Toppen en hoogten. Roermond, J.J.Romen, 1921. 213 blz. Ing., verkleurd. Order number (198713). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  198713 )

Erné,B.H. Twee zestiende-eeuwse Spelen van de Hel. Batavia, 1934. LI,129 pp. Soft cover. [Diss.]. Order number (198271). EUR 22,50
(Order here or send us your inquiry:  198271 )

Eybers,Elisabeth. Gedigte 1958-1973. Amst., 1978. 216 pp. Cloth, d/j. Order number (193484). EUR 20,00
Fine copy. (Order here or send us your inquiry:  193484 )

EYCK,CHARLES. Streuvels,Stijn. De rampzalige kaproen. Middeleeuwse boerenroman van Wernher de Tuinder nageschreven door: Stijn Streuvels. Utrecht: De Gemeenschap, [1933]. 73,[1] pp. Illustrations by Charles Eyck. Soft cover, slightly spotted. Order number (206772). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  206772 )

EYCK,CHARLES. Streuvels,Stijn. De rampzalige kaproen. Middeleeuwse boerenroman van Wernher de Tuinder nageschreven door: Stijn Streuvels. Utrecht: De Gemeenschap, [1933]. 73,[1] pp. Illustrations by Charles Eyck. Soft cover, spotted, lowe edeg waterstained, spine ser. worn. Order number (207360). EUR 22,50
(Order here or send us your inquiry:  207360 )

EYCK,P.N. VAN. Wage,Dr.H.A. Dagend dichterschap. Een onderzoek naar de ontwikkeling van de dichter P.N. van Eyck tot en met de Italiaanse periode. Leiden, 1967. 2e druk. 2 dln. 335, 129 pag. Ing. Order number (129361). EUR 22,50
(Order here or send us your inquiry:  129361 )

EYCK,P.N. VAN. Wage,Dr.H.A. Dagend dichterschap. Een onderzoek naar de ontwikkeling van de dichter P.N. van Eyck tot en met de Italiaanse periode. (Diss). Leiden, 1967. 2 dln. 335, 129 pag. Ing. Order number (208740). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  208740 )

back to top

Eyck,P.N. van. Medousa. Een mythe. Den Haag, 1947. 247 pag. Linn. Order number (129356). EUR 20,42
Nr. 57 van 500 genummerde exempl. (Order here or send us your inquiry:  129356 )

Eyck,P.N. van. Opgang. Rotterdam, 1918. 1e druk. 86 pag. Ing. Order number (129359). EUR 13,61
(Order here or send us your inquiry:  129359 )

Eyck,P.N. van. Verzameld werk. Amst., 1958-1964. 7 dln. Linn., stofomslagen. Order number (207899). EUR 75,00
Dundruk editie. - Nette set. (Order here or send us your inquiry:  207899 )

Eyck,P.N. van. Verzameld werk. Amst., 1958-1964. 7 dln. Linn., stofomslagen wat sleets. Order number (207900). EUR 65,00
Dundruk editie. (Order here or send us your inquiry:  207900 )

Eyck,P.N. van. Verzen 1940. Den Haag, z.j. (=1946), 2e druk. 53 pag. H.linn. Order number (129360). EUR 9,08
Oplage van 1500 exempl. (Order here or send us your inquiry:  129360 )

Eyck,Robert v. Endless interval. Poems. Rijswijk, A.A.M.Stols, 1941. 48 blz. Ing. Oplage 150 ex. Order number (170178). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  170178 )

Eyk,Henriëtte van & Wim Sonneveld. De kleine parade (musical). 1e druk. Laren, z.j. 160 pag. Geïll. Ing. Order number (176522). EUR 17,50
Liedjes van Hugo Verhage, foto's van Peter Selby. - Gesigneerd door Henriëtte van Eyk. (Order here or send us your inquiry:  176522 )

Fabricius,Johan. De Kraton. Den haag, Leopold, z.j. 44 blz. Linn. Met opdracht: Voor Fong Fang van zijn oude Haganees Johan Fabricius 18 jini 1975. Tekst met vele aantekeningen van F ? Order number (152871). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  152871 )

Fabricius,Johan. Das Maedchen mit dem blaue Hut. Ein lustiger Roman aus dem Soldatenleben. Berlin, Wien & Lpz., 1928. 1e druk. 350 pag. Linn. Order number (129375). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  129375 )

Fabricius,Johan. Onder de hete Caraibische zon. 's-Grav., 1970. 179 blz. Linn. Met opdracht aan H.v.U. Order number (154586). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  154586 )

Fabricius,Johan. Schimmenspel. [1st ed.]. Den Haag, H.P. Leopolds Uitg., [1958]. 216 pp. Cloth. Order number (164037). EUR 20,00
With handwritten dedication: "Met een handdruk voor de baas zelf Johan Fabricius Boekenmarkt '59". (Order here or send us your inquiry:  164037 )

Faria,Almeida. O Conquistador. Lisbon, 1990. 134 pp. Ing. Order number (181775). EUR 16,50
With dedication by the author in ink on title-page: ''is for Cees Nooteboom, in Lisbon June 1990, from your admirer Almeida Faria.'' (Order here or send us your inquiry:  181775 )

Faverey,Hans. Verzamelde gedichten. Amst., 1993. 746 pag. Linn., stofomslag op rug licht verschoten. - Naam op schutblad. Order number (200772). EUR 35,00
Net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  200772 )

Forum. Maandschrift voor letteren en kunst. Jrg. 1 (1932) - 4 (1935). Rotterdam, 1932-1935 [Herdruk Utrecht, Reflex, 1980]. 4 dl. 812,900,1208,1248 pag. Enkele zw/w ills. Linn., stofomslagen op de rug wat gevlekt. Order number (214587). EUR 85,00
Komplete set. - Onder leiding van Menno ter Braak, E.du Perron, Vestdijk e.a. (Order here or send us your inquiry:  214587 )

Francken,E. & O.Praamstra. Heerengracht Zuid-Afrika. Nederlandse literatuur van Zuid-Afrika. Verslagen, verhandelingen, verhalen, gedichten en fragmenten. Amsterdam, 2008. 416 blz. Linn., stofomslag. Order number (219739). EUR 27,50
(Order here or send us your inquiry:  219739 )

Frank,Anne. Het achterhuis. Dagboekbrieven 12 Juni 1942 - 1 Augustus 1944. 3rd ed. Amsterdam, Uitgeverij Contact, 1948. 252,[2] pp. Boards, spine sl. browned & sl. worn; d./j. missing. Order number (180833). EUR 65,00
(Order here or send us your inquiry:  180833 )

Frank,Anne. Het achterhuis. Dagboekbrieven 12 Juni 1942 - 1 Augustus 1944. [2nd ed.]. Amsterdam, Uitgeverij Contact, 1947. 252,[2] pp. Boards, spine partly loose (top spine missing); cover very sl. stained; d./j. missing. Order number (166542). EUR 125,00
The rare second edition. (Order here or send us your inquiry:  166542 )

Franke,S. Sinjo-Juul. Amsterdam, z.j. 295 pp. Linnen, batik. Band licht verkleurd. Order number (179631). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  179631 )

Franquinet,Rob. Nieuwere klanken van de jongste lichting in Nederland en Vlaanderen. Maastricht, 1936. 1e druk. 113 pag. Ing. Order number (129382). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  129382 )

Franquinet,Rob. Picasso. Ongenadig oog in de tijd. Tielt & Den Haag, 1960. 1e druk. 91 pag. Ing. Order number (129384). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  129384 )

Frederiks,J.G. & F.J.van den Branden. Biographisch Woordenboek der Noord- en Zuidnederlandsche Letterkunde. Tweede, omgewerkte druk. Amsterdam, L.J.Veen, [1894]. V,918 pp. H.calf, marbled sides. Order number (211391). EUR 37,50
(Order here or send us your inquiry:  211391 )

Freriks,Kester. Lippenrood. Vijfentwintig gedichten. Den Haag, 1997. Ing. Met opdracht: Amsterdam 5 Oct 1997. Voor Hugo. Niet gegeven is mij de kunst van kwatrijnen. Ik weet bnooit hoe woorden te laten rijmen, met tennisgroet Kester Freriks. Order number (158698). EUR 16,00
(Order here or send us your inquiry:  158698 )

Friedericy,H.J. De eerste etappe. Amst., 1961. 1e druk. 207 pag. Linn. Stofomslag. Order number (136439). EUR 13,00
(Order here or send us your inquiry:  136439 )

Furore. Furore. No. 4. De meest verfijnde publikatie in de wereld. Amst., 1976. 33 pp. B./w. ills. Stapled soft cover. Order number (200767). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  200767 )

Gay,John. The fox at the point of death. [Utrecht]: De Bussy Bee, [= Bezige Bij, 1945]. [3] pag. Z./w. illustr. Ing. Order number (206903). EUR 30,00
De Jong 283. - Illegale druk, uitgegeven in een oplage van 525 genummerde exemplaren (nr. 421). (Order here or send us your inquiry:  206903 )

Gedenkboek 1905-2005. Micheels,Pauline. Geen Vogel kan van louter fluiten leven. Vereniging van Letterkundigen 1905-2005. Amst. & Antw., 2006. 255 pp. Boards. Order number (186892). EUR 12,45
(Order here or send us your inquiry:  186892 )

GEEL,CHR.J. VAN. Chr. J. Van Geel. Een bundel over zijn poëzie, oorspronkelijk verschenen als RAAM-nummer, vermeerderd met 9 nieuwe artikelen. Utrecht, 1979. 2e druk. 190 pag. Ing. Order number (129385). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  129385 )

GEEL,CHR.J. VAN. Uit de hoge boom geschreven. 1e druk. Amst., 1967. 1e druk. 126 pag. Linn., stofomslag. Order number (134055). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  134055 )

Geel,Chr.J.van. [Gedicht]. [Terhorst, Tuinpers, 1991]. [6] pag. Ing. Order number (212987). EUR 17,50
Vijf regelig gedicht, met de hand gezet en gedrukt door J.L.Prop. - Uitgegeven in een oplage van 50 genummerde exemplaren (nr. 36) als eerste uitgave van de Tuinpers. - Nog niet opengesneden en met prospectus. (Order here or send us your inquiry:  212987 )

Geel,Chr.J.van. Twee Hervonden Gedichten. Castricum, Stichting Chr. J. van Geel, 1997. Ongepagineerd Ing. Order number (188020). EUR 35,00
Gelimiteerde oplage van 100 exemplaren (nr. 53). (Order here or send us your inquiry:  188020 )

Geemert,Ko van. De Plantage. Een literaire wandeling. 2e druk. Alkmaar, 1994. 63 pp. Soft cover. Owner's entry on first endpage. Order number (182360). EUR 11,50
(Order here or send us your inquiry:  182360 )

Geeraerts,Jef. Gangreen 2. De goede moordenaar. Amst. & Brussel, 2e druk. 371 pag. Ing. (Grote Marnixpocket 75). Order number (129388). EUR 22,69
Met opdracht. (Order here or send us your inquiry:  129388 )

Geeraerts,Jef. Gangreen. De tweede cyclus Antwerpen/Amsterdam, 2004. 1101 blz. Geb. met stofomslag. Order number (212634). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  212634 )

Geeraerts,Jef. Laatste brief rondom liefde en dood. Antwerpen, 1980. 16 blz. Ing. Order number (174758). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  174758 )

GERHARDT,IDA. Berkelmans,Frans. Dit ben ik. Over Uit de eerste hand. Verzenselectie van Ida Gerhardt. Egmond, 1997. 79 pag. Ing. (Acanthvs 3). Order number (175845). EUR 12,50
(Order here or send us your inquiry:  175845 )

GERHARDT,IDA. Berkelmans,Frans. Kwatrijnen, sonnetten & kleengedichtjes. Over drie genrebundels van Ida Gerhardt. Egmond, 2000. 173 pp. Ing. (Acanthvs 5). Order number (179747). EUR 12,50
(Order here or send us your inquiry:  179747 )

Gerhardt,Ida. De adelaarsvarens. Amst., 1988. 91 blz. Linn, stofomslag. Order number (167803). EUR 11,50
Net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  167803 )

Gerhardt,Ida. Anamnèsis. Amst., 1998. 20 blz. Linn. Order number (149899). EUR 10,00
Uitgave voor de jaarwisseling 1997-1998 voor vrienden van de uitgever Athenaeum, Polak & Van Gennep en Em. Quirido's Uigeverij. - Uitgegeven in een oplage van 1200 exemplaren (niet voor de handel). (Order here or send us your inquiry:  149899 )

Gerhardt,Ida. Courage! Brieven. Amsterdam, 2005. 792 blz. Linnen met stofomslag. Order number (212600). EUR 22,50
Zeer goed exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  212600 )

Gerhardt,Ida. De Hovenier. 2e druk. Assen, 1961. 83 blz. Linn. Geen omslag. Order number (155589). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  155589 )

Gerhardt,Ida. De Hovenier. Assen, 1961. 83 blz. Linn. (zonder omslag). Order number (158331). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  158331 )

Gerhardt,Ida. Kosmos. 1e druk. Santpoort, 1940. 43 pp. Cloth, dustjacket worn and slightly discoloured along the edges. Order number (187069). EUR 175,00
(Order here or send us your inquiry:  187069 )

back to top

Gerhardt,Ida. Kwatrijnen in opdracht. Amst., 1949. 66 blz. H.linn. licht verschoten. Order number (166706). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  166706 )

Gerhardt,Ida. Het levend monogram. 3e druk. Amst., 1973. 75 blz. Linn. met omslag. Schutblad met naam en datum in inkt. Order number (158859). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  158859 )

Gerhardt,Ida. Nu ik hier iets zeggen mag. Amst., 1980. 38 pag. Ing. Order number (202384). EUR 12,50
Bevat vier dankwoorden van Ida Gerhardt. (Order here or send us your inquiry:  202384 )

Gerhardt,Ida. De ravenveer. Amst., 1970. 44 pp. Cloth, d./j. (jacket partly discol.). Order number (182496). EUR 12,00
(Order here or send us your inquiry:  182496 )

Gerhardt,Ida. De slechtvalk. 1e druk. Den Haag & Amst., 1966. 76 blz. Linn., stofomslag (randen klein beetje sleets). Order number (207764). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  207764 )

Gerhardt,Ida. De slechtvalk. 1e druk. Den Haag & Amst., 1966. 76 blz. Ing. Order number (155588). EUR 12,00
(Order here or send us your inquiry:  155588 )

Gerhardt,Ida. Het sterreschip. Amst., 1979. 1e druk. 54 pag. Linn. Stofomslag. Order number (129398). EUR 15,88
(Order here or send us your inquiry:  129398 )

Gerhardt,Ida. Twee uur: De klokken antwoordden elkaar. Amst., 1971. 1e druk. Ing. Order number (129403). EUR 5,00
(Order here or send us your inquiry:  129403 )

Gerhardt,Ida. Twee uur: De klokken antwoordden elkaar. Amst., 1980. 1e geb. uitg. Linn., omslag. Order number (185366). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  185366 )

Gerhardt,Ida. Het veerhuis. Een bundel van Holland. Santpoort, 1945. 1e druk. 110 pag. Ing. licht besch. Order number (172443). EUR 15,00
In deze bundel is de 2e druk van de bundel Kosmos opgenomen. (Order here or send us your inquiry:  172443 )

Gerhardt,Ida. Verzamelde gedichten I & II. Amst., 1995. 2 vols. 888 pag. Linn., stofomslag. Order number (209045). EUR 50,00
(Order here or send us your inquiry:  209045 )

Gerhardt,Ida. Verzamelde gedichten. Amst., 1980. 770 pp. Cloth. Order number (151870). EUR 45,00
(Order here or send us your inquiry:  151870 )

Gerhardt,Ida. Verzamelde gedichten. Amst., 1985. 890 pp. Cloth, dustjacket slightly worn. Order number (162759). EUR 60,00
(Order here or send us your inquiry:  162759 )

Gerhardt,Ida. Verzamelde gedichten. Amst., 1989. 890 pp. Cloth. omslag minder fraai Order number (196341). EUR 55,00
(Order here or send us your inquiry:  196341 )

Gerhardt,Ida. Vroege verzen Amst., 1984. 156,[5] blz. Linn, stofomslag. - Datum in inkt op schutblad. Order number (186342). EUR 22,50
Net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  186342 )

Gerhardt,Mia I. Zevenslapers en andere tijd-verliezers. Assen, 1968. 52 pp. Soft cover. Order number (179746). EUR 11,50
Rede uitgesproken bij de aanvaarding van het ambt van hoogleraar in de vergelijkende literatuurwetenschappen van de middeleeuwen aan de Rijksuniversiteit te utrecht op 2 december 1968. (Order here or send us your inquiry:  179746 )

Gerits,Anton. Het land van windegang. Oxford, 1977. 1e druk. 26 pag. Ing. Order number (129408). EUR 11,34
Nr. 126 uit oplage van 200 genummerde exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  129408 )

Gerlach,Eva. Nieuwjaar, W. N.pl., 1994. 2 pp. Cover. Order number (169461). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  169461 )

Gestel,Peter v. Ko Kruier. Tekeningen Peter van Straaten. Amst., 1987. 14 pp. Ing. Oplage 150 ex. Gesigneerd door v.G. Order number (158883). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  158883 )

Geuns,J.J. van. Gedichten uit drie rijken. Bussum, 1930. 1e druk. 70 pag. Linn. Order number (129428). EUR 9,08
(Order here or send us your inquiry:  129428 )

Geuns,J.J. van. Het uur der sterren. Gedichten. Bussum, 1928. 1e druk. 55 pag. Linn. Order number (129427). EUR 10,21
(Order here or send us your inquiry:  129427 )

Geuns,J.J. van. De ziel der steden. Maastricht, 1939. 1e druk. 67 pag. Ing. Order number (129424). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  129424 )

Geyl,Dr.P. Reacties. Groen van Prinsterer - Fruin - Multatuli - Busken Huet- Ter Braak - Du Perron - Romein. Utrecht, 1952. 1e druk. 264 pag. Linn. Stofomslag. Order number (129416). EUR 18,15
(Order here or send us your inquiry:  129416 )

GEYL,P. & F.C.GERRETSON. Hees,P.van & G.Puchinger. Briefwisseling Gerretson-Geyl. Deel I (1911) - Deel V (1958). Baarn, 1979-1981. 5 vols. 392,361,355,380,358 pp. Cloth, d./j. Order number (173813). EUR 50,00
Complete set. (Order here or send us your inquiry:  173813 )

Geyl,P. Het leven wint altoos. Zes en veertig sonnetten. 's-Gravenhage, 1958. 1e druk. Ing. Order number (129420). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  129420 )

GEZELLE,GUIDO. Bauer,Prof.Dr.Fr. Uit Gezelle's leven en werk. Brugge, 1930. 1e druk. 208 pag. 41 platen. Ing. Order number (129411). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  129411 )

GEZELLE,GUIDO. Craeynest,J. Woordkunst van Guido Gezelle. Brugge, 1904. 51 pag. Ing. Order number (129413). EUR 9,08
(Order here or send us your inquiry:  129413 )

GEZELLE,GUIDO. Senus,W.G.Van. Guido Gezelle. Levensloop en dichterschap. Langemark, 1973. 135 blz. Ing. Order number (014984). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  14984 )

Gezelle,Guido. Boomen. 1e dr. Brugge, 't Gezelle Huis, z.j. Ing. Licht verkleurd. Oplaag 480 genummerde exemplaren op Hollandsch velijn Van Gelder. Order number (115471). EUR 57,00
(Order here or send us your inquiry:  115471 )

Gezelle,Guido. Brevier. Amst., z.j. 2e druk. 47 pag. Linn. Order number (129415). EUR 10,21
(Order here or send us your inquiry:  129415 )

Gezelle,Guido. Volledige Dichtwerken. Chronologisch gerangschikt en in hedendaagse spelling omgezet en van verklarende nota's voorzien door Karel de Busschere, lid van het Gezellegenootschap, met een inleidende studie door Dr. B. J. van Vlierden. 1e druk. Antwerpen, 1971. 1726 pag. Orig. blindgestempelde leren band. Order number (213957). EUR 45,00
(Order here or send us your inquiry:  213957 )

Gezelle,Guido. Volledige Dichtwerken. Chronologisch gerangschikt en in hedendaagse spelling omgezet en van verklarende nota's voorzien door Karel de Busschere, lid van het Gezellegenootschap, met een inleidende studie door Dr. B. J. van Vlierden. 2e druk. Antwerpen, 1971. 1726 pag. Orig. blindgestempelde leren band. Order number (209236). EUR 40,00
(Order here or send us your inquiry:  209236 )

Gezelle,Guido. Volledige werken. Tekstkritisch uitgegeven, ingeleid en verklaard door Dr. Fr.Bauer. Amst., L.J.Veen's Uitgeversmij, 1930-1933. 8 dln. Volledig bruin leren banden, ruggen goudgestempeld & voorplatten met portret in relief van G.Gezelle. - Hoekjes & randen beetje sleets; kleur banden licht afwijkend. Order number (210856). EUR 250,00
Luxe lederen uitvoering van de jubileum uitgave. (Order here or send us your inquiry:  210856 )

Gijsen,Marnix. Goed en kwaad. 's-Gravenhage, 1950. 1e druk. 170 pag. Linn. Stofomslag. Order number (129231). EUR 20,50
(Order here or send us your inquiry:  129231 )

Gijsen,Marnix. Harmagedon. Een kroniek van recente jaren. Amst., z.j. (= 1965), 1e druk. 160 pag. Linn. Stofomslag. Order number (129228). EUR 7,94
(Order here or send us your inquiry:  129228 )

Gijsen,Marnix. The house by the leaning tree. 1e druk. Den Haag, Stols, 1963. 1e dr. 47 blz. Linn. met stofomslag (besch.). - Kompleet met de twee grammofoonplaatjes. Order number (155964). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  155964 )

Gijsen,Marnix. The house by the leaning tree. 1e druk. Den Haag, Stols, 1963. Linn. met stofomslag. - Kompleet met de twee grammofoonplaatjes. Order number (179634). EUR 14,00
Zeer net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  179634 )

Gijsen,Marnix. De kat in de boom. 's-Gravenhage, 1953. 1e druk. 165 pag. Linn. Stofomslag. Order number (129230). EUR 20,42
(Order here or send us your inquiry:  129230 )

Gijsen,Marnix. Lucinda en de Lotoseter. 's-Gravenhage, 1959. 1e druk. 192 pag. Linn. Stofomslag. Order number (129194). EUR 9,00
(Order here or send us your inquiry:  129194 )

Gijsen,Marnix. De man van overmorgen. 's-Gravenhage, 1949. 1e druk. 198 pag. Linn. Stofomslag. Order number (129197). EUR 10,21
(Order here or send us your inquiry:  129197 )

Gijsen,Marnix. Mijn vriend de moordenaar. 's-Gravenhage, z.j. (=1957). 1e druk. 236 pag. Geïll. Linn. Order number (129198). EUR 11,35
Ills. van Maria Segers. (Order here or send us your inquiry:  129198 )

Gijsen,Marnix. Het paard Ugo. Kroniek uit een beloken tijd. 10 mei 1940 -7 december 1941. Amst., 1968. 1e druk. 133 pag. Linn. Stofomslag. Order number (129199). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  129199 )

back to top

Gijsen,Marnix. De parel der diplomatie. 's-Gravenhage & Rotterdam, 1966. 1e druk. 186 pag. Linn. Stofomslag. Order number (129200). EUR 10,21
(Order here or send us your inquiry:  129200 )

Gijsen,Marnix. De school van Fontainebleau. Antwerpen & Rotterdam, 1959. 1e druk. 48 pag. Ing. (Nieuw Vlaams Tijdschrift Reeks). Order number (129229). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  129229 )

Gijsen,Marnix. Scripta mament. Amst., 1965. 1e druk. 351 pag. Linn. Stofomslag. Order number (129232). EUR 13,61
(Order here or send us your inquiry:  129232 )

Gijsen,Marnix. Ter wille van Leentje. 's-Gravenhage, 1957. 1e druk. 207 pag. Linn. Stofomslag. Order number (129233). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  129233 )

Gijsen,Marnix. De val van zijne exvellentie minister plas. 's'Grav., 1969. 136 blz. Linn., omslag, licht besch. Order number (162018). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  162018 )

Gijsen,Marnix. Verzameld werk. Amsterdam, 1977. 6 dln. Linnen. Dl 1 ruimte in binding. Order number (215615). EUR 75,00
(Order here or send us your inquiry:  215615 )

Gijsen,Marnix. De vleespotten van Egypte. Een sotternij. 's-Gravenhage, 1952. 1e druk. 267 pag. Linn. Stofomslag. Order number (129235). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  129235 )

Gijsen,Marnix. Wat de dag meebrengt. Bladen uit een dagboek. 's-Gravenhage, 1954. 1e druk. 43 pag. Ing. Order number (129234). EUR 6,80
(Order here or send us your inquiry:  129234 )

Gijsen,René. Een mond zonder alibi. Drie verhalen. Zaansdijk, 1960. 1e druk. 62 pag. Ing. (Gard Sivik Reeks serie I, deel 3). Order number (129237). EUR 18,15
(Order here or send us your inquiry:  129237 )

Gilliams,Maurice. Ik ben Elias. Romans en verhalen. Amsterdam, 2000. 635 blz. Linnen met stofomslag. Order number (212599). EUR 45,00
Nummer 357 uit de eenmalige oplage van 1000. (Order here or send us your inquiry:  212599 )

Gilliams,Maurice. De kunst van de Fuga. Dagboekbladen en essays. Lier, 1953. 1e druk. 95 pag. Ing. Order number (129433). EUR 43,00
Oplaag van 500 exempl. (Order here or send us your inquiry:  129433 )

Gilliams,Maurice. Oefentocht in het luchtledige. Amst., 1943. 1e druk. 178 pag. H.linn. Order number (145601). EUR 12,48
(Order here or send us your inquiry:  145601 )

Gilliams,Maurice. Vita Brevis. Verzameld Werk. Brugge, 1975-1978. 4 dln. 287,320,228,233 blz. Kunstl., met stofomslagen. Order number (199670). EUR 60,00
(Order here or send us your inquiry:  199670 )

Gilliams,Maurice. Het werk der leerjaren. Antwerpen, z.j. 1e druk. 58 pag. Ing. Ongesneden. Order number (219846). EUR 40,00
Nr.150 van 500 exempl. Met handtekening van de auteur. (Order here or send us your inquiry:  219846 )

Goes,Frank van der. Journalistiek werk uit de jaren 1933/1938. Amst., 1940. 1e druk. 103 pag. Ing. Order number (129436). EUR 10,21
(Order here or send us your inquiry:  129436 )

Goes,Frank van der. Politieke of sociale demokratie door M. Adler. Vertaald door... Amst., 1928. 104 pag. Linn. Order number (129441). EUR 10,21
(Order here or send us your inquiry:  129441 )

Goes,Frank van der. Uit het werk van Frank van der Goes. Amst., 1939. 418 pag. H.Linn. Order number (129440). EUR 16,00
(Order here or send us your inquiry:  129440 )

Gogh,Theo van. / Schreurs,Eric. Recreatie. Amst., 1985. Unpaginated. Soft cover, slightly worn along the edges. Order number (186689). EUR 75,00
With dedication in ink by Theo van Gogh: ''Voor Jan [Vrijman], Met een prettige knipoog, Theo''. (Order here or send us your inquiry:  186689 )

Gogh,Theo van. Er gebeurt nooit iets. 1e druk. Amst., 1993. 160 pp. Ing. Order number (180748). EUR 75,00
Gesigneerd in inkt door Theo van Gogh: ''Voor Jan [Vrijman] van Theo''. (Order here or send us your inquiry:  180748 )

Gogh,Theo van. Recreatie. Helse liederen Theo van Gogh. Heftige prenten Eric Schreurs. Amst., 2005. 95 pp. Ills (b./w.). Boards. - With CD. Order number (193118). EUR 24,95
(Order here or send us your inquiry:  193118 )

Gogh,Theo van. De weldoener. 1e druk. Amst., 1988. 238 pp. Ing. Order number (180485). EUR 75,00
Gesigneerd in potlood door Theo van Gogh: 'Voor Jan Vrijman met een plechtige knipoog, Theo''. (Order here or send us your inquiry:  180485 )

Gompers,Joseph. Florentijnsche nachten door Heinrich Heine, vertaald door ... Maastricht, 1937. 1e druk. 129 pag. Geïll. Linn. Order number (129443). EUR 11,34
Titelvignet en 5 tekeningen door H. Levinge. (Order here or send us your inquiry:  129443 )

Gomperts,H.A. Catastrofe der scholastiek. Anton van Duinkerken contra Menno ter Braak. Den Haag, 1940. 1e en enige druk. 38 pag. Ing. (De vrije bladen, jaargang 17-Schrift 2). Order number (129446). EUR 15,88
(Order here or send us your inquiry:  129446 )

Gomperts,H.A. De eend op zolder. Toneelkritieken uit de jaren 1952-1965 (Klassiek en romantisch repertoire). Amst., 1970. 1e druk. 325 pag. Ing. Order number (129483). EUR 13,61
Met opdracht. (Order here or send us your inquiry:  129483 )

Gomperts,H.A. De geheime tuin. Amst., 1963. 1e druk. 214 pag. Linn. Stofomslag. (Stoa reeks). Order number (129449). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  129449 )

Gomperts,H.A. De schok der herkenning. Acht causerieën over de invloed in de literatuur. Amst., 1959. 1e druk. 187 pag. Kart. Stofomslag. (Stoa reeks). Order number (129450). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  129450 )

Gomperts,H.A. Van verlies en dood. Gedichten. Amst., 1946. 1e en enige druk. 66 pag. Ing., los. Order number (129452). EUR 7,94
(Order here or send us your inquiry:  129452 )

Gomperts,H.A. Wachten op niets. Toneelkritieken uit de jaren 1952-1965 (Modern repertoire). Amst., 1970. 1e druk. 368 pag. Ing. Order number (129453). EUR 15,88
Met opdracht. (Order here or send us your inquiry:  129453 )

Gonggrijp,G.L. (onder pseud. J. Fabricius). Honderd brieven van opheffer aan de redactie van het Bataviaasch handelsblad. Batavia, 1913. 299 blz. Ing. Licht gevlekt. Order number (213513). EUR 40,00
(Order here or send us your inquiry:  213513 )

Gorissen,Adri. Limburgs literatuur lexicon. Maastricht, 2007. 432 blz. Geïll. Karton. Order number (217092). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  217092 )

GORTER,HERMAN. Antonissen,Dr.Rob. Herman Gorter en Henriette Roland Holst. Antwerpen & Utrecht, 1946. 641 pag. H.leer. Stofomslag. Order number (129471). EUR 41,00
(Order here or send us your inquiry:  129471 )

GORTER,HERMAN. Brandt Corstius,J.C. Herman Gorter. De mens en dichter. Amst., 1934. 240 pag. Ing. Order number (129476). EUR 68,00
(Order here or send us your inquiry:  129476 )

GORTER,HERMAN. Endt,Enno. Herman Gorter documentatie over de jaren 1864 tot en met 1897. Amst., 1964. 468 blz. Linn. met omslag, besch. Order number (161879). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  161879 )

GORTER,HERMAN. Marsman,H. Herman Gorter. Aanteekeningen bij zijn poëzie. Amst., 1937. 1e druk. 98 pag. Linn. Order number (129466). EUR 15,85
(Order here or send us your inquiry:  129466 )

GORTER,HERMAN. Ravesteyn,W.van. Herman Gorter. De dichter van Pan. Een heroisch en tragisch leven. Rotterdam, 1928. 302 pag. Linn. Bibliotheek stempel. Order number (155215). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  155215 )

GORTER,HERMAN. Roland Holst-van der Schalk,H. e.a. In memoriam Herman Gorter. Brussel & Maastricht, 1928. 1e druk. 72 pag. Ing. Order number (129469). EUR 12,00
(Order here or send us your inquiry:  129469 )

GORTER,HERMAN. Stuiveling,Dr.G. Herman Gorters Kenteringssonnetten. Amst., 1945. 151 pag. Ing, stofomslag. Order number (129458). EUR 20,50
Oplaag 500 genummerde exempl. (Order here or send us your inquiry:  129458 )

Gorter,Herman. Liedjes. Aan de geest der muziek der nieuwe menschheid. Bussum, 1930. 3 dln. 1e druk. 89,96,62 blz. Linn. Order number (151094). EUR 41,00
(Order here or send us your inquiry:  151094 )

Gorter,Herman. Verzamelde werken. Bussum & Amst., 1948-1952. 8 dln. Linn., eerste twee delen klein beetje sleets. Order number (215640). EUR 90,00
(Order here or send us your inquiry:  215640 )

Gorter,Herman. Verzamelde werken. Bussum & Amst., 1948-1952. 8 dln. Linn. Order number (129457). EUR 100,00
(Order here or send us your inquiry:  129457 )

GOSSAERT,GEERTEN. Gier,J. de. Stichtelijke en onstichtelijke experimenten. Een onderzoek naar Geerten Gossaerts dichterlijke ontwikkeling en de samenstelling van zijn poëziebundel. Utrecht, 1982. 342 pag. Ing. Order number (129166). EUR 18,15
(Order here or send us your inquiry:  129166 )

Gossaert,Geerten. Essays. Helmond, z.j. (=1947), 1e druk. 230 pag. H.linn. Stofomslag. Order number (129481). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  129481 )

back to top

Gossaert,Geerten. Experimenta. Bussum, z.j. 1e druk. 19 pag. Buckram. Order number (129482). EUR 15,88
(Order here or send us your inquiry:  129482 )

Gossaert,Geerten. Experimenten. 2e druk [= 1e handelsuitgave]. Bussum, Van Dishoeck, 1916. 130 pag. Linn., rug verkleurd. Order number (129163). EUR 29,00
Uitgeven onder de naam G.Gossaert, pseudoniem van Frederik Carel Gerretson. - De 1e druk werd in 1911 in een oplage van 60 exemplaren uitgegevenen door De Zilverdistel. (Order here or send us your inquiry:  129163 )

Govers,Marie-José. Het Geraardsberge handschrift. Hs. Brussel, Koninklijke Bibliotheek Albert I, 837-845. Hilversum, 1994. 191 pp. Cloth,d/j. Order number (218787). EUR 27,50
(Order here or send us your inquiry:  218787 )

Graft,Guillaume van der. De kiezels van klein duimpje. Gedichten van Van der Graft. Braschaat, 1995. 41 blz. Linn., met omslag. Met opdracht: " voor Huub van willem 301x95" Order number (155211). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  155211 )

Graft,Guillaume van der. Landarbeid. Amst., 1951. 1e druk. 36 pag. Ing. (De Windroos VIII). Order number (129177). EUR 9,08
(Order here or send us your inquiry:  129177 )

Graft,Guillaume van der. De maan over het eiland. Amst., 1957. 1e en enige druk. 53 pag. Ing. Order number (129176). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  129176 )

Graft,Guillaume van der. Woorden van brood. Gedichten. Amst., 1956. 1e druk. 46 pag. Ing. (De Windroos XIII). Order number (129181). EUR 7,94
(Order here or send us your inquiry:  129181 )

Graftdijk,Thomas. Positieve helden. 1e druk. Amst., 1980. 120 pag. Ing. - Met losse gesigneerde illustratie van Siegfried Woldek (gesigneerd in potlood). Order number (129183). EUR 10,00
Gelimiteerde oplage van 450 exemplaren, uitgegeven als nieuwjaarsgeschenk door de Arbeiderspers, met signatuur (stempel) van de schrijver. (Order here or send us your inquiry:  129183 )

's-Gravesande,G.H. De betrekkingen van vlaamse schrijvers tot "De nieuwe gids". Brussel, 1954. 1e druk. 7 pag. Ing. Order number (129188). EUR 15,90
Met opdracht. (Order here or send us your inquiry:  129188 )

's-Gravesande,G.H. De geschiedenis van de nieuwe gids. Brieven en documenten. Arnhem, 1956-1961. 2e druk. 2 dln. 532, 139 pag. Linn. Library marks. Order number (212877). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  212877 )

's-Gravesande,G.H. De geschiedenis van de nieuwe gids. Brieven en documenten. Arnhem, 1955-1961. 1e druk. 2 dln. 532, 139 pag. Linn. d./j. Order number (146911). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  146911 )

's-Gravesande,G.H. De geschiedenis van de nieuwe gids. Brieven en documenten. Arnhem, 1956-1961. 2e druk. 2 dln. 532, 139 pag. Linn. Order number (129193). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  129193 )

's-Gravesande,G.H. De geschiedenis van het tijdschrift Vlaanderen. Brieven en documenten bijeengebracht door ... Brussel & Den Haag, z.j. (=1962), 1e druk. 140 pag. Linn. Stofomslag. Order number (129204). EUR 15,85
(Order here or send us your inquiry:  129204 )

's-Gravesande,G.H. Marceline Desbordes-Valmore. Het model voor de uitgever. Amst., 1952. 1e druk. 35 pag. Soft cover Order number (129185). EUR 10,20
(Order here or send us your inquiry:  129185 )

's-Gravesande,G.H. Nachtelijke vangst. 's-Gravenhage, 1937. 1e druk. 57 pag. Geïll. Linn., verkleurd. (Folemprise, deel 10). Order number (129190). EUR 34,00
Oplaag 250 exempl. Met 12 ills. door W.J. Rozendaal (Order here or send us your inquiry:  129190 )

's-Gravesande,G.H. Onze letterkunde in bezettingstijd. 's-Grav., 1945. 1e druk. 48 pag. Soft cover. Order number (129191). EUR 6,80
(Order here or send us your inquiry:  129191 )

's-Gravesande,G.H. Onze letterkunde in bezettingstijd. 's-Grav., 1946. 2e verb. druk. 40 pag. Soft cover. Order number (129192). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  129192 )

's-Gravesande,G.H. Sprekende schrijvers. Nederlandsche en Vlaamsche letterkundigen in gesprek met G.H. 's-Gravesande. Amst. 1935. 1e en enige druk. 222 pag. Geïll. H.linn. Order number (129201). EUR 29,00
(Order here or send us your inquiry:  129201 )

GRESHOFF,J. & A.A.M.STOLS. Chen,Salma & S.A.J.van Faassen. Briefwisseling J.Greshoff - A.A.M.Stols. 's-Grav., 1990-1992. 4 dln (inclusief register deel). XXVIII,696, XXXII,444, XXXIV,422 pag. Geïll. (z./w.). Ing. (Achter het Boek 24, 25 & 26). Order number (199381). EUR 55,00
Deel 1: 1922-1941, deel 2: 1945-1951, deel 3: 1952-1956, deel [4]: register. (Order here or send us your inquiry:  199381 )

GRESHOFF,J. & A.A.M.STOLS. Chen,Salma & S.A.J.van Faassen. Briefwisseling J.Greshoff - A.A.M.Stols. Deel 3: 1952-1956 "Ik ben overbodig geworden!" 's-Grav., 1992. XXXIV,422 pag. Geïll. (z./w.). Ing. (Achter het Boek 26). Order number (199405). EUR 17,50
Los deel drie. (Order here or send us your inquiry:  199405 )

GRESHOFF,J. Schepens,Jan. J. Greshof. Een studie. Maastricht, 1938. 74 pag. Linn. Stofomslag. Order number (129218). EUR 7,94
(Order here or send us your inquiry:  129218 )

Greshoff,J. Bij feestelijke gelegenheden. Brussel & Mastricht, A.A.M.Stols, 1928. Soft cover, spine ends sl. worn. Order number (170173). EUR 36,50
Limited to 350 copies (Nr. 340). (Order here or send us your inquiry:  170173 )

Greshoff,J. Bitterzoet. Willemstad, 1944. 48 blz. Ing. 1e druk. Order number (179195). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  179195 )

Greshoff,J. Confetti. Brussel & Mastricht, A.A.M.Stols, 1928. Soft cover. Order number (170174). EUR 45,00
Limited to 350 copies (Nr. 297). (Order here or send us your inquiry:  170174 )

Greshoff,J. Gedichten 1907-1936. Met een studie over Hemelsche en aardsche poëzie door S. Vestdijk. Maastricht & Brussel, z.j. (=1938), 229 pag. Linn. (Kaleidoscoop 18). Order number (129207). EUR 13,61
(Order here or send us your inquiry:  129207 )

Greshoff,J. Keurdicht (1907-1927). Bloemlezing met inleiding door Jan de Vries. Maastricht, 1926. 70 pag. H.linn. Order number (129210). EUR 9,08
Oplage van 500 genummerde exempl. (Order here or send us your inquiry:  129210 )

Greshoff,J. Latijnsche lente. Opstellen en aanteekeningen. Leiden, 1924. 2e gew. druk. 160 pag. Ing. Order number (129211). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  129211 )

Greshoff,J. Mengelstoffen op het gebied der Fransche letterkunde. Maastricht, 1924. 1e en enige druk. 170 pag. H.linn. Order number (129212). EUR 12,50
Oplage van 1000 genummerde exempl. (Order here or send us your inquiry:  129212 )

Greshoff,J. Muze, mijn vriendin. Pretoria, 1943. 1e druk. 168 pag. Ing., rug los. Order number (129214). EUR 13,61
(Order here or send us your inquiry:  129214 )

Greshoff,J. Pro domo. Gedichten. Blaricum. 1933. 1e druk. 34 pag. Ing. Order number (129215). EUR 29,00
Oplage van 200 exempl. (Order here or send us your inquiry:  129215 )

Greshoff,J. Volière. 's-Grav., 1956. 211 blz. Linn. Stofomslag. Order number (146997). EUR 13,61
(Order here or send us your inquiry:  146997 )

Greshoff,J[an]. Catrijntje Afrika. 1e druk. Hagae Comitis, apud Consobrinum ['s-Gravenhage, H.van Krimpen], 1944. Oplaag 1250 exempl. Linn., stofomslag. Order number (053651). EUR 12,50
*De Jong: 335. (Order here or send us your inquiry:  53651 )

Greshoff,J[an]. Gedichten. 1907-1934. 's-Grav., Halcyon Pers, Folemprise, 1934. 267 blz. Linn. Order number (151185). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  151185 )

Greshoff,J[an]. Mijn vriend Coster. Wormerveer, z.j. 1e druk. 161 pag. Kart. Order number (128675). EUR 20,42
Oplage van 400 genummerde exempl. (Order here or send us your inquiry:  128675 )

Groeningen,Aug.P. van. Volledig werk. Amst., 1978. 464 pag. Linn., m.fraai. Order number (129220). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  129220 )

Groot,Jan H. de. & Roel Houwink. Ons is geboden. Lekenspel. Z.p. 1936. 1e druk. 24 pag. Ing. Order number (129226). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  129226 )

Groot,Jan H. de. Jeremia. Een sonettenreeks. Nijkerk, z.j. 2e druk. 31 pag. Ing. Order number (129223). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  129223 )

Grunberg,Arnon & Desiderius Erasmus. Desiderius Erasmus. Waarde Van Dorp / Arnon Grunberg. Geachte Erasmus. Brieven 1515-2000. Amst., 2000. 30 pp. Ing. - Ongesneden. Order number (202753). EUR 25,00
Nieuwjaarsgeschenk van Atheneum-Polak & Van Gennep voor de jaarwisseling 2000-2001. (Order here or send us your inquiry:  202753 )

Grunberg,Arnon & Desiderius Erasmus. Desiderius Erasmus. Waarde Van Dorp / Arnon Grunberg. Geachte Erasmus. Brieven 1515-2000. Amst., 2000. 30 pp. Ing. Order number (205626). EUR 20,00
Nieuwjaarsgeschenk van Atheneum-Polak & Van Gennep voor de jaarwisseling 2000-2001. (Order here or send us your inquiry:  205626 )

Grunberg,Arnon. Het aapje dat geluk pakt. 1e dr. Amst., 2004. 87 pag. Ing. Order number (201010). EUR 12,50
Uitgegeven t.g.v. de Literaire Boekenmaand van de Bijenkorf. (Order here or send us your inquiry:  201010 )

Grunberg,Arnon. Het aapje dat geluk pakt. 1e dr. Amst., 2004. 87 pag. Ing. Order number (194649). EUR 50,00
Uitgegeven t.g.v. de Literaire Boekenmaand van de Bijenkorf. - Met opdracht in inkt: '11/3/04 Voor Jurriaan, Arnon Grunberg' (Order here or send us your inquiry:  194649 )

Grunberg,Arnon. De joodse messias. 1e druk. Amst., 2004. 494,[1] pag. Kart., stofomslag. Order number (208423). EUR 20,00
Net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  208423 )

back to top

Grunberg,Arnon. Linkerschoen. Amst., 1996. 15 pp. Ing. Order number (186085). EUR 45,00
In Leperellostijl gebonden boekje, met verder twee verhalen van Lydia Rood en Paul Mennes. - Uitgegeven als nieuwjaargeschenk voor het jaar 1996 in een oplage van 1200 exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  186085 )

Grunberg,Arnon. Mijn vriend Boorman / Tom Lanoye. Mijn vriend Laarmans. Berchem, 2006. 2 titels in 1 8,11 pag. Ing. (Willem Elsschot Genootschap 38) Order number (212076). EUR 25,00
Keerdruk. - Oplage van 1200 exempl. (nr.38). (Order here or send us your inquiry:  212076 )

Gruys-Kruseman,S. Het noordzee-eiland Vlieland. Een verhaal voor Oud en Jong. Gouda, [1917]. 142 pp. Ills (b./w.). Dec. cloth. - Four stamps on endpapers & french titlepage Order number (129168). EUR 50,00
Binding & plates designed by J.J. Midderigh & B. Midderigh-Bokhorst. - Overall a good copy. (Order here or send us your inquiry:  129168 )

HAAN,JACOB ISRAËL DE. Israël,Eddy-Lex. Jacob Israël de Haan. De dichter van het Joodsche lied. Amst., 1962. 138 pag. Linn. Stofomslag. Order number (131926). EUR 20,42
(Order here or send us your inquiry:  131926 )

Haan,Jacob Israël de. Libertijnsche liederen. Amst., 1914. 96 blz. Ing. Order number (179633). EUR 32,50
(Order here or send us your inquiry:  179633 )

Haan,Jacob Israël de. Liederen. Amst., 1917. 142 blz. Ing., licht verkl. Order number (170190). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  170190 )

Haan,Jacob Israël de. Rechtskundige significa en hare toepassing op de begrippen "aansprakelijk, verantwoordelijk, toerekeningsvatbaar". (Diss.) Amst., 1916. 273 pp. Soft cover, only front cover original. - Stamp on french titlepage. Order number (155492). EUR 75,00
(Order here or send us your inquiry:  155492 )

Haan,Jacob Israël de. Verzamelde gedichten. Amsterdam, 1952. 2 dln. 413,495 pag. Linn., omslag (licht beschadigd). Order number (201118). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  201118 )

Haanstra,Bert. Twintig Portretten. Een Therapie. Baarn, 1981. 79 pp. B./w. ills. Soft cover. Order number (187082). EUR 30,00
With a dedication in ink on the titlepage: ''Voor Jan Vrijman, in Bijzondere Vriendschap, Bert Haanstra.'' (Order here or send us your inquiry:  187082 )

Haasse,Hella S. De ingewijden. Roman. 1e dr. Amst., Em.Querido, 1957. 388 blz. Linn., stofomslag (omslag met wat scheurtjes & vlekjes). Order number (193286). EUR 17,50
(Order here or send us your inquiry:  193286 )

Haasse,Hella S. De ingewijden. Roman. 1e dr. Amst., Em.Querido, 1957. 388 blz. Linn., stofomslag. Order number (133470). EUR 23,50
(Order here or send us your inquiry:  133470 )

Haasse,Hella S. De meermin. 2e druk. Amst., 1963. 176 pp. Cloth. Order number (180887). EUR 25,00
Signed in ink by the author: ''Voor...van Hella, 25-2-63''. (Order here or send us your inquiry:  180887 )

Haasse,Hella S. Vandaag schrijven over gisteren. Amst, 1984/1985. 16 pp. Ing. Order number (181779). EUR 10,00
Beperkte oplage van 500 exemplaren. Lezing die Hella Haasse op 12 december 1994 heeft uitgesproken tijdens de openbare jaarvergadering van de Koninklijke Nederlandse Uitgeversbond. (Order here or send us your inquiry:  181779 )

Habakuk II De Balker (onder pseudoniem Foel Aos). Zwijg. Amst., 1973. 1e druk. 359 pag. Ing. Order number (129243). EUR 13,61
(Order here or send us your inquiry:  129243 )

Hadewijch. Liederen van Hadewijch, naar de 3 bekende hss. kritisch uitgegeven met inleiding en woordenlijst. Amst., W.Versluys, 1907. XXXI,132 blz. Pltn. H.linn., bovenzijde rug wat los. Diss. Order number (182582). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  182582 )

Hagel en vuur. De jongeren in de politiek. Utrecht, z.j. 40 pag. Ing. Order number (129245). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  129245 )

Hamelink,Jacques. Het wandelende woud. Utrecht, Stichting de Roos, 1975. 47 pag. 8 litho's in kleur door Jan Kuiper. Linn. Order number (135071). EUR 54,00
Oplage van 175 genummerde exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  135071 )

Hanlo,Jan. Brieven 1931-1962 / Brieven 1963-1969. Amst., 1989. 2 dln. 753, 669 pag. Linn, stofomslagen. Order number (202884). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  202884 )

Hanlo,Jan. Brieven 1931-1962 / Brieven 1963-1969. Amst., 1989. 2 dln. 753, 669 pag. Ing. Order number (203142). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  203142 )

Hanlo,Jan. In een gewoon rijtuig. 1e druk. Amst., 1966. 279 pag. Linn., stofomslag. Order number (148862). EUR 20,00
Net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  148862 )

Hanlo,Jan. In een gewoon rijtuig. 1e druk. Amst., 1966. 279 pag. Linn. Stofomslag. Order number (134052). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  134052 )

Hanlo,Jan. The vanished het geverniste. Amst., 1951/52. 36 blz. Ing. (De Windroos). Omslag met vochtvlekjes. Order number (174742). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  174742 )

Harrebomée,P.J. Spreekwoordenboek der Nederlandse taal. Utrecht, Kemink, 1958-1870. 3 vols. VIII,461,517,494 pp. H.leather. - a bit worn. Endpapers sl. foxed. Order number (221842). EUR 60,00
(Order here or send us your inquiry:  221842 )

Hart,Maarten 't & Catharina Visser. Brood en wijn. Du pain et du vin. Amstelveen, 1985. 71 pp. B./w. ills. Soft cover. Order number (186084). EUR 25,00
Illustrations by Maarten 't Hart. (Order here or send us your inquiry:  186084 )

Hart,Maarten 't. De Gevaren van Joggen. 2e druk. Amst., 1999. 279 pag. Ing. Order number (186913). EUR 25,00
Gesigneerd door de auteur met pen: 'M 't Hart.'' (Order here or send us your inquiry:  186913 )

Hart,Maarten 't. Het vrome volk. 2e druk. Leiden, 1977. 141 pp. Ing. Order number (180760). EUR 28,00
Met opdracht in inkt op het schutblad: ''Amsterdam, 29-3-77, M. 't Hart''. (Order here or send us your inquiry:  180760 )

Harten,Jaap. Beweging van het jaar. 's-Gravenhage, 1960. 1e en enige druk. 47 pag. Ing. Order number (129265). EUR 7,95
(Order here or send us your inquiry:  129265 )

Harten,Jaap. Een landhuis voor Dante. Amst., 1956. 1e druk. 28 pag. Ing. (De Beuk). Order number (129268). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  129268 )

Harten,Jaap. Langs en over de aarde. 's-Gravenhage, 1957. 1e druk. 24 pag. Ing. (Het Nieuwe Voorhout). Order number (129269). EUR 5,00
(Order here or send us your inquiry:  129269 )

Harten,Jaap. Studio in daglicht. Amst., 1954. 1e en enige druk. 39 pag. Ing. (De Windroos). Order number (129272). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  129272 )

Hattum,Jac. van. Un an de plus - Un an de moins. Amst., 1955. 1e druk. 18 pag. Ing. (De Beuk). Order number (129287). EUR 6,80
(Order here or send us your inquiry:  129287 )

Hattum,Jac. van. Het brood van Ghysele. Vertellingen. Amst., 1946. 1e en enige druk. 146 pag. Kart. Order number (129273). EUR 7,94
(Order here or send us your inquiry:  129273 )

Hattum,Jac. van. De ketchupcancer. Amst., 1965. 1e druk. 42 pag. Ing. Order number (129277). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  129277 )

Hattum,Jac. van. De ketchupcancer. Amst., 1965. 1e druk. 42 pag. Ing. Order number (129276). EUR 15,88
Exemplaar met opdracht. (Order here or send us your inquiry:  129276 )

Hattum,Jac. van. De kleine danseres. Amst., 1962. 1e druk. 93 pag. Ing. (Literaire Pocketserie No. 97). Order number (129278). EUR 4,54
(Order here or send us your inquiry:  129278 )

Hattum,Jac. van. De nagels in het vlees. 's-Graveland, 1945. 1e druk. 53 pag. Ing. Order number (129279). EUR 4,54
Omslag en vignetten van C.A.B. Bantzinger. (Order here or send us your inquiry:  129279 )

Hattum,Jac. van. Nieuwe sprookjes en vertellingen. 's-Gravenhage, 1957. 1e en enige druk. 44 pag. Ing. Stofomslag. (Het Nieuwe Voorhout). Order number (129280). EUR 5,67
(Order here or send us your inquiry:  129280 )

Hattum,Jac. van. Plant u niet voort... Amst., 1959. 1e druk. 30 pag. Ing. (De Beuk). Order number (129283). EUR 5,67
(Order here or send us your inquiry:  129283 )

Hattum,Jac. van. De pothoofdplant. Rotterdam, 1936. 1e en enige druk. 76 pag. Ing. Order number (129284). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  129284 )

Hattum,Jac. van. De spiegel. Vijf verhalen. Amst., 1953. 1e en enige druk. 29 pag. Ing. (De Beuk). Order number (129285). EUR 4,54
(Order here or send us your inquiry:  129285 )

Hattum,Jac. van. Sprookjes en vertellingen. Amst., 1955. 258 pag. Linn. Stofomslag. Order number (129281). EUR 22,69
(Order here or send us your inquiry:  129281 )

Hattum,Jac. van. Tien diergedichten. Amst., 1954. 1e druk. 18 pag. Ing. (De Beuk). Order number (129286). EUR 5,67
(Order here or send us your inquiry:  129286 )

back to top

Hattum,Jac. van. Verzameld werk. Verzen. 1e druk. Amst., 1993. 591 pag. Linn., stofomslag. Order number (199006). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  199006 )

Hattum,Jac. van. Een zomer. Amst., 1946. 1e en enige druk. 123 pag. H.linn. Order number (129288). EUR 10,21
(Order here or send us your inquiry:  129288 )

Havank. De Schaduw grijpt in. Utrecht, Bruna, z.j. 265 blz. Or. Ing. (De Schaduw-serie 1). Order number (216163). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  216163 )

HAVERSCHMIDT,FRANÇOIS. Serrarens,Ed.A. De dichter-predikant Francois Haverschmidt (Piet Paltjes). Amst., 1955. 192 blz. Ing. (Verh. K.N.A.W. XXII/2). Order number (166902). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  166902 )

Heekeren,C. van. Batavia seint: Berlijn. 1e druk. Den Haag, 1967. 374 pag. Linn. Order number (129289). EUR 10,00
Duitsers geÏnterneerd in Nederlands-Indië. Transporten naar Bombay. De Van Imhoff vergaat. Duitsers veroveren Nias. Duitsers onder Japanners. (Order here or send us your inquiry:  129289 )

Heeresma,Faber & Heere. Jeugdzonden en ander oud zeer. Enig klein proza uit het begin van twee schrijverslevens; aangevuld met een pentekening van de een en een portret van de ander. Amst., 1975. 1e druk. 50 pag. Linn. Stofomslag. (Bibliofiele Bijenkorf Bibliotheek.) Order number (129298). EUR 35,00
uitgegeven in een oplage van 250 genummerde en gesigneerde exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  129298 )

Heeresma,Heere. A day at the beach. London, 1967. 117 pp. Soft cover. Original dutch title: een dagje naar het strand. Order number (177986). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  177986 )

Heeresma,Heere. Deze verzen en gedichten. Die poëzie ook. Verzamelde lyriek. Amstelveen, 1974. 1e druk. 49 pag. Kart. Stofomslag. Omslag licht besch. Order number (204098). EUR 30,00
Oplaag 300 genummerde en gesigneerde exemplaren. Nummer 74 van de 100 Brest uitgaven. (Order here or send us your inquiry:  204098 )

Heeresma,Heere. Deze verzen en gedichten. Die poëzie ook. Verzamelde lyriek. Amstelveen, 1974. 1e druk. 49 pag. Kart. Stofomslag. Order number (129300). EUR 34,00
Oplaag 300 genummerde en gesigneerde exempl. 1 van de 100 Larense uitgaven. (Order here or send us your inquiry:  129300 )

Heeresma,Heere. Heeresma helemaal. Alle verhalen. Amst., 1978. 614 blz. Linn., omslag (omslag aan bovenzijde wat sleets). Order number (208655). EUR 30,00
Op eerste schutblad is een kaartje van de uitgever geplakt, gesigneerd in inkt door Heere Heeresma. (Order here or send us your inquiry:  208655 )

Heeresma,Heere. Helemaal Heeresma. Verzamelde romans. Amsterdam, 1997. 635 pag. Linnen, stofomslag. Order number (208690). EUR 35,00
Uitgegeven in een oplage van 750 gesigneerde en genummerde exemplaren (nr. 726). (Order here or send us your inquiry:  208690 )

Heeresma,Heere. Juichend langs de einder. Met een cartoon van Faber Heeresma en een bijdrage van Heere Heeresma jr. Leiden, Pers no. 14, 1990. 31pp. Soft cover. Order number (185288). EUR 35,00
No. XIV of the 25 numbered copies signed (in ink) by the author. (Order here or send us your inquiry:  185288 )

Heerikhuizen,F.W.Van. In afwachting. Verzen. 1e druk. [Bussum]. Bayard Pers[=F.G.Kroonder], 1944. Ing. Licht gevlekt. Order number (110861). EUR 11,34
De Jong: 367. Oplaag 550 exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  110861 )

Heide,Gerrit D.van der. Land van nameloozen. Griendwerkers levensgang in den Biesbosch. Rotterdam, 1946. 220 blz. 32 ills. H.linnen. Order number (120950). EUR 12,50
(Order here or send us your inquiry:  120950 )

Heijden,A.F.Th. van der. De Gevarendriehoek. Amst., 1985. 479 pag. Ing. Order number (191322). EUR 25,00
Met een opdracht van de auteur: "Voor Marja....A.F. Th. van der Heijden." (Order here or send us your inquiry:  191322 )

HEIJERMANS,HERMAN. Schilp,C.A. Herman Heijermans. Amst., 1967. 196 pag. Ing. Order number (129914). EUR 10,21
(Order here or send us your inquiry:  129914 )

Heijermans,Herman. De groote vlucht. Satirieke komedie in vier bedrijven. Amst., 1908. 1e druk. 172 pag. Ing. Order number (129912). EUR 10,21
(Order here or send us your inquiry:  129912 )

Heijermans,Herman. Toneelwerken. Amst., 1965. 3 dln. Linnen met omslag. Order number (161165). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  161165 )

Heimeriks,Nettie & Willem van Toorn (ed.). De hele Bibelebontse berg. De geschiedenis van het kinderboek in Nederland & Vlaanderen van de middeleeuwen tot heden. Amst., 1989. 709 pp. B./w. ills. Cloth,d/j. - Dust jacket sl. discol. Order number (200263). EUR 45,00
(Order here or send us your inquiry:  200263 )

Heimeriks,Nettie & Willem van Toorn (ed.). De hele Bibelebontse berg. De geschiedenis van het kinderboek in Nederland & Vlaanderen van de middeleeuwen tot heden. Amst., 1990. 709 pp. B/w ills. Cloth,d/j. Order number (180707). EUR 45,00
(Order here or send us your inquiry:  180707 )

HEINE,HEINRICH. Brabander,Gerard den. Poëzie vert. door G. den Brabander. 1e dr. Amst., 1945. 85 pag. H.linn. Order number (128142). EUR 6,80
(Order here or send us your inquiry:  128142 )

Heinsius,A. De verachting van de dood. De contemptu moris. Vertaling door Jan Bloemendal en Jan W. Steenbeek. Amst., 2005. 515 pag. Karton, stofomslag. Order number (221292). EUR 27,50
(Order here or send us your inquiry:  221292 )

HEINSIUS,DANIEL. Rank,L.Ph. & J.D.P.Warners & F.L.Zwaan. Bacchus en Christus. Twee lofzangen van Daniel Heinsius. Zwolle, 1965. 352 pp. Soft cover. (Zwolse drukken en herdrukken voor de maatschappij der Nederlandse letterkunde te Leiden. Nr.53.) Order number (210982). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  210982 )

Heitling,Willy H. & L.Lensen. Vijftig eeuwen volk langs de IJssel. 2e druk. Zutphen, [ca. 1985]. 440 blz. Z./w. illustr. Linn., met omslag. Order number (121002). EUR 13,50
(Order here or send us your inquiry:  121002 )

Helm,Jan. Liederen ener lente. Gedichten. Antwerpen, z.j. 39 pag. Ing. Order number (129305). EUR 11,34
Exemplaar met: "uit genegenheid Jan Helm." (Order here or send us your inquiry:  129305 )

Helman,Albert. De dolle dictator. Het ondoorgrondelijke leven van Juan Manuel de Rosas. Rotterdam, 1935. 376 blz. Linn. Order number (170158). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  170158 )

Helman,Albert. Gebed voor de ezels. Heusden, 1982. 61 pag. Met tekeningen van Ton de Laat. H. linnen. Order number (219870). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  219870 )

Helman,Albert. Hart zonder land. Utrecht, 1931. 2e druk. 178 pag. Ing. Order number (133204). EUR 15,88
(Order here or send us your inquiry:  133204 )

Helman,Albert. 's Mensen heen- en terugweg. Rott., 1937. 235 blz. Linn. Order number (173310). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  173310 )

Helman,Albert. Senoritas. Utrcht, Gemeenschap. 1930. 127 blz. Linn. Order number (170155). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  170155 )

Helmer,Gert. Den Gheestelijcken Nachtegael. Een liedboek uit de zeventiende eeuw. Nijmegen, 1966. 175 blz. Ing. (Diss.) Order number (212321). EUR 10,00
Incl. de bijlagen in een los boekje. (Order here or send us your inquiry:  212321 )

Helsloot,Kees. Aardewerk. Amst., 1984. 1e druk. 62 pag. Ing. Order number (129308). EUR 11,34
Met opdracht. (Order here or send us your inquiry:  129308 )

Hemmink,Gert Jan. Frankfurter impressionen. Amst., De Veulenbeltpers, 1979. Unpaginated [30 pp. on 8 loose fold. sheets in paper cover]. In red cloth portfolio. Order number (194686). EUR 45,00
Standard edition. - Dutch text. (Order here or send us your inquiry:  194686 )

Hemmink,Gert Jan. Frankfurter impressionen. Amst., De Veulenbeltpers, 1979. Unpaginated [30 pp. on 8 loose fold. sheets in paper cover]. In red cloth portfolio. - Small stain on frontcover paper cover. Order number (136587). EUR 35,00
Standard edition. - Dutch text. (Order here or send us your inquiry:  136587 )

Henkels,F.R.A. De dichter kookt pap. 's-Gravenhage, 1980. 2e druk. 26 pag. Ing. Order number (129311). EUR 11,34
Oplaag van 200 genummerde exempl. (Order here or send us your inquiry:  129311 )

HENNEMAN,JEROEN. Nijhoff,Martinus. Het Uur U. Utrecht, De Roos, 1989. 2 vols. [46, 2] pp. 24 silkscreens by Jeroen Henneman, one signed in pencil. Japanese style bindings. In Japanese style cloth covered portfolio with immit. ivory clasp. Oblong 8vo. - One small spot on one of the pages. Order number (219805). EUR 230,00
Printed in a limited edition of 175 copies on Japanese paper. - This is an unnumbered copy 'Hors commerce'. (Order here or send us your inquiry:  219805 )

HENSEN,HERWIG. Closset,Frans. Herwig Hensen. Antwerpen, 1965. 47 pag. Foto's. Kart. Order number (129891). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  129891 )

Hensen,Herwig. Alles in verband. Brussel, 1951. 1e druk. 56 pag. Ing. Order number (129314). EUR 11,34
Oplaag van 250 exempl. (Order here or send us your inquiry:  129314 )

Hensen,Herwig. Daidalos. Brussel, 1948. 1e druk. 89 pag. Ing., los. Order number (129885). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  129885 )

Hensen,Herwig. Orpheus in dit avondland. Brussel, 1955. 1e druk. 58 pag. Ing. Order number (129890). EUR 10,21
Oplaag van 550 exempl. (Order here or send us your inquiry:  129890 )

Hensen,Herwig. Papieren vogel op de hand. 's-Gravenhage, 1971. 1e druk. 54 pag. Ing. Order number (129889). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  129889 )

Hensen,Herwig. Het venster. Brussel, 1958. 1e druk. 69 pag. Ing. Order number (129317). EUR 11,34
Oplaag van 600 exempl. (Order here or send us your inquiry:  129317 )

back to top

Hensen,Herwig. Het woord vrijheid. De rebel gods. Morgen kan het te laat zijn. Amst. & Antwerpen, 1963. 300 pag. Linn. Stofomslag. Order number (129887). EUR 15,88
(Order here or send us your inquiry:  129887 )

Hermans,Rudi. Stuk geluk. Gedichten. Antw., 2005. 64 pp. Ing. Order number (184183). EUR 11,00
Beperkte oplage van 300 exemplaren. Gesigneerd door de auteur. (Order here or send us your inquiry:  184183 )

HERMANS,WILLEM FREDERIK (from the library of) / Hallema,A. Amalia van Solms. Een lang leven in dienst van haar natie. Amst., n.d. 279 pp. Cloth. Order number (191394). EUR 40,00
Copy from the library of the Dutch writer W.F.Hermans. - With marks & a few annotations in pencil by W.F.Hermans. (Order here or send us your inquiry:  191394 )

HERMANS,WILLEM FREDERIK (from the library of) / Kant,Immanuel. Sämtliche Werke. Leipzig, Felix Meiner, 1920-1940. 10 vols. Cloth (uniform bindings). - Bindings sl. worn & discoloured along the spine. Order number (191165). EUR 550,00
Complete set (various ed.) from the library of W.F. Hermans. - In three of the volumes (vols 3,4 & 8) annotations & markings in pencil by W.F. Hermans. (Order here or send us your inquiry:  191165 )

HERMANS,WILLEM FREDERIK (from the library of) / Nietzsche,Friedrich. Nietzsche Briefwechsel. Berlin, De Gruyter, 1969-1984. 18 vols (of the set), including register vol. Cloth, d/j. (dustjacket of one volume missing). Order number (191155). EUR 2500,00
Set from the Library of the Dutch writer W.F. Hermans. - With annotations & markings in pencil on some of the first endpapers & margins by W.F. Hermans. - Consisting of the volumes I: 1-3; II: 1-6 (in 7 parts); III: 1-6; IV: 4. & the register volume (1987) which has never been for sale. (Order here or send us your inquiry:  191155 )

HERMANS,WILLEM FREDERIK (from the library of) / Roth,Leon. Judaism, a portrait. London, [1960]. 240 pp. Boards,d./j. Order number (191395). EUR 60,00
Copy from the library of the Dutch writer W.F.Hermans. - With annotations & marks in pencil by W.F.Hermans. (Order here or send us your inquiry:  191395 )

HERMANS,WILLEM FREDERIK (from the library of) / Schuiling,R. Aardrijkskunde van Nederland. 3e verb. en verm.dr. Zwolle, Erven J.J.Tijl, 1891. XIII,520 pp. Num. ills (incl. fold. lithogr. maps). 19th century h. cloth binding. Order number (009184). EUR 150,00
Copy from the library of the Dutch writer W.F.Hermans. - Signed by Hermans in ink on the french title-page. (Order here or send us your inquiry:  9184 )

HERMANS,WILLEM FREDERIK (from the library of) / Tillyard,E.M.W. The muse unchained. An intimate account of the revolution in English studies at Cambridge. London, [1958]. 142 pp. Cloth,d./j. Order number (191397). EUR 75,00
Copy from the library of the Dutch writer W.F.Hermans. - With annotations & marks in pencil by W.F.Hermans. (Order here or send us your inquiry:  191397 )

Hermans,Willem Frederik (vert.) / Beraud,H. De martelgang van de dikzak. Vertaling en nawoord Willem Frederik Hermans. Amst., 1981. 175 pp. Ing., wat verkleurd. Order number (190875). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  190875 )

Hermans,Willem Frederik (vertaling onder pseud. L.A. de Witt). Zonlicht op Zaterdag. Een roman over een vliegtuigfabriek door J.B.Priestley. Vertaald door [W.F.Hermans onder pseud.] L.A.de Witt. Amst., De Arbeiderspers, 1947. 357 blz. H.linn. Order number (179202). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  179202 )

HERMANS,WILLEM FREDERIK. Dupuis, M. Eenheid en versplintering van het ik. Thema's, motieven en vormen in verband met de problematiek van de enkeling in de romanwereld van W.F. Hermans Hasselt, 1976. 279 pp. Linn. , stofomslag. Order number (177904). EUR 50,00
In uitstekende staat. (Order here or send us your inquiry:  177904 )

HERMANS,WILLEM FREDERIK. Glaudemans,Willem Gerard. De mythe van het tweede hoofd. De literatuuropvattingen van W. F. Hermans, 1945-1964 / The myths of the second head. The literary views of W.F.Hermans, 1945-1964 (with a summary in English). Utrecht, 1990. 464 pag. Ing. - Met los boekje met daarin het dankwoord en de samenvatting (11 pag., geniet). Order number (222899). EUR 65,00
Proefschrift over de poetica van W.F.Hermans in zijn vroege essays en kritieken. - Met een samenvatting in het Engels. - Met een opdracht van de auteur. (Order here or send us your inquiry:  222899 )

HERMANS,WILLEM FREDERIK. Janssen,F.A. Scheppend Nihilisme. Interviews met W.F. Hermans. 1e dr. Amst., 1979. 346 pp. Ing. Order number (202696). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  202696 )

HERMANS,WILLEM FREDERIK. Janssen,F.A. Scheppend Nihilisme. Interviews met W.F. Hermans. 2e dr. Amst., 1979. 346 pp. Linn. ,met stofomslag. Order number (204194). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  204194 )

HERMANS,WILLEM FREDERIK. Janssen,F.A.W.G. Boekenweek 1993. [Amst., Uitg. De Bezige Bij, Uitg. Van Oorschot & Uitg. De Harmonie], 1993. [21 pag.]. Ing. Order number (181467). EUR 7,00
Brochure aangeboden door de boekverkoppers t.g.v. van de Boekenweek 1993. (Order here or send us your inquiry:  181467 )

HERMANS,WILLEM FREDERIK. Janssen,Frans A. & S.v.Stek. Het bibliografische universum van Willem Frederik Hermans. Amst., 2000. 296 blz. Linn., stofomslag. Order number (181435). EUR 22,50
(Order here or send us your inquiry:  181435 )

HERMANS,WILLEM FREDERIK. Luiken,Tonnie, e.a. Willem Frederik Hermans en de CPNB. 1950-1993. Amst., 1993. 64 blz. Ing. Order number (175567). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  175567 )

HERMANS,WILLEM FREDERIK. Morrien,Adriaan. De gruwelkamer van W.F.Hermans of ik moet altijd gelijk hebben. 1e druk. Amst., De Bezige Bij, [1955]. 45 pag. Ing., rug wat verkleurd. - Stempeltje van eigenaar en datum op schutblad. Order number (204195). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  204195 )

HERMANS,WILLEM FREDERIK. Oversteegen,J.J. Voetstappen van WFH. Essays over Conserve, De tranen der acacia's, De god denkbaar denkbaar de god, Mandarijnen op zwavelzuur, Het sadistische universum. Utrecht, 1982. 122 pag. Ing. Order number (199964). EUR 13,50
(Order here or send us your inquiry:  199964 )

HERMANS,WILLEM FREDERIK. Raster. Willem Frederik Hermans. Amst., 1971. 340 pag. Ing.,(Raster V,2 zomer 1971). Order number (136442). EUR 7,00
(Order here or send us your inquiry:  136442 )

HERMANS,WILLEM FREDERIK. Straten,Hans van. Hermans. Zijn tijd - zijn werk - zijn leven. Soesterberg, 1999. 606 pp. Cloth, d./j. Order number (212729). EUR 28,50
Without the loose supplement (12 pp.). (Order here or send us your inquiry:  212729 )

HERMANS,WILLEM FREDERIK. Straten,Hans van. Teruggevonden gesprekken met Willem Frederik Hermans. Baarn, 2001. 80 pag. Ing. Order number (211620). EUR 12,50
(Order here or send us your inquiry:  211620 )

HERMANS,WILLEM FREDERIK. Thomése,P.F. Willem Frederik Hermans. Ter herinnering. Met een woord vooraf van P.F. Thomése. Amst., 1995. 39 pag. Geill. Ing. Order number (174616). EUR 45,00
Nieuwjaarsgeschenk 1995/1996 Thomas Rap. - Eenmalige oplage van 750 exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  174616 )

HERMANS,WILLEM FREDERIK. Vermeiren,Koen. Willem Frederik Hermans en Ludwig Wittgenstein. Een taalspelen-analyse van het prozawerk van Willem Frederik hermans, uitgaande van de levensvorm van het sadistisch en chaotisch universum. Utrecht, 1986. 178 pp. Soft cover. Order number (195199). EUR 21,50
(Order here or send us your inquiry:  195199 )

HERMANS,WILLEM FREDERIK. Yans,Baudoin. De God Bedrogen Bedrogen de God. Een speurtocht door W.F. Hermans' filosofisch universum. Louvain-la-Neuve, 1992. 503 blz. Ing. Rug minder fraai. Order number (222646). EUR 125,00
(Order here or send us your inquiry:  222646 )

Hermans,Willem Frederik. Au pair. 1e druk. Amst., Bezige Bij, 1989. 416 pag. Ing. Order number (150750). EUR 15,00
Zeer net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  150750 )

Hermans,Willem Frederik. Au pair. 1e druk. Amst., Bezige Bij, 1989. 416 pag. Linn., stofomslag. Order number (179735). EUR 30,00
Zeer net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  179735 )

Hermans,Willem Frederik. Het behouden huis. 2e druk. Amst., 1960. 93 pp. Ing. Order number (181448). EUR 25,00
Literaire Pocket serie no.52. (Order here or send us your inquiry:  181448 )

Hermans,Willem Frederik. Het boek der boeken, bij uitstek. Amst., 1986. 23 pp. Ing. Order number (179690). EUR 13,50
Toespraak gehouden t.g.v. van de presentatie van het eerste exemplaar van de Winkler Prins Lexicon te Antwerpen, 1986. (Order here or send us your inquiry:  179690 )

Hermans,Willem Frederik. Boze brieven van Bijkaart. 1e druk. Amst., 1977. 408 pag. Ing. Order number (135129). EUR 15,00
Net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  135129 )

Hermans,Willem Frederik. Cascaden en riolen. Amst., 1986. 22 blz. Linn. Order number (174897). EUR 65,00
Uitgegeven als nieuwjaarsgeschenk in een oplage van 631 exemplaren. (nr. 336). (Order here or send us your inquiry:  174897 )

Hermans,Willem Frederik. Conserve. Roman. 1e druk. Amst., W.L.Salm & Co., 1947. 240 pag. H.Linnen. - Naam en klein vlekje op schutblad. Order number (113123). EUR 150,00
Over het geheel gezien een net exexemplaar. (Order here or send us your inquiry:  113123 )

Hermans,Willem Frederik. Dinky toys. 1e druk. Amst., 1988. 112 pag. Linn., stofomslag. Order number (223196). EUR 35,00
Zeer net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  223196 )

Hermans,Willem Frederik. De donkere kamer van Damocles. 1e druk. Amst., G.A. van Oorschot, 1958. 410 pp. Linn., hoekjes sleets; wat los in de band; namen op schutblad, zonder stofomslag. Order number (198869). EUR 45,00
(Order here or send us your inquiry:  198869 )

Hermans,Willem Frederik. De donkere kamer van Damocles. 2e herz. druk. Amst., G.A. van Oorschot, 1959. 410 pp. Geb., zonder stofomslag. Order number (212233). EUR 32,50
(Order here or send us your inquiry:  212233 )

Hermans,Willem Frederik. De donkere kamer van Damocles. 2e herz. druk. Amst., G.A. van Oorschot, 1959. 410 pp. Geb., met stofomslag (omslag besch.). Order number (178067). EUR 45,00
(Order here or send us your inquiry:  178067 )

Hermans,Willem Frederik. De donkere kamer van Damocles. 3e herz. druk. Amst., G.A. van Oorschot, 1959. 410 pp. Geb., zonder stofomslag. Order number (204871). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  204871 )

Hermans,Willem Frederik. De donkere kamer van Damocles. 3e herz. druk. Amst., G.A. van Oorschot, 1959. 410 pp. Geb., met sleetse stofomslag. Order number (220386). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  220386 )

Hermans,Willem Frederik. De donkere kamer van Damocles. 7e herz. druk. Amst., G.A. van Oorschot, 1967. 410 pp. Geb., zonder stofomslag. Order number (213962). EUR 22,50
(Order here or send us your inquiry:  213962 )

Hermans,Willem Frederik. De donkere kamer van Damokles. 2e uitg. [Zuid-Afrikaanse editie] Pretoria & Kaapstad, 1961. 366 blz. Ing. Order number (198278). EUR 25,00
44 Blz. inleiding in het Afrikaans. (Order here or send us your inquiry:  198278 )

Hermans,Willem Frederik. Dope, Mana, Manie en Taboe. Short story of 5 pages published in the Magazine Gard Sivik (22/23/24, January-June, 1961. Taboes issue). Unpaginated, soft cover. - Writing in ink on frontcover. Order number (187222). EUR 22,50
(Order here or send us your inquiry:  187222 )

Hermans,Willem Frederik. Dope, Mana, Manie en Taboe. Short story of 5 pages published in the Magazine Gard Sivik (22/23/24, January-June, 1961. Taboes issue). Unpaginated. Soft cover. Order number (187219). EUR 27,50
(Order here or send us your inquiry:  187219 )

back to top

Hermans,Willem Frederik. Drie melodrama's. 1e druk. Amst., v.Oorschot, 1957. 388 pp. Cloth, upper spine end slightly worn; owner's name & stamp on first free endpaper. Order number (197684). EUR 50,00
(Order here or send us your inquiry:  197684 )

Hermans,Willem Frederik. Drie melodrama's. 1e druk. Amst., v.Oorschot, 1957. 388 pp. Cloth, no dustjacket. - Two owner's name on first free endpaper. Order number (213972). EUR 50,00
(Order here or send us your inquiry:  213972 )

Hermans,Willem Frederik. Drie melodrama's. 1e druk. Amst., v.Oorschot, 1957. 388 pp. Cloth, upper spine end slightly worn; edges slightly spotted. Order number (189760). EUR 60,00
(Order here or send us your inquiry:  189760 )

Hermans,Willem Frederik. Drie melodrama's. 1e druk. Amst., v.Oorschot, 1957. 388 pp. Cloth, d./j. (dustjacket sl. browned & worn), - Name in ink on endpaper. Order number (155971). EUR 125,00
(Order here or send us your inquiry:  155971 )

Hermans,Willem Frederik. Eindelijk alles over Menno. Artikel van 11 pagina's over Menno ter Braak, gepubliceerd in Merlyn, jaarg. 1, no. 2 (Jan. 1963). Ing., wat gebruind. Order number (199648). EUR 12,50
(Order here or send us your inquiry:  199648 )

Hermans,Willem Frederik. Het evangelie van O. Dapper Dapper. Een vervolg op De God Denkbaar Denkbaar De God. Met een voorwoord van Willem Frederik Hermans. 1e druk. Amst., 1973. 227 pag. Ing. Order number (135018). EUR 12,00
Het gehele werk (behalve het voorwoord) is geschreven door W.F.Hermans onder het pseudoniem "Schrijver Dezes". (Order here or send us your inquiry:  135018 )

Hermans,Willem Frederik. Fotobiografie. 1e druk. Amst., Thomas Rap, 1969. Unpaginated [205 pp.]. Ills. H.calf. - Spine ends sl. worn, discol. & sl. soiled, owner's name on free endpaper. Order number (217037). EUR 60,00
(Order here or send us your inquiry:  217037 )

Hermans,Willem Frederik. Fotobiografie. 1e druk. Amst., Thomas Rap, 1969. Unpaginated [205 pp.]. Ills. H.calf. - Binding sl. soiled & worn; owner's entry om first free endpaper. Order number (195228). EUR 75,00
(Order here or send us your inquiry:  195228 )

Hermans,Willem Frederik. Fotobiografie. 1e druk. Amst., Thomas Rap, 1969. Unpaginated [205 pp.]. Ills. H.calf. - Title-page slightly creased. Order number (205280). EUR 110,00
(Order here or send us your inquiry:  205280 )

Hermans,Willem Frederik. Fotobiografie. 1e druk. Amst., Thomas Rap, 1969. Unpaginated [205 pp.]. Ills. H.calf. - Binding spotted; lower part of spine sl. dam.; upper part of pages waterstained. Order number (161081). EUR 75,00
(Order here or send us your inquiry:  161081 )

Hermans,Willem Frederik. Fotobiografie. 1e druk Amst., Thomas Rap, 1969. Unpaginated [205 pp.]. Ills. H.calf. - Small owner's signature on title-page and first end-paper. Order number (206099). EUR 125,00
(Order here or send us your inquiry:  206099 )

Hermans,Willem Frederik. Fotobiografie. 1e druk Amst., Thomas Rap, 1969. Unpaginated [205 pp.]. Ills. H.calf. Order number (149862). EUR 140,00
(Order here or send us your inquiry:  149862 )

Hermans,Willem Frederik. Fotobiografie. 2e druk. Amst., Thomas Rap, 2003. Unpaginated [205 pp.]. Ills. H.calf. Order number (194569). EUR 40,00
Reprint edition. - Limited edition of 1000 copies (no. 312). (Order here or send us your inquiry:  194569 )

Hermans,Willem Frederik. Geyerstein's dynamiek. 1e druk. Amst., 1982. 57 blz. Linn., stofomslag. Order number (170221). EUR 11,50
Net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  170221 )

Hermans,Willem Frederik. Gitaarvissen en banjoklokken. Amst., 1991. 67 pag. Linn. Order number (181578). EUR 38,50
Typografische door Frans A. Janssen. - Uitrgegeven in een oplage van van 1100 exemplaren. - Zeer net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  181578 )

Hermans,Willem Frederik. De God denkbaar denkbaar de God. 1e druk. Amst., v.Oorschot, 1956. 151 blz. Linn., zonder stofomslag. - Band gevlekt. Order number (195196). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  195196 )

Hermans,Willem Frederik. De God denkbaar denkbaar de God. 1e druk. Amst., v.Oorschot, 1956. 151 blz. Linn., met stofomslag (omslag wat sleets). - Naam op schutblad. Order number (155981). EUR 90,00
(Order here or send us your inquiry:  155981 )

Hermans,Willem Frederik. De God denkbaar denkbaar de God. 1e druk. Amst., v.Oorschot, 1956. 151 blz. Linn., met stofomslag (omslag wat sleets). Order number (186195). EUR 100,00
(Order here or send us your inquiry:  186195 )

Hermans,Willem Frederik. Een heilige van de horlogerie. Roman. 1e druk. Amst., 1987. 219 pag. Geb., stofomslag (rug omslag iets gebruind). - Naam op schutblad. Order number (195246). EUR 35,00
Net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  195246 )

Hermans,Willem Frederik. Een heilige van de horlogerie. Roman. 1e druk. Amst., 1987. 219 pag. Ing. Order number (183266). EUR 15,00
Net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  183266 )

Hermans,Willem Frederik. Herinneringen van een engelbewaarder. Met een inleiding en woordverklaring van Gerrit Olivier.[Zuid-Afrikaanse editie]. Pretoria & Kaapstad, Academica, 1984. 244 blz. Ing. Order number (197498). EUR 25,00
Eerste Zuid-Afrikaanse uitgave. - Met 36 blz. inleiding in het Afrikaans. (Order here or send us your inquiry:  197498 )

Hermans,Willem Frederik. Hermans is hier geweest. 1ste druk Amst., 1967. 115 pag. Linn, met stofomslag. (Witte Olifantreeks). Order number (212236). EUR 115,00
In 1957 uitgegeven als onderdeel van de verhalenbundel "Drie melodrama's". - Net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  212236 )

Hermans,Willem Frederik. Hermans is hier geweest. 1ste druk Amst., 1967. 115 pag. Linn, stofomslag licht besch. & gevlekt(Witte Olifantreeks). Order number (133977). EUR 60,00
In 1957 uitgegeven als onderdeel van de verhalenbundel "Drie melodrama's". (Order here or send us your inquiry:  133977 )

Hermans,Willem Frederik. Het hoedenparadijs. 40 collages van Willem Frederik Hermans. Den Haag, 1991. 40 col. plts. Soft cover. Order number (222151). EUR 70,00
(Order here or send us your inquiry:  222151 )

Hermans,Willem Frederik. Hollywood. 1e druk. Amst., Mandarijnenpers, 1970. Ing., rug beetje sleets. Order number (213938). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  213938 )

Hermans,Willem Frederik. Hollywood. 1e druk. Amst., Mandarijnenpers, 1970. Ing. Order number (104619). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  104619 )

Hermans,Willem Frederik. Homme's hoest. [1e dr.]. Amst., 1980. 68 pag. Linn., stofomslag. Order number (162272). EUR 15,00
Net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  162272 )

Hermans,Willem Frederik. Horror coeli en andere gedichten. 1e druk. Amst., J.M.Meulenhoff, 1946. Ing., sleets & verkleurd, omslag los. Order number (104640). EUR 45,00
(Order here or send us your inquiry:  104640 )

Hermans,Willem Frederik. Horror coeli en andere gedichten. [Amst., 1946]. 84 pag. Originele omslag, wat verkleurd & voorzijde los. Order number (199975). EUR 100,00
(Order here or send us your inquiry:  199975 )

Hermans,Willem Frederik. Houten leeuwen en leeuwen van goud. 1e druk. Amst., 1979. 399 blz. Linn., stofomslag ( randen omslag klein beetje sleets). - Randen met kleine vochtvlekjes. Order number (212201). EUR 24,50
(Order here or send us your inquiry:  212201 )

Hermans,Willem Frederik. Houten leeuwen en leeuwen van goud. 1e druk. Amst., 1979. 399 blz. Linn., stofomslag. Order number (183699). EUR 35,00
Net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  183699 )

Hermans,Willem Frederik. Hypnodrome. Gedichten. 1e druk. 's-Gravenhage, A.A.M.Stols, 1947 [ =1948]. Karton, rug verschoten, deels geplastificeerd. (Helikon, 13e jaarg., no. 38). Order number (221467). EUR 40,00
(Order here or send us your inquiry:  221467 )

Hermans,Willem Frederik. Hypnodrome. Gedichten. 1e druk. 's-Gravenhage, A.A.M.Stols, 1947 [ =1948]. Karton. (Helikon, 13e jaarg., no. 38). Rug verkl. Lichte watersch. aan schutblad. Order number (106177). EUR 60,00
(Order here or send us your inquiry:  106177 )

Hermans,Willem Frederik. Ik draag een helm met vederbos. 1e druk. Amst., Bezige Bij, 1979. 407 blz. Linn., stofomslag. Order number (217777). EUR 30,00
Net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  217777 )

Hermans,Willem Frederik. Ik heb altijd gelijk. 1e druk. Amst., G.A.Van Oorschot, 1951. 190 blz. Roodbruin linnen, met nette stofomslag [ontworpen door Helmut Salden]. - Randen wat verkleurd. Order number (155970). EUR 150,00
(Order here or send us your inquiry:  155970 )

Hermans,Willem Frederik. Koningin eenoog. Amst., 1986. [9] pp. text. 143 b./w ills (photographs) by W.F. Hermans. Soft cover. Order number (166858). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  166858 )

Hermans,Willem Frederik. De laatste roker. Verhalen. 1e druk. Amst., Bezige Bij, 1991. 268 blz. Linnen, stofomslag. Order number (195244). EUR 25,00
Zeer net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  195244 )

Hermans,Willem Frederik. Het lek in de eeuwigheid. Utrecht, [1969]. [24] pag. Ing., omslag iets verkleurd. (Motion Pocket 001). Order number (183542). EUR 7,50
Eerder verschenen in: Moedwil en misverstand (Amsterdam, 1948). (Order here or send us your inquiry:  183542 )

Hermans,Willem Frederik. De liefde tussen mens en kat. 1e druk. N.p., 1985. 47 pp. Soft cover. Order number (168111). EUR 6,00
Published for the "Literaire Boekenmaand' of the Bijenkorf. (Order here or send us your inquiry:  168111 )

Hermans,Willem Frederik. Machines in bikini. 2e druk. Amst., Hollands Diep [i.s.m. De Bezige Bij], 1977. 29 pp. Soft cover, edges sl. worn, spine sl. discol., name on title-page. Order number (219743). EUR 30,00
Janssen / Stek 323. - Published in a limited edition of 2000 copies. - Please note: the first edition was published by Eliance Pers in Zandvoort in 1974. (Order here or send us your inquiry:  219743 )

Hermans,Willem Frederik. Malle Hugo. Vermaningen en beschouwingen. 1e druk. Amst., 1994. 328 pp. Linn., stofomslag. - Naam op schutblad. Order number (195247). EUR 30,00
Net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  195247 )

Hermans,Willem Frederik. Mandarijnen op zwavelzuur. 2e druk, herz. & uitgebr., 2e duizental. Groningen, 1967. 269 pp. Geïll. Ing., beetje sleets. - Naam op frans titelblad. Order number (217026). EUR 100,00
(Order here or send us your inquiry:  217026 )

back to top

Hermans,Willem Frederik. Mandarijnen op zwavelzuur. 4e druk, [1e oplage]. Amst., [1973]. 278 pag. Geïll. (z./w.). H.linnen, naam op schutblad, randen platten zeer licht verkleurd. - Net exemplaar. Order number (163630). EUR 350,00
Één van de 100 gebonden exemplaren. - Zeer zeldzaam. - Janssen / Van Stek (2000), 204. (Order here or send us your inquiry:  163630 )

Hermans,Willem Frederik. Mandarijnen op zwavelzuur. 4e druk, 1e oplage. Parijs, 1973. 278 pp. Ills (b./w.). Soft cover, sl. worn & discoloured, annot. on french title-page. Order number (218202). EUR 75,00
(Order here or send us your inquiry:  218202 )

Hermans,Willem Frederik. Mandarijnen op zwavelzuur. Supplement. Amst., 1983. 108 pag. Illlustr. (z./w.). Ing., rug verschoten. Order number (204907). EUR 42,50
(Order here or send us your inquiry:  204907 )

Hermans,Willem Frederik. Mandarijnen op zwavelzuur. Supplement. Amst., 1983. 108 pag. Illlustr. (z./w.). Ing., rug verschoten. - Met ex-libris. Order number (184833). EUR 40,00
(Order here or send us your inquiry:  184833 )

Hermans,Willem Frederik. Moedwil en misverstand. Novellen. 1e druk. Amst., J.M.Meulenhoff, [1948]. 134 pag. Karton, waterschade en sleets. - Met aantekeningen in inkt. Order number (208777). EUR 100,00
Versie met de door Jan Vermeulen ontworpen geel kartonnen band. - Minder fraai. - JS12. (Order here or send us your inquiry:  208777 )

Hermans,Willem Frederik. Mondelinge Mededelingen over [:] Oorlog en literatuur. Schrijvers en auteursrecht. Van duisternis tot licht, en terug. Eerste zinnen van romans. 1e druk. Amst., 1987. 88 pp. Ing. Order number (177542). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  177542 )

HERMANS,WILLEM FREDERIK. Na de dood van Willem Frederik Hermans. Samengesteld door De Neven Kiekebelt. Amst., 1975, C.J.Aarts. Tekst en illustr. Ing. (De Klopgeest 22). - Omslag met waterschade. Order number (195200). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  195200 )

HERMANS,WILLEM FREDERIK. Na de dood van Willem Frederik Hermans. Samengesteld door De Neven Kiekebelt. Amst., 1975, C.J.Aarts. Tekst en illustr. Ing. (De Klopgeest 22). Order number (178206). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  178206 )

Hermans,Willem Frederik. Naar Magnitogorsk. 1e druk. Amst., 1990. 32 blz. Ing. Order number (175152). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  175152 )

Hermans,Willem Frederik. Nooit meer slapen. 1e druk. Amst., De Bezige Bij, 1966. 249,[6] pp. Soft cover. (Literaire Reuzenpocket 173). Order number (104630). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  104630 )

Hermans,Willem Frederik. Overgebleven gedichten. 1e druk. Amst., Thomas Rap, 1968. 79 pag. Linn. Order number (202697). EUR 60,00
Nr. 555 van de genummerde oplage van 1000 exemplaren gebonden in linnen. (Order here or send us your inquiry:  202697 )

Hermans,Willem Frederik. Overgebleven gedichten. 1e druk. Amst., Thomas Rap, 1968. 79 pag. Linn. Order number (104480). EUR 60,00
Nr. 225 van de genummerde oplage van 1000 exemplaren gebonden in linnen. (Order here or send us your inquiry:  104480 )

Hermans,Willem Frederik. Overgebleven gedichten. 2e druk. Amst., Thomas Rap, 1970. Ing. Order number (202062). EUR 17,50
(Order here or send us your inquiry:  202062 )

Hermans,Willem Frederik. Overgebleven gedichten. 2e druk. Amst., Thomas Rap, 1970. Ing. - Naam op schutblad. Order number (167028). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  167028 )

Hermans,Willem Frederik. Pang. De oorlogsjaren. Eibergen, Otto Verbeek, 1992. 48 blz. Ing. Order number (223328). EUR 150,00
Roofdruk samengesteld door Bob Polak. Deze mystificatie bevat een collage van fragmenten uit het werk van W.F.Hermans. Uitgegeven in een gunummerde oplage van 250 exemplaren (nr. 188) . - Janssen/ Van Stek, pag. 269. (Order here or send us your inquiry:  223328 )

Hermans,Willem Frederik. Paranoia. 1e druk. Amst., van Oorschot, 1953. 195 blz. Linn., met redelijke stofomslag (sleets langs de randen en er missen een paar stukjes). Order number (212680). EUR 100,00
(Order here or send us your inquiry:  212680 )

Hermans,Willem Frederik. Paranoia. 2e druk. Amst., van Oorschot, 1962. 195 blz. Linn., stofomslag. Order number (203928). EUR 32,50
Zee net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  203928 )

Hermans,Willem Frederik. Paranoia. 2e druk. Amst., van Oorschot, 1962. 195 blz. Linn., stofomslag (licht sleets) Order number (177881). EUR 27,50
Net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  177881 )

Hermans,Willem Frederik. Relikwieën en documenten. Een toespraak. Amst., 1985. 38 pp. Soft cover. Order number (178655). EUR 10,00
Toespraak gehouden t.g.v. de opening van de nieuwe behuizing van het Ned. Letterkundig Museum en Documentatiecentrum te Den Haag. (Order here or send us your inquiry:  178655 )

Hermans,Willem Frederik. Ruisend gruis. 1e druk. Amst. 1995. 109 blz. Ing. Order number (195198). EUR 13,50
Net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  195198 )

Hermans,Willem Frederik. Ruisend gruis. 1e druk. Amst. 1995. 109 blz. Linn., omslag. Order number (170215). EUR 17,50
(Order here or send us your inquiry:  170215 )

Hermans,Willem Frederik. De tranen der acacia's. 1e druk. Amst., G.A.Van Oorschot, 1949. Linn., zonder stofomslag. - Band gevlekt, rug verkleurd. Order number (218210). EUR 45,00
(Order here or send us your inquiry:  218210 )

Hermans,Willem Frederik. De tranen der acacia's. 1e druk. Amst., G.A.Van Oorschot, 1949. Linn., zonder stofomslag. - Ex-libris op schutblad. Order number (205362). EUR 125,00
- Janssen/Van Stek, 27. - Zeer net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  205362 )

Hermans,Willem Frederik. Typed letter [12 lines] by W.F. Hermans, dated "Brussel 21 september 1994", addressed to Ares Koopman. Signed in ink & with address stamp. Complete with orig. envelope (published in "Een Ontmoeting met de Tovenaar", pp. 18/19). - WITH: eighteen original black & white photographs (each measuring: 17.8 x 12.7 cm) made by Cathrien van Ommen, all published in "Een ontmoeting met de Tovenaar."A) The series of seven portraits of W.F.Hermans, published in chapter II: In gesprek met de Tovenaar I.WilemFrederik Hermans in zeven foto’s. B)Eleven photographs of W.F. Hermans, made during the interview and the dinner, published in chapter IV: In gesprek met de Tovenaar III. De Vereeniging. - WITH: WILLEM FREDERIK HERMANS. Koopman,Ares & Cathrien van Ommen. Een ontmoeting met de Tovenaar. Over Willem Frederik Hermans in foto’s en teksten.[Baarn: De Prom, 1996]. 126,[1] pp. Soft cover. (De Prom bibliofiel, 33). - Copy no.2 (numbered on loose piece of paper). Order number (183382). EUR 950,00
In May 1994 the literary critic and director of the literary festival De Wintertuin, Ares Koopman, send an invitation to W.F.Hermans, to invite him as a guest at the festival on the 9th of February 1995 and possibility of giving a lecture on the Faustian aspects of being a writer. Hermans informed him per fax certainly to be interested in this plan. He didn’t feel like giving a lecture however, but did agree to an interview with that 'Buddingh' specialist, Ares Koopman. In his letter of reply (6th June 1994), Koopman agrees to this interview, but adds that as a director of the festival, he’s not sure he will be the one holding the interview. In his following letter, on September 19th 1994, Koopman makes clear to Hermans that he expects to be too busy with organizational matters on the 9th of February. He deems it pretty much impossible that he will be the interviewer that night.The 21st of September, Hermans writes in his reply to Ares Koopman (the letter attached to this catalogue piece), that he’s deeply disappointed. He insists that Koopman should make time in his busy schedule, for otherwise, as far as he is concerned, the whole party is off.Ares Koopman agrees in the end. The 26th of September he sends a letter to Hermans in which he agrees to do the interview. The actual interview took place on the 9th of February, around 20.40 at the concert hall ‘De Vereeniging’. Cathrien van Ommen, who was working on a series of writer portraits, made the last portrait of W.F.Hermans, as only later would become clear. He died April 27th 1995. The photo’s and the report of this interview are to be found in Een ontmoeting met een Tovenaar. (Order here or send us your inquiry:  183382 )

Hermans,Willem Frederik. Uit talloos veel miljoenen. Roman. 1e druk. Amst., 1981. 293 pag. Linn, stofomslag. Order number (178640). EUR 35,00
Zeer goede staat. (Order here or send us your inquiry:  178640 )

Hermans,Willem Frederik. Uit talloos veel miljoenen. Roman. 1e druk. Amst., 1981. 293 pag. Ing. Order number (135006). EUR 15,00
Net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  135006 )

Hermans,Willem Frederik. Vincent literator. 1e druk. Amst., De Bezige Bij, 1990. 45 pp. Ing. Order number (174900). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  174900 )

Hermans,Willem Frederik. Volledige Werken 1. Romans. Conserve / Tranen der acacia's. 1e druk. Amst., 2005. 788 pp. Cloth, dustjacket and transparent dustjacket. In slipcase. Order number (187066). EUR 45,00
Deluxe edition. (Order here or send us your inquiry:  187066 )

Hermans,Willem Frederik. Waarom schrijven? 2e druk. Amst., 1984. 30 blz. Ing. Order number (167137). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  167137 )

Hermans,Willem Frederik. Wittgenstein in de mode. 1e druk. Amst., 1967. 83 blz., Ing., iets sleets langs de randen. (Kwadraatpamflet 35). Order number (161689). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  161689 )

Hermans,Willem Frederik. Wittgenstein's levensvorm. Gepubliceerd in: Podium 18e jaargang nr. 7/8, april/mei 1964. Blz. 304-337. Ing., omslag licht verkleurd, vage bibliotheekstempel op voorplat. Order number (217531). EUR 9,50
(Order here or send us your inquiry:  217531 )

Hermans,Willem Frederik. De woeste wandeling. Een scenario. 1e druk. Amst., De Bezige Bij, 1962. 119 pag. Ing. - Klein beetje sleets langs de randen. (L.P. No.77). Order number (186181). EUR 15,50
(Order here or send us your inquiry:  186181 )

Hermans,Willem Frederik. De zegelring. 1e druk. Amst., 1984. 72 pp. Linn., stofomslag. Order number (178708). EUR 11,50
Net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  178708 )

HERP,HENDRIK. Spieghel der Volcomenheit. Ion. uitg. door P.L.Verschueren. Antwerpen, 1932. 2 dln. 191,421 blz. Ing. Order number (164558). EUR 40,00
(Order here or send us your inquiry:  164558 )

Herpen,Jan J.van. Het Gooi in tekst & beeld 1. Utrecht, 1987. 177 blz. Geïll. Soft cover. Name on first end-paper. Order number (123733). EUR 11,00
(Order here or send us your inquiry:  123733 )

Herreman,Reimond. De roos van Jericho. Verzen. Brussel & Maastricht, 1931. 1e druk. 138 pag. Ing. Order number (129954). EUR 10,21
(Order here or send us your inquiry:  129954 )

Hertog,Salvador. Onwaarschijnlijk bestaan. Amst., 1975. 1e druk. 216 pag. Ing., m. fraai. Order number (129898). EUR 13,61
Met 13 regels opdracht. (Order here or send us your inquiry:  129898 )

Hertog,Salvador. Onwaarschijnlijk bestaan. Amst., 1975. 1e druk. 216 pag. Ing. Order number (129899). EUR 15,88
Met latere opdracht. (Order here or send us your inquiry:  129899 )

Herzberg,Abel J. Herodes. De geschiedenis van een tyran. Amst., 1955. 1e druk. 300 pag. Linn. Stofomslag. Order number (129900). EUR 13,61
(Order here or send us your inquiry:  129900 )

Herzberg,Abel J. De memoires van koning Herodes. 1e druk. Amst., 1974. 286 pag. Linn., stofomslag. Order number (129903). EUR 15,88
(Order here or send us your inquiry:  129903 )

Herzberg,Abel J. Verzameld werk. Amsterdam, 1993-96. 3 vols. 801,471,596 pp. Cloth, d/j. Naam in pen op schutbladen. Order number (195859). EUR 67,50
(Order here or send us your inquiry:  195859 )

Herzberg,Judith. Ethooi. Amsterdam, 1975. 23 pp. Cloth, d./j. Order number (197103). EUR 150,00
Printed bij Jaap Meijer on the presses of the printer Jesse in a limited edition of 40 copies (no. 39). (Order here or send us your inquiry:  197103 )

back to top

HEUKELOM,J.B. Schepers,J.B. Bragi. Amst., S.L. van Looy, 1901. 96 pp. Dec. art nouveau binding, designed by J.B. Heukelom. - Owner's name on title-page. Backcover discoloured. Order number (179795). EUR 32,50
(Order here or send us your inquiry:  179795 )

Heyen,Gras. Waren wij maar zeventien. Ingeleid door Remco Campert. Amst., 1958. 1e druk. 40 foto's. Kart. Order number (134043). EUR 11,50
(Order here or send us your inquiry:  134043 )

HEYERMANS,HERMAN. Jong,E. de. Herman Heijermans en de vernieuwing van het Europese drama. Groningen, 1967. 156 pag. Ing. (Studia Litteraria Rheno-Traiectina XI). Order number (134045). EUR 20,42
(Order here or send us your inquiry:  134045 )

Hoek,Rouke van der. Wespland. Banholt, 1997. [6] pp. Originele gelen omslag, ontworpen door Hans van Eijk. Order number (200424). EUR 17,50
Uitgegeven in een gelimiteerde oplage van 65 exemplaren. - Met handgeschreven opdracht door Hans van Eijk & losse prospectus. (Order here or send us your inquiry:  200424 )

Hollands Diep. No.1 (8 nov. 1975) - no. 25/26 (18 dec. 1976). 30 numbers in 29 parts. Orig. soft cover. Order number (162258). EUR 60,00
(Order here or send us your inquiry:  162258 )

Hollands Diep. No.1 (8 nov. 1975) - no. 25/26 (18 dec. 1976) & No.1 (15 jan. 1977) - no. 12/13 (juni 1997). 43 numbers in 41parts. Orig. covers. Order number (194382). EUR 75,00
(Order here or send us your inquiry:  194382 )

Holsbergen,J.W. Een koppel spreeuwen. Amst., 1961. 167 blz. Ing. Met opdracht: "H.W.Holsbergen 7 april '62 Den Haag " Order number (179218). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  179218 )

Holsbergen,J.W. Het pistool van de rekening. Amst., 1968. 192 blz. Ing. Met opdracht: Voor de flexibele Jaap ....... van je mede redactuur J.W.Holsbergen. Den Haag 23-8-68. Order number (174898). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  174898 )

Holsbergen.J.W. De handschoenen van het verraad. Amst., 1958. 1e druk. 143 pag. Ing. Order number (129919). EUR 13,61
Bandontwerp van Metten Koornstra. (Order here or send us your inquiry:  129919 )

Holsbergen.J.W. Het pistool van de rekening. Roman. Amst., 1968. 1e druk. 192 pag. Ing. (Literaire Reuzenpocket 274). Order number (129922). EUR 7,94
Met opdracht. (Order here or send us your inquiry:  129922 )

Hooft,Pieter Cornelis. Alle de gedrukte werken 1611-1738. Onder redactie van W.Hellinga en P.Tuynman. Amst., University Press Amsterdam, 1972. 9 dln. Linn. banden (3 4to & 6 klein folio). Order number (181544). EUR 350,00
(Order here or send us your inquiry:  181544 )

Hooft,Pieter Cornelis. Lyrische poëzie. Amsterdam, 1994. 2 vols. Linnen met stofomslag. In casette. Order number (213262). EUR 30,00
I: Teksten. II: Apparaat. (Order here or send us your inquiry:  213262 )

Hoogenbemt,Albert. Jack Godderis. Brussel, 1968. 1e druk. 16 pag. 24 ills. Kart. Order number (129923). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  129923 )

HOOGSTRATEN,FAMILY VAN. Thissen,Peter. Werk, netwerk en letterwerk van de familie Van Hoogstraten in de zeventiende eeuw. Sociaal-economische en sociaal-culturele achtergronden van geletterden in de Republiek. Amst. & Maarssen, 1994. XIV,333 pp. Soft cover. (SIB 26). Order number (191032). EUR 30,00
With a summary in English. - Trade edition. (Order here or send us your inquiry:  191032 )

Hoornik,Ed., G.Kouwenaar, H.Scholte & A.Viruly Gevleugeld woord. 's-Gravenhage, 1955. 1e druk. Ing. Stofomslag. Order number (129421). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  129421 )

Hoornik,Ed. De bezoeker. Toneelspel in drie bedrijven. 's-Gravenhage, 1952. 1e druk. 54 pag. Linn, omslag (licht beschadigd) Order number (129927). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  129927 )

Hoornik,Ed. Geboorte gevolgd door Mattheus en andere gedichten. 2e herz. en verm. druk. Maastricht, z.j. 89 pag. Ing. Order number (129931). EUR 10,21
(Order here or send us your inquiry:  129931 )

Hoornik,Ed. J. Greshoff. Dichter en moralist. Amst., z.j. 1e druk. 26 pag. Ing. Order number (129945). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  129945 )

Hoornik,Ed. Kains geslacht. Toneelspel in drie bedrijven. Amst., 1955. 1e druk. 60 pag. Linn. Order number (129932). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  129932 )

Hoornik,Ed. Een liefde. Rijswijk, 1941. 1e druk. 20 pag. H.perk. Order number (129933). EUR 10,21
(Order here or send us your inquiry:  129933 )

Hoornik,Ed. Na jaren. Gedichten. Den Haag, 1955. 1e en enige druk. 29 pag. Ing. Order number (129934). EUR 5,67
(Order here or send us your inquiry:  129934 )

Hoornik,Ed. Steenen. Maastricht 1939. 1e druk. 47 pag. H.linn. Order number (129936). EUR 7,94
Oplaag 500 exempl. (Order here or send us your inquiry:  129936 )

Hoornik,Ed. Tafelronde. Studies over jonge dichters. Rijswijk, 1940. 1e en enige druk. 80 pag. Linn. Order number (129937). EUR 13,61
(Order here or send us your inquiry:  129937 )

Hoornik,Ed. Tafelronde. Studies over jonge dichters. Rijswijk, 1940. 1e druk. 80 pag. Ing. Order number (129938). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  129938 )

Hoornik,Ed. Twee lentes. De beste gedichten uit Werk 1939 en Criterium 1940. Rijswijk, 1941. 84 pag. Linn. Stofomslag. Order number (129939). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  129939 )

Hoornik,Ed. Twee lentes. De beste gedichten uit Werk 1939 en Criterium 1940. Rijswijk, 1941. 84 pag. H.linn. Order number (129940). EUR 20,42
(Order here or send us your inquiry:  129940 )

Hoornik,Ed. Tweespalt. Gedichten. Z.p. z.j. 20 pag. Ing. Order number (129941). EUR 20,42
(Order here or send us your inquiry:  129941 )

Hoornik,Ed. Verzameld werk I-V. Amsterdam, 1972-78. 5 dln. 341,339,287,326,395 blz. Linnen, zonder stofomslagen. Order number (217520). EUR 62,50
1: Verzamelde gedichten. 2: Verhalend proza. 3: Journalitiek proza en brieven. 4: Dramatisch werk. 5: Kritisch proza. (Order here or send us your inquiry:  217520 )

Hoornik,Ed. Verzamelde gedichten. 's-Grav., A.A.M.Stols, 1950. 205,[5] pag. H.perkament. Order number (166957). EUR 100,00
Nr. '4' van de speciale uitgave van 15 exemplaren gedrukt op geschept Oud-Hollandsch papier. (Order here or send us your inquiry:  166957 )

Hoornik,Ed. De vingerwijzing. Amst., 1969. 1e druk. 154 pag. Ing. Order number (129942). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  129942 )

Hoornik,Ed. De vis. Amst., 1964. 7e druk. 38 pag. Ing., verkleurd. Order number (129944). EUR 6,81
Met opdracht. (Order here or send us your inquiry:  129944 )

Hopman,Frits. Het kruispunt en nog een verhaal. Utrecht & Bunnik. 1985. 17 pag. Ing. Order number (129946). EUR 7,94
Oplaag van 100 genummerde exempl. (Order here or send us your inquiry:  129946 )

Hopman,Frits. De schoonheidsbacil. 's-Gravenhage, 1983. 29 pag. Ing. Order number (129952). EUR 12,48
Oplaag van 79 genummerde exempl. (Order here or send us your inquiry:  129952 )

Horst,Tonny van der. Behalve jij en ik. Novellen. Amst., 1977. 1e druk. 175 pag. Linn. Stofomslag. Order number (135130). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  135130 )

Horst,Tonny van der. Een engel achter een handkar. Amst., 1971. 1e druk. 93 pag. Ing. Order number (135133). EUR 9,08
(Order here or send us your inquiry:  135133 )

Hotz,F.B. Het werk. Amst., 1997. 2 dln. 790, 569 pag. Linn., stofomslagen licht verkleurd op de rug. In cassette. Order number (223438). EUR 115,00
Fraai exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  223438 )

Hotz,F.B. Het werk. Amst., 1997. 2 dln. 790, 569 pag. Linnen, zonder stofomslagen. In cassette. Order number (223223). EUR 105,00
(Order here or send us your inquiry:  223223 )

Houwink,Roel. Marceline. Rotterdam, 1930. 1e druk. 140 pag. Linn. Stofomslag. Order number (129960). EUR 11,34
Omslag houtsnede van J.Franken Pzn. (Order here or send us your inquiry:  129960 )

Hove,Jan Jacob ten. Het raadsel van Arend en Hendrik Goudt. Amst., z.j. 197 pag. H.perk. Order number (133961). EUR 20,00
Oplaag van 325 genumm. exempl. (Order here or send us your inquiry:  133961 )

Höweler,Marijke. Bij ons schijnt de zon. Amst., 1983. 1e druk. 206 pag. Ing. Order number (129963). EUR 12,48
(Order here or send us your inquiry:  129963 )

Hoyer,G. Simon reist per spoor. In den Bloemhof (zonder plaats), 1945. 26 pp. Ing. Order number (179667). EUR 9,50
(Order here or send us your inquiry:  179667 )

Hoyer,G. Zeven stompjes kaars. In den Bloemhof (zonder plaats), 1944. 50 pp. Ing. Order number (179668). EUR 9,50
(Order here or send us your inquiry:  179668 )

back to top

Huf,Paul. Nederlandse gedichten en proza van middeleeuwse tot eigentijdse dichters, gezegd door Paul Huf. N.pl., Columbia Records, [ca. 1935]. Zeven langspeelplaten in origineel album. - Met het originele losse tekstboekje (32 pag., ing.). Order number (215307). EUR 135,00
Eerste deel van de set, later verscheen een tweede album met met verzen van 1500 tot 'heden'. (Order here or send us your inquiry:  215307 )

Huisman,Cor. Memento. Oorlogsverzen. Bussum, 1945. 1e druk. 28 pag. Ing. Order number (129967). EUR 6,81
Oplaag van 550 exempl. (Order here or send us your inquiry:  129967 )

Huisman,Marijke. Publieke levens. Autobiografieën op de Nederlandse boekenmarkt 1850-1918. Rotterdam, 2008. 357 pp. B./w. ills. (Diss.) Order number (212269). EUR 29,95
With English summary. (Order here or send us your inquiry:  212269 )

Huizinga-Onnekes,E.J. Het boek van Trijntje Soldaats. Groningen, [1958].75 pp. Ills after Johan Dijkstra. Soft cover. (Groninger Volksvertellingen, Deel 1). Order number (163897). EUR 35,00
Reprint of the 1928 edition. (Order here or send us your inquiry:  163897 )

Hummelen,W.M.H. De Sinnekens in het Rederijkersdrama. Groningen, 1958. 423 pp. Sofr cover. [Diss.] Order number (197885). EUR 45,00
(Order here or send us your inquiry:  197885 )

Iependael,Willem van. Op drift. Liedjes van deze tijd. Bussum, 1945. 1e druk. 48 pag. Ing. Order number (129984). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  129984 )

Iependael,Willem van. De vink op de waslijn. Amst., 1937. 1e druk. 59 pag. Ing. Order number (129985). EUR 10,21
(Order here or send us your inquiry:  129985 )

Jacobse,Muus. De drie kooien en andere gedichten. Kampen, 1946. 2e druk. 48 pag. Geïll. H.linn. Stofomslag. Order number (129992). EUR 9,08
Met houtsneden van Nico Bulder. (Order here or send us your inquiry:  129992 )

Jacobse,Muus. De drie kooien en andere gedichten. Kampen, 1946. 1e druk. 48 pag. Geïll. Ing. Order number (129989). EUR 11,34
Oplaag van 900 exempl. Met houtsneden van Nico Bulder. (Order here or send us your inquiry:  129989 )

Jacobse,Muus. Het Kind en andere Gedichten. Kampen, 1949. 52 pp. Linnen, licht beschadigde omslag. Order number (190179). EUR 25,00
Gelimiteerde en gesigneerde oplage van 250 exemplaren [22]. (Order here or send us your inquiry:  190179 )

James,K.J. Zangen der tijden. Amst., z.j. 1e druk. 68 pag. Kart. Order number (129993). EUR 20,42
Gesigneerd ("9 10 46"). (Order here or send us your inquiry:  129993 )

Jansen,Bert. Thuiskomst. Amst., 1981.126 blz. Ing. Met lange opdracht in engels en nederlands. Order number (168116). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  168116 )

Jansen,Yves. Minnebrief aan een jongeman met vlasblond haar en helblauwe ogen. Lewuven, 1981. Tekst & ills. Ing. Met opdracht, gesigneerd en gedateerd. Order number (167156). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  167156 )

JARING,COR. Je bent die je bent. Huizen, 1968. 212 pp.Geïll. Ing., klein beetje sleets. Order number (211231). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  211231 )

JARING,COR. Je bent die je bent. Huizen, 1968. 212 pp.Geïll. Ing. Order number (162052). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  162052 )

JARING,COR. Op blote voeten. Winter 1944 [subtitle: Verhalen met een scheutje bleekwater]. Baarn, 1985. 157 pp. One b./w. plan. Soft cover. Order number (219208). EUR 25,00
With a signed dedication by Cor Jaring. (Order here or send us your inquiry:  219208 )

Jonckheere,K. De hondewacht. Gedichten. Antwerpen, 1951. 1e druk. 77 pag. Ing. Order number (134988). EUR 11,34
Oplaag van 500 exempl. (Order here or send us your inquiry:  134988 )

Jonckheere,Karel. Poëtische inventaris. Amst. & Brussel, 1972. 562 blz. Linn., omslag. Order number (165182). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  165182 )

JONG,A.M.DE. Stegenga Azn.,P. Beschouwingen over Merijntje Gijzen's jeugd. De kinderziel god en het leven. Rotterdam, 1928. 172 pag. Soft cover. Order number (130008). EUR 10,20
(Order here or send us your inquiry:  130008 )

Jong,Cees de. Zweven naar het niets. Gedichten. Z.p. 1990. 1e druk. 61 pag. Ing. Order number (134062). EUR 24,96
Met opdracht aan Cees Nooteboom. (Order here or send us your inquiry:  134062 )

Jong,Oek de. De hemelvaart van Massimo. Amst., 1977. 1e druk. 159 pag. Ing. Order number (130013). EUR 13,61
(Order here or send us your inquiry:  130013 )

Jonge,Freek de. De Wereldverbeteraar. Middelburg, 1985. [28] pp. Ing. Order number (179773). EUR 15,00
Beperkte oplage van 1500 exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  179773 )

De jongen met het mes en andere verhalen. 2e druk. Amst., De Bezige Bij, 1959. 99 blz. Pocket, gebruikt. (Literaire pocketserie No. 38). Order number (075254). EUR 20,42
Exemplaar met: "Voor Dyole en Jan [Vrijman] mrt 1960 Remco". (Order here or send us your inquiry:  75254 )

Kars,Theo. De eerste trein na half zes. Amst., 1976. 1e druk. 70 pag. Linn. Stofomslag. Order number (130016). EUR 24,95
(Order here or send us your inquiry:  130016 )

Kars,Theo. De vervalsers of de opkomst en ondergang van het bediendenwezen. Amst., 1967. 1e druk. 183 pag. Ing. Order number (130020). EUR 27,00
(Order here or send us your inquiry:  130020 )

Kars,Theo. De vervalsers of de opkomst en ondergang van het bediendenwezen. Amst., 1967. 2e druk. 183 pag. Ing. Order number (130021). EUR 15,85
(Order here or send us your inquiry:  130021 )

Kat,J.F.M. De Verloren Zoon als letterkundig motief. Amsterdam, 1952. 239 pp. 16 b./w. ills. Soft cover. (Diss.) Order number (212683). EUR 18,00
(Order here or send us your inquiry:  212683 )

Kate,J.J.L.Ten. De Nieuwe Kerk van Amsterdam. Een gedicht. Amst., D.B.Centen, 1889. 226 blz. Linn. Order number (148788). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  148788 )

Kate,J.J.L.Ten. De Nieuwe Kerk van Amsterdam. Een gedicht. Amst., D.B.Centen, 1885. 232 blz. Met 1 ets. Linn. Band licht besch. Order number (109100). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  109100 )

Kelk,C.J. Spelevaart oude en nieuwe verzen. Brussel, 1931. 1e druk. 64 pag. Ing. Gevlekt. Order number (130022). EUR 8,00
(Order here or send us your inquiry:  130022 )

Kemp,Pierre. Een ding beseffen. Woubrugge, 1980. 1e druk. Oplaag 150 genummerde exemplaren. 21 pag. Ing. Order number (130029). EUR 20,42
(Order here or send us your inquiry:  130029 )

Kemp,Pierre. Emeritaat. 's-Gravenhage 1959. 1e druk. 60 pag. Linn. Order number (158348). EUR 15,00
Naam in inkt op titelblad. (Order here or send us your inquiry:  158348 )

Kemp,Pierre. Forensen voor cythere en andere gedichten. Amst., 1949. 1e en enige druk. 67 pag. Ing. (De Vrije Bladen). Order number (130031). EUR 24,96
(Order here or send us your inquiry:  130031 )

Kemp,Pierre. Garden 36, 22, 36 inches. Amst., 1959. 1e en enige druk. 171 pag. Linn. Stofomslag. Order number (130032). EUR 11,00
(Order here or send us your inquiry:  130032 )

Kemp,Pierre. De incomplete luisteraar / De sieraden. Amst., 1961. 200 blz. Linn., omslag (rug verkleurd). Order number (157484). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  157484 )

Kemp,Pierre. Phototropen en noctophilen. 's-Gravenhage, 1947. 1e druk. 43 pag. Kart., rug los. (Helikon no. 34). Order number (135033). EUR 18,15
(Order here or send us your inquiry:  135033 )

Kemp,Pierre. Phototropen en noctophilen. 's Gravenhage, 1947. 1e en enige druk. 43 pag. Kart. (Helikon, jrg. 12, no. 34) Order number (130034). EUR 18,15
(Order here or send us your inquiry:  130034 )

Kemp,Pierre. Speelgoed-tentoonstelling. Maastricht, 1962. 39 loose page. Paper portfolio. Order number (191027). EUR 27,50
Facsimile edition of the manuscript. (Order here or send us your inquiry:  191027 )

Kemp,Pierre. Standard-book of classic blacks. 's-Gravenhage, 1946. 1e druk. 41 pag. Kart. (Helikon no. 25). Order number (135034). EUR 20,42
(Order here or send us your inquiry:  135034 )

Kemp,Pierre. Standard-book of classic blacks. 's Gravenhage, 1946. 1e en enige druk. 41 pag. Kart. (Helikon, jrg. 12, no. 25). Order number (130035). EUR 20,42
(Order here or send us your inquiry:  130035 )

Kemp,Pierre. Verzameld werk. Amst., G.A.Van Oorschot, 1976. 3 delen. Linnen, stofomslagen minder fraai. - Deel drie licht gevlekt op de snee. Order number (222748). EUR 45,00
(Order here or send us your inquiry:  222748 )

Kemp,Pierre. Vijf families en één poederblauw. Amst., 1958. 1e druk. 116 pag. Linn., stofomslag. Ontwerp omslag: Nicolaas Wijnberg. Order number (130036). EUR 18,15
(Order here or send us your inquiry:  130036 )

back to top

Kemp,Pierre. Het wondere lied. 1e druk. Heerlen, [1914]. 94 pag. Ing. - Vochtvlekjes op eerste en laatste pagina's en langs de randen, één vlekje op de omslag. Order number (211508). EUR 25,00
Debuut. - Net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  211508 )

Kempis,Thomas a. De middelnederlandse vertaling van de Imitatione Christi (Qui Sequitur) van Thomas a Kempis. Uitgegeven, ingeleid en toegelicht door C.D.de Bruin. Leiden, 1954. XI,341 pp. Cloth. Spine slightly dam. Order number (137888). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  137888 )

Kempis,Thomas a. Of the imitation of Christ. In four books. Oxford, J.H. & J.Parker, 1866. XIV,353 pp. Full, raised, leather binding with deep blind-tooled decorations and title in gilt, back slightly discolored. End-papers foxed. Order number (187890). EUR 150,00
Old (1868) handwriting on end-paper. (Order here or send us your inquiry:  187890 )

Kerkwijk,Henk van. Mythen, legenden e.a. anachronismen. Z.p. 1970. 1e druk. 31 pag. Ing. Order number (133939). EUR 20,42
1 van de 10 romeins genumm. en gesign exempl. Op basingwork perk. (Order here or send us your inquiry:  133939 )

KERS,MARTIN. Wilmink,Willem. Amsterdam. Fotografische impressies / photographic impressions. 1e druk. Laren 1991. 143 blz. Gekl. ills. Kart., omslag. Order number (172127). EUR 20,00
Text in Dutch & English. (Order here or send us your inquiry:  172127 )

KEULEN,MENJE VAN. Luijters,G. Koch,K. Proper,R. Hoera voor het prinsenpaar. Een keuze uit Propria Cures, 1965-1973 door... Amst., 1975. 1e druk. 261 pag. Ing. Order number (130041). EUR 15,88
Exemplaar gesigneerd door Mensje van Keulen. (Order here or send us your inquiry:  130041 )

Keulen,Mensje Van. Allemaal tranen. Amst., 1972. 1e druk. 94 pag. Ing. Order number (130039). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  130039 )

Keulen,Mensje Van. De lach van Schreck. Amst., 1991. 142 blz. Ing. Met opdracht van v.Keulen. Order number (156053). EUR 12,00
(Order here or send us your inquiry:  156053 )

Keulen,Mensje Van. Lotgevallen. Balladen. Baarn, 1977. 1e druk. 29 pag. Ing. Order number (130040). EUR 9,08
(Order here or send us your inquiry:  130040 )

Keulen,Mensje Van. Pension. Amstelveen, 1974. 1e druk. Oplage 200 genummerde en gesigneerde exemplaren. Linn. Stofomslag. Order number (130043). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  130043 )

Keuls,H.W.J.M. De dansende lamp. Hilversum, 1935. 1e en enige druk. 34 pag. Ing. (De Vrije Bladen, jrg.12, Schrift 2). Order number (130438). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  130438 )

Keuls,H.W.J.M. Om de stilte. Maastricht, 1924. 1e druk. Oplaag 560 genummerde exemplaren. 86 pag. Kart. Order number (130441). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  130441 )

Keuls,H.W.J.M. Regionen. Gedichten gevolgd door vertalingen naar Jules Superviele. Amst., 1953. 1e druk. 82 pag. Linn. Stofomslag. (De Ceder) Order number (130442). EUR 9,08
(Order here or send us your inquiry:  130442 )

Keuls,H.W.J.M. Verzamelde gedichten. Deel IV: Wegen en wolken. 's Gravenhage, 1948. 121 pp. Cloth. Order number (130443). EUR 9,50
(Order here or send us your inquiry:  130443 )

Kievits,Mies. Bloesems. Bussum, 1915. 1e druk. 124 pag. Linn. Bandversiering W.F. Gouwe. Order number (130445). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  130445 )

Klinker,J. Gedichten. Amst., 1819-1820. 3 vols. 196,198,202 blz. H.leder, met gehoogte ruggen. Order number (164471). EUR 100,00
(Order here or send us your inquiry:  164471 )

KLOOS,WILLEM. Eeten,P. van. Dichterlijk labirint. Opstellen over het werk van Willem Kloos. Amst., 1963. 120 pag. Ing. Order number (130459). EUR 7,94
(Order here or send us your inquiry:  130459 )

KLOOS,WILLEM. Heyting,A. Willem kloos in de lijst van zijn tijd. Amst., 1938. 26 pag. Ing. (Overdruk uit Dietbrand, Maandtijdschrift, Juni/juli 1938). Order number (130451). EUR 4,54
(Order here or send us your inquiry:  130451 )

KLOOS,WILLEM. Kloos-Reyneke van Stuwe, J. Het menschelijk beeld van Willem Kloos. Lochem, z.j. 200 pag. Linn. Stofomslag. Order number (130457). EUR 13,60
(Order here or send us your inquiry:  130457 )

Kloos,Willem. Verzen [I]. 1e druk. Amst.: W.Versluys, 1894. 262 pag. Vellum, spotted & warped. Order number (203573). EUR 200,00
(Order here or send us your inquiry:  203573 )

Knobel,F.M. Dagvlinders. Peking, Drukkerij van de Pet'angkathedraal, 1901. [2],481,[3] pp. Bound in a fine 20th century brown h.mor. binding, marbled sides. - Some pages sl. torn, the original frontcover preserved (ser. worn). - [WITH]: a small business card of F.M.Knobel. Order number (211335). EUR 175,00
First Dutch book printed in China. - The Dutch author Fridolin Marinus Knobel (1857-1933) was a 'consul generaal' in Beijing in from 1895 - juli 1896, and 'minister-resident' from 18 July 1896 till October 1902. (Order here or send us your inquiry:  211335 )

Koenen,Marie. Verzen. Maastricht, Stols, 1923. 86 pp. Boards, stained along the spine. Order number (191124). EUR 35,00
Limited and numbered edition of 25 copies (15). (Order here or send us your inquiry:  191124 )

Kokadorus,Prof. Op het Amstelveld. Memoires van Professor Kokadorus. (den Echte!) Amst., z.j. 171 blz. Geill. door Kris Kras Kzn. Ing. - Wat sleets. Order number (219006). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  219006 )

Komrij,Gerrit & F.Harmsen v.d.Beek. Het kroost van Aagt Morsebel. Baarn, 1981. 55 pp. Boards. Order number (158697). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  158697 )

Komrij,Gerrit & Joost Veerkamp. De os op de klokketoren. 1e druk. Amst., 1982. Text & col. ills. Cloth. d./j. Order number (151081). EUR 18,00
Excellent condition. (Order here or send us your inquiry:  151081 )

Komrij,Gerrit & Joost Veerkamp. De os op de klokketoren. 1e druk. Amst., 1982. Text & col. ills. Cloth, d/j. Order number (179687). EUR 40,00
Gelimiteerde oplage gesigneerd door Komrij en Veerkamp (exemplaar van de editie van 450 exemplaren zonder de ets). (Order here or send us your inquiry:  179687 )

Komrij,Gerrit & Willem Malsen. De paleizen van het geheugen. 1e druk. Amst., 1983. 77 pag. Geïll. Ing. Order number (133959). EUR 9,50
(Order here or send us your inquiry:  133959 )

Komrij,Gerrit [vertaler]. Moliere. De mensenhater. Blijspel. Vertaald door... 1e druk. 69 pag. ing. Order number (130471). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  130471 )

KOMRIJ,GERRIT. Diepstraten,J. Over Gerrit Komrij. Beschouwingen en interviews. 's-Gravenhage, 1982. 308 pag. Ing. Order number (130473). EUR 13,61
(Order here or send us your inquiry:  130473 )

Komrij,Gerrit. Firbank,R. Het grillige leven van kardinaal Perelli gevolgd door Valmouth. Vertaling en nawoord van... Amst., 1975. 1e druk. 175 pag. Ing. Order number (130469). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  130469 )

Komrij,Gerrit. Abele spelen bewerkt door Gerrit Komrij. 1e druk. 's-Grav., 1989. 349 pp. Col. ills. Cloth, d./j. Order number (178626). EUR 12,50
(Order here or send us your inquiry:  178626 )

Komrij,Gerrit. Alle gedichten tot gisteren. 1e druk. Amst. / Antw., 1994. 495 pag. Linn., stofomslag. Order number (186984). EUR 17,50
Als nieuw. (Order here or send us your inquiry:  186984 )

Komrij,Gerrit. Alle vlees is als gras of Het knekelhuis op de dodenakker. Amst., 1969. 44 pag. Ing. Verkleurd. Order number (130464). EUR 20,42
Gesigneerd exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  130464 )

Komrij,Gerrit. Het boze oog. Amst., 1979-1982. 76 losse pagina's uit weekblad Vrij Nederland, gepubliceerd van 27 oktober 1979 t./m. 16 januari 1982. Order number (211474). EUR 15,00
Komplete reeks artikelen geïllustreerd met foto's door Bert Nienhuis. - In 1983 verscheen de eerste druk in boekvorm bij de Arbeiderspers. (Order here or send us your inquiry:  211474 )

Komrij,Gerrit. Het chemische huwelijk. Toneelstuk in 5 bedrijven. Amst., 1983. 163 blz. Ing. Order number (166393). EUR 12,00
Net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  166393 )

Komrij,Gerrit. Daar is het gat van de deur. Kritieken Essays. Amst., 1974. 244 blz. Ing. 1e druk. (Synopsis). Order number (155982). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  155982 )

Komrij,Gerrit. Dit helse moeras. Amst., 1983. 247 blz. Ing. (Synopsis). Order number (155983). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  155983 )

Komrij,Gerrit. Dit jaar spreken wij met Komrij. [Amst., 1986]. 12 pp. Ing. Order number (155997). EUR 15,00
Nieuwjaarsgeschenk van de Weekbladpers voor het jaar 1986. (Order here or send us your inquiry:  155997 )

Komrij,Gerrit. Dood aan de grutters. Amst., 1978. 15 blz. Ing. (C.J.Aarts, Amsterdamse Schotschrifdten 1). Order number (166390). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  166390 )

Komrij,Gerrit. Dubbelster Roman. 1e druk. Amst. & Antw., 1993. 247 pag. Linnen, stofomslag. Order number (175842). EUR 16,00
(Order here or send us your inquiry:  175842 )

Komrij,Gerrit. Fabeldieren. 1e druk Amst., 1975. 46 pag. Ing. Order number (130465). EUR 9,50
(Order here or send us your inquiry:  130465 )

Komrij,Gerrit. Fabeldieren. 1e druk Amst., 1975. 46 pag. Ing. Order number (186798). EUR 9,50
Gesigneerd door de auteur. (Order here or send us your inquiry:  186798 )

back to top

Komrij,Gerrit. Heremijntijd. Exercities & ketelmuziek. 1e druk. Amst., 1978. 121 pag. Ing. Order number (130466). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  130466 )

Komrij,Gerrit. Horen, Zien en Zwijgen. Amst., 1977. 214 blz. Ing. (Synopsis). 1e druk. Order number (177605). EUR 17,50
(Order here or send us your inquiry:  177605 )

Komrij,Gerrit. Humeuren en temperamenten. 1e druk. Amst., 1989. 207 pag. Ing. Order number (175639). EUR 9,50
(Order here or send us your inquiry:  175639 )

Komrij,Gerrit. Ik heb goddank twee goede longen. 1e druk. Amst., 1971. 47 pag. Ing. Order number (172438). EUR 22,50
(Order here or send us your inquiry:  172438 )

Komrij,Gerrit. Intimiteiten. 1e druk. Amst., 1993. 96 pag. Ing. Order number (175636). EUR 8,00
(Order here or send us your inquiry:  175636 )

Komrij,Gerrit. Kerstinkopen. Landgraaf, 2002. 20 blz. Ing. Order number (174760). EUR 15,00
Jaarwisselingsgeschenk (Order here or send us your inquiry:  174760 )

Komrij,Gerrit. Kijken is bekeken worden. Uit de kelders van het stedelijk. Amsterdam / Antwerpen, 1996. 198 pp., ills. Ing. Order number (179691). EUR 13,50
(Order here or send us your inquiry:  179691 )

Komrij,Gerrit. Komrij's patentwekker. 2e druk. Amst., 1982. 8 blz. Ing. (Amsterdamse Cahiers). Order number (175850). EUR 6,50
Oplage 900 exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  175850 )

Komrij,Gerrit. Lof der simpelheid. Amst., 1988. 208 blz. Ing. Order number (166392). EUR 11,00
(Order here or send us your inquiry:  166392 )

Komrij,Gerrit. Luchtspiegelingen. Gedichten, voornamelijk elegisch. 1e druk. Amst., 2001. 28,[2] pag. Kart., stofomslag. Order number (179373). EUR 15,00
Vooruitgave, uitgegeven als nieuwjaarsgeschenk voor het jaar 2001. (Order here or send us your inquiry:  179373 )

Komrij,Gerrit. Luchtspiegelingen. Gedichten, voornamelijk elegisch. 1e druk. Amst., 2001. 67 pag. Kart., stofomslag. Order number (175849). EUR 9,75
(Order here or send us your inquiry:  175849 )

Komrij,Gerrit. Maagdenburgse halve bollen en andere gedichten. 1e druk. Amst., 1968. 48 blz. Ing. - Naam op schutblad; wat sleets. Order number (183568). EUR 17,50
Debuut. (Order here or send us your inquiry:  183568 )

Komrij,Gerrit. Maagdenburgse halve bollen en andere gedichten. 1e druk. Amst., 1968. 48 blz. Ing. Order number (174728). EUR 35,00
Debuut. (Order here or send us your inquiry:  174728 )

Komrij,Gerrit. Met het bloed dat drukinkt heet. 1e druk. Amst., 1991. 288 blz. Ing. Order number (166395). EUR 12,50
(Order here or send us your inquiry:  166395 )

Komrij,Gerrit. De muze in het kolenhok. Over een gedicht van Hölderin. Amst., 1983. 64 blz. Ing. Order number (166389). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  166389 )

Komrij,Gerrit. Onherstelbaar verbeterd. 1e druk. Amst., 1981. 16 blz. Ing. (Amsterdamse Cahiers). Order number (177911). EUR 12,50
Oplage 1000 exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  177911 )

Komrij,Gerrit. Op de planken. 2e druk. Amst., 1978. 39 pp. Linnen, met stofomslag. Order number (179709). EUR 65,00
Gelimiteerde, door Komrij gesigneerde oplage van 100 exemplaren. Dit is nummer 60. Mooi exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  179709 )

Komrij,Gerrit. Op de planken. Burleske. [= 2e druk]. Amst., 1978. 33 pag. Ing. Order number (130467). EUR 8,50
(Order here or send us your inquiry:  130467 )

Komrij,Gerrit. Over de bergen. [1e druk]. Amst., 1990. 237 pp. Cloth, d./j. Order number (152856). EUR 12,50
(Order here or send us your inquiry:  152856 )

Komrij,Gerrit. Papieren tijgers. Amst., 1978. 233 blz. Ing. (Synopsis). Order number (155993). EUR 9,00
(Order here or send us your inquiry:  155993 )

Komrij,Gerrit. Rook zonder vuur. 1e druk. Den Haag, 1998. 49 pag. Ing. Order number (175848). EUR 18,50
Oplage van 1500 exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  175848 )

Komrij,Gerrit. Het schip De Wanhoop. 1e druk. Amsterdam, 1979. 148 blz. Linnen, stofomslag. Order number (175840). EUR 10,00
Fraai exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  175840 )

Komrij,Gerrit. De stankbel van de Nieuwezijds. Contra Scientology. 1e dr. Amst., 1979. 29 pag. Ing. Order number (130468). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  130468 )

Komrij,Gerrit. De stem van het water. Arnhem, 1991. 180 blz. Ing. Order number (166388). EUR 12,00
(Order here or send us your inquiry:  166388 )

Komrij,Gerrit. De verschrikking. 1e druk. Amst., Arbeiderspers, 1977. 43 pp. 20 collages (from a.o. woodengravings and etchings) by Jan Bernard Meinen. Cloth, d./j. Order number (182433). EUR 17,50
New year's publication 1978 of Inmerc BV. - Published in a lim. ed of 1000 copies. (Order here or send us your inquiry:  182433 )

Komrij,Gerrit. Verzonken boeken. 1e druk. Amst., 1986. 240 pp. Softcover. Order number (158189). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  158189 )

Komrij,Gerrit. Vreemde Melodieën. Een operalibretto. Amst., 2001. 1e druk. 78 pag. Ing. Order number (177594). EUR 8,00
(Order here or send us your inquiry:  177594 )

Komrij,Gerrit. Vrouwen van Nederland. Antwerpen, z.j. 82 blz. Geïll. Ing. Order number (174759). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  174759 )

Komrij,Gerrit. De wonderbaarlijke lotgevallen van Jubal Jubelslee. Amst., 1975. 96 pp. Karton. Oblong. Order number (179696). EUR 12,00
Mooi exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  179696 )

Komrij,Gerrit. De wonderlijke lotgevallen van Jubal Jubelslee. Getekend door R.Töppfer. Amst., 1975. 96 pp. Boards. Order number (163787). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  163787 )

Kooiman,Dirk Ayelt. Carriere. Amst., 1979. 1e druk. 49 pag. Ing. Order number (130475). EUR 7,94
(Order here or send us your inquiry:  130475 )

Kooiman,Dirk Ayelt. De grote stilte. Amst., 1975. 1e druk. 91 pag. Ing. Order number (130478). EUR 7,94
(Order here or send us your inquiry:  130478 )

Kooiman,Dirk Ayelt. Manipulaties. Amst., 1971. 1e druk. 92 pag. Ing. Order number (130479). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  130479 )

Kooiman,Dirk Ayelt. De schrijver droomt. Drie verhalen. Amst., 1976. 1e druk. 50 pag. Ing. Order number (130480). EUR 7,94
(Order here or send us your inquiry:  130480 )

Koolbergen,Michiel. In de ban van Bomarzo. Het wonderlijkste beeldenpark van Europa als inspiratiebron voor de kunstenaars Bartholomeus Breenbergh, Hella Haase, Munuel Mujica Lainez, Alberto Ginastera, Salvador Dali, Christiaan de Moo, Carel Willink en Gerti Bierenbroodspot. Amst., 1984.160 pp. Col. & b./w. ills. Soft cover, spine sl. discoloured. Order number (200028). EUR 27,50
(Order here or send us your inquiry:  200028 )

Koolhaas,Anton. Andermans huid. Verhalen met tekeningen van Peter Vos. Amst., z.j. 340 blz. Linn. Order number (146176). EUR 20,42
(Order here or send us your inquiry:  146176 )

Koolhaas,Anton. Andermans huid. Verhalen met tekeningen van Peter Vos. Amst., z.j. 340 blz. Linn., in doos. Order number (170154). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  170154 )

Koolhaas,Anton. Rossignol is nachtegaal. Gedichten. 1e dr. Amstelveen, Zondagdrukkers, 1981. 17 blz. Ing. Order number (219203). EUR 180,00
Gelimiteerde oplage van 50 exemplaren. - With an origianal typed letter by Reinold Kuipers. (Order here or send us your inquiry:  219203 )

Koolhaas,Anton. Stiemer en Stalma. Een verhaal voor kinderen. Met prenten van Leo Vroman. Amst., 1957. 103 blz. Kart, met omslag. Order number (172223). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  172223 )

Kopland,Rutger. Geduldig gereedschap. Amst., 1993. 40 blz. Linn., omslag. Order number (173298). EUR 15,00
Met opdracht: Voor " Ria voor onderweg van Rudi." (Order here or send us your inquiry:  173298 )

Kopland,Rutger. Een lege plek om te blijven Amst., 1975. 31 pp. Ing. Order number (179688). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  179688 )

Koppermaandag 1951. Het schone leven. Drie fragmenten. Amst., 1951. 11 pag. Ing. Gezet uit Bembo, monotype 270-11. Order number (130493). EUR 9,08
Typografie en boekverzorging door H. van Krimpen. (Order here or send us your inquiry:  130493 )

back to top

Kort Dag. Keur uit de poëzie van jonggestorven dichters sinds 1880. Bijeengebracht en ingeleid door Barend de Goede. Utrecht, 1946. 81 pp. H.vellum. Order number (130491). EUR 9,08
Published in a limited edition of 775 copies. (Order here or send us your inquiry:  130491 )

Korteweg,Anton & Murk Salverda (ed.). 't is vol van Schatten hier. Amst., 1986. 2 vols. 336, 240 pp. B./w. ills. Cloth, d/j. Order number (189803). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  189803 )

Korteweg,Anton. Eeuwig heimwee drijft em voort. Amst., 1973. 1e druk. 42 pag. Linn. Stofomslag. Order number (130496). EUR 9,08
(Order here or send us your inquiry:  130496 )

Kossmann,Alfred. De moord op arend zwigt. Amst., 1951. 1e druk. 234 pag. Linn. Order number (130504). EUR 7,94
(Order here or send us your inquiry:  130504 )

Kossmann,Alfred. De nederlaag. Amst., 1950. 1e druk. 331 pag. Linn. Order number (130506). EUR 15,88
(Order here or send us your inquiry:  130506 )

Kossmann,Alfred. Tegenspoed is niet te koop. Opera buffa. Amst., 1953. 1e en enige druk. 48 pag. Ing. Order number (130507). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  130507 )

Kossmann,Alfred. Het vuurwerk. Gedichten. 's Gravenhage, 1946. 1e druk. Oplaag 1000 exemplaren. 32 pag. Kart. (Helikon) Order number (130508). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  130508 )

Kothuys,Anton. Lanterna Magica Mescalina. Een toverlantaren met 24 plaatjes voor Lou van Gasteren. Amst., 1964. Unpaginated. Soft cover, some soiling & sl. worn. Order number (222480). EUR 60,00
Scarce stenciled publication by Anton Kothuys, member of the Provo movement in Amsterdam. - With a dedication in ink on the first free endpaper: "Voor Tanja [...] je krief krebbende kranton". (Order here or send us your inquiry:  222480 )

Kousbroek,Rudy. Een kuil om snikkend in te vallen. Amst., 1971. 1e druk. 117 pag. Kart. Order number (130516). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  130516 )

Kousbroek,Rudy. Een passage naar Indië. 1e dr. Amst., 1978. 60 pp. B/w ills. Soft cover. Name in ink on free-endpaper. Order number (217858). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  217858 )

Kouwenaar,Gerrit (Inleiding). Vijf 5 tigers. Een bloemlezing uit het werk van Remco Campert, Jan Elburg, Gerrit Kouwenaar, Lucebert, Bert Schierbeek. Amst., Bezige Bij, z.j. 86 blz. Kart, met omslag, besch. Tekst gebruind. Slecht ex.. Order number (201748). EUR 100,00
Gesigneerd door: Ad den Besten, Theun de Vries, Bert Schierbeek, Hella S.Haasse, Anna Blaman, Clara Lennart e.a. (Order here or send us your inquiry:  201748 )

Kouwenaar,Gerrit. / Brecht,Bertholt. De Kaukasische krijtkring. Toneelstuk in zes delen in de vertaling van Gerrit Kouwenaar. 1961. 20 pag. Ing. Order number (130522). EUR 11,34
Programma boekje voor het holland Festial - Nederlandse toneelmanifestatie 1961. (Order here or send us your inquiry:  130522 )

KOUWENAAR,GERRIT. Kusters,Wiel. De killer. Over poëzie en poëtica van Gerrit Kouwenaar. Amsterdam, 1986. 272 pag. Linn., omslag. Order number (201122). EUR 20,50
(Order here or send us your inquiry:  201122 )

Kouwenaar,Gerrit. Gedichten 1948-1978. Amsterdam, 1982. 597 pag. Linn., omslag. Order number (201121). EUR 27,50
(Order here or send us your inquiry:  201121 )

Kouwenaar,Gerrit. Een glas om te breken. Amst., 1998. Text. soft cover. Order number (174813). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  174813 )

Kouwenaar,Gerrit. Ik was geen soldaat. Roman. 1e druk. Amst., 1951. 215 pag. Linn., gevlekt. Order number (218788). EUR 45,00
Met origineel handschrift van de auteur op frans titelblad: 'Ik was geen soldaat. Jij was geen soldaat. Zij was geen soldaat. Jullie waren geen soldaat. Jullie zijn Ferdy en Simon. Wij zijn [?] en Gerrit. Het beste en veel beter. A'dam, 21-XII-'51'. (Order here or send us your inquiry:  218788 )

Kouwenaar,Gerrit. Ik was geen soldaat. Roman. 1e druk. Amst., 1951. 215 pag. Linn. Order number (130517). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  130517 )

Kouwenaar,Gerrit. Negentien nu. Amst., 1950. 1e en enige druk. 230 pag. Linn. Order number (130521). EUR 29,00
(Order here or send us your inquiry:  130521 )

Kouwenaar,Gerrit. De ondoordringbare landkaart. 's-Grav., 1957. 44 blz. Ing. Voorzijde licht verkleurd. Order number (156060). EUR 12,00
(Order here or send us your inquiry:  156060 )

Kouwenaar,Gerrit. Valbom. 's-Grav., 1956. 85 blz. Ing., eerste blad met lichte vochtvlekjes. (Atlantis-Reeks 10). Order number (174735). EUR 20,00
Gesigneerd door Kouwenaar. (Order here or send us your inquiry:  174735 )

Kouwenaar,Gerrit. Volledig volmaakte oneetbare perzik. 1e dr. Amst., 1978. 63 pp. Cloth,d./j. Order number (130526). EUR 12,50
(Order here or send us your inquiry:  130526 )

Kuijper,Jan. Oogleden. 1e druk. Amst., [Jaap Meijer], 1977. 17 pp. Cloth, d./j. Order number (195672). EUR 200,00
Printed in a limited edition of 50 numbered copies on Zerkall-Bütten (no. 15). - Frontispiece after a drawing by Roland Topor. (Order here or send us your inquiry:  195672 )

Kuik,[William] D. De held van het Potspel of het geheime huwelijk. Amst., 1974. 277 pp. Etching. Hardcover,d/j. Fine. Order number (221879). EUR 225,00
With or. etching. Nr. 12 of 75. (Order here or send us your inquiry:  221879 )

Kuik,[William] D. De twee snoeken. Een historisch verhaal. 1e druk. 's Hertogenbosch, 1977. 79 pag. Ing. Order number (130536). EUR 11,50
(Order here or send us your inquiry:  130536 )

Kuik,[William] D. Utrechtse notities. Utrecht, 1968. 1e druk. 80 pag. Ing., rug iet verschoten. Order number (130539). EUR 8,50
Uitgegeven ter gelegenheid van het 125-jarig bestaan van de N.V. Boekhandel v/h J.G.Broese. - Met ills. van de schrijver. (Order here or send us your inquiry:  130539 )

Kuiper,E.T. Het Geuzenliedboek. Zutphen, 1925. 2 vols. 327,409 pp. Soft cover. End-papers foxed. Order number (195278). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  195278 )

Kusters,Wiel. Ballade van de stoker. Terhorst, 1982. Oplage 75 ex. (nr. 59). Ing. Order number (163793). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  163793 )

Kusters,Wiel. Koninklijke sfinx. Landgraaf, Uitgeverij Herik, 1989. Unpaginated [14 pp.]. Soft cover. Order number (191051). EUR 40,00
Published in a limited edition of 225 copies. - This is a copy h.c., signed by W.Kusters. (Order here or send us your inquiry:  191051 )

Kuyle,Albert. In excelsis. Nijmegen, 1947. 1e druk. 287 pag. Linn. Stofomslag. Order number (130540). EUR 20,42
Exemplaar met: "Voor Joan en Maria. Stakenburg, een boek vol van beelden en wegwijzers. In oprechte en hartelijke genegenheid v.d. schrijver. Febr. '48. Bilthoven. Albert Kuyle. (Order here or send us your inquiry:  130540 )

Kwadraat-blad. Katavolos, W. Organics. Hilversum, 1961. Text. 13 ills. Soft cover, plastic d/j, front cover curved. (Steendrukkerij De Jong & Co.) Order number (130547). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  130547 )

Kwadraat-blad. Magalhäes, Aloisio. Topografische analyse van een bedrukt oppervlak. Hilversum, 1974. Text. Ills. Soft cover. Order number (130541). EUR 13,50
(Order here or send us your inquiry:  130541 )

Labris Literair Tijdschrift. Jrg. 4, nr. 1 (okt. 1965). Lier. 103 pag. Ing. Order number (222472). EUR 60,00
Uitgegeven onder redactie van Max Kazan, Leon Van Essche, Hugo Neef, Ivo Vroom, E. Devoghelaere & Pierre Anthonissen. (Order here or send us your inquiry:  222472 )

Lampo,Hubert. Eysselstein,B.van. Idomenkeia en de kentaur. 's Gravenhage, 1951. 1e druk. 181 pag. Linn. Order number (130560). EUR 13,61
(Order here or send us your inquiry:  130560 )

Landell,Olaf J.de. Indonesië weerzien. Hilversum, 1987. 132 pp. Col. ills. Softcover. Order number (198083). EUR 17,50
Met opdracht: 'Als dank .... Olaf J. de Landell te Hilversum'. (Order here or send us your inquiry:  198083 )

Landell,Olaf J.de. Indonesië weerzien. Hilversum, 1980. 132 pp. Col. ills. Cloth,d/j. Order number (166876). EUR 25,00
Met opdracht: 'Voor .... met veel dank. Ik vergeet nooit hoe ik thuis werd verwacht, Olaf J.DeLandell'. (Order here or send us your inquiry:  166876 )

Langbroek,M. Liebe und Freundschaft. Bei Klopstock und im niederländischen empfindsamen roman. Purmerend, 1933. 216 pp. Soft cover. Order number (168988). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  168988 )

Langen,Ferdinand. Helene in het heelal. Amst., 1945. 1e druk. Oplaag 525 genummerde exemplaren. 156 pag. Ing.,los. (Periscoop-reeks 1) Order number (134008). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  134008 )

Langen,Ferdinant. Helene in het heelal. Amst., 1945. 1e druk. Oplaag 525 genummerde exemplaren. 156 pag. Ing. (Preiscoop-reeks 1) Order number (130564). EUR 20,42
(Order here or send us your inquiry:  130564 )

Lapidoth-Swarth,Hélène. Van vrouwenleed. Amst., z.d. 1e druk. 159 pag. H.leer. Order number (133934). EUR 29,00
(Order here or send us your inquiry:  133934 )

Last,Jef. Gide,A. De nieuwe spijzen. Vertaald door Jef Last. 1e druk. Amst., 1937. 152 pag. Linn. Met 1 portret. Order number (130575). EUR 9,08
(Order here or send us your inquiry:  130575 )

Last,Jef. Bakboordlichten. Verzen. Amst., 1926. 72 blz. Geill. Linn. Order number (159058). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  159058 )

Last,Jef. Oog in oog. Bussum, 1945. 1e druk. 58 pag. Ing. Kaft los. (Bayard Pers) Order number (130571). EUR 6,81
Omslagvignet van Fons Montens. (Order here or send us your inquiry:  130571 )

back to top

Last,Jef. Partij remise. Amst., 1933. 304 blz. licht gebruind. Linn. Order number (159059). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  159059 )

Last,Jef. Twee werelden. Rotterdam, 1933. 1e druk. 45 pag. Ing. Order number (130572). EUR 7,94
(Order here or send us your inquiry:  130572 )

Last,Jef. Vloog een bloesem terug naar haar tak. Japanse poëzie, ingeleid en vertaald door... 's Gravenhage, 1960. 1e druk. 50 pag. Ing. Order number (130570). EUR 9,08
Omslag en typografie door J.H. Kuiper. Calligrafie Ohari Masaaki. (Order here or send us your inquiry:  130570 )

LEEUW,AART VAN DER. Haantjes,dr.J. Aart van der Leeuw (lessen in literatuur). 's Gravenhage, 1950. 179 pag. Ing. Order number (130594). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  130594 )

LEEUW,AART VAN DER. Heerikhuizen,F.W. van. De strijd van Aart van der Leeuw. Amst., 1951. 164 pag. H.Linn. + licht beschadigde stofomslag Order number (130592). EUR 15,88
(Order here or send us your inquiry:  130592 )

LEEUW,AART VAN DER. Hulsker,dr.J. Aart van der Leeuw. Leven en werk. Amst., 1946. 376 pag. H.Linn. Order number (130596). EUR 20,42
(Order here or send us your inquiry:  130596 )

Leeuw,Aart van der. Het aardsche paradijs. Santpoort, 1929. 2e druk. 98 pag. H.linnen. Order number (130581). EUR 13,61
(Order here or send us your inquiry:  130581 )

Leeuw,Aart van der. Het aardsche paradijs. Santpoort, 1927. 1e druk. Oplaag 350 exemplaren. 100 pag. H.linnen. Order number (130578). EUR 24,96
(Order here or send us your inquiry:  130578 )

Leeuw,Aart van der. Die van hun leven vertelden. Rotterdam, 1934. 1e druk. 159 pag. Linnen. Order number (130582). EUR 13,61
(Order here or send us your inquiry:  130582 )

Leeuw,Aart van der. Momenten van schoonheid en bezinning. Rotterdam, 1947. 1e druk. Oplaag 800 genummerde exemplaren. 98 pag. H.perk. Order number (130584). EUR 20,42
(Order here or send us your inquiry:  130584 )

Leeuw,Aart van der. De opdracht. Rotterdam, 1930. 1e druk. 51 pag. Linn. Rug beschadigd. Order number (130588). EUR 20,42
Band en typografie van J.B.Heukelom. (Order here or send us your inquiry:  130588 )

Leeuw,Aart van der. Opvluchten. Amst., 1916. 1e druk. 173 pag. Ing. Omslag beschadigd. Roestvlekjes. Order number (130586). EUR 13,61
(Order here or send us your inquiry:  130586 )

Leeuw,Aart van der. Opvluchten. Sanstpoort, 1931. 2e druk. 95 pag. Buckram. Order number (130585). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  130585 )

Leeuw,Aart van der. Sint-Veit en andere vertellingen. Amst., 1919. 1e druk. 190 pag. Kart. Order number (130587). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  130587 )

Leeuw,Aart van der. Verzamelde gedichten. Rotterdam-'s Gravenhage, 1950. 416 pag. Linn. + omslag. Order number (130589). EUR 22,50
(Order here or send us your inquiry:  130589 )

Leeuw,Aart van der. Vluchtige begroetingen. Rotterdam, 1925. 1e druk 102 pag. Linn. Band met vochtvlekken. Order number (130590). EUR 11,34
Gezet uit de Caslon-letter en in een beperkte oplaag gedrukt. (Order here or send us your inquiry:  130590 )

Leeuwen,Freek Van. Dood en geboorte van een lied. [Amsterdam], De Distelvink [G.Soutendijk], 1945. Oplaag 425 genummerde exempl. Ing., gevlekt. Order number (053857). EUR 6,81
*De Jong: 494. (Order here or send us your inquiry:  53857 )

LEEUWEN,JAN VAN. Delteijk,J.W.N. Jan van Leeuwen en zijn tractaat Van Vijf Manieren Broederliker Minnen. Nijmegen, 1947. 236 blz. Ing. [Diss.]. Order number (197656). EUR 22,50
(Order here or send us your inquiry:  197656 )

LEEUWEN,JAN VAN. Delteijk,J.W.N. Jan van Leeuwen en zijn tractaat Van Vijf Manieren Broederliker Minnen. Nijmegen, 1947. 236 blz. Ing. Bibl. stempel op omslag. Order number (164481). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  164481 )

Lehmann,L.Th. & Bert Schierbeek. Mens en grondspoor. Silhouetten der Nederlandse prehistorie. Amst., n.d. 175 pp. Ills. Cloth. Order number (042659). EUR 20,42
(Order here or send us your inquiry:  42659 )

Lehmann,L.Th. Gedichten 1939-1998. Amsterdam, 2000. 697 blz. Karton, stofomslag. Order number (213566). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  213566 )

Lehning,Arthur. Marsman en het expressionisme. 's-Grav., 1959. 61 pp. Ills. Soft cover. Order number (161688). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  161688 )

Leijden,S.van Ballade van den arbeid. Rotterdam, 1941. 8 blz. Ing. Gedrukt in 100 exempl. (Nr. 20) Gesigneerd. Order number (187961). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  187961 )

Leiker,Sjoerd. Buitengaats. Graveland, 1949. 1e druk. 73 pag. Ing. (Podium reeks). Order number (131498). EUR 7,94
(Order here or send us your inquiry:  131498 )

Lejeune,Rita & J.Steinnon. De Roelandsage in de middeleeuwse kunst. Brussel, 1966. 2 vols. 429,403 pp. 573 ills (63 col.). Cloth. Order number (018181). EUR 100,00
(Order here or send us your inquiry:  18181 )

Lejeune,Rita & J.Steinnon. De Roelandsage in de middeleeuwse kunst. Brussel, 1966. 2 vols. 429,403 pp. 573 ills (63 col.). Cloth,d/j. Small library-stamp & cancelled library-exlibris. Order number (187758). EUR 90,00
(Order here or send us your inquiry:  187758 )

Lemmers,Jaak. Het bonte leven. IX. Gesprekken. Antwerpen, 1928, 1e druk. 166 pag. Opn.geb. Order number (131501). EUR 20,42
Oplaag van 1000 genumm. exempl. (Order here or send us your inquiry:  131501 )

LEOPOLD,J.H. Halsema,J.D.F van. Bijeen het vroeger en het later. De dichter Leopold en zijn bronnen. Utrecht/Antwerpen, 1989. 2 dln, 546 blz, 93 blz. Ing. Titelpagina gevlekt. Order number (209404). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  209404 )

Leopold,J.H. Gedichten II. Historisch-kritische uitgave, verzorgd door H.T.M. van Vliet in samenwerking met A.L. Stötemann. Vol 2a only. Amst., Oxford & N.Y., 1985. 1 vol. p. 397-758. Soft cover. (Monumenta Literaria Neerlandica II,6a). Order number (188156). EUR 20,00
Deel 2(a).: Apparaat en commentaar. (Order here or send us your inquiry:  188156 )

Leopold,J.H. Gedichten II. Historisch-kritische uitgave, verzorgd door H.T.M. van Vliet in samenwerking met A.L. Stötemann. Vol. 1 only. Amst., Oxford & N.Y., 1985. 378 pp. Cloth, d/j. (Monumenta Literaria Neerlandica II,5). Order number (191092). EUR 25,00
Deel 1: Teksten. (Order here or send us your inquiry:  191092 )

Leopold,J.H. Gedichten II. Historisch-kritische uitgave, verzorgd door H.T.M. van Vliet in samenwerking met A.L. Stötemann. Vol. 1 only. Amst., Oxford & N.Y., 1985. 378 pp. Soft cover. (Monumenta Literaria Neerlandica II,5). Order number (191090). EUR 20,00
Deel 1: Teksten. (Order here or send us your inquiry:  191090 )

Leopold,J.H. Verzameld werk I & II. Verzen & Proza. Rotterdam, 1951-1952. 2 vols. 1e druk. 584,692 pag. Linn. Stofomslag. Order number (166882). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  166882 )

Leopold,J.H. Verzamelde verzen. Rotterdam, 1935. 368 pag. Linnen met stofomslag. Order number (131506). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  131506 )

Leopold,J.H. Verzen. Tweede bundel. Rotterdam, 1926. 1e druk. 112 pag. Linn. Order number (134079). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  134079 )

Leopold,J.H. Verzen. Tweede bundel. 1e druk. Rotterdam, 1926. 112 pag. Linn., stofomslag(omslag wat sleets). Order number (131925). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  131925 )

LEOPOLD.J.H. Jalink,J.M. J.H.Leopold. Bijdrage tot een levensbeschrijving. Amst., z.j. 147 blz. Linn. Order number (014343). EUR 24,96
(Order here or send us your inquiry:  14343 )

Liberg,Hans. Pablo, Pablo. Amst., 1991. 118 pp. Ing. Order number (177946). EUR 22,50
Met originele foto met opdracht: "Lieve .... een goed 1992 Hans Liberg / Fabiane / Marliz." (Order here or send us your inquiry:  177946 )

LODEIZEN,HANS. Rodenko,Paul. Over Hans Lodeizen. 's-Gravenhage 1954. 1e druk. 32 pag. Ing. (Maatstafdeeltje nr. 11). Order number (135036). EUR 20,42
(Order here or send us your inquiry:  135036 )

LODEIZEN,HANS. Sinninghe Damste,W. & Molin,R. Hans Lodeizen. Nijmegen-Brugge, 1980. 87 pag. Geïlls. Ing. (Grote Ontmoetingen). Order number (131507). EUR 10,21
(Order here or send us your inquiry:  131507 )

Lodeizen,Hans. Gedichten. 1e druk. Amst., 1952. 193 pag. Linn., stofomslag. Order number (199478). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  199478 )

Lodeizen,Hans. Leda. Gedicht door P. Eluard. Vertaald door... Amst., 1955. 18 pag. Ing. (De Beuk). Linn. 1e druk. Order number (131513). EUR 22,00
(Order here or send us your inquiry:  131513 )

Lodeizen,Hans. Nagelaten werk. 1e druk. Amst., 1969. 221 pag. Linn., stofomslag. Order number (131514). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  131514 )

back to top

Lodezien,Hans. Het innerlijk behang en andere gedichten. Amst., v.Oorschot, 1952. 193 blz. Linn. Order number (148866). EUR 20,42
(Order here or send us your inquiry:  148866 )

Loo,Tessa de. De meisjes van de suikerwerkfabriek. Amst., 1983. 194 pp. Ing. Order number (181564). EUR 25,00
Met opdracht van de auteur met pen: ''Voor Cees [Nooteboom?], een bewonderaar(ster), Tessa.'' (Order here or send us your inquiry:  181564 )

Loo,Tessa de. Toen zat Lorelei nog op de Rots. Amst., 1997. 15 pp. Soft cover. Order number (191324). EUR 12,50
(Order here or send us your inquiry:  191324 )

Looy,Jac. van. Gekken. Amst., 1892. 1e druk. 207 pag. Linn., los in band. Order number (136528). EUR 21,00
(Order here or send us your inquiry:  136528 )

Looy,Jac. van. Jaap. Amst., 1910. 1e druk. 342 pag. Linn. Order number (151177). EUR 15,88
(Order here or send us your inquiry:  151177 )

Looy,Jac. van. Jaap. Amst., 1923. 1e druk. 279 pag. Linn. Order number (131518). EUR 15,88
(Order here or send us your inquiry:  131518 )

Looy,Jac. van. Naar het u lijkt (as you like it) van Shakespeare. Vert door ... Bussum, 1915. 1e druk. 122 pag. Ing. Roestvlekjes. Order number (131523). EUR 9,08
(Order here or send us your inquiry:  131523 )

Looy,Jac. van. Nieuw proza. Amst., 1929. 236 pp. H.leder. Order number (137590). EUR 50,00
(Order here or send us your inquiry:  137590 )

Looy,Jac. van. Proza. Amst., 1894. 2e druk. 260 pag. Linn. Band besch. Order number (131521). EUR 22,69
(Order here or send us your inquiry:  131521 )

Louw,Hennie van de. Het fluwelen zweepje. Amst., 1978, 22 pp. Soft cover. Order number (172402). EUR 15,00
Lim. ed. of 30 xerox copies (22/30). - Sigd & with dedication. (Order here or send us your inquiry:  172402 )

LUCEBERT. Schierbeek,Bert. Dames en heren. Tekst Bert Schierbeek - ills. Lucebert. Amst., 1976. 1e druk. 14 pag. 79 ills. Ing. Order number (131532). EUR 13,60
(Order here or send us your inquiry:  131532 )

LUCEBERT. Vinkenoog,Simon. Lucebert, 1948-1963 gedichten. Amst., 1965. 326 blz. Ing. Order number (171935). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  171935 )

Lucebert. Alfabel. 1e druk. Amst., De Bezige Bij, [1955]. [42] pp. H.linn. - Naam op titelblad, platen aan bovenzijde licht verkleurd. Order number (217838). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  217838 )

Lucebert. En morgen de hele wereld. Amst., 1972. 96 pp. Ing. Order number (179714). EUR 17,50
(Order here or send us your inquiry:  179714 )

Lucebert. Ernten im Irrgarten. Neue Gedichten und Zeichnungen. Münster, 1990. 96 pp. Illustr. Boards. Order number (181053). EUR 35,00
(Order here or send us your inquiry:  181053 )

Lucebert. Na de helft van het leven. Gedichten. Amst., 1993. 19 pp. Ing. Order number (179214). EUR 15,00
Uitgegeven als nieuwjaarsgeschenk door De Bezige Bij voor het jaar 1993. - Oplage 750 exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  179214 )

Lucebert. Triangel in de jungle / De dieren der democratie Amsterdam, 1978. 46 blz, z/w ills. Ing. Order number (209207). EUR 10,00
Met tekeningen van Lucebert. (Order here or send us your inquiry:  209207 )

Lucebert. Troost de hysterische robot. Gedichten en een oratorium. Amst., 1994. 80 pp. Cloth,d/j. Fine. Order number (213538). EUR 17,50
(Order here or send us your inquiry:  213538 )

Lucebert. Van de maltentige losbol. Amst., 1994. 135 pp. 51 col. & b./w. plts after Lucebert. Soft cover. Order number (186556). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  186556 )

Lucebert. Verzamelde gedichten. Amst., 1974. 2 dln. 813 blz. Ing. Ruggen als gewoonlijk licht verschoten; cassette met watervlekken. Order number (173129). EUR 135,00
(Order here or send us your inquiry:  173129 )

Lulofs,Madelon. Die andere welt. Roman. Berlin, 1936. 2e druk. 632 pag. Linn. Order number (132846). EUR 9,08
(Order here or send us your inquiry:  132846 )

Maas,Nop. De literaire wereld van Carel Vosmaer. Een documentaire. s'Gravenhage,1989. X,150 pp. geill. Soft cover. Order number (212677). EUR 6,50
Uitg. ter gelegenheid van de gelijknamige tentoonstelling in het Haags Historisch Museum 19 maart t/m 11 juni 1989. (Order here or send us your inquiry:  212677 )

Maerlant,Jacob van Dboec van den Houte. Leiden, Mortier & Zn., 1844. XXVII,166 pp. Boards. Ex-library copy. (Werken uitg.door de Ver. Oud Nederl. Letterkunde Jrg. I/2). Order number (168954). EUR 27,50
(Order here or send us your inquiry:  168954 )

Malouf,David. Nooteboom,Cees. Child's play. Victoria, 1989. 215 pp. Soft cover, folded in backcover. Order number (186938). EUR 35,00
With dedication in ink by the author on title-page: ''For Cees Nooteboom, with best wishes, Toronto, 19.10.90. David Malouf.'' Cees Nooteboom is a famous Dutch Writer. (Order here or send us your inquiry:  186938 )

MAN,HERMAN DE. Ett,Henri A. Herman de Man. (Een poging tot reconstructie van zijn verhalend proza). Oudewater, 1978. 93 pag. Ing. Order number (131540). EUR 8,50
(Order here or send us your inquiry:  131540 )

Man,Herman De. Aart Luteyn de andere. 1e druk. Baarn, 1938. 260 pag. Linn. Order number (131542). EUR 10,00
Net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  131542 )

Man,Herman De. Jan Allemachtig en enkele andere verhalen. 1e druk. Utrecht, [1927]. 160 pag. Linn., langs rug & randen wat gebruind. Order number (190819). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  190819 )

Man,Herman De. Kapitein Aart Luteyn. 1e druk. Baarn, 1937. 239 pag. Linn. Order number (190818). EUR 10,00
Net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  190818 )

Man,Herman De. De kleine wereld. Bedelaarsroman. 1e druk. Amst., 1932. 250 pag. Linn. Order number (131545). EUR 10,00
Net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  131545 )

Man,Herman De. De koets. 1e druk. Rotterdam, 1937. 519 pag. Linn. Order number (131546). EUR 10,00
Net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  131546 )

Man,Herman De. Wonderlijke ontmoetingen. 1e druk. Callenbach, z.j. 248 pag. Linn. Order number (131549). EUR 10,00
Net exemplaar. (Order here or send us your inquiry:  131549 )

Man,Herman De. Zonen van den paardekop. 1e druk. Rotterdam, 1940. 658 pag. H.linn., stofomslag (omslag wat sleets). Order number (131550). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  131550 )

MANDEVILLE,JAN VAN. Cramer,N.A. De reis van Jan van Mandeville naar de middelnederlandsche handschriften en incunabelen. Leiden, 1908. LXVI,321 pp. Re-bound in cloth. Order number (164532). EUR 45,00
(Order here or send us your inquiry:  164532 )

Mantinga,Hector. De Zeven hoofdzonden. Met houtsneden van G.J.Machin. De Bezige bij, z.j. Text en illustr. Oplage 525 ex. (Nr. 258). Ing. De Jong 534. Order number (169651). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  169651 )

Margadant,S.W.F. Geschiedenis van het letterkundig genootschap Oefening Kweekt Kennis 1834-1934. Den Haag, 1934. 152 pp. 1 plt. Soft cover. First pp. slightly foxed. Order number (208919). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  208919 )

Marja,A. Wilde,O. De Bajesballade. Opnieuw gezongen door een nauwelijks aan de bajes ontsnapten en van huis en haard verdreven onderduiker. Bussum, 1945. 1e druk. 45 pag. Ing. Order number (131555). EUR 10,21
(Order here or send us your inquiry:  131555 )

Marja,A. Over de kling. Schrijvers slaags met elkaar. Polemische uitingen in poëzie en proza uit de Nederlandse literatuur, samengesteld en ingeleid door... Den Haag, 1956. 1e druk. 206 pag. Ing. (Ooievaar 27) Order number (131553). EUR 4,54
(Order here or send us your inquiry:  131553 )

Marja,A. Poëzieproeven. Over dichters gedichten beweegrdenen resultaten. Den Haag, 1963. 136 pag. Linn. Order number (131551). EUR 12,48
Met o.a. Lucebert, Andreus. (Order here or send us your inquiry:  131551 )

Marja,A. Waar ik ook ga. Gedichten. Bussum, 1945. 2e druk. Oplaag 500 exemplaren. 46 pag. Ing. Order number (131554). EUR 7,94
(Order here or send us your inquiry:  131554 )

MARSMAN,H. Debrot,C., H.Hoekstra & Ed.Hoornik. In memoriam H. Marsman. Herdenkingsuitgave van "Criterium". Amst., 1940. 206 pag. Linn., band gevlekt. Order number (131570). EUR 15,90
(Order here or send us your inquiry:  131570 )

MARSMAN,H. Postma,Hannemieke. Marsmans 'verzen'. Toetsing van een ergocentrisch interpretatiemodel. Gron., 1977. 510 pp. Cloth,d./j. (Nederlandica Traiectina 23). - ADDED: (booklet): H. Marsman. Verzen. Order number (179660). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  179660 )

MARSMAN,H. Ree,A.W.P. van der. Interpretatie van Marsman, kriticus van anderen en het eigen-ik. (Diss.) Amst., 1956. 109 pag. Soft cover. Order number (131568). EUR 34,00
(Order here or send us your inquiry:  131568 )

back to top

MARSMAN,H. Ree,A.W.P. van der. Interpretatie van Marsman, kriticus van anderen en het eigen-ik. (Diss.) Amst., 1956. 109 pag. Soft cover. Order number (147581). EUR 24,96
(Order here or send us your inquiry:  147581 )

Marsman,H. De anatomische les. Bussum, 1926. 1e druk. 111 pag. Linn. Order number (211040). EUR 22,50
(Order here or send us your inquiry:  211040 )

Marsman,H. De anatomische les. Bussum, 1926. 1e druk. 111 pag. Ing. Roestvlekjes. Order number (131557). EUR 18,15
(Order here or send us your inquiry:  131557 )

Marsman,H. De lamp van Diogenes. 1e druk. Utrecht: De Gemeenschap, 1928. 104 pag. H.linnen., rug verschoten. - Naam en datum op schutblad en titelpagina. (Prisma-Reeks no. 1). Order number (183601). EUR 25,00
(Order here or send us your inquiry:  183601 )

Marsman,H. Poëzie. Bilthoven, 1938. 185 pag. Linn. Order number (131561). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  131561 )

Marsman,H. Verbum Obscurum door T. de Pascoaes. Vertaald door A.V. Thelen en H. Marsman. Amst., 1946. 1e druk. 35 pag. H.linn. Order number (131565). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  131565 )

Marsman,H. Verzameld werk. 2e druk. Amst., 1947. 4 dln. Linn., met stofomslag (stofomslagen sleets). Order number (190825). EUR 33,50
(Order here or send us your inquiry:  190825 )

Marsman,H. Verzameld werk. 2e druk. Amst., 1947. 4 dln. Linn., met stofomslag. Order number (131563). EUR 39,00
(Order here or send us your inquiry:  131563 )

Marsman,H. Verzameld werk. 2e druk. Amst., 1947. 4 dln. Linn., zonder stofomslagen. Order number (145999). EUR 29,00
(Order here or send us your inquiry:  145999 )

Marsman,H. De vijf vingers. Utrecht, 1929. 1e en enige druk. 50 pag. Ing. (De Wingerd no. II). Order number (131564). EUR 30,00
(Order here or send us your inquiry:  131564 )

Marx-Koning,Marie. (onder pseudoniem Metz-Koning). De troubadour. Amst., z.j. 1e druk. 208 pag. Linn. Order number (131582). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  131582 )

Marx-Koning,Marie. Het beeld op de rots. Bussum, 1903. 2e druk. 192 pag. Geïll. Linn., gevlekt. Order number (131574). EUR 13,61
Jugendstillband en ills. door S. Moulijn. (Order here or send us your inquiry:  131574 )

Marx-Koning,Marie. Nacht-silene. Amst., 1902. 1e druk. 230 pag. Geïll. Linn., gevlekt. Order number (131578). EUR 20,42
Band en ills. van S. Moulijn. (Order here or send us your inquiry:  131578 )

MASEREEL,FRANS. Teirlinck,Herman. Ave. Antw., De Sikkel, 1938. 56,[2] pp. 6 (4 full-page) woodcuts by Frans Masereel. Orig. softcover, woodcut vign. by Masereel on frontcovert. - Edges sl. browned & worn. Order number (035235). EUR 60,00
Copy of the limited edition of 600 numbered copies printed on Satin Surface. (Order here or send us your inquiry:  35235 )

Mathijsen,Marita. De brieven van de schoolmeester. Documentair-kritische uitgave. Amsterdam, 1987. 2 dln. 526,368 blz. Z./w. ills. Linnen met stofomslag. Order number (222152). EUR 40,00
Deel I: Brieven en documenten. Deel II: Toelichtingen. (Order here or send us your inquiry:  222152 )

Mathijsen,Marita. Nederlandse literatuur in de romantiek 1820-1880. Nijmegen, 2004. 336 blz. Z./w. ills. Ing. Order number (221452). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  221452 )

Meijer,Ischa. Hoeren. Amst., 1980. 100,[3] blz. Ing., deels verkleurd. Order number (218203). EUR 25,00
Met opdracht: "Voor mijn jonge vriend [...] van den schrijver, 11 januari '80." (Order here or send us your inquiry:  218203 )

Meijer,Ischa. De hoerenloper. [Haarlem?], Panorama, 1980. 15 pag. Illustr. van Laurence Gerner. Order number (186035). EUR 25,00
Uitgegeven als bijlage bijhorende bij Panorama 4 -1980. - Gedrukt op krantenpapier. (Order here or send us your inquiry:  186035 )

Meijer,Ischa. Ischa Meijer's Magazine no 1, juli 1979. Vijf gloednieuwe verhalen. Amst., 1979. 70,[8] pp. Soft cover. Order number (179201). EUR 10,00
(Order here or send us your inquiry:  179201 )

Meijer,Ischa. Een rabbijn in de tropen. [Amst., ca. 1976/77]. 16 pag. Ing. Order number (186036). EUR 20,00
Proef exemplaar: omslag met daarin één katern met 4 pagina's tekst. (Order here or send us your inquiry:  186036 )

Meijer,Jaap. Tien joodse gedichten. Deventer, Ypse Fecit, 1992. [31] pag. Papieren omslag. Order number (200421). EUR 15,00
Uitgegeven in een oplage van 75 exemplaren. (Order here or send us your inquiry:  200421 )

Meijere,Victor de. Het dorp. Utrecht, H.van Romburgh, 1904. 117 blz. Ing, rug besch & voorz. omslag vlekkig. Order number (207107). EUR 60,00
Met opdracht: "Aan mijn goeden vriend Edward Thorn-Prikker van Victor de Meijere". (Order here or send us your inquiry:  207107 )

Meijsing,Geerten M. De koffer. Een hors d'oeuvre. Arnhem, 1986. 67 pp. Soft cover. Order number (191472). EUR 13,50
Published in a limited edition of 350 copies. - This is number "H.S." (Order here or send us your inquiry:  191472 )

Melle,J.van. Gedichten uit Zuid-Afrika. Kampen, z.j. 1e druk. 56 pag. Linn. Order number (131588). EUR 7,94
(Order here or send us your inquiry:  131588 )

Membrecht,Steven. Achter U opnieuw te beginnen. Laren, 1957. [18] pag. Illustr. door Jan Willem van Vugt. Ing. - Omslag licht verkleurd. Order number (212064). EUR 22,50
Oplage van 100 genummerde exempl. (nr.87). - Gesigneerd door de auteur. - Exemplaar uit de bibliotheek van Hans van Manen. (Order here or send us your inquiry:  212064 )

Mérode,Willem de. Geestelijke liederen. Een bloemlezing. Amst., 1935. 159 pag. Linn. Order number (131595). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  131595 )

Mérode,Willem de. Hunkering en heimwee. Bloemlezing uit de poëzie van protestantsch-christelijke en katholieke dichters. Amst., z.j. 197 pag. H.linn. Order number (131596). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  131596 )

Merwe,A.v.d. Het Wachtwoord. sonetten. De Bezige Bij, 1944. Tekst. Oplage 500 ex. (nr. 307). Gesigneerd door Prof. Geyl. Order number (179198). EUR 12,50
De Jong 561. (Order here or send us your inquiry:  179198 )

Messel,Saul v. Toverstaf. Nieuwe priapeeën. Z.pl. Mercatorpers, 1987. 18 blz. Geïll. Ing. Met ezelsoor. Order number (175650). EUR 45,00
(Order here or send us your inquiry:  175650 )

Michiels,Ivo Het afscheid. Leuven, 1957. 1e druk. 177 pag. Linn. Order number (131626). EUR 20,42
(Order here or send us your inquiry:  131626 )

Michiels,Ivo Orchis militaris. Amst., 1968. 1e druk. 127 pag. Ing. (Literaire Reuzenpocket Nr. 240). Order number (131629). EUR 11,50
(Order here or send us your inquiry:  131629 )

MINCO,MARGA. Sanderse vander Boede,C. Marga Minco. Z.p. 1970. 53 pag. Ing. (Ontmoetingen). Order number (131630). EUR 4,54
(Order here or send us your inquiry:  131630 )

MINCO,MARGA. Voeten,Jessica. Het bittere kruid 1957-1987. Een kleine documentaire. Amst., 1987. 45 pag. Ing. Order number (133956). EUR 7,94
Oplaag van 550 exempl. Niet in de handel. (Order here or send us your inquiry:  133956 )

Minco,Marga. De andere kant. Verhalen. Den Haag, 1959. 101 blz. Linn., omslag. Order number (159303). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  159303 )

Minco,Marga. Het bittere kruid. Een kleine kroniek met tekeningen van Herman Dijkstra. 1e druk. Den Haag, 1957. 128 pag. Geïll. (z./w.). Ing, rug sleets & wat verkleurd. Order number (202046). EUR 45,00
Met een handgeschreven opdracht: "Voor Annie [sic] Schuitema, die mij voor de microfoon lanceerde in vriendschap Marga 17 mei '57." (Order here or send us your inquiry:  202046 )

Minco,Marga. De zon is maar een zeepbel. Twaalf droom verslagen. Amsterdam, 1990. XII blz. Ing. [Eerste handelsuitgave] Order number (208047). EUR 6,00
(Order here or send us your inquiry:  208047 )

Mineur,A. Echt Rotterdamsch! Schetsen uit straat- en volksleven der oude Maasstad. Met een 60-tal pittoreske foto's en vele teekeningen. 6e druk. Rott., [1946]. 139,[2] pp. Ill (b./w.). H.cloth, spine sl. worn; inner-joint sl. cracked. Order number (193430). EUR 8,00
(Order here or send us your inquiry:  193430 )

Minne,Richard (Jules). In den zoeten inval en andere gedichten. Amst., G.A.v.Oorschot, 1955. Linnen. Rug verkleurd. Order number (132704). EUR 15,00
(Order here or send us your inquiry:  132704 )

Minne,Richard. Verzameld werk. Eerste druk. Amsterdam, 2006. 364 blz. Linnen met stofomslag. Order number (212652). EUR 27,50
Poëzie: In den zoeten inval. - Wolfijzers en schietgeweren. - Verspreide gedichten. Proza: Heineke Vos en zijn biograaf. - Verhalen. (Order here or send us your inquiry:  212652 )

MOERKERKEN,P.H.VAN. Kalff Jr., Dr.G. Een levensbeschouwing. P.H. van Moerkerken in zijn werk. Amst., 1926. XVI, 183 pag. Linn. Order number (131637). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  131637 )

Moerkerken,P.H.van. Modron. Een dramatisch spel. Amst., 1903. 1e druk. 79 pag. Ing. Order number (131633). EUR 39,00
Boekversiering door de auteur. (Order here or send us your inquiry:  131633 )

Mok,M. Kaas- en broodspel. Lochem, 1938. 1e druk. 69 pag. Ing. Order number (131648). EUR 7,94
(Order here or send us your inquiry:  131648 )

back to top

Mok,M. Kaas- en broodspel. Lochem, 1938. 1e druk. 69 pag. Linn. Stofomslag. Order number (131645). EUR 10,21
(Order here or send us your inquiry:  131645 )

Mok,M. Het lied van de olifant. 1e druk. Amst., z.j. 1e druk. 32 pag. Ing. Order number (131647). EUR 6,81
(Order here or send us your inquiry:  131647 )

Mok,M. Verloren droomen. Maastricht, 1939. 1e druk. 88 pag. H.linn. Order number (131651). EUR 11,34
(Order here or send us your inquiry:  131651 )

Mok,M. Verloren droomen. Maastricht, 1939. 1e druk. 88 pag. Ing. Order number (131650). EUR 20,42
Exempl. met opdracht. (Order here or send us your inquiry:  131650 )

Molen,W.J.van der. De onderkant van het licht. Amst., 1957. 2e verm. druk. 47 pag. Ing. Order number (131333). EUR 6,81
Bekroond met de Van der Hoogt-prijs. (Order here or send us your inquiry:  131333 )

Mont,Pol de. Zomervlammen. Verzen. Leiden, z.j. (=1922), 1e druk. 200 pag. Ing. Order number (131652). EUR 10,21
(Order here or send us your inquiry:  131652 )

Mooijman,Willem. Forum. Jrg.1. Brieven, citaten, documenten en knipsels. Verzameld door Willem Mooijman. 's-Gravenhage & Rotterdam, 1969. 400 pag. Ing. Order number (131349). EUR 8,00
(Order here or send us your inquiry:  131349 )

Moor,Margriet de. Eerst grijs dan wit dan blauw. Amst., 1991. 283 blz. Linn., omslag. Met opdracht: Bussum 29/11/91. Aan Elles, Margriet de Moor. Order number (172759). EUR 20,00
(Order here or send us your inquiry:  172759 )

Mooy,Harriëtte. Acht dagen. Wieltocht. Met een voorwoord van L. van Deijssel. Bussum, 1921. 1e druk. 204 pag. Linn. Order number (131343). EUR 20,42
Met een opdracht van de uitgever. (Order here or send us your inquiry:  131343 )

Morriën,Adriaan. Afscheid van Lida. [Amst.], Het Zwarte Schaap, 1944. 26 pp. Soft cover, pages slightly spotted. Order number (191286). EUR 35,00
Limited edition of 100 copies. (Order here or send us your inquiry:  191286 )

Morriën,Adriaan. Moeders & zonen. Amst., 1962. 1e druk. 127 pag. Ing. (Literaire Reuzenpocket 30).